Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

ts
22:59 11.03.2015
Kaks kolmandikku vastusest on täpne- natuke võiks veel viimistleda...
vuoeldas
20:01 12.03.2015
Hurjuhh! Porsche enda loodud Panamericana-nimeline concept on hoopis.
ts
07:14 13.03.2015
vuoeldas
08:11 13.03.2015
Marko
11:49 13.03.2015
Keegi on Granadat retsinud.

EDIT: siiski mitte, küljevalts ja tagaukse serv erinevad.

EDIT2: kuulus disainifirma on ilmselt müünud sisuliselt sama auto kahele erinevale firmale. Kuna vastus on sohiga saadud ja uut pilti nagunii ei ole jääb väljaütlemine kellelegi teisele.

Muudetud 13.03.15 13:25

r.i.h.o
20:35 14.03.2015
Kui nüüd Marko selle välja tõi siis pean tõesti nentima, et teatav aimdus Granadast on tõesti aimatav :)
Aga Pininfarina joon on sel autol lausa karjuv, natuke meenutamist ja Fiat 130 sedan.
vuoeldas
16:59 15.03.2015
Fiat 130 on õige vastus.
Khmm, teatavat sarnasust MKII Granadaga märkan nüüd minagi, Pininfarina aga tolle kujustuse taga vist siiski pole.
R.i.h.o
01:18 16.03.2015
see Granada peaks vist jah olema Fordi enda disaini tulem, kuigivõrd võib vist Chia ka seotud olla aga pead ei julge anda.
be-em-wee
23:18 16.03.2015
Kas tõesti Renu?
Tagumik oli pisut-pisut tuttavate killast ja nii siis vastan 16 kupee.
Kui ma ei eksi siis 1963 paneks aastaks.
Leidsin tõestuse ka:
http://s286.photobucket.com/user/Chaim_Ertl/media/Renault16c
oupe1963.jpg.html

be-em-wee
23:27 16.03.2015
Sõidan öösel kaugele-kaugele. Tagasi tulles kindlasti haaran ka põneva mudeli foto kaasa. Aga enne neljap hilisõhtut või reede hommikut raali ei pääse. Kui kannatust pole siis palun, vabad käed kiiremal!
be-em-wee
10:22 20.03.2015
Ega ei mäleta kas see pilt on ennem olnud, aga lapata ka aega pole. Lubatud pilti kaugelt-kaugelt ei õnnestunud siiski leida.
udu.
11:56 20.03.2015
Meenutas hullu moodi Porsche mudelit 914, veljedki sarnased: http://srv2.betterparts.org/images/porsche-914-17.jpg

Kätte sain: Karmann Cheetah. Pole vist varem läbi käinud siit.
be-em-wee
17:22 20.03.2015
Just just! Mõnedel andmetel 1970 concept, mõnedel aasta hilisem VW.

http://www.carstyling.ru/en/car/1971_volkswagen_karmann_chee
tah/
be-em-wee
17:25 20.03.2015
Aga jah, see Porche variant päris huvitav, poleks selle peale tulnudki!
udu.
11:22 21.03.2015
vuoeldas
17:20 21.03.2015
Üheksakümnendate alguse Infiniti, J-midagi?
udu.
19:00 21.03.2015
Jah, on küll. Või ka koduturu Nissan-midagi.
vuoeldas
08:22 24.03.2015
Me kõik oleme näinud seda mudelit tänavapildis, teame kõik ka seda "tuuningutuba". Viimase selline "kõrvalhüpe" pole aga ilmselt nii teada-tuntud asi.
R.i.h.o
09:07 24.03.2015
Tulistan puusalt: Ford Galaxy cosworth näiteks?
Igaljuhul on mul tunne ,et tegu võiks olla mingi mahtuniversaali laadse asjaga aga tegelikult pole mul õrna aimugi:)
vuoeldas
10:00 24.03.2015
Ei-ei, mitte.
Kõneks oleva "tuuningutoa" logot oleme harjunud nägema kindlat marki sõidukite küljes. Pildil oleva auto vääristamine on vist nende ainus käeharjutus teist marki sõiduki peal. Kuigi jah, miski loogika asjas on. Või õigemini oli...
skz
11:06 24.03.2015
vuoeldas
12:19 24.03.2015
Mitte AMG. Aga väga lähedal juba.
vuoeldas
12:31 24.03.2015
Jeep Grand Cherokee
14:12 24.03.2015
Jeep Grand Cherokee
skz
16:00 24.03.2015
ja lorinseri poolt tuunitud
Marko
21:41 25.03.2015
Uusi pilte saab lisada siis kui õige vastus on kinnitetud. Rahu, ainult rahu!
Selgitus: uued püüavad pilte riputada

PS soovitan regada!

