Ei tule nagu silme ette, et oleksin taolist Cimat meie maal näinud, kuid samas kui selle jutuks võtsid, siis midagi kuskilt nagu koidaks, et taolist teemat oleks varemgi kuskil kuulnud ja keegi oleks midagi nagu näinud jne.
Aga WALDi toodangut liigub meil ikka aegajalt, tegelikult endalgi koitis seda pilti nähes WALD-nimi just seetõttu esimese asjana kuna aastaid tagasi oli mõnda aega minu valduses WALDi poolt ümber ehitatud Jaapanist toodud 126-kerega SEC. Sai siis tollal WALDi kohta üpris põhjalikul uuritud ja seetõttu vist eristangi just nende tuuningut teiste seast kõige paremini. No tegelikult ka BMW Alpina oma, kuid nemad peavad ennast ju manufaktuuriks, mitte mingiks lihtlabaseks tuunijaks :)
Olen nüüd viimased tuhanded km sõitnud ühe vana Skoodaga, autot oli kiiresti vaja lihtsalt Soomest kola äratoomiseks, aga masin on nii korralik, et jääb vist endale pikemakski ajaks. Läbisõit hetkel siis ca 620tkm, varem ühe omaniku käes pereautona, peaaegu kõik hooldus/remont on tehtud esinduses (tsekid), kaasas ka patakas ülevaatuselehti ja mõned esindusevälised arved suurematest töödest (esiklaaside vahetused, sidurivahetusi mõned korrad, salongi keemilised pesud jne). Hooldatud mõistagi eeskujulikult, seni pole nende mõne tuhandega õli tase isegi mitte langenud, veermik tihe (viimane ülevaatus alles jaanuaris), sisu viisakas, terve kuid kergelt määrdunud ja kulumisjälgedega (nt juhiistmel riie veninud), kuna pole kunagi kasutatud istmekatteid. Isegi kõik lisad tunduvad töötavat ja neid on autole tellitud peaaegu kõike, mida tollal saada oli (pole vast vaja imestada, miks Põhja-Soomes nahkmööblit autosse ei soovitud). Kütusekulu maanteel püsikaga sõites ongi keskmiselt selline, nagu sellelt pimedalt pildilt paistab, kuna all on normist suuremad rattad ja tegelik kiirus GPSi järgi seetõttu suurem spido kellal olevast... suverattad on õige suurusega, kui need alla saab, ehk kukub ka kulu tehase andmetele lähemale. ARKis arvele võttes mehed irvitasid, et minu auto on küll ilmselgelt vähem sõitnud, kui suur osa samasugustest Eestisse toodud Skodadest autoärikate poolt, aga kas ma ikka tean, et nüüd läheb see läbisõidu number neil registrisse ning nüüd pole mul enam mõtet hakata hodomeetrit tagasi kerima :))
oleks selline küsimus kas oleks võimalik paigaldada peugeot 406 coupele , bmw 39 kliimaplokki ?
mis on selleks vaja teha ning kui keeruline se asi olema saaks?
t2nud kui saaksite aidata :D
nüüd on nii, et ma ei mäleta täpselt kas see on siit juba läbi käinud või mitte, otsing ei andnud vastust aga samas mu nürinev mälu väidab, et nagu oleks. Aga igaljuhul on tegu päris õnnestunud välimusega ,nii et see väärib ka kordamist!
Pilt Tallinna foorist, mille ees justkui oleks stoppjoon. Kuid kas ka tegelikult Liiklusseaduse mõttes? Samuti pole foori ees joont dubleerivat STOP-kirjega tahvlit.