Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

Urrrr
23:44 04.11.2013
vuoeldas
09:54 05.11.2013
Omega V8.com. Kas see inimene seal tagaistmel pole mitte Onu Bella?
Marko
10:21 07.11.2013
tundub, et Urrrr ei kasuta oma õigust. Kes ees, see mees!
R.i.h.o
23:42 07.11.2013
Ma siis panen teele.
udu.
00:25 08.11.2013
Hmmmm.... Prantsmann?
Urrrr
21:02 08.11.2013
Ega see Aero Minor pole?
R.i.h.o
22:59 08.11.2013
On küll, ootame uut!
Ja konkreetne pildil olev auto on väidetavalt tšehhoslovakkia töölisklassi kingitus isake Stalinile endale.
Marko
00:54 11.11.2013
Ajad kõik kukkunud, ootame aktivistidelt pilti!
erkki2001
14:12 11.11.2013
Selline tore sportauto minevikust mõistatamiseks.
vuoeldas
19:45 11.11.2013
Heh, see on nüüd küll Woodill Wildfire.
Urrrr
20:43 11.11.2013
Kas ikka on? Väga sarnane küll aga ikkagi pisikesed erinevused.

Kui just õige aastakäigu omaga võrdlen siis võin metsa panna...
erkki2001
00:38 12.11.2013
Mnjah, mitte et ma oleks lootnud, et ma ikka mõne vihje saan ka panna... :)
Tegemist 54 aasta Woodill Wildfirega.
Vägagi eesrindlik sportautoke. Plastist kere juba aastaid enne Corvette-i.
Väidetavalt 9 tk ainult järgi neid (300 valmistatust).
vuoeldas - sinu kord
vuoeldas
10:54 12.11.2013
vuoeldas
10:40 13.11.2013
See on meile kõigile, kellele vähem- kellele rohkem:), tuntud mark ja mudel.
R.i.h.o
10:32 14.11.2013
Njah, ehistriibud vihjaksid just kui Packardile aga Ameeriklased sel ajal kui ilmselt antud auto on valmistatud, väga enam ei kasutanud tagurpidi käivaid esiuksi. Need triibud näikse samas olevat veel piisavalt käsitöönduslikud, et et tegu võiks ka vabalt olla venelaste nägemusega ameeriklaste ilustandardist aga on öeldud, et tegu tuntud mudeliga, siis ilmselt mitte, neil miskit sellist ei olnud. Ehk siis miskit hoopis brittidelt? Peab veel mõtlema.
vuoeldas
11:54 14.11.2013
Eee, R.i.h.o, väga bueno arutluskäik.
Mikiauto ta tõesti ei ole.
Poolenisti käsitöönduslik on.
Venelaste eest saad ka veerand punkti.:)

Viimane ja praegusel hetkel tootmises olev auto, mis sama margi- ja mudelinime kannab, on meile tuttav. Õiguskuulekatele kodanikele on ehk vähem tuttav...
ˇ
13:25 14.11.2013
kunagine Škoda Superb oli kolme triibu ja sarnaste ustega.
qp
13:50 14.11.2013
"Õiguskuulekatele kodanikele on ehk vähem tuttav..." :-D :-D :-D

Sellepärast ma siis teda ära ei tundnudki!
vuoeldas
17:01 14.11.2013
Škoda Superb on õige vastus. Kui korrakaitseorganid huligaanitsemise eest sihukesega sõitu teeks, oleks kuus Bocki juba sees ja silmad vilaks pooliku tellise järele...



ˇ
20:56 14.11.2013
paneme siis sellise.
vuoeldas
21:51 14.11.2013
Miski ürg-Subaru oli sarnase näoga, või mis?
ˇ
06:41 15.11.2013
subarut tehti ikka tunduvalt kaugemal kui seda autot.
udu.
09:36 15.11.2013
Minu arust on see Lloyd'i buss?
ˇ
12:22 15.11.2013
udu.
18:40 15.11.2013
Kurrrjjjaaa küll, ma pean nüüd hakkama uut pilti otsima...
udu.
21:30 15.11.2013
vuoeldas
21:56 15.11.2013
See on Mazda-Autozam midagi.
udu.
23:15 15.11.2013
Midagi siukest jah.
vuoeldas
15:06 16.11.2013
Korrektne vastus peaks olema: Autozam AZ-1/Suzuki Cara/Mazda AZ550.
vuoeldas
19:36 17.11.2013
Väikesed Hummerid:
Urrrr
19:49 17.11.2013
Ega see Umm Vente pole?
Urrrr
19:51 17.11.2013
Peaks esinema ka sellise nime all nagu Heuliez VLh 4×4
R.i.h.o
11:17 22.11.2013
Võeldas on vastuse kinnitamisega kuidagi hiljapeale jäänud. Kas läeme edasi? Ma julgeks pakkuda,et Urr on siiski õige vastusega maha saanud.
vuoeldas
16:10 22.11.2013
Ja-jah, vabandan. Vastus on tõesti õige ja Urrrr võiks uue pildi panna.
Urrrr
10:47 24.11.2013
Hääküll siis. Selline pilt.
erkki2001
23:07 26.11.2013
Urr - äkki paneksid mõne vihje, asi kuidagi vaikne....
Urrrr
18:05 27.11.2013
Vihje - läheb raskeks. Aga proovib

