Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

Skrull
12:12 15.11.2015
DoLorean DMC-12??
udu.
20:56 15.11.2015
Nüri tuhnimine oli. Ei olnud Bricklini vähetuntud ja natuke ilusam mudel :P
Tuima näoga pilte lapates, otsingus "sports kit car" pluss aastaarv viis 1981. aastasse jõudes vastuseni: Urba Centurion: http://autoshite.com/topic/22310-the-urba-centurion-128mpg-s
ports-car-from-1981/
udu.
22:41 15.11.2015
hierber
01:56 16.11.2015
Plethore LC-750
Küsija võiks uue pildi panna.
udu.
13:29 16.11.2015
Uus pilt.

NB! Juhukülalistest vastajad, kes ei suvatse uut pilti panna, jätku parem vastamata!
Lugege reegleid!
udu.
13:08 17.11.2015
Põhjamaadest otsitagu.
udu.
11:41 18.11.2015
Kasutusel on Hayabusa mootor. Rohkem pole mõtet vihjeid anda.
ts
13:19 18.11.2015
:-)

see aparaat kannab nime RoadRazer (kas ja kui siis palju neid tegelikult toodetud pole mulle kuidagi teada, samuti see, kas tegu on vaid mudeli või ka firma nimega)
udu.
13:46 18.11.2015
ts
16:36 18.11.2015
MiTO
18:01 18.11.2015
ts
08:52 19.11.2015
see see on- uut pilti paluks
Marko
16:56 22.11.2015
Mito vist ei hooli meist, pangu keegi teine uus pilt!
Deus
17:43 22.11.2015
Paluks siis tootja, mudel, aasta ja NB! mootori litraaz!
udu.
20:25 22.11.2015
Näidikud ütlevad Mazda, aga isiklikult sellises salongis istunud pole. Tundub olevat suurem kui 323, aga pole kindlalt 929, seega jääb 626. Ilmselt see viimane tagaveoline. Täpset aastaarvu ja mootori kubatuuri ei oska küll selle pildi põhjal öelda, pole selgeltnägija :P
Deus
20:28 22.11.2015
Mazda jah, tagavedu jah, 626 on vaieldav, mootori ütleb näidikuteploki ja rooli järgi ära.

Muudetud 22.11.15 20:29

udu.
20:48 22.11.2015
Huupi viskaks "kaks liitrit" , aga mis krdi mudelinimi see olema peaks? Capella ei tohiks olla, sest see parempooolse rooliga Jaapani siseasi ju.
Deus
22:24 22.11.2015
Noh, huupi on pihta. 1.6 oli ilma tahhokata. Aasta saad uksetaskute ja polstrite järgi teada. 80 aastal oli armatuuriga kohtuv uksepolstri osa plastikust õõnsustega, 82 ja 83 ilma. Oma vahel neid vahetada ei saanud, armatuuril olid mõned millimeetrid juures ja uksed ei käinud nii hästi kinni ning sõites hakkas nagisema. Samuti oli 80 - 81 rool kolme kodaraga. Mudeliks Mazda 626 CB2. Võib uue pildi panna küll.
udu.
23:17 22.11.2015
B
23:27 22.11.2015
See küsimus kõlas huvitavana vaid seni, kuni selgus, et see sobiks pigem tolle põlvkonna 626 klubi igaaastasel kokkutulekul peetava klubisisese mälumängu finaalküsimuseks :)
udu.
01:07 23.11.2015
Midagi sellist jah :D :D :D
kirjukoer
04:10 23.11.2015
Anteros Corvette XTM? Sisu tundub Corvette olevat ja see oleks siis kõige lähen nimi mis leidsin
udu.
13:10 23.11.2015
See on Anteros Roadster. Pane aga uus pilt!
kirjukoer
23:29 23.11.2015
alfa13
07:33 24.11.2015
Lancia Fulvia Sport Zagato
alfa13
12:45 24.11.2015
Lungu
20:12 24.11.2015
Aixam, Crossline vms
udu.
23:57 24.11.2015
alfa13
07:40 25.11.2015
Täpne nimetus on Aixam Scouty.
Lungu saab uue pildi panna.
Lungu
10:46 25.11.2015
15 aastat tagasi jäin 2 tundi hiljaks sellise ostmisega, keegi oli kiirem, siiamaani meeles...
udu.
12:02 25.11.2015
On juba paar korda esinenud siin mängus see aparaat :P
Lungu
12:15 25.11.2015
Arvasin ka seda, aga otsingumootor ei leidnud. Eestpoolt lihtsam muidugi ära tunda, sellepärast seda ei pannud.
udu.
12:34 30.11.2015
Kuna keegi vastata ei taha, ütlen välja siis: Renault Floride, kui ma ei eksi?
Lungu
17:12 30.11.2015
Tõsi see on, Renault Floride, tagant ja külje pealt näeb väga hea välja, esiosa mitte minu maitse.
udu.
08:49 01.12.2015
Ei ole vist väga keeruline:
rroht7
12:43 01.12.2015
Venturi 300 Atlantique (MVS)