Muudetud 25.03.15 21:43

vuoeldas
22:35 25.03.2015
Lorinseri vääristet teise põlvkonna Grand Cherokee too tõesti on. Tšeeritagu pilte!
Jeep Grand Cherokee
23:56 25.03.2015
kupu_3
10:25 26.03.2015
Nonii uus tegelane. Nüüd tuleb nagu Ivi Eenmaa vastas mõistatuse saates. Kas sellel kujutataval autol on ees ovaalne iluvõre? Kui jah, siis kas sellel autol võib ees asetseda kolm tuld? Siis- kas selle auto nimi meenutab mingeid mägesid Euroopas ja orgusid Tartu kandis? Kas see auto võib olla Tatra 603?
Jeep Grand Cherokee Ivi Eenmaa
11:11 26.03.2015
Autoks on tõesti Tatra 603.
kupu_3
20:37 26.03.2015
Mul ripub see pilt laskevalmis juba mitu aastat ja enam ei mäleta, kas ka käiku läks.
udu.
22:17 26.03.2015
Minu arust on see Alfa Romeo veok siit kunagi läbi käinud.
udu.
12:59 27.03.2015
ˇ
15:21 27.03.2015
Aurumootor kindlasti, võib olla Stanley Steamer.
udu.
00:50 28.03.2015
Stanley jah. Uus pilt!
ˇ
12:01 28.03.2015
vuoeldas
16:43 28.03.2015
See ei näe küll sedaviisi välja, a miski hääl sunnib pakkuma Alvist. Kindlalt on sihukese auto pilt ühes raamatus Alvistega samal lehel.:)
ˇ
17:05 28.03.2015
Õige ta on. TB14
vuoeldas
08:47 31.03.2015
Minu poolt taas tuuningut:
Küsin marki ja mudelit. Kes kolm punkti tahab teenida- võib nimetada ka tuuningutoa.:)
B
22:23 31.03.2015
Prooviks siis õnne... esimese mõttena tuli pähe, et peaks nagu olema WALDi käsi mängus, aga et mis auto... esmalt millegi tõttu läks mõte automaatselt Nissan Gloria peale, kuid mõni sekund hiljem tegi aju omapoolse korrigeeringu ja tuli ette nimi Cima.

Mitu punkti tuleb?
vuoeldas
00:22 01.04.2015
Kõik punktid saad. Ehmata uuega!
PS. Kas kümmekond aastat tagasi mitte ei kulgenud üks säärane aeg-ajalt Kilulinnas?
B_E_N
12:43 02.04.2015
Ei tule nagu silme ette, et oleksin taolist Cimat meie maal näinud, kuid samas kui selle jutuks võtsid, siis midagi kuskilt nagu koidaks, et taolist teemat oleks varemgi kuskil kuulnud ja keegi oleks midagi nagu näinud jne.

Aga WALDi toodangut liigub meil ikka aegajalt, tegelikult endalgi koitis seda pilti nähes WALD-nimi just seetõttu esimese asjana kuna aastaid tagasi oli mõnda aega minu valduses WALDi poolt ümber ehitatud Jaapanist toodud 126-kerega SEC. Sai siis tollal WALDi kohta üpris põhjalikul uuritud ja seetõttu vist eristangi just nende tuuningut teiste seast kõige paremini. No tegelikult ka BMW Alpina oma, kuid nemad peavad ennast ju manufaktuuriks, mitte mingiks lihtlabaseks tuunijaks :)

