Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

B
20:55 06.04.2015
ts
11:29 06.04.2015
vabandust viivituse pärast- piltidega hakkab kitsaks muutuma

küsiks seda halli-beezikarvalist aparaati, mis asub pildil de tomaso'st vasakul :-)
B_E_N
12:43 02.04.2015
Ei tule nagu silme ette, et oleksin taolist Cimat meie maal näinud, kuid samas kui selle jutuks võtsid, siis midagi kuskilt nagu koidaks, et taolist teemat oleks varemgi kuskil kuulnud ja keegi oleks midagi nagu näinud jne.

Aga WALDi toodangut liigub meil ikka aegajalt, tegelikult endalgi koitis seda pilti nähes WALD-nimi just seetõttu esimese asjana kuna aastaid tagasi oli mõnda aega minu valduses WALDi poolt ümber ehitatud Jaapanist toodud 126-kerega SEC. Sai siis tollal WALDi kohta üpris põhjalikul uuritud ja seetõttu vist eristangi just nende tuuningut teiste seast kõige paremini. No tegelikult ka BMW Alpina oma, kuid nemad peavad ennast ju manufaktuuriks, mitte mingiks lihtlabaseks tuunijaks :)

Aga uus pilt siis selline ... mis autole kuulub?
foto@auto24.ee
19:48 01.04.2015
Pargitud Saare Selveri ette. Juhi kommentaar oli "mul on poh***"
vuoeldas
08:47 31.03.2015
Minu poolt taas tuuningut:
Küsin marki ja mudelit. Kes kolm punkti tahab teenida- võib nimetada ka tuuningutoa.:)
kupu_3
20:37 26.03.2015
Mul ripub see pilt laskevalmis juba mitu aastat ja enam ei mäleta, kas ka käiku läks.
Jeep Grand Cherokee
23:56 25.03.2015
vuoeldas
12:31 24.03.2015
vuoeldas
08:22 24.03.2015
Me kõik oleme näinud seda mudelit tänavapildis, teame kõik ka seda "tuuningutuba". Viimase selline "kõrvalhüpe" pole aga ilmselt nii teada-tuntud asi.
Kärss
11:52 22.03.2015
Olen nüüd viimased tuhanded km sõitnud ühe vana Skoodaga, autot oli kiiresti vaja lihtsalt Soomest kola äratoomiseks, aga masin on nii korralik, et jääb vist endale pikemakski ajaks. Läbisõit hetkel siis ca 620tkm, varem ühe omaniku käes pereautona, peaaegu kõik hooldus/remont on tehtud esinduses (tsekid), kaasas ka patakas ülevaatuselehti ja mõned esindusevälised arved suurematest töödest (esiklaaside vahetused, sidurivahetusi mõned korrad, salongi keemilised pesud jne). Hooldatud mõistagi eeskujulikult, seni pole nende mõne tuhandega õli tase isegi mitte langenud, veermik tihe (viimane ülevaatus alles jaanuaris), sisu viisakas, terve kuid kergelt määrdunud ja kulumisjälgedega (nt juhiistmel riie veninud), kuna pole kunagi kasutatud istmekatteid. Isegi kõik lisad tunduvad töötavat ja neid on autole tellitud peaaegu kõike, mida tollal saada oli (pole vast vaja imestada, miks Põhja-Soomes nahkmööblit autosse ei soovitud). Kütusekulu maanteel püsikaga sõites ongi keskmiselt selline, nagu sellelt pimedalt pildilt paistab, kuna all on normist suuremad rattad ja tegelik kiirus GPSi järgi seetõttu suurem spido kellal olevast... suverattad on õige suurusega, kui need alla saab, ehk kukub ka kulu tehase andmetele lähemale. ARKis arvele võttes mehed irvitasid, et minu auto on küll ilmselgelt vähem sõitnud, kui suur osa samasugustest Eestisse toodud Skodadest autoärikate poolt, aga kas ma ikka tean, et nüüd läheb see läbisõidu number neil registrisse ning nüüd pole mul enam mõtet hakata hodomeetrit tagasi kerima :))
be-em-wee
10:22 20.03.2015
Ega ei mäleta kas see pilt on ennem olnud, aga lapata ka aega pole. Lubatud pilti kaugelt-kaugelt ei õnnestunud siiski leida.
Võrumaa mees põrutas õlle järe
19:35 16.03.2015
R.i.h.o
01:18 16.03.2015
see Granada peaks vist jah olema Fordi enda disaini tulem, kuigivõrd võib vist Chia ka seotud olla aga pead ei julge anda.
jubats
18:15 15.03.2015
oleks selline küsimus kas oleks võimalik paigaldada peugeot 406 coupele , bmw 39 kliimaplokki ?
mis on selleks vaja teha ning kui keeruline se asi olema saaks?
t2nud kui saaksite aidata :D
ts
12:25 11.03.2015
ootamata vastust uus udune pilt
Kärss
21:46 05.03.2015
Juba mitu aastat vana pilt feispukist.
r.i.h.o
12:49 05.03.2015
nüüd on nii, et ma ei mäleta täpselt kas see on siit juba läbi käinud või mitte, otsing ei andnud vastust aga samas mu nürinev mälu väidab, et nagu oleks. Aga igaljuhul on tegu päris õnnestunud välimusega ,nii et see väärib ka kordamist!
vuoeldas
08:53 03.03.2015
ts
12:08 02.03.2015
vabandust viivituse pärast :-)

Tagasi piltide juurde
kuno24
15:53 28.02.2015
Ajugümnastikaks pole tähtsust, millest teema on "imetud".

Lisame teemale vunki ja ühe pildi veel, mis on saadud 1 min jooksul. Pöörame tähelepanu foorituledele.
kuno24
13:58 27.02.2015
Pilt Tallinna foorist, mille ees justkui oleks stoppjoon. Kuid kas ka tegelikult Liiklusseaduse mõttes? Samuti pole foori ees joont dubleerivat STOP-kirjega tahvlit.