Aga üks vihje, et kui võtta auto24.ee lahti - ja valida otsingus automark siis see automark on esimese 10 seas :D
R.i.h.o
20:13 27.11.2013
Urrrr
11:26 28.11.2013
Jep Alfa Romeo Pandion
R.i.h.o
13:45 28.11.2013
Palun!
Antud pildi juures mainin ka ära, et see on minu poolt "laenatud" Sportauto.ee lehelt
erkki2001
11:10 29.11.2013
Selle lühikese tagaotsa pealt vaadates kaks varianti, kas TVR või Marcos
R.i.h.o
10:49 30.11.2013
erkki2001
10:16 02.12.2013
Asi seisab kuidagi väga kaua juba.
R.i.h.o. - vihjeid oleks aeg juba ammu panna.
R.i.h.o
12:07 02.12.2013
No ütleme nii, et see tootja on üks kolmest, millest Sa esimeses pakumises kaks ära nimetasid juba. Lihtsalt seda tüüpi autode peale mõeldes oleksid just need kolm mis esimesena meelde tuleksid.
erkki2001
12:28 02.12.2013
R.i.h.o
14:09 02.12.2013
Täpsemalt on siiski tegu GT4 klassi autoga Ginetta G50. Kui valdavalt on see toodetav juba tehasest võistlusautona, siis on sellest olemas ka tänavasõidu variant, mida on tehtud küll vaid mõned väga üksikud eksemplarid.
Marko
11:42 03.12.2013
Kas pildipanekuõigus läheb Erkkile?
R.i.h.o
12:09 03.12.2013
Jah, Erkki võiks uue pildi panna, kuna vastus oli 99% õige, ma lihtsalt täpsustasin.
erkki2001
13:11 03.12.2013
Paneks siis nuputamiseks sellise spordi auto.
Sorry, et pildid nii väiksed.

Muudetud 03.12.13 13:16

r.i.h.o
14:29 03.12.2013
erkki2001
15:11 03.12.2013
Mnjah.
BMC Mini põhjale ehitatud sportautoke.
Peab vist hakkama väljastpool meie päikesesüsteemi valmistatud
4-rattalistega proovima, äkki nende ära arvamisega läheb sutsu kauem kui tunnike või kaks :)
r.i.h.o. paneb siis uue pildi ka.
r.i.h.o
22:46 03.12.2013
Eks selle Unipoweriga oleks läinud ikka kõvasti kauem aga mõni päev tagasi sai just neid mini baasil autosid uuritud ja ma lugesin kokku suurusjärgus 70 erinevat "tootjat"/"garaaz"/"kuuri" jne. milles Minidele huvitavamaid kleite selga ehitati.
vuoeldas
10:33 04.12.2013
Rool on kuidagi väga tuttav. Kas osad sisujupid, ka rool, on laenatud miskilt levinumalt seeriautolt?
Too seadeldis on tõenäoliselt ehitatud Euroopas, pakuks Saksamaal. Ütleme aastal 1993?
erkki2001
11:14 04.12.2013
Mina pakuks ka 90-ndate esimest poolt, aga hoopis Inglismaad.
Need pagana ukse küljes olevad näidikud on VÄÄÄÄGA tuttavad, aga mitte kuidagi ei meenu, et kus ma neid näinud olen.
Olen siin natuke juba tuhninud, aga siiani edutult....
udu.
12:19 04.12.2013
Nonii. Vanalt Sierralt pihta pandud ventilatsioonivõred - ning Mondeo tagatuled enne Mondeo tootmise algust (pole pildil näha) - ja uksel olevad näidikud saavad kuuluda ainult sellele Jaguarile: http://www.docs.ee/index.php?mobid=185752856&page=newinf
o&lang=est&locat=0&hash=6fda73873e6200e045269507
ac6bcb0c&pageNumber=1


Need Fordidelt pärit muldvanad ja odava olekuga salongividinad viivad pea alati - kui väiketootjad välja jätta - Jaguari ja Aston Martinini :D
Urrrr
17:39 04.12.2013
R.i.h.o
19:01 04.12.2013
Fordi juppidega Jaguar ta on.
Udu palun!
udu.
23:09 04.12.2013
Kuna ühtki põnevat mõistatust pakkuda pole, siis jääb see:
6kant
00:14 05.12.2013
Puusalt lastes - Fiat 500L
udu.
08:34 05.12.2013
Ja põmaki! pihta kah.
6kant
11:17 05.12.2013
Ma ise pole eriti pädev Googl'i pildiotsingut kasutama, sestap ei viitsinud ka pilti Googl'i-kindlaks tegema hakata. Siinsed asjatundjad teavad seda autot nagunii...
Marko
16:20 06.12.2013
Urrrr
18:56 06.12.2013
Holden Torana GTR X
Marko
00:43 07.12.2013
Tundub olevat jah. Kuna kuuskant käib siin harva siis on pildipanekuõigus ilmne.