Aga uus pilt siis selline ... mis autole kuulub?
ts
14:30 02.04.2015
RR armatuur + kahetsoonilise kliimaga-> Camargue

või siis see hull aparaat, mille keegi (Sbarro?)kunagi ehitas Camargue põhjale ja andis nimeks Hunting car (või midagi sarnast)
B
20:39 02.04.2015
Camargue on täitsa õige vastus!
ts
11:29 06.04.2015
vabandust viivituse pärast- piltidega hakkab kitsaks muutuma

küsiks seda halli-beezikarvalist aparaati, mis asub pildil de tomaso'st vasakul :-)
B
17:00 06.04.2015
ts
19:06 06.04.2015
B
20:55 06.04.2015
udu.
22:37 06.04.2015
Tahaks öelda "Tatra 613".
B
23:33 06.04.2015
Aga nii see ongi.
udu.
08:48 07.04.2015
alfa13
07:57 08.04.2015
Hyundai Azera / Grandeur
udu.
10:54 08.04.2015
alfa13
13:20 08.04.2015
selliseid autosid olen Tallinnas kahte näinud
vuoeldas
16:34 08.04.2015
Peaks olema Miki-Passat. Arvestades pildistamise kohta, võib eeldada, et fotol kujutatu kannab sinist reg märki.
alfa13
07:59 09.04.2015
Passat, jah! mõlemad minu nähtud autod on tavaliste numbritega.
vuoeldas
10:11 10.04.2015
vuoeldas
20:05 11.04.2015
Vihjeks: seda vaadates meenuvad kaks sarnast "kastiautot", onju? Kui ei meenu, katke kollase sõiduki seanina kinni ja vaadake uuesti. Need kaks on olenevalt vaatenurgast tolle kollase lähemad või kaugemad sugulased.:)
udu.
03:09 12.04.2015
Nägin juba ammu, et omavahel on paaritatud Land Rover ja International Harvester. Seni pole vastuseni lähemale viinud.
vuoeldas
14:29 12.04.2015
Ai kurrja, vist ajasin vihjetega asja keerukamaks. Vaatasin nüüd uuesti toda kollast, Udu.-l on õigus: tõesti meenutab küsitav ka IHC-i toodangut. Mina pidasin silmas hoopis selliseid tooteid:
r.i.h.o
22:58 12.04.2015
Nu see võiks ju Willys olla aga poole kaunist pühapäevast raisanud neti läbi kammimisele sellele kinnitust ei andnud ja ka peale vaadates ei tundu seal Willysele omaseid elemente olema. Ühesõnaga mina midagi paremat välja ei suutnud mõelda!
ts
12:43 13.04.2015
Jeep vs dodge-> siis arvatavasti mingi Chrysleri derivaat esimesest Gladiaatorist (või M715-st)

Chrysler muidugi ise ühtegi sellist pickup'i kunagi müünud ei ole.

Seega võiks olla kas Commer (kui on euroopas- mälu järgi sellel ajal veel teiste markidega lollusi ei tehtud) või Fargo (mis küll on miskipärast meeles suurte punaste autode ehitajana, mitte natuke suurte kollaste autode ehitajana) või siis mingi teadmata nimi kuskilt Ladina-Ameerikast /Aafrikast
ts
14:01 13.04.2015
paneks nimekirja veel Askam-i ja Türgi (mis vist siiani toodab fargo ja desoto nime all veoautosid)
vuoeldas
14:18 13.04.2015
Nii on, Türklaste Fargo D-numbridmidagi.
ts
16:08 13.04.2015
Selline nukravõitu pilt võiks paista mis masinast?
vuoeldas
21:39 13.04.2015
Midagi mersulikku, a mitte mersu siiski. Rool tahaks justkui jätta kallimat muljet. Järelikult DaimlerChrysleri aegne rüüsler. Näikse olevat maastur-tüüpi sõiduk. Sääraseid kahevärvilisi roole olen pikalt keerutanud Jeepides. GC ja Commander too pole. Guugel näitab, et sihukese sisuga Jeep kannab lisanime Patriot.
ts
09:03 14.04.2015
just nii - uut pilti
vuoeldas
12:52 15.04.2015
Mis auto kapoti all asub sihuke asi?
udu.
13:13 15.04.2015
Mõte kiilus kinni a la "kandiliste vormidega väiksem Fiati grupi auto, näiteks Lancia Delta Integrale". Uurimine näitas, et Integrale see muidugi polnud. Aga üks teine Lancia küll :) Thema siis.
http://ranwhenparked.net/2012/03/11/sunday-classic-lancia-th
ema-8-32/
vuoeldas
13:46 15.04.2015
Thema 8.32 ta on. Kaks sihukest vuranud mõningatel andmetel ka meite teedel. Kui uskuda linnalegendi, sattus üks neist metallihundi lõugade vahele just kapoti alt paistnud tundmatu mootori tõttu (štošah..njaa?).:)
ts
15:37 15.04.2015
Offtopic:

linnalegendi kohaselt ühte 8.32-te (seda õnnetu saatusega) on kuulda olnud, teisest ei ole kuulnud-> on Sul ehk mingit infot selle kohta?

