Ford

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Focuse spidoplokk ja suunatuled ei tööta

hill30
15:02 09.12.2017
Focus 1.8 2000 aasta ei tööta spidoplokk ja suunatuled,ohutuled töötavad.
norsk
15:18 09.12.2017
Spido plokiga on lihtne. Otsid külmjooteid ja joodad üle või võtad romulast uue ploki. Tüüpviga. Vahetus lihtsamast lihtsam. Youtube õppevideod ka olemas. Kas mõlemad lakkasid koos töötamast või üksikult?
hill30
16:00 09.12.2017
Koos ja tagaklaasi soojendus kutu :).Müstika.

Muudetud 09.12.17 16:04

norsk
16:35 09.12.2017
Kaitsmed vaatsaid üle salongis ja kapoti all
norsk
13:49 10.12.2017
Siis pead hakkama oksüdeerunud pistikuid juhtmeid lappama. Miks mitte ka releesid. Üldiselt Focus on nii pommikindel masin et kuidas selline asi üldse võimalik :)
hill30
16:37 10.12.2017
Kaitsmed korras ja probleemid tulid esile peale 4 päeva seismist.Krt ei saa aru miks suunatuled ja tagaklaasi soojendus ei tööta(ka kojamees).
Mahno3
20:52 10.12.2017
Ford ju. Otsi puuduv mass üles.
norsk
00:13 11.12.2017
Ford ei puutu asjasse. Tüüpilised massi probleemid jäid Sierra ajastusse. Tänasel päeval teevad tagatuledega värvimuusikat vanad Audid.
norsk
00:47 11.12.2017
Sisesta youtube vastavad märksõnad. Sealt saab vahest probleemile üsna hõlpsalt ilma stressamata puust ja punaseks lahenduse.
hill30
16:31 14.12.2017
Hakkasin makki välja võtma ja kellad hakkasid hüppama(bens,temp,tahh,spido).Kõik kaitsmed korras.Huvitav fakt,et proovisin õhufiltri alt massi puhastada ja sain udukad tööle,enne hõõgusid ja 1suund jäi põlema.
stammer
18:42 14.12.2017
öeldi ju, et ära massi näpi. ega see Sierra ole...
Mahno3
22:13 14.12.2017
Kui sa nüüd endale teed, siis tee selle massi teine ots ka puhtaks ja otsi ülejäänud massid ka üles ja tee puhtaks (mõlemad otsad). Pane tiba määret vahele, enne kui kinni keerad. Kui on grafiitmääret, siis pane seda.

Sellised "panen ühe tööle, läheb tööle midagi muud" hädad on seotud enamasti massi puudusega. Jamad algavad siis, kui viimane mass ära kaob.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte