Hyundai

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Hyundai Kona 1,0 88kw 120hj

aavo62
10:22 06.10.2018
Tere
Kas kellelgi on kogemusi antud automargi kohta. Kuna mudel on suht uus, siis vist arvamusi vähe, aga äkki kellelgi on midagi selle auto kohta rääkida. Eriti huvitab 1,0 88kw turbolaaduriga mootor, kuidas ta jõuab autot vedada ja kas ta käru ka jõuab vedada.
No vot
10:47 06.10.2018
Kõige parema ülevaate saamiseks soovitaks ise minna esindusse ja küsida pikemaks tiiruks proovisõitu.enamus margiesindusi on siiani ka lubanud, saad käru taha proovida ja muid asju rahulikult uurida ilma,et müügimees kõrval vahutaks.
Sull12
13:58 06.10.2018
Nett ütleb, et 600kg piduriteta ja 1200kg piduritega

Ma tahaks päris näha 1,0l masinat 1,2t käru tõmbamas. Mitu minutit läheb maanteekiiruse saavutamiseks?
Jokkvärk
16:26 06.10.2018
Usu Sull, päris nobedalt tõmbab see 120 hobust selle käru liikuma. Küsimus on pigem selles kui kaua see turbotatud mikromootor vastu peab. Tänane tootjate tendents on selline, et kui garantii lõpeb läheb pill pressi alla, mitte järelturule, või kui siis "and" või mõne muu taolise autoaia eksponaadiks.(jääk on vähemalt samaväärtuslik)
Sull12
16:53 06.10.2018
Usun-usun :) 172nm küll erilist "nobedust" käru vedamisel ei ennusta. kw ei vea käru, seda teeb nm.
Kuigi vaidleme täitsa vale asja üle, sellist autot ei osteta käru veoks. Kui, siis pigem juba 1,6 või 2,0 mootoriga. 1,0 on ikka suht linnaauto
aavo62
17:08 06.10.2018
Pidevat käru vedamist nüüd ei tule, kui vahest on vaja, et konks võiks ikkagi ju siis olla. Tahtsin just mootori teavet, kuidas ta muidu veab auto keret veab. Olen vaadanud laiemalt ja sellise kubatuuriga mootoreid on paljudel auto markidel, näiteks KIA Stonic, Nissan Qashqai, mõned Renaulti ja Peugeoti mudelitel. Aga ma olen juba nats targemaks saand. Konal on ka võimsam mootor ja nelivedu, aga raisk see ei mahu hetkel eelarvesse.
Jokkvärk
19:33 06.10.2018
Neid "võrrimootoreid" on jah erinevatel tootjatel ja eks nende "headust" peab ise katsetama, nagu " no vot" hommikuses postis välja pakkus. Kõik oleneb ju sellest, mida keegi autolt ootab ja lõpptulemus sõltub kuidas turbo-käigukasti kombo oma ülesandega hakkama saab.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte