Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

r.i.h.o
20:34 29.09.2013
ai kurja, ma nüüd päris kindlalt ei julgegi väita, et sellel masinal seost Austriaga ei ole. Internetist tuleb välja, et mingid tootmis osakonnad on vähemalt varasemalt asunud ka Austrias. Aga sellegipoolest ma usun, et see masin pole kokku pandud seal, ent samas ka mitte väga kaugel sealt.
vuoeldas
22:34 29.09.2013
Too austerlane, Reformi-nimelise tootja mudel "Muli", on küsitava massinaga maru sarnane. Aga niipalju, kui neetikumist uurisin, pole need kaks tootjat kuidagi seotud.
r.i.h.o
23:45 29.09.2013
sarnasus on tõesti suur kuid kattuvaid detaile vähemalt esialgu piltidelt ei tuvastanud. Ilmselt võib selle konseptuaalse sarnasuse kirjutada lihtsalt eriti õnnestunud funktsionaalsusega disaini juurde. maksimaalne asjalikkus maksimaalse lihtsuse juures.
Nuhhh?!
14:59 02.10.2013
Jäämegi siia mingi traktori taha passima v?
Mälumäng pidi ikka autodest olema, mitte põllutehnikast. Ehk keegi järgmine viskab mõne antiikse adra ja küsib, et kes oli see Soome sepp kui valmistaja?
R.i.h.o
09:05 03.10.2013
Kuna keegi ei ole ära vastanud siis edasi minemiseks ütlen ära , et tegu siis Sveitsi tootja AEBI väikeveokiga, mis mõeldud just mägede nõlvadel sõitmiseks. Mitte, et ma mingi kapipõllumees oleks aga mulle see auto meeldis ja Lõuna-eesti kuplite vahele oleks see nagu rusikas silmaaauku.
Kuna Võldas oli lähedal ja ilmselt ka õige vastuse välja nuuskinud siis langeb uue pildi panemise kohus temale aga kui ikka miskit head pole üles laadida siis eks ma võin ise ka uue pildiga üllatada.
vuoeldas
22:15 03.10.2013
Ok, saagu pilt!

PS. Kriitilise meelega agrovaenulikule foorumikasutajale, pisut parafraseerides kangeid motomehi: mängi, lisa pilte, aga ära mölise!
Marko
01:02 07.10.2013
Vihjete aeg.
PS kriitilise meelega agrovaenulik kasutaja on erinevate nimede all mitu pilti ära arvanud aga see ei anna õigust plõksida.

Muudetud 07.10.13 01:05

vuoeldas
11:20 07.10.2013
Ok. Teeme vihjeid: Tuntud tootja sõiduk, tegu on selle mudeli teise põlvkonnaga, interneti andmetel "mass-produced". Esimese põlvkonna mudelit ehitati vaid ca 550tk. Üksikuid hilisemate põlvkondade autosid liigub ka meie teedel. Viimane seda mudelinime kandev auto veeres tehasest välja aastal 2002. Kahe viimase põlve autod olid sihukesed, millega pop-kultuuri mõjul oli/on striitreissidel võimalik "otsale saada".:)
Plõks
12:04 07.10.2013
Vihjete järgi siis: Datsun S10
vuoeldas
12:08 07.10.2013
Just, maakeeli Silvia.
Plõks
13:54 07.10.2013
Vanaaja striitreissi mälestustest mõjutatuna ...
udu.
13:57 07.10.2013
P....., vaatasin, et Nissan Maxima moodi tagatuled, aga et tegelik sugulus ongi olemas, selleni ei jõudnudki... Tyhmä!
vuoeldas
14:57 07.10.2013
Puusalt lastes: GM-i "J-keha" midagi.
erkki2001
17:39 07.10.2013
Mina pakuks hoopis mõni tubli jaapanlaste sportauto 70ndate lõpust või 80ndate algusest USA turu jaoks.
vuoeldas
00:09 08.10.2013
Mulle ei andnud ukselingid rahu. Ei sobi selle GM-i teooriaga. Olen selliseid näinud ja autosse sisenemisel kasutanud, äärmiselt ebamugavad. Päris pikalt mõtlesin- meelde tuli. Omal ajal sai vahel istutud auto roolis, mille juppidel pildil kujutatud kupee põhines. Erkkil näikse õigus olevat.
alfa13
08:18 08.10.2013
2. põlvkonna Celica
Plõks
08:31 08.10.2013
Õige ta on, teine Celica või esimene Supra.
alfa13
13:16 08.10.2013
R.i.h.o
20:47 08.10.2013
autot ei oska ma praegu ütelda aga pilt on tehtud Otepääl :)
ja ilmselt on autol vene numbrid
R.i.h.o
21:03 08.10.2013
ja autoks on Chery Beat
alfa13
07:48 09.10.2013
R.i.h.o vastus on absoluutselt õige: Otepääl pildistatud Vene numbritega Chery IndiS ehk Beat
r.i.h.o
22:27 09.10.2013
jätkame fragmentitega.
be-em-wee
23:04 09.10.2013
No sellist aparaati vist valesti vaadata ei saa- Peugeot Vera?
R.i.h.o
23:39 09.10.2013
Järelikult sai liialt lihtne :)
Õige vastus muidugi.
be-em-wee
04:14 11.10.2013
Väga vabandan, aga mul oli ülihää pilt moblas, kuid mobla streigi tõttu selle väljastamine takistatud. Kui nüüd keegi ette jõuab siis pange uus! Mina saan alles esmaspäeval panna.
erkki2001
13:31 11.10.2013
Prooviks siis sellise popi autoga, et kui kiiresti see õige vastus tuleb :)
Natuke on tuunitud teda (V8 on kapoti alla sobitatud), aga kere iseenesest suurelt jaolt nii nagu ta kunagi ammu tehasest välja tulles oli.
vuoeldas
14:01 11.10.2013
Mis tolle punase täpne nimi on, ma ei tea, a kindlasti on tegu Suurbritannia päritolu Fordiga.
Tolle auto neljaukselised vennad muuseas sündisid ka Lätis, nimeks Ford-Vairogs Junior.
erkki2001
14:49 11.10.2013
Mulle tundub, et ma ei taha teiega siin enam mängida...

:):):)

Pildi juurde lisatud tekstis on tegelikult auto mudeli nimi mainitud, nii et kui "vuoeldas" nüüd natuke pingutab, siis äkki saab auto mudeliga ära mainitud ja samaga annaks siis pildi õiguse edasi.
vuoeldas
15:15 11.10.2013
Ai-jaa, "Popular" on see nimi.
Marko
17:27 11.10.2013
TO: v6imalik.
Uue pildi paneb see inimene, kes eelmise ära arvas. Mälumängu reeglid on esimeses postituses.
vuoeldas
13:23 12.10.2013
erkki2001
15:35 13.10.2013
Kas sellel mitte need klapiga esituled ei tule niimoodi imelikult lahti, et pöörduvad ümber oma telje, mitte ei käi üles-alla?
R.i.h.o
21:35 13.10.2013
Mingil kummalisel kombel tahaksin pakkuda, et tegu on ümber disainitud Datsun 240
vuoeldas
21:39 13.10.2013
Ehhh. Seni, kuni peent vihjet koos paljastava pildiga teele saatsin, jõudis R.i.h.o ära vastata. Peab ütlema, et terav silm on R.i.h.o-l.
R.i.h.o
07:36 14.10.2013
Nii, seekord siis küsime, et mis muusika videost antud ekraani tõmmis pärineb?
( PS: mitte teha ennatlikke järeldusi muusikalise maitse osas!)
n.
11:21 14.10.2013
MTC Tatra V8 peeglist paistab miskine neeger aga muusikavideot ma küll ei tea.
vuoeldas
11:47 14.10.2013
Wikipedia andmetel on too miideo kellegi Kanye Westi muusikafilm "Runaway".
vuoeldas
11:50 14.10.2013
Ahjaa, unustasin ennist: Booyakasha! :)
r.i.h.o
21:52 14.10.2013
Tegu tõesti Tatra MTX v8 nimekandva sportauto armatuurlauaga. Sisimas lootsin, et selle pildiga läeb veidike kauem.
N nime taha peituv kodanik võiks meid nüüd uue pildiga rõõmustada.
n.
11:39 15.10.2013
"seekord siis küsime, et mis muusika videost antud ekraani tõmmis pärineb?"

Uue pildi õigus on ikka Võldasel.
vuoeldas
12:40 15.10.2013
Kurrja, oli mul vaja torkida...
Õhtupoole ehk leiab isegi ühe pildi.
vuoeldas
19:50 15.10.2013
vuoeldas
22:09 16.10.2013
Te vaadake hästi hoolega. Esmapilgul on raske seost leida, samas on paljud jooned ühel või teisel moel üle kandunud seeria-autole.
6kant
08:47 17.10.2013
miski esialgne NIVA kavand?
Plõks
09:08 17.10.2013
Esimese mõttena tekkis Patrol aga pakkumisse panen ikkagi G-klassi proto
vuoeldas
10:52 17.10.2013
Nii see on, varajane nägemus G-autost.
Plõks
13:29 17.10.2013
Midagi üsna lihtsat ilmselt
udu.
13:41 17.10.2013
Kui nüüd dementne aju trikke ei tee, on see Dodge Neon :P
Plõks
14:11 17.10.2013
udu.
14:35 17.10.2013
vuoeldas
15:56 17.10.2013
Jaapani kupee seitsmekümnendatest, selge. Mõtlesin kõikvõimalike Honda, Isuzu ,Toyota, Nissani, Datsuni, Subaru ja Mazda selle ajastu kupeedele. Mõnda mälupilti oli vaja värskendada guugli abil. Pole niisugust neil tootjatel... Hetk tagasi meenus: tõusva päikese maal valmistati ja valmistatakse ka Mitsubishi-tüüpi sõidukeid.:)
udu.
22:05 17.10.2013
Eks täpsusta ja pane uus pilt!
vuoeldas
13:22 18.10.2013
Mitsubishi Celeste peaks too olema.
vuoeldas
13:54 18.10.2013
B
20:52 18.10.2013
Elu on ikka naljakas ...

Pole pikka aega ühtegi pilti ära arvanud, kuna pole omalt poolt ühtegi head pilti mõistatamiseks panna. Kuid just äsja sai üks leitud ja lubasin endale, et järgmisele küsitavale pildile annan vastuse. Ja vaata imet... küsitav auto on sama, mille pilt mul ootel :)
vuoeldas
21:15 18.10.2013
Olen üsna kindel, et inspiratsiooniallikas on sama.:)
B
23:25 18.10.2013
Karta on :)

Kas läheb ostuks?
vuoeldas
01:06 19.10.2013
Mina seda endist omanikku, kuulsat võidusõitjat, ei tea. Ostan parem Salumäe ratta.:)
vuoeldas
15:24 20.10.2013
Lõuna-Ameerikast otsitagu.
r.i.h.o
23:53 20.10.2013
Ma siin vaatasin ja mõtlesin, et see peab olema Itaalane ja näeh peaaegu, et ongi, Pininfarina käsi mängus ju!
IKA Torino siis peaks pildil olema
vuoeldas
09:35 21.10.2013
Kõik õige. Viska aga uus!
R.i.h.o
12:39 21.10.2013
vahelduseks siis jälle pilt millele ma ise veel vastust ei tea.
Sirvisin netis mingeid vanu pilte ja jäi silma selline tore pilt Tartust kahe mosse, ühe kaugusest paistva pobiga ja skoda kiirabi autoga.. ooot.. see ei ole ju Skoda. hmm, nina nagu pobil aga mina ei tea, et oleks olemas ühtegi universaal kerega pobit.
Pilt ise tehtud ilmselt 50.ndate lõpp- 60.ndate päris algus ja pildil siis Tartus Riia tänaval olev Autoremondi tehase peahoone ( praegu on selles hoones Canoni esindus).
udu.
13:59 21.10.2013
Poolakad pookisid ju igasugu keretüüpe pobile külge, kas see ei või olla selline juhtum?
r.i.h.o
14:22 21.10.2013
kahtlane, sest Warszawal olid teistsugused iluvõred kasutusel (va. esimesed autod millel kasutati 1.seeria pobiga sama võret aga see on teissugune kui pildil) ja poolakal on ka tagumised ukseklaasid- raamid rohkem längus.
Ning minu tähelepanekute järgi asendasid poolakad üsna kiirelt kahe osalise esiklaasi ühe osalise vastu ja nii sedaanid kui muud "eri"kered tulid juba Üheosalise esiklaasiga.
Lisaks muidugi veel see, et ma ei tea, et Eestisse oleks sattunud ültse ühtegi Warszawat, meil ju GAZ tehase toodangut endalgi.
Marko
14:45 21.10.2013
Tehase universaalil kattuvad tagumised uksed Pobeda omadega vast 100%
http://totalcar.index.hu/images/tortenelem/warszawa/warsawa_
02.jpg

Vaevalt, et nii väikese erinevuse jaoks nüüd eriseeriat tehti. Kisub vast kohalike meistrimeeste näpuharjutuseks?
ˇ
14:50 21.10.2013
kuna tartus laoti kokku igasugu leivafurgoone, siis pole ime kui ka pobedast furgoon tehti.
ˇ
14:56 21.10.2013
tehti küll mingeid universaalilaadseid nagu siit saidilt näha
http://gaz20.spb.ru/modif_exotic_pickup.htm
r.i.h.o
15:24 21.10.2013
leidsin netist nüüd veel ühe pildi millel miskit sarnast
R.i.h.o
22:32 22.10.2013
Eile sai kõvasti Photoshopiga pilte krutitud ja üksteise peale asetatud ja ma veel ikka kahtlen, et tegu võiks olla Warszawa 201F -iga. Ma ei taha välistada, et tegu võis tõesti olla kohapeal ümberehitatud autoga. Kahtlusi tekitavad tagumine ratta koopa kuju, mis jookseks nagu natuke tagant poolt rohkem alla poole ja ka tagumine "sein" ei ole nagu sama nurga all. Aga kuna see pilt on ikka võrdlemise kehvakese kvaliteediga ja CSI tehnoloogit mul kasutada pole:) ,siis ma arvan, et jätame selle pildi hetkel, ning ma panen uue pildi mõistatamiseks, see kord siis ikka sellise, et saab anda kindla ja selge vastuse.
r.i.h.o
15:04 23.10.2013
sellele pildile on vähemalt vastus olemas :)
vihjetena olgu siis üteldud, et toodetud seda konkreetset mudelit ca 200 ühikut ja ültse sema marki autosid 1000 jagu.
Umx
14:50 25.10.2013
Vägisi tahaks Aston Martinit pakkuda.
vuoeldas
19:41 25.10.2013
Arnolt-MG plaanitud tootmisarv oli Wiki andmetel 200. Ehk on küsitav miski erikerega Arnolt?
R.i.h.o
22:25 25.10.2013
Regioon on õige ja ka seos MGga on olemas.
Täiesti teenimatult on see automark veel seni mälumängus täiesti esindamatta olnud, häbi meile!
vuoeldas
10:43 26.10.2013
Väga hea, et Arnolt ei olnud.:) Muidu saaks mööndustega ka eelmise vastuse, so Aston Martin, õigeks lugeda. Eht-eestlaslik kahjurõõm ja kadedus.:)
vuoeldas
13:22 27.10.2013
Gilbern GT näikse olevat. Pole never kuulnud sellest tootjast. Hea küsimus, kiidan R.i.h.o-t!
tuulemurdja
14:49 27.10.2013
Oldsmobile Starfire Firenza aastast 1975.
tuulemurdja
14:58 27.10.2013
Väga hea peaks siis olema gilbern gt1800 1959-1967
vuoeldas
17:20 27.10.2013
Plõks
09:36 28.10.2013
Nojah, antud juhul ei ole sellest nö originaalist suurt midagi järel.
Tuled on ta sellele jaapanlasele lisanud igatahes Range Roverilt
Esiotsa on samuti "rüvetatud" ühte RR initsiaalidega sõidukit matkiva ümberehitusega.
Marko
12:19 31.10.2013
Ega meil siin palju variante ole: kas võldas paneb vihjeid või Plõks täpsustab vastust.
vuoeldas
18:29 31.10.2013
Üsna levinud ja tuntud vanakooli maastur peidab end blingi all.
ˇ
07:15 01.11.2013
leidsin kuskilt veisspuugist kellegi tapeedilt
alfa13
10:07 01.11.2013
Chevrolet Cavalier?
ˇ
12:05 01.11.2013
ütlen ausalt, et mina ei tea, seega kogu mäng on mängijate teha :)
alfa13
14:19 01.11.2013
Marko
17:37 01.11.2013
Mingil arusaamatul põhjusel tahaksin öelda: Citroën.
vuoeldas
18:06 01.11.2013
Suvisel reisil (millest on fotomaterjali ka siin foorumis) sai päris mitmeid modifikatsioone sellest sõidukist nähtud. Kõik olid rõvedad.:)
Marko
20:20 01.11.2013
Alatu temp, väga alatu! Oli siis kahju öelda, kas läks vähemalt umbes õigesse suunda?
r.i.h.o
22:02 01.11.2013
Ilmselt on tegu kas Oda või siis IZ, pluss mingid numbrid. Varasemalt algasid pikap mossedel need numbrid 2175.... aga nüüd oli vist 21........
vuoeldas
15:38 02.11.2013
Vahest lahutab see Marko mõrudat meelt.:)
Marko
15:40 02.11.2013
Ahah, mhmh, nojah, parem kui mitte midagi. See on siis sitikas nüüd vä?
udu.
16:27 02.11.2013
Veel üks "uhke" Iž Oda :D
alfa13
01:37 03.11.2013
peaks olema IŽ 2717 Oda Versija
r.i.h.o saab jätkata
r.i.h.o
19:49 04.11.2013
vuoeldas
20:13 04.11.2013
Seda hirmsat asja on Võldas oma silmaga näinud ja näpuga katsunud. Sõitma ei kippunud. VAZ-21... hästi palju mingeid numbreid.
R.i.h.o
21:15 04.11.2013
just nii, VAZ 2120 ja nad kutsuvad seda veel hellitavalt ka "Nadezda"
vuoeldas
22:20 04.11.2013
IRW, lootus. Seda sõidukit esmakordselt Leningradi oblastis kohates meenus miskipärast Onu Bella lugu "Joomine annab sulle mõistuse".:) Sellega seoses ka järgmine pilt.
Urrrr
23:15 04.11.2013
Kas see mitte Opel Omega V8 Caravan pole?

R.i.h.o
23:37 04.11.2013
Onu Bella on laulnud ainult Fiatist ja Mersust aga ukse käepidemed on suht Opeli nägu küll