Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

B_E_N
13:31 13.01.2015
ts
16:01 12.01.2015
Omaalgatuslikult loen oma vastuse õigeks :-) ja panen uue pildi... natuke teistsuguse

Mis autos küll selline asi juhtuda võis?

vuoeldas
19:09 11.01.2015
Gonzales Kibekiire. :)
Uus pilt kah.
udu.
18:04 11.01.2015
Ei suuda meenutada, kas too siin figureerinud on. Aga tuleb siiski.
vuoeldas
23:02 10.01.2015
ION on mudelinimeks sel Saturnil, saagu öeldud.
Ja uus pilt kah.
B_E_N
23:16 01.01.2015
Seekord siis midagi sellist ...
udu.
16:43 30.12.2014
Üks huvitav eksemplar veel.
vuoeldas
18:26 28.12.2014
Kakskümmend aastat tagasi vaatas see tootja tulevikku niiviisi:
udu.
01:03 28.12.2014
Eelmise pildi vastuse äraarvamise tõttu tänusõnad Kyle Lindsey´le sinna Põhja-Carolina kanti :D

Uus kah:
Kärss
18:10 26.12.2014
Hakkas telefonis silma üks juba aastaid tagasi tehtud pilt, tegemist VW Touraniga, oli sel hetkel 5a vanune ja mul mingi pool aastakest tööautoks. Ls 340tkm juures rool praktiliselt kulumata (pildistatud on nö ülemise kolmandiku kohalt, ehk siis rooli kõige kulunum koht üldse). VW-del on roole erinevatest matarjalidest, see peaks olema siis üks neist kõige kõvematest roolidest, mis kulubki vähem kui nt Transporterite omad - st ärge autot valides vaadake vaid rooli kulumisastet vaid ka auto mudelit ning rooli enda materjali. Selle konkreetse auto elu pole kerge olnud, tehniliselt küll hooldatud, aga paljude inimeste trööbata olnud, auto tervikuna üllatavalt hästi vastu pidanud sellele. Juhiistet kahjuks ei pildistanud, aga see oli täiesti terve - arvestades Tourani istme kuju ja asendit autosse ronimisel, pole seal ka midagi imestada.
B_E_N
23:44 25.12.2014
udu.
12:54 24.12.2014
Kah midagi lihtsapoolset.
vuoeldas
21:19 22.12.2014
alfa13
09:11 19.12.2014
margi fännid pidasid selle mudeli ilmumist pühaduseteotuseks, aga mulle selline stiil meeldib
vuoeldas
23:26 18.12.2014
Usus, et eelmisel pildil on Fuego, lajatan uue küsimuse:
be-em-wee
23:57 16.12.2014
Üritan siis miskit panna!
lexusls
23:56 14.12.2014
ts
11:34 13.12.2014
Jätkame GT lainel

või midagi :-)
B_E_N
23:04 11.12.2014
Eks näis kumba kausta see pilt sobiks :)
R.i.h.o
20:03 10.12.2014
Järjekordne armatuur
alfa13
11:15 05.12.2014
"taguotstega" jätkates ...