Vaba teema

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Keevitusaparaadi Telmig 183/2 kasutamine

simmos
14:49 03.03.2017
Soetasin keevitusaparaadi Telmig 183/2, kuid ei oska seda paraku kasutada. Tean, et keevitades tuleb reguleerida nii voolu tugevust, traadi kerimise kiirust kui gaasi survet, kuid masinal olevate nuppude tähendus jääb minu jaoks arusaamatuks. Ehk oskab keegi öelda, mida pildil kujutatud lülitid reguleerivad - kasutusjuhendis on nende kohta kirjutatud lihtsalt "lüliti".
chr05
16:43 03.03.2017
Keskmine skaala keevituse aeg sekundites,saad punktida ilma näpuga tõmblemiseta,suhteliselt mõttetu asi,keera 0 asendisse.Väike lüliti taimeri onoff.
........
19:22 03.03.2017
mina võtaksin käpa kätte, paar tükki rauda ja prooviksin erinevad režiimid ära. ostsid sa ta juhendi lugemiseks või töötegemiseks?
..................
10:41 04.03.2017
Täpselt, proovi ise ise kõik järgi mis ja kuidas-milleks teeb.
simmos
15:14 04.03.2017
chr05, suured tänud! Sain aparaadi kenasti tööle. Ülejäänud targutajatele - kui midagi tarka öelda pole, võiks oma mõtted endale hoida.
........
15:57 04.03.2017

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte