Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

B
18:11 25.04.2015
alfa13
15:55 28.04.2015
Kuni dindunuffin oma uut pilti otsib, siis teema ülevalhoidmiseks pistan vahele sellise auto.
alfa13
08:04 30.04.2015
vihjeks oskan vaid öelda, et tegemist elektriautoga
alfa13
13:42 01.05.2015
Selle firma ühe teise elektriautoga on korraldatud autokasutusprogrammid mitmes kohas Prantsusmaal, aga ka USA-s ja käesoleval aastal peaks laienetama Suurbritanniasse.
alfa13
07:52 05.05.2015
Kuna keegi mdagi ei paku, siis vastan ise ära: Bollore BlueSummer.
Kui dindunuffin ei ole adminnile oma pilti saatnud, siis kes ees, see mees!
r.i.h.o
23:07 05.05.2015
Pean ütlema, et pole varemalt sellisest tootjast miskit kuulnudki, aga sõber guugel valgustas mind, et tegu tõelise konglomeraadiga mis tegeleb absoluutselt kõigega :)
Kui keegi varasemalt ei pretendeeri pildile, siis homme pakun miskit mõistatamiseks välja.
R.i.h.o
21:41 07.05.2015
breaking bad
22:17 07.05.2015
R.i.h.o
10:23 09.05.2015
Nii on! Kas meil on ka uut pilti oodata?
ts
10:31 12.05.2015
Tundub, et guugel ainult näitab (alates sellest, et marginimi on valesti kirjutet) ja uut pilti välja ei paku? :-(
r.i.h.o
22:07 12.05.2015
nii, vahelduse mõttes tuleks vist jälle pilte guugli kindlaks muuta.
alfa13
15:47 14.05.2015
teema jätkamiseks selline väikeauto
vuoeldas
17:16 14.05.2015
Julgeks arvata, et küsitav on Innocenti. Mini, kui mälu ei peta, on mudelinimeks. Miskit versiooni sellest turustati ka De Tomasona.
alfa13
07:36 15.05.2015
vuoeldas saab piltidega jätkata
vuoeldas
21:40 15.05.2015
Mis nimega tunneme sõidukit, mille esimene suuremale ringile esitletud prototüüp nägi välja nõnda?
be-em-wee
23:08 15.05.2015
Ehheee, seda alles hiljuti nägin-lugesin.
http://en.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Concept_D

Kuigi natuke uskumatu mõelda sellist tagumikku VW-ks.
be_em_wee
23:39 15.05.2015
Mis tuntud nime kannab see ime?
vuoeldas
00:42 16.05.2015
Pickupi märksõnaks peaks olema töökindlus, seda marki sõidukeid iseloomustatakse reeglina teisiti...:) Kas suund on õige, tagatuled justkui räägiks seda keelt?
be-em-wee
06:28 16.05.2015
Nujahh, see töökindlus negatiivse poolepealt on tema suguvõsas viiruseks küll!
erkki2001
11:11 16.05.2015
F-Type tagatuled. Esi poritiival Jaaguarile tuntud õhutusribi...
Google abiks ja tundub, et kuidagi on tahetud Ford F-150 põhjale siis vist teha Jaguar C-X17 kastikas....
Ma tahaks ropendama hakata, ausõna.
be-em-wee
21:21 17.05.2015
Ropendamine läks sul ropult täppi. :P
On jah Jaguar Concept C-X17. Aga nüüd paluks uus pilt ilma "roppuseta" :P
erkki2001
13:09 18.05.2015
Siin siis ka kastikas mõistatamiseks.
Pilt tehtud Varssavi vanalinnas veebruari viimaste päevade hommiku.
Ma ei tea kuidas, aga ma olin vist nii uimane tollel konkreetsel hommikul, et isegi ei suutnud vaadata, et mis tollel autol nina peale kirjutatud...
Nii et ma ka ei tea, mis mark/mudel antud autol olla võiks.
Ilmselt teadjamatele see suurt probleemi ei valmista :)

Muudetud 18.05.15 13:08

vuoeldas
13:38 18.05.2015
Tolle margiks pakuks Framo.
erkki2001
15:02 18.05.2015
Nii see paistab olevat. vuoeldas, uus pilt
alfa13
18:03 20.05.2015
Kui vuoeldasel läheb veel pisut aega uue pildi panemisega, siis torkan vahele täna Tallinnas nähtud sportkupee.
vuoeldas
21:14 20.05.2015
Kiidan alfat! Tänud, et välja päästsid. Mul hetkel pildi lisamine pisut komplitseeritud.
alfa13
15:31 21.05.2015
Vihjeks niipalju, et selle projekti ühe võtmeisiku perekonnanimi kipub eksitavalt tõmbama seost maailmakuulsa sportautofirmaga.
kupu_3
17:12 21.05.2015
Maitea, mul tuli Sbarro kohe meelde. Kontrollida ei jõua, töö ootab.
alfa13
07:26 22.05.2015
ei, vaadake ikka rohkem lõuna poole ...
r.i.h.o
10:08 22.05.2015
Üles leidsin! Town Life, mis loodud Ferruccio Lamborghini enda poja poolt. Ju siis päris järeltulija vaid traktori ehituse geenid :)
alfa13
12:55 22.05.2015
r.i.h.o vastus on õige
r.i.h.o
13:25 23.05.2015
udu.
12:19 25.05.2015
Mõni suur Toyota Austraaliast?
r.i.h.o
22:25 25.05.2015
mitte nüüd päris õige aga .......
autoaksel
23:24 25.05.2015
Pakuks Austaaalia Ford Falcon wagon
udu.
23:38 25.05.2015
Ähh, kurja, tundus väga sedamoodi, et Holden Commodore'ist tuletatud jaapanlase märki kandev austraallane. Siiski mitte. Tuli hoopis konkurenti kiigata. Ja ikkagi on tagatuled nii kuramuse hullusti japside moodi.

Ühesõnaga, Ford Falcon ise: http://www.goauto.com.au/mellor/mellor.nsf/story2/3147416D08
76BA55CA25768E0005478F
r.i.h.o
00:18 26.05.2015
Falcon forte wagon jah.
Kas Aksel uue pildi ka paneks ?
udu.
00:29 26.05.2015
Joppenpuhh, senikaua, kui ma siin vastust kokku pusisin, vastas keegi ära vahepeal. Ei märganudki. Saatsin kahjuks ise uue pildi teele. Aga kui kodanik Aksel oma mõistatuse saadab, võiks selle siiski avaldada.
autoaksel
08:39 26.05.2015
Ma tööl ja praegu pole pilti aega panna, seega võib keegi kellel midagi head olemas on selle lisada
udu.
12:30 26.05.2015
vuoeldas
10:02 27.05.2015
Pime maa. Päris põlve otsas asi ei paista olevat, pigem mõne suurema tootja kummaline katsetus? Ehk midagi põhjamaist: Sisu või Scania väga-väikeseeria väikekaubik?
udu.
12:24 27.05.2015
Liigud oletustega üsna õiges suunas. Kõnealusel on uskumatult palju sarnast ETKVL-i "tursapeaga", nii tehniliste lahenduste kui väikese tootmisarvu poolest. Aga ET-600 sündis ports aastaid varem kui pildilolev.
Hmm...
12:26 27.05.2015
Kui pilte hoolikalt vaadata, siis on automark isegi ühel pildil kirjas.
Ja tulemuseks, et põtrade käsitöö.
udu.
12:37 27.05.2015
Jõudsid hoopis lähedale.
Hmm...
12:44 27.05.2015
Anna teistele võimaluse tähelepanu teritada ja õige vastus öelda.
Marko
23:44 28.05.2015
Hmm tahtis vist öelda, et annab teistele võimaluse?
R.i.h.o
09:16 29.05.2015
Eks ma siis haaran entusiasmiga võimalusest ja ütlen välja, et tegu Teijoga Soomest. Ma olen seda pilti varem ka näinud aga miski pärast oli see mul meeles kui Sisu aga palju mööda ei läinudki.
udu.
11:44 29.05.2015
Teijo jah. Tagamootoriga auto (Põrnikas) plärisev mootor ette, esivedu, kast ja plastkabiin - kõlab sarnaselt "Tursapea" kirjeldusega. Wjhuri pani Soomes Põrnikaid kokku, eks seetõttu võeti nende poolt viimase tehnika kasutusele.
Marko
13:36 29.05.2015
Vastus on läbi rooli näha :)
r.i.h.o
13:02 30.05.2015
udu.
13:27 30.05.2015
Kui esiuks on nagu Robinil, siis nelja rattaga on vist Kitten? Reliant, tähendab.
R.i.h.o
18:56 30.05.2015
udu.
01:16 31.05.2015
Ei mäleta, kas too on siin juba figureerinud.
vuoeldas
19:54 31.05.2015
Üks sihuke, hirmus raibe, jäi kuskil kodumaise foorumi müügi-teemas silma eelmine nädal. Ja omal ajal on sellist ka Kilulinna uulitsatel liikumas nähtud.
udu.
20:11 31.05.2015
Pildilolev pole ühestki otsast raibe, sest pole sihtotstarbelist kasutamist kordagi näinud :P Ju sa siis tead, hõika välja ka.
vuoeldas
22:01 31.05.2015
Ega ma pildil kujutatut raipeks tituleerinudki. Roim on see müüdav toode.
Checker Marathon võiks olla vastus. Kui aga ütled, et taksot sõitnud pole, võib ta kanda miskit muud mudelinime (mis hetkel ei meenu). Igastahes toodeti seda sõidukit väikesel arvul nö tsiviilversioonis, mida kuidagi teisiti nimetati.
udu.
00:07 01.06.2015
Lihtsalt pildilolev eksemplar ei sattunud taksoks, seepärast pääses see raipeks saamisest. Aga muidu on järelejäänud massinad tõesti rääbakad. Checker Marathon on piltidel, loomulikult. Uus pilt, palun!
vuoeldas
20:16 01.06.2015
r.i.h.o
21:59 01.06.2015
Tata Estate.
See on väga hea näide mis vahe on adidasel ja adibasel, kõik on just kui samasugune aga orginaal näeb välja hea ja vuhvel variant näeb välja nagu vuhvel variant:)
vuoeldas
15:14 02.06.2015
Tata too tõest on. Lajata uus!
r.i.h.o
21:59 02.06.2015
ts
09:02 03.06.2015
aus olla, siis üllatab, et see aparaat siiani pole mängu jõudnud :-)

