Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

vuoeldas
13:36 25.08.2015
Torkan vahele ühe pildi tänahommikuselt Avtodaroga Ural-ilt. Millega tegu? Eelkõige huvitab see mind ennast.:)
be-em-wee
21:54 30.08.2015
Üsna ssangilik tagumik kuid kahtlustan, et siiski miskit muud.
r.i.h.o
23:45 30.08.2015
Toyota Will VS ja mõned aastad tagasi siit mängust läbi käinud. Jaapanlaste koduturu kaup kuid kohatav ka vene ida poolses otsas.
Marko
13:01 03.09.2015
Kas Ben paneb ise uue pildi või läheb järg vabaks?
B
20:16 03.09.2015
r.i.h.o võiks omalt poolt midagi lisada :)
vuoeldas
20:36 03.09.2015
Targutaks pisut. Too Will näikse olevat mitte mudeli- vaid brändinimi. Nagu Scion või Lexus. Toodetud muidugi Toyota poolt.
Ääremärkusena saagu öeldud, et hetk pärast pildistamist üritasid kirgiisid tolle imelise kulguriga ilmselt L-Uuralite kiirusrekordit püstitada. Mispeale "sinise triibuga mägikotkas" langes nende peale kiiremini, kui väljub laga haigest lehmast.:)
R.i.h.o
23:30 03.09.2015
Jaapanlastel jah on komme koduturul mõnele auto mudelile eraldi bränd kujundada. Ju siis on turundus osakond asja korralikult läbi mõelnud.
Uue pildi saab ka kohe:)
R.i.h.o
08:46 04.09.2015
No nii, suvi otsa on puhatud ja lulli löödud, aitab! Aeg on jälle silmad kuvarit jõllitades punaseks toonida ja mõistus suitsema ajada.
r.i.h.o
23:09 07.09.2015
no hea küll, välja kauplesite! vihjeaeg: julgen väita, et tegu oma kontinendi pikima ajalooga sportauto tootjaga
e36forever
01:08 11.09.2015
R.i.h.o
22:24 11.09.2015
Kj
12:29 13.09.2015
R.i.h.o
22:00 13.09.2015
Kui selle tsäägi all mõtled Jaguari siis ei.
ts
09:53 18.09.2015
üle pika aja siia ja mis ma näen... well well well... Bolwell Mk 7?
R.i.h.o
20:06 18.09.2015
ts
09:01 21.09.2015
vuoeldas
16:30 21.09.2015
Uksed reetsid, "näo" on peletis uue saanud ja selle järgi poleks iial ära arvanud. Küsitav peaks olema tšerkesside toodetud Derways midagi, baseerub rumeenlaste ARO-l.
ts
09:35 22.09.2015
just nii - tegemist on supereksklusiivse erikerega maailmakuulsalt kerestajalt (noh kaheksandik maailmast on juba maailmakuulus)

ehk siis cardi nägemus derways cowboyst
vuoeldas
10:31 23.09.2015
Cardi nägemused on kohati huvitavad. Kui külm ära ei võta...
Viskan uue pildi.
ts
16:49 28.09.2015
1959-64 sedaan, keskelt avatavate ustega ilma piilariteta, pikad siledad pinnad, aknast paistva jägi ameerikamaalt...

keskelt avatavaid uksi sel ajal tegelikult enam ei kasutatud (kuulsad Fordid olid umbes samal ajal joonestuspingil, Cadillac oli juba lõpetanud/lõpetamas)

Seega kuna Studebaker kasutas veel mõni aeg enne seda sellist ukseloogikat, pakuks Studebaker Hawk "midagi midagi" concept, mis oleks pidanud tulema 64 või 65 välja ... aga aeg sai enne otsa
ts
10:33 29.09.2015
pika otsimisega leidsin sellise aparaadi nagu studebaker hawk gt concept

http://onlytruecars.com/data_images/gallery/02/studebaker-ha
wk-gt-concept/studebaker-hawk-gt-concept-01.jpg


tundub sarnane aga ...
vuoeldas
23:54 29.09.2015
Oi, kurrrja! Kaks asja unusid. Nagu peoga pühit, et siia pildi riputasin. Sama teed on läinud ka selle Stude concepti nimi.:) Loeme vastuse õigeks. Kui ükskord taas oma rüperaaliga põkkun, annan teada, kas oli Hawk. Kui meeles on...:)
Lajata aga julgelt uus pilt.
ts
17:17 30.09.2015
vahepeal midagi hästi lihtsat :-)
w
18:59 30.09.2015
udu.
23:58 30.09.2015
Passat mu tagumik :P

Viimane Escort paistab olevat.
ts
08:59 01.10.2015
paistab olevat viimane Escort jah :-)

uut pilti
udu.
14:49 01.10.2015
Ei hakka ka keerulisega jändama :P
alfa13
16:03 01.10.2015
UAZ 469 / Hunter baasil?
tsura
21:03 01.10.2015
udu.
22:03 01.10.2015
Seestpoolt võisid aknad tõesti UAZiga seoseid luua :) Aga, jah, siiski on see Start.
tsura
00:50 02.10.2015
Puusalt tulistades selline eksemplar. Vabandan ette kui on juba nähtud.
alfa13
07:54 02.10.2015
1970 Porsche Tapiro by Guigaro
miskipärast enamus pilte sellest autost on koos pikajalgsega ;)
tsura
08:26 02.10.2015
Bäng! See oli lihtne siis. Pikad jalad sobivad ka teemasse.

