Olen nüüdseks juba palju uurinud, kuidas toimub mootorsõidukijuhi juhendaja loa taotlemine( ehk siis autokoolis õppivale või lõpetanud isikule sõidupraktika võimaluse pakkumine, selleks taotletud loa alusel), kuid antud tingimustes on punkt, et alaealise juhendajaks võib olla vaid lapsevanem ehk seaduslik esindaja. Samas erinevates foorumites kirjutatakse, et on võimalik n-ö võõral alaealist juhendada, kui selleks on lapsevanema volitus. Minu mureks olekski, et kust selle volituse jaoks blankett leida või kuidas oleks kõige lihtsam ja mõistlikum volitus koostada?
Sellise küsimusega ei tulla abi otsima suvalisse foorumisse, vaid võetakse telefon ja esitatakse oma küsimus kohaliku Maanteeameti büroosse. Seal osatakse täpselt öelda, mis pabereid on vaja ja kust neid saab.
Tegelikult ei olegi liiklusseadusse volituse võimalust sisse jäetud. Põhjenduseks öeldi, et liiklemine on nii oluline, et selle juhendamise saab jätta vaid seaduslikule esindajale (mitte segi ajada volitatud esindajaga). Reaalsuses loeti vähemalt varem piisavaks ka vabas vormis volikirja. Kõige mõistlikum on Maanteeametist küsida, kas on võimalik. Volituse blankett on see kõige väiksem mure.
Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:
Foorumis on KEELATUD:
Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
Otsene reklaam
Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
Teemast mööda rääkimine
Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
Võõra inimese pärisnime all esinemine
Sõnumite ja teemade kordamine
Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.