Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

alfa13
15:47 14.05.2015
teema jätkamiseks selline väikeauto
oroskoop
11:33 07.05.2015
...pühadeaegne nädalalõpp Nõmme keskuses-uued jalakäijad ?!
Tiuts18
11:33 07.05.2015
Tere! Mul mingi jama autoga pikemat aega-külma mootoriga käivitub koheselt aga kuumalt pöörab mitmeid kordi,auto vappub ja rappub ja lõpuks siis käivitub . Olen 3 korda sellega esinduses käinud . Diagnostika ei näita et oleks viga. Huupi siis vahetati pihustid . Tõin koju,esimesed korrad ok siis hakkas jälle pihta.Reise ringiga vahetati kütuse filter.Samuti algul ok siis hakkas jälle .Siis vahetati mingid camshaft sensorid.Koju tõin siis testisin mitmed korrad.Oli naq korras.Paar päeva hiljem tegin uue sõidu siis enam polnud korras.Naq arvata võib olen kena kopsaka kulutanud ja enam ei taha lasta neil huupi asju vahetada.Oskab keegi aidata??
bystander
10:55 06.05.2015
Reaalne olukord liiklusest. Asukoht Iisaku alevik Ida-Virumaal, peatee on Tartu-Jõhvi maantee.
Kuidas vaja suunda näidata kui sõidan kõrvalteelt noolega näidatud viisil peateele?
Teoorias suutsin endale kõik 3 võimalikku varianti loogiliseks mõelda.
1. Ei näita üldse suunda - kuna pealtpoolt vaadates sõidan ju otse.
2. Näitan suunda vasakule - kuna n-ö reastun peateele.
3. Näitan suunda paremale - kuna peatee suhtes keeran paremale (mitte vasakule)
Nombre
10:54 06.05.2015
Tere,

Mure selline, et kui pidurid soojaks saavad siis hakkavad pidurdamisel plôksu/kolksu tegema! Sõitu alustades ei ole probleemi aga just kui oled 3 -4 korda järjest juba pidurdanud.

Raivo
jaguar 3
12:35 03.05.2015
Mis siin imestada, hetkel (01.05.2015) on ilm kesk-Rootsis selline:
markssikk
00:22 03.05.2015
Kas keegi teab kedagi, kes oleks nõus panema kokku LUAZ-i ja omaks selleks ka kohta. Mis hinnaga?
alfa13
15:55 28.04.2015
Kuni dindunuffin oma uut pilti otsib, siis teema ülevalhoidmiseks pistan vahele sellise auto.
Kärss
13:35 25.04.2015
Ei saa kurta aeglase soojenemise üle ja selle põhjus paistab välja pildilt. See on üks neist paljudest põhjustest, miks ma ostan oma autod Soome-Rootsi põhjapiirkondadest, mitte kusagilt Lõuna-Euroopast. Lahendus on suht geniaalne: kui mootori soojenemiseni (termostaadi avanemiseni) töötab nagunii vaid "väikene ringe", siis salongiradikasse tulevale hargnemisele on pandud ette kolm eelsüüteküünalt, mis teevad salongiradikasse tuleva vedeliku alati soojaks ja ühtlasi aitavad soojendada ka mootorit ennast kuni töötemperatuuri saavutamiseni. Arvata võib, et selline lahendus, mis aitab mootoril kiiremini soojeneda, aitab kuigipalju pikendada ka mootori enda eluiga (geneka eluea lühenemise arvelt:). Teine asi, mis mootori suurde läbisõitu veidi muretumalt suhtuma paneb on see, et põhjast ostetud autod said juba uuena külge mootori eelsoojenduse ja kuna mootori ette soojendamine on paljudes kohtades tasuta või fikseeritud (odava) hinnaga, siis seda on alati reaalselt ka kasutatud. Siit ka kurioosum, et talvel võtavad seal autod vähem kütust kui kevadel-sügisel, kuna talvel on pea kõik käivitused alati juba sooja mootoriga. Eelmisest postitusest on kuu möödas, numbreid kellale lisandunud selle ajaga peaaegu 4000 km jagu (lisaks teistel autodel kokku veel ligi 2000 km), nii need reaalsed läbisõidud tekivad, kui just ise regulaarselt tagasi ei kerida ei viitsi:) Suverehvidega on maanteekulu peaaegu poole liitri jagu väiksem mu eelmistel piltidel oleva näiduga võrreldes, st isegi alla tehasenormi (Michelin Energy Saver rehvid kerge ülerõhuga).
oroskoop
10:14 23.04.2015
Kõnniteel peremehetsevad sõidukid Mustamäel!
22.04.2015 Akadeemia teel Raja bussipeatus/TTÜ/Nordea panga maja ees!Ja nii on seal pidevalt!
alfa13
08:52 22.04.2015
mida olen ise elusuuruses näinud-pildistanud, need tulevad tuttavad ette ...
udu.
14:33 21.04.2015
Tavapärane Vene liikluspilt. Millel p.... kortsu sõideti?
ts
12:41 21.04.2015
Prooviks vrakiga vahepeal - ehk annab natuke rohkem mõistatamist
alfa13
14:21 16.04.2015
r.i.h.o
00:27 16.04.2015
Mis auto küll sellise tagasihoidliku tõste osaliseks sai?
OT jätk: On ka minu kõrvu jõudnud infot, et maarjamaal üks 8.32 olla olnud aga ma olen üsna skeptiline selles, kõik küll räägivad aga näpuga pole keegi katsunud, seda enam, et neid veel kaks võis olla.

vuoeldas
12:52 15.04.2015
Mis auto kapoti all asub sihuke asi?
ts
16:08 13.04.2015
Selline nukravõitu pilt võiks paista mis masinast?
vuoeldas
14:29 12.04.2015
Ai kurrja, vist ajasin vihjetega asja keerukamaks. Vaatasin nüüd uuesti toda kollast, Udu.-l on õigus: tõesti meenutab küsitav ka IHC-i toodangut. Mina pidasin silmas hoopis selliseid tooteid:
vuoeldas
10:11 10.04.2015
alfa13
13:20 08.04.2015
selliseid autosid olen Tallinnas kahte näinud
Legor
09:39 07.04.2015
Tervist lugupeetavad!

Kui auto käivitan, siis pole probleemi, tiksub ilusti oma tuhande pöördega. Kui aga soojaks hakkab minema ja pöörded töörežiimile jõudma hakkavad viimased veidi kõikuma, langevad nii madalale, et sureb välja. Teine trikk mida mootor teeb on, et sõiduajal, kui vajutan siduri põhja siis pöörded kukuvad nulli.

Ma olen vahetanud ära ühe süütepooli, mis viga näitas, puhatasin tühikäigu mootori, asendasin õhuvooliku mis oli puruks.

Rumal küsimus aga kui ma nats tühikäigu pöördeid tõstan, keerates seda gaasitrossi pingutit, kas see teeb midagi halba?