Hakkas telefonis silma üks juba aastaid tagasi tehtud pilt, tegemist VW Touraniga, oli sel hetkel 5a vanune ja mul mingi pool aastakest tööautoks. Ls 340tkm juures rool praktiliselt kulumata (pildistatud on nö ülemise kolmandiku kohalt, ehk siis rooli kõige kulunum koht üldse). VW-del on roole erinevatest matarjalidest, see peaks olema siis üks neist kõige kõvematest roolidest, mis kulubki vähem kui nt Transporterite omad - st ärge autot valides vaadake vaid rooli kulumisastet vaid ka auto mudelit ning rooli enda materjali. Selle konkreetse auto elu pole kerge olnud, tehniliselt küll hooldatud, aga paljude inimeste trööbata olnud, auto tervikuna üllatavalt hästi vastu pidanud sellele. Juhiistet kahjuks ei pildistanud, aga see oli täiesti terve - arvestades Tourani istme kuju ja asendit autosse ronimisel, pole seal ka midagi imestada.