Jösse Indigo
R.i.h.o
09:40 03.06.2015
Jösse ta on ja kui mu mälu mind ei peta siis on kõnealune masin olnud ka eksponeeritud Motorexil nii umbes 97. või 98. aastal
ts
10:50 03.06.2015
selline kole asi siis seekord
speedf...
02:16 04.06.2015
ehk siis kiiremale vaatlejale uus pildiõigus, ma niisama nautleja rollis :)
ts
11:21 05.06.2015
vihjeks võib öelda, et speef... poolt toodud link on üpris korrektne
Marko
18:20 06.06.2015
See oligi vastus, Faster One jäi välja kirjutamata. Hetkel võib pildi panna kesiganes soovib.
be_em_wee
02:16 08.06.2015
Kui keski pole jõudnud panna siis augukatteks kõlbab ka sihuke aparaat!
Mahno3
08:36 08.06.2015
Borgward Hansa äkki.
be-em-wee
10:44 08.06.2015
Ekas ta ole jah 6-silindriga Hansa2400!
Kas uus pilt tuleb?
be-em-wee
21:52 08.06.2015
Vist peaks paluma, et need "niisama nautleja rollis" olijad jääksidki nautlejateks mitte pildituteks vastajateks! Niiviisi läheb jälle käest kõik ära. Googli otsing, lakooniline vastus ja kiire kadumine.
speedfest
01:17 10.06.2015
aga pane siis ise uus pilt mida sa tühja klähvid, võta ajalugu välja ja loe kokku, kui palju on olnud siin vastajaid ilma uut pilti lisamatta, tin-eye kasutajaid pole kah viimasel ajal kohanud ning googeldavad siin kõik mängijad (v.a väga üksikud äss-erandid)