Muudetud 07.12.13 00:44

6kant
12:16 07.12.2013
Jah, päris tõsised plaanid tundusid austraallastel olevat selle selle autoga, aga plaanideks jäidki. Urrrr'ilt ootame uut pilti.
erkki2001
12:50 10.12.2013
Näikse jälle pikem paus siin tekkinud.
Kuna Urrrrrrr-ilt pilti pole tulnud, siis pange keegi uus pilt, et asi soiku ei jääks siin.
r.i.h.o
11:55 12.12.2013
aitan neid nende hinge piinades, kes kannatamatult uut pilti ootavad.
erkki2001
13:47 12.12.2013
Tahaks öelda, et keegi on Ferrari Daytona:st teinud mingil ime põhjusel universaali (siin vist oleks "Shooting Break" õigem väljend), aga esiosa on kuidagi vale selle auto jaoks....
vuoeldas
18:11 12.12.2013
Sellel oli vist seos C3 Krevetiga?
udu.
22:09 12.12.2013
Ferrari shooting brake'de hulgast ei leidnud sellist. On's tegemist ikka italjaanoga?
r.i.h.o
22:44 12.12.2013
Vettega seost ei ole minu teadmiste kohaselt ja Udu küsimusele võiksin vastata jaatavalt, justnimelt võiksin!
udu.
00:14 14.12.2013
R.i.h.o
02:03 14.12.2013
See sama ta on, ehk siis Intermeccanica Murena GT.
Kere koostatud Itaalias intermeccanica poolt, mootor ja muu käitis Fordilt ning kokku monteeritud Murena Motors OÜ poolt Ameerikas. Kokku toodetud ca.11 autot.
udu.
17:36 14.12.2013
Teeme siis veel ühe sarnase:
r.i.h.o
22:54 14.12.2013
Lamborghini Flying Star II by Touring
udu.
13:20 15.12.2013
r.i.h.o
17:27 16.12.2013
vuoeldas
20:43 16.12.2013
Suur Sein midagi nägi umbes nii välja.
johhaidi6000
00:26 17.12.2013
keegi wartburgi disaini kopeerind :D
alfa13
07:45 17.12.2013
alfa13
08:50 17.12.2013
mis on lumehange all?
vuoeldas
09:59 17.12.2013
PT Cruiser convertible?
alfa13
15:27 17.12.2013
no jah, mudelinimi auto küljelgi näha ;)
vuoeldas
14:31 18.12.2013
Urrrr
21:53 18.12.2013
vuoeldas
16:29 19.12.2013
Marko
23:30 22.12.2013
Kes ees, see mees!
qp
00:57 24.12.2013
Ei tea, kas jõuan enne... vahelduseks miskit lihtsamat- ägedamat.
Marko
17:49 29.12.2013
qp
23:49 29.12.2013
Ma pigem seostaks vaikust jõuludega. Aga tegemist pole Ameerika autoga ega ka mõne teise saare toodanguga. Tsikli mootoriga, raffa ette toodi 1995.
udu.
13:49 30.12.2013
Aastaarvu oligi vaja ainult :D Puhas jõululaiskus, et ise aastaarve vahetades otsingutes tuhnida :P
Sest: kui reklaamfotol on küljes saksa numbrimärgid, on ta ka reeglina sakslane. Ja välja tuli bemm: http://tcbmw.blogspot.com/2012/06/past-concepts-forgotten-pr
ototypes-part_12.html
ˇ
15:27 30.12.2013
paistab, et nina küljes neerud täitsa olemas.
udu.
15:37 30.12.2013
Loodetavasti lihtne enne aastavahetusse sukeldumist.
r.i.h.o
13:07 31.12.2013
chrüüsler Atlantic ja see eelmisel pildil olnud bemmi kohta oli ühes 95.a ajakirja Auto-revüü numbris pisike nupuke ja mina, kui sellel ajal just avastanud enda jaoks "locoste" imelise maailma, pidasin seda buumerit absoluutse täiuse tipuks mis puudutab auto disaini ja sõidurõõmu.
Marko
11:55 04.01.2014
Kui kellelgi juhtub pilti olema, pangu aga üles!
B
23:21 04.01.2014
Enne, kui keegi jõuab uue pildi panna, kasutan võimalust...

Mõned päevad tagasi leidsin Youtubest video, mida nägin telekast ca 10 aastat tagasi, teemaks Isdera Commendatore 112i.

Küsimus: kas mina olen ainuke, kellele tundub, et videos 0:28-0:39 on autoks mille peal Commendatore omanik istub hoopis Imperator 108i?
R.i.h.o
12:12 05.01.2014
Jap, 45.sekundil on need kaks autot ka kõrvuti kaadris.

Hiljemalt õhtuks panen uue pildi ka!
r.i.h.o
11:36 06.01.2014
Uus pilt siis üles!
R.i.h.o
16:29 09.01.2014
Ma annan vihje, et tegu ühe briti prototüübiga, tootmisse kahjuks ei jõudnud. Firma ise tänasel päeval järjekordselt pankrotis.