udu.
16:24 15.04.2015
R.i.h.o
19:35 15.04.2015
Näikse Lotus Esprit V8 olevat
udu.
22:12 15.04.2015
On küll. Pildiraisk polnudki kuuglikindel :(
vuoeldas
23:36 15.04.2015
Jätku-OT: ts, midagi täpsemalt ei oska kosta. Jutt vähemalt kahest 8.32-st on meelde jäänud vestlustest miskite kodanikega ja automoto-st. Nii need legendid sünnivad- tanke ja lennukeidki lisandub soodesse aina juurde...
r.i.h.o
00:27 16.04.2015
Mis auto küll sellise tagasihoidliku tõste osaliseks sai?
OT jätk: On ka minu kõrvu jõudnud infot, et maarjamaal üks 8.32 olla olnud aga ma olen üsna skeptiline selles, kõik küll räägivad aga näpuga pole keegi katsunud, seda enam, et neid veel kaks võis olla.

Marko
00:30 16.04.2015
Kui juba OT ruulib, siis küsin ka - kas Rix (va norija Granada asjus) ei viitsi regada? Ülejäänud adminnide tööjõu kurutarvitajad muidugi ka.
Mujal ju saab...
alfa13
08:01 16.04.2015
Arvatavasti Isuzu Panther / Chevrolet Tavera
R.i.h.o
09:43 16.04.2015
Alfal õigus, isuzu Panther see on.
OT: mul isegi on kasutaja nimi olemas ja olen ka siia postitanud sisse logituna aga pildid ilmuvad ju ka siis, alles peale moderaatorite kinnitust ?
Ja teiseks olen ma muidugi ära unustanud oma põhilise kasutajanime parooli ja uue konto puhul ei püsi mul mitte meeles kasutajanimi.
alfa13
14:21 16.04.2015
Marko
14:22 16.04.2015
OT: Regatud kasutaja puhul on oluliselt lihtsam pildiõigust tuvastada.

Muudetud 20.04.15 10:06

alfa13
14:25 20.04.2015
kui esi- ja tagaosa kinni katta, siis peaks keskmine osa üsna tuttav olema ...
vuoeldas
15:04 20.04.2015
Esmalt oleks tahtnud pakkuda Mitsubishit, vihje järel soov tugevneb. Pildil kujutatu keskosa on kahtlaselt ühe Mitsubishi väikebussi sarnane. Vast on mõni Mitsu baasil Hyundai koduturu toode? Või ehk Chrysler? Pisike märk võrel justkui kõneleks sellest... A sel juhul: milleks "solgiti" sellise tootega Voyageri turgu?
ts
09:23 21.04.2015
jummala Nissan Prairie näeb välja ... miski eriversioon kohalikule turule (nissan prarie midagi midagi aastast 1998 ?)
R.i.h.o
09:32 21.04.2015
Täiesti uskumatu kuidas nii elementaarne asi võib endale kahe silma vahele jääda.:) Praire mis Praire
ts
10:20 21.04.2015
vaadates Wikipediasse paistab täpselt samasugune aparaat sealt vastu nimega Nissan Prairie Joy :-)

alfa13
12:16 21.04.2015
Prairie Joy see ongi, ts saab uue pildi panna.
ts
12:41 21.04.2015
Prooviks vrakiga vahepeal - ehk annab natuke rohkem mõistatamist
udu.
12:53 21.04.2015
Hmmmm.... Alfa 75?
ts
13:17 21.04.2015
niipalju siis sellest...

75 on see tõesti
udu.
14:33 21.04.2015
Tavapärane Vene liikluspilt. Millel p.... kortsu sõideti?
alfa13
21:52 21.04.2015
udu.
00:11 22.04.2015
Ohoo! Ära vastasid.
udu.
00:15 22.04.2015
...ja teine pilt pole kuuglikindel jälle. Unustasin kontrollida.
alfa13
08:52 22.04.2015
mida olen ise elusuuruses näinud-pildistanud, need tulevad tuttavad ette ...
B
20:15 22.04.2015
Peaks vist olema Kamala?
alfa13
07:46 23.04.2015
B saab uue pildi panna.
B_E_N
22:12 24.04.2015
dindunuffin
00:44 25.04.2015
dindunuffin
00:48 25.04.2015
edit: spyder quattro hoopis.