It was 1970 and a young Giorgetto Giugiaro had joined Ital Design and, as his fourth concept car, produced the Porsche Tapiro. The Tapiro was based on the Porsche 914/6 but managed to break all of the Porsche molds.

http://www.carstyling.ru/cars.1970_Porsche_Tapiro.html
alfa13
09:00 02.10.2015
Panamera eelkäija?
udu.
12:20 02.10.2015
Juurdlesin siin erinevate GM'i sõidukite ülw, kui üks uitmõte tuli. Ja piraki! kümnesse läks :)
Proton Gen-2: https://penangstudent.wordpress.com/2008/01/16/proton-waja-c
ps-and-proton-gen2-cps-spotted-paultanorg/
udu.
12:25 02.10.2015
Tundub, et Briti turu mudel, kui kaht tankimisava vaadata :P
udu.
13:10 02.10.2015
alfa13
14:13 02.10.2015
udu.
23:59 02.10.2015
alfa13
16:13 05.10.2015
udu.
21:18 05.10.2015
See va säästu-volks... Gol?
Einoh xxw
21:55 05.10.2015
Pagasnikut polegi ))). Vene toodang äkki ?
alfa13
07:48 06.10.2015
VW Pointer olnuks samavõrd õige vastus.
udu. saab uue pildi panna.
udu.
22:48 06.10.2015
udu.
11:55 09.10.2015
Tohoh? Piltidel on ometigi paar reetlikku detaili.
kupu_3
14:53 09.10.2015
Fiati ukselingid... Tahaks OKA pakkuda kuid põle säänest armatuuri näind. Uks nagu oleks oka oma.
udu.
21:45 09.10.2015
Oka ikka, mis ta muud on.
kupu_3
11:26 12.10.2015
Sellelt tootjalt on tänavu jälle uus mudel.
vuoeldas
11:57 12.10.2015
See punnsilm on Subaru. Küsitava sõiduki mudelime jään võlgu, mainit uus on vist Levorg? Järele mõeldes- pildil kujutatud auto mudelinimi oli vist miski täht ja number.
kupu_3
12:35 12.10.2015
Jah, see fiatikujuline Sups on 360 Ja tegi Trabandi häält. Äge värk.
vuoeldas
18:53 13.10.2015
21 Trabandi-jõudu.:)
udu.
00:19 14.10.2015
Ameerikalik robustsus, aga silindreid tundub tavapärase kaheksa asemel kümme olevat... Huupi: Viper?
udu.
00:30 14.10.2015
Kurja küll, silindreid võib siin isegi kaksteist olla, aga mootor tundub ikkagi ninas asuvat. Sel juhul loll jutt sinna tagasi, kust tuli, s.t. vastuse jään hetkel siiski võlgu. Vist.
5rr
08:22 14.10.2015
Mercedese V12 mootor.
vuoeldas
08:50 14.10.2015
Tõde. Konkreetne on W140 kerega S73 AMG. Uut pilti!
5rr
11:10 14.10.2015
Uue pildi, postitamise privileegi jätan teile.
Marko
12:31 14.10.2015
Hea tava/kirjutamata reegel näeb ette uut pilti äraarvajalt.
5rr
16:00 14.10.2015
Võimalik,et juba olnud pilt.Mis auto on pildil?
SSpark
16:53 14.10.2015
GAZ 3106 Ataman 2
5rr
18:30 14.10.2015
Marko
23:33 18.10.2015
Hulk päevi on jälle ajamerre voolanud, kahjuks ei viitsi eksikombel siiasattunud ei reegleid ega ka paari viimast postitust lugeda. Seega siis - kesiganes paneb uue pildi.
udu.
22:28 29.10.2015
Teeks vaikelule lõpu. Uus mõistatus.
vuoeldas
02:53 30.10.2015
Õnnestus suvel Uurali mägede vahel sellega nö omas elemendis sõita. Pisut askeetlikum feisslifti-eelne mudel küll oli. Võttes arvesse tema hinda ja pidamiskulu ei oska ühtegi paha sõna öelda. Asine. UAZ Patriot.
vuoeldas
11:29 31.10.2015
Täna jäi silma sihuke asi:
binnaaua
22:07 31.10.2015
nissan cabstar või midagi sarnast
vuoeldas
09:38 02.11.2015
Hakkab looma. Kes mudeli välja nuhib, võib uue pildiga ehmatada. Muuseas, algupäraselt pole tegu Nissaniga.
ts
11:44 02.11.2015
Algselt Ebro F100 (tuntud kui Alfa Romeo A/F 11); peale esimest Facelifti siis Ebro F108 (tuntud ka, kui Alfa Romeo A/F12)

aastaks 1987 faceliftiti mudel numbriteni F260, F275, F350 (kasutades osalt palju tuntud avia detaile) ning kui Nissan selle kupatuse ära ostis, siis pandi sellele aparatuurile ühiseks nimetajaks Nissan Trade.