Muudetud 01.12.15 12:45

udu.
13:06 01.12.2015
Uue pildi ka paned?
1korra
20:02 03.12.2015
Niisiis auto nimi:?
kupu_3
20:28 03.12.2015
Nooh, kas mõni uustulnuk pakub midagi?
MetsaJack
20:39 03.12.2015
Aston Martin Lagonda
morpheus
22:16 03.12.2015
See käis TopGear'ist ka mingil ajal läbi aga otse loomulikult nimi meelde ei jäänud.
Polegi nime siin
02:22 05.12.2015
Kogemata sattusin siia lingile klikkides, aga näeb välja üldjoontes nagu Lancia...
1korra
13:13 05.12.2015
MetsaJack

Aston Martin - Lagonda just see ta on.
Marko
14:49 06.12.2015
TO: kaleviauto
Uue pildi paneb see, kes eelmise ära arvas, mängureeglid esimeses postituses.
MetsaJack
22:06 07.12.2015
truum
00:46 08.12.2015
Lancia Beta Montecarlo?

Muudetud 08.12.15 00:58

MetsaJack
14:51 08.12.2015
Marko
15:34 08.12.2015
Loodetavasti austab truum kohalikke kombeid ja paneb kärmelt uue pildi.
truum
23:06 08.12.2015
Pakuks sellise äraarvamiseks.
udu.
00:35 09.12.2015
Uued külalised postitavad siia juba ammu läbi käinud mõistatusi :D Targutasin sellest sõidukist käesoleval leheküljel ka, nii muuseas :P
C.S
10:56 09.12.2015
truum
14:11 09.12.2015
See on õige vastus. Udu, sa oled Bricklinit tõepoolest maininud. Poleks osanud arvata.
C.S
14:32 09.12.2015
Vahelduseks mõni kergem küsimus ... aga siiski täpne margi nimetus !
Mehine2
16:41 09.12.2015
mitsubishi delica l400
kupu_3
17:02 09.12.2015
Egas me ei pea siis enam osalema. Las uued tegelased ka proovivad, mis sest, et kõik on juba talletatud eelneval 100-l leheküljel... Hiilgeajal riputati üles ja arvati päevas ära 4(neli) sõidukit.
Marko
19:07 09.12.2015
Ja seda tehti Google pildiotsingut kasutamata. Ma soovitan noortel lugeda mõttega eelnevaid lehekülgi ja püüda aru saada, millega siin tegeletakse. See on MÄLUMÄNG mitte kiirendusvõistlus, et kes esimesena "search" jõuab vajutada. Staarid peavad jälle hakkama pilte otsingukindlaks tuunima, mõni ehk saab mu jutust aru aga kardetavasti paljud ei hooli...
C.S
21:54 09.12.2015
Uued reeglid mis muud !
B
22:19 09.12.2015
Olid ajad ... :)

Eks jah Markol on õigus ning vähemalt minu jaoks kaotas mäng oma mõnu ja võlu siis kui tuli pilte otsingukindlaks tuunima hakata... see oli/on üks omajagu ettevõtmine. Õnneks minuni, kes ma olen natukene kiviaja inimene jõudis info Google pildiotsingust omajagu hiljem, seega sain tolajal mõnda aega veel teadmatusest ja naudinguga pilte siia mõistatamiseks saata :)
kupu_3
00:03 10.12.2015
A kesse üldse oli, kes esimesena keksis pildiotsinguga? Mina sain hj käest selle teada. Ja siis hakkas kamuflaaž pihta...

Alguses, kui mul paberimaterjal ammendus, tegin arvutis eraldi salvestatud kataloogid history, ugly, sporty, prototype, future, family jne. Igalt poolt jäi miskit meelde, kuid üles otsimine võttis tunde pingutamist.
Marko
00:41 10.12.2015
Miks peaks tegema uued googlejõmpsikate reeglid inimestele, kes mängivad mälumängu?
Teema on Kärss algatanud, tema annab suunised edaspidiseks.