NB! muide see "roosa" superauto sattus kerge kobinaga juutuubi video abil teatavaks
be-em-wee
00:36 11.06.2015
Ära podise! Panin ju sinu eest juba pildi! Aga just seda ongi vaja siin, et kes arvab see vastab, mitte ei otsi ajaloost vabandusi-põhjendusi!
Marko
00:43 11.06.2015
See on küll KÕIGE VIIMANE KOHT sõjapidamiseks.
be-em-wee
00:56 11.06.2015
Ok, ei plaaninudki sellist sõnasõda, aga austust peaks ikka ka olema. Nüüd juba teine pilt järjest vastaja ei suvatsegi miskit.
ts
11:51 11.06.2015
paneme siis vahepeal niisama ühe pildi mõistatamiseks ja vaatame, kuhu edasi :-)
dindunuffin
12:35 11.06.2015
Maserati Ghibli, keegi võib uue panna, kui kinnitatakse, et on õige.
Marko
12:58 11.06.2015
Peaks vist reeglitesse kirja panema, et ilma uue pildita ei tohi vastata? Nii nagu siin vaikimisi peaaegu kõik aastaid käitunud on.
ts
13:41 11.06.2015
oleks täiesti mõistlik, et ilma pildita vastata ei tohiks (ühtpidi on aru saada, et keegi märkab ja vaatab, et Oh- äge ma tean seda... aga kes teab, see teab - mängu mõte on siiski mängu üleval hoida ...)

Muuseas- pildil ei ole ei Ghibli ega ka mitte Maserati
B
23:38 11.06.2015
Võibolla mingi tulevane keskklassi Alfa Romeo, Giulia nime vist plaanitakse taas kasutusele võtta?
ts
08:47 12.06.2015
Huvitaval kombel ei tulnud eelmine vastus läbi...

Umbestäpselt nii see on (pildil tipo952 muul- päris aparaat peaks olema nähtaval umbes 11 päeva pärast)

Uut pilti paluks
B_E_N
16:01 12.06.2015
Mis autol saab kindalaegast avades nii toredasti sangast sikutada?
udu.
16:46 13.06.2015
Sellist näidikuteplokki oleks nagu Bristoli peal näinud...
B
14:32 15.06.2015
Bristoliga on tegu küll, saaks veel mudelinime ka, siis oleks super :)
udu.
22:19 15.06.2015
Blenheim 3S sobib?
B
23:30 15.06.2015
Blenheim sobib vastuseks hästi, minule teadaolevalt peaks tegu olema Blenheim 2 interjööriga, Blenheim 3 ja sportmudel 3S interjöörist peaks leidma kaasaegsema - üldpilti eriti mitte sobiva - käigukangi koos juurde kuuluvaga. Parandage kui eksin :)
udu.
23:44 15.06.2015
Nojah, eks ma huupi lahmisin, ei viitsinud kinnituseks konkreetset tõestust välja kaevata :P
udu.
23:47 15.06.2015
Uus mõistatus on muuseas pea paar päeva tagasi juba teele saadetud :P
udu.
00:34 16.06.2015
Eeldusel, et eelmisel pildil oli ikkagi Bristol, tuleb uus mõistatus:
kupu_3
11:34 16.06.2015
Ahaa, lähisida maastik, oleks nagu miskit näind... Pakun Peugeot 206 ft Iran Khodro Runna(peaaegu oleks kirjutanud Nunna:-))
udu.
12:50 16.06.2015
kupu_3
16:18 16.06.2015
Kas nüüd täpselt sama mudel on olnud, pole kindel.
vuoeldas
21:08 16.06.2015
Puusalt: Hillman Minx?
kupu_3
13:27 17.06.2015
Pigem mitte, kapotil on teine nimi.
Mulle meenusid ajad, kui Koit Assot taga ajas...
be-em-wee
23:27 17.06.2015
Nujahh, see võrdlus viis küll sihile :P
udu.
23:30 17.06.2015
Eks selle vihje peale saaks vastuse ülikiirelt eetrisse põrutada, aga viisakas oleks lasta siiski Võldasel asi ära vormistada.
be-em-wee
23:46 17.06.2015
Arvan ka, sest täitsa soe see arvamine tal juba on!
vuoeldas
07:38 18.06.2015
Kuudiga Minx võib Wiki andmetel kanda Commer Expressi nime.