vastuseks, siis paluks valida üks nimedest: Nissan Trade; Avia 1000; Avia 1250; avia 2000; Ebro F260; Ebro F275;Ebro F350; Ebro Trade
Nipiga värk
13:39 02.11.2015
Küsija mõtles vist ikka vast Datsunit. Wiki vähemalt pakub seda.
ts
16:43 02.11.2015
jääme siis vastust ootama :-)

Datsun tõmmati tootmisest maha 1986; 1987 ostis Nissan Ebro ära ja tekkis see aparaat.

kui Sul on viide mingile allikale, mis väidab, et tegemist on Datsuniga, siis oleks seda huvitav vaadata (peale Ebro ostu liikus mingi aeg küll EBRO Partol'e ringi, kuid ainus vahemikus 1986-2012 müüdud Datsun peaks olema esimese põlve Nissan Navarra - sel oli miljon nime, muu hulgas ka Datsun)
vuoeldas
16:57 02.11.2015
Konkreetsel autol ilutsesid Nissani kirjad, seega Nissan Trade. Kaugvaatlusel ei suutnud Võldas välja mõelda, mis MARKI sõidukiga on tegu.
ts
10:53 03.11.2015
Seekord siis selline
alfa13
13:29 03.11.2015
Rocket Speedster concept
alfa13
14:21 03.11.2015
udu.
00:52 04.11.2015
Juhe oli tükk aega koos, vist hiilib seniilsus vaikselt ligi... Meeles oli, et see ju Maarjamaal tuntud nimega, kuid mitte sellise välimusega tuntud riistapuu on. Aga meelde tuli: Suzuki Ignis. http://www.autoevolution.com/cars/suzuki-ignis-3-doors-2000.
html#aeng_suzuki-ignis-3-doors-2001-13
alfa13
07:31 04.11.2015
udu. saab jätkata uue pildiga
udu.
12:49 04.11.2015
alfa13
07:38 05.11.2015
alfa13
08:25 05.11.2015
kirjukoer
11:54 05.11.2015
alfa13
14:37 05.11.2015
kirjukoer saab meid uue pildiga rõõmustada
kirjukoer
14:24 06.11.2015
Ilmselt lihtne, panin siis vähemalt kehvema kvaliteediga
Arrah
21:10 06.11.2015
See peaks olema ford f-650 või f-750
Arrah
21:11 06.11.2015
See peaks olema ford f-650 või f-750
udu.
22:36 06.11.2015
Ei mingit Fordi, sellise lõustaga Internationali veokaid kohtab USAs igal pool. Lisanimesid otsida ei viitsi :)
kirjukoer
09:13 07.11.2015
International ta on, CXT on mudeli nimi ka, et kiirendada protsessi. Mingitel "tehnilistel põhjustel" sai pildi üles alles peaaegu päev hiljem kui olin laadinud. Moderaator magas vist. Uus pilt
udu.
22:06 08.11.2015
vuoeldas
23:19 08.11.2015
Järgmisel aastal poodidesse jõudev Camaro?
udu.
00:22 09.11.2015
Eks ta nii ole jah.
vuoeldas
12:36 09.11.2015
alfa13
14:55 09.11.2015
TagAZ Tager
(Tallinnas olen näinud 3-ukselist versiooni)
alfa13
16:02 09.11.2015
kirjukoer
20:26 09.11.2015
Hyundai Coupe ilukirurgiaga liiale läinud?
alfa13
07:26 10.11.2015
kirjukoer saab uue pildi panna.
kirjukoer
16:13 10.11.2015
Selline kurviline siis
Lunguuks
17:01 10.11.2015
Lancia Aprilia Saloon
kirjukoer
18:09 10.11.2015
Poleks arvanud, et nii lihtne oli. Uus pilt palun.
Marko
01:21 11.11.2015
Ehh jahh, palun uutel ja juhukülalistel soliidne olla ja tänapäevaste vidinatega loorberite lõikamisest hoiduda! Hea tava näeb ette arvamist oma teadmiste baasilt ja äraarvamise järgselt uue pildi panekut.
Lunguuks
13:01 11.11.2015
No Lacia suured logod ilukilpidel ja kere viitab 30datele tolle aja "masstoodangule". Loomulikult tunnistan, et ise peast seda ei teadnud kohe, aga loogiline mõttekäik viis tulemuseni. See arvatavasti tavaline viis. Minu poolt siis pilt.
B.A
09:15 15.11.2015
Tere

Tagumine küljeaken ja ukselink....on ainukesed asjad mis panevad minu pakkuma et auto pildil on AMC PACER!