Muudetud 10.12.15 01:45

Mehine2
21:36 10.12.2015
Hmm ma isegi ei tulnud pildiotsingu peale aga nüüd seda kasutades leidsin originaal pildi lingi ka: http://www.auto24.ee/used/2001441 Yeeeiiii. Nüüd siis ka see täisnimi: Mitsubishi Delica Super exeed 3.0 V6 145kW. Tegu ulme laheda pilliga (siiani arvasin ,et deliciaid tehti aint dislasid)
Mehine2
23:25 10.12.2015
Reeglitega kursis pole aga vist peaks pildi üles panema, kui ei sobi võtke maha. Midagi ajaloolist. Googli pildiotsing ei tohiks ka aidata. Edu.
Kärss
23:34 10.12.2015
Ei taha siin mingeid suuniseid andma hakata. Minul sai entusiasm samuti otsa sellega, et hakati kasutama pildituvastusvahendeid (pole ise kordagi elus kasutanud) ja kui ma midagi õigesti ära arvan, siis ma tahaks varjata või näidata autosid selle nurga alt, mis on huvitav, mitte selle järgi, kuidas on arvutil raskem midagi tuvastada. Pole süvenenud, ei tea kuidas pilte programmide eest peita, minu jaoks ammendas end, ei viitsi enam. Mingid muudatused reeglites oleks kindlasti põhjendatud, aga ei oska isegi välja pakkuda, kuidas neid reegleid niimoodi muuta, et see oma eesmärki täidaks.
kupu_3
23:41 10.12.2015
Kummaline, tundub, et seda autot veel siin pole aga samas on temast või tema algversioonist(very ugly) kindlasti juttu olnud. Vähemalt minu kataloogis on see sees. Pildil ei paista välja, kuid masin on ikka tõeliselt pisike.
Tehke panuseid seltsimehed!
C.S
23:42 10.12.2015
See on Subaru ! Ilmselt.
Mahno3
13:11 11.12.2015
Aga tehke modereeritud grupp, kus kirjutada-tuvastada saavad ainult liikmed. Näha võib ju anonüümselt olla. Või lubage sellesse teemasse postitada vaid registreeritud kasutajatel. Need kes reegleid millekski ei pea, saavad bänni.

Haldust muidugi on.
Mehine2
15:34 11.12.2015
Hämmastavad olete. Tõesti Subaru! Veidi täpsustust.
C.S
17:34 11.12.2015
Jah muidugi vajab igasugunegi ime ka täpsemat selgitust.
See on Subaru 360 Van aastast 1969 , omas 360cm3 kahetaktilist mootorit ning oli tõesti väike( kõrgus ca 135cm).........väike ka ilmselt japsidele endile !
C.S
18:34 11.12.2015
Edasi juba tunduvalt suurema autoga !
Mehine2
19:11 11.12.2015
Kui ei ole japs, siis korea või hiina. Esimene mõte. Või siis India? Daihatsu Mira Cocoa 658 cc, kui ei ole mingi koopia.

Muudetud 11.12.15 19:24

C.S
09:48 12.12.2015
Eip

Auto on aastast 2015, originaaltoode !
Mehine2
11:43 12.12.2015
katse 2: Suzuki (Alto) Hustle.

Muudetud 12.12.15 20:29

C.S
18:49 13.12.2015
Jah see on 660cm3 Suzuki Hustler, tuttuus Jaapani versioon, võimalik osta ka nelikveolisena !
Mehine2
01:01 14.12.2015
Peaks lihtne olema siinsele rahvale.
C.S
09:27 14.12.2015
Oleks nagu Jeep Rubicon.
Mehine2
10:08 14.12.2015
Siiski mitte. Tegu on välimuselt sarnase autoga. Eestiski olen sama masina vanemaid mudeleid näinud.
Marko
23:35 14.12.2015
TO: Meelis Vimb
uusi pilte saab panna eelmise äraarvaja
udu.
00:14 15.12.2015
Troller ei ole, SsangYong kah mitte... Ju siis Mahindra, või teeb veel keegi selliseid asju?
Mehine2
09:47 15.12.2015
Mahindra (Thar) ta on.
udu.
13:26 15.12.2015
alfa13
15:05 15.12.2015
alfa13
15:28 15.12.2015
QQ13
16:21 15.12.2015
Ford mustang pickup äkki?
alfa13
07:42 16.12.2015
On jah Mustero (Mustang + Ranchero).
QQ13 saab uue pildi panna.
QQ13
21:00 16.12.2015
Mis loom see on ja kuidas seda süüakse?
C.S
22:42 16.12.2015
No see läks lihtsalt, hiljuti uudistes olnud Hot Wheels - Darth Vader Car
C.S
23:37 16.12.2015
Mehine2
15:45 17.12.2015
DS4? uut pilti ei viitsi panna

Muudetud 17.12.15 15:47

C.S
16:55 17.12.2015
udu.
18:56 17.12.2015
Miski asiaat vist? Perodua ja Protoni hulgast sellist ei leidnud, hetkel pole rohkem jõudnud tuhnida.
alfa13
09:25 18.12.2015
C.S
10:29 18.12.2015
alfa13
11:38 18.12.2015
alfa13
12:59 21.12.2015
14.a jooksul valmistas see firma kolme mudelit kokku pisut üle 1000 eksemplari. Pildilolev mudel jäigi viimaseks, mootoriks sellel Fordi V6.
Arrew32
18:54 21.12.2015
alfa13
15:44 22.12.2015
Tegelikult küll Invader, aga see ongi Genie'ga äravahetamiseni sarnane.
Arrew32 saab uue pildi panna.
Arrew32
17:31 23.12.2015
Et siis sihuke rakett!
udu.
00:41 24.12.2015
Erinevate rakursside alt siin varemgi figureerinud aparaat on see.
cabrio1
13:03 24.12.2015
Arrew32
19:11 27.12.2015
Õigus nii,et võid uue pildi panna!