Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

hj
09:32 19.08.2011
eks ta ole jah, et üks nägu varjab erinevaid nimesid. mulle assotsieerus see just omaaegse nõukogude nomenklatuuri sõidukiga :)
210 on aga õige.
ts
21:01 19.08.2011
selline asi siis seekord :-)

vihjeid on pildil loodetavasti piisavalt
B
22:07 19.08.2011
ts
23:27 20.08.2011
jep- Callaway reklaaminumber (Sledgehammeri kõrval) on tõepoolest selliste piltidega jäädvustatud.

Peab järgmine kord ikkagi "raske" küsimuse valima

Uut mõistatust paluks :-)
B_E_N
10:57 22.08.2011
vuoeldas
13:35 22.08.2011
See on mis? Esimese hooga tulid meelde Tatra 613, imeline Gaz-3105... a see ta pole. Hmmm, see auto peab üsna värdjaliku väljanägemisega olema, arvestades tagumise ratta asukohta... Miski prantsuse ekskljuusiv, hiinlaste Audi? Samas, akende all olev puitliist on kuidagi tuttav, oot-oot!
vuoeldas
13:38 22.08.2011
Ja need laes olevad antiik-käepidemed...
hj
13:57 22.08.2011
gazik just ei ole, aga riik on õige- ZIL 4102- nomenklatuuri pehmete tagumike jaoks mõeldud limu.
vuoeldas
14:20 22.08.2011
Ega siis vist palju variante ole, VAZ või Moskva. Pigem see teine, kaldun arvama. 2141 iivanpikk-käsi vmv.:)
B
17:07 22.08.2011
ZIL 4102 on siis õige vastus.
vuoeldas
18:30 22.08.2011
Olen dementne, varsti ilmselt hakkan lämisema. Kurb. Varem olin nii terav poiss, panin ise siia selle ZIL-i proto pilte üles ja küsisin teistelt... Blj...:):):)
vuoeldas
18:30 22.08.2011
Olen dementne, varsti ilmselt hakkan lämisema. Kurb. Varem olin nii terav poiss, panin ise siia selle ZIL-i proto pilte üles ja küsisin teistelt... Blj...:):):)
vuoeldas
18:31 22.08.2011
Olen dementne, varsti ilmselt hakkan lämisema. Kurb. Varem olin nii terav poiss, panin ise siia selle ZIL-i proto pilte üles ja küsisin teistelt... Blj...:):):)
hj
18:34 22.08.2011
põle ullu, maailm on igasugust infot sulle 24/7 silma ja kõrva toppimas, niiet aeg ajalt miskit mööda lasta pole üldse piinlik :)
vuoeldas
18:43 22.08.2011
Tänan lohutamast. Nääh, ma'i mäleta, et oleks eelmist kommi kolm korda kirjutanud. Peab vist "Reaganit tegema", vältimaks piinlikumaid hetki.:)
vuoeldas
18:44 22.08.2011
Tänan lohutamast. Nääh, ma'i mäleta, et oleks eelmist kommi kolm korda kirjutanud. Peab vist "Reaganit tegema", vältimaks piinlikumaid hetki.:)
hj
19:15 22.08.2011
aga juba on tendents paranemise poole- seda kommi kirjutasid vaid 2x :))
hj
20:12 22.08.2011
kunagi taheti teda siis sellisena tootma hakata.
udu.
22:40 22.08.2011
See on üks idabloki peldik, panen nüüd omale elektroodid kolba külge, äkki tuleb täpsemat infot ka :P
udu.
23:38 22.08.2011
Mis lolli juttu ma ajan siin?! Dementsus ründab!!! Mõtlesin siin igasugu Trabide ja Wartburgide peale ega vaadanud pilti tähelepanelikult! Kurat! Nagu ma seda VW Golfi varem näinud pole või?! Nurka häbenema, tohman!
udu.
06:33 23.08.2011
hj
08:33 23.08.2011
ei tea, kas peldik, aga ida poolt pärit küll- Kia Elan
udu.
10:18 23.08.2011
hj
11:16 23.08.2011
laksame siis lanciaga
qp
11:54 23.08.2011
Ehee, olen kaa Rootsis käind;-)- Saab 600 siis.
hj
12:15 23.08.2011
kupu3
00:25 24.08.2011
Tea, kas sellest diilist oleks asja saand: Lancia Thesis= SAAB 800...;-))
kupu3
08:34 24.08.2011
Loodan, et mind nüüd märgatakse:-P
Ühel päikeselisel päeval lisasin aknapesu vett ja pesin pagassi puhtax ning näpujäljed tulid ka kenasti roolilt maha... Mis autu mul on?
qp
10:53 24.08.2011
Njah, ma võisin ju pildi sinna panna... ;-P
hj
17:09 24.08.2011
jälle ei miskit keerulist
vuoeldas
18:08 24.08.2011
Se on see värk, kui mingid vennad üritasid klassikalisest Minist üle saada. Eeee, mmmmnnn, noh... Tean küll. Dementne, kurask!
vuoeldas
18:10 24.08.2011
Innocenti Mini. Just.:)
hj
21:07 24.08.2011
nujah, see Bertone oma
vuoeldas
20:55 25.08.2011
Mis "oopel" see on?
hj
09:03 26.08.2011
don't cry for me, argentina...


hj
21:03 26.08.2011
no ei haaranud keegi vihjest kinni?
qp
21:35 26.08.2011
Ma haarse;-) är ikke mu perrä Vastseliina...
udu.
22:12 26.08.2011
hj
22:26 26.08.2011
hakkab tulema.
ok, järgmine vihje siis: ne pleure pas pour moi l'Argentine
udu.
23:54 26.08.2011
OK, vahtisin neid tagatulesid, mis Capri omi meenutavad, ja proovisin siis mingeid latiinode värd-Forde peast läbi lasta. Mõlgutustes jõudsin isegi Ford Torino juurde.... siis tekkis üks uitmõte... RENAULT TORINO!!! Ei mingit Fordi XD http://bringatrailer.com/wp-content/uploads/2009/04/1977_Ren
ault_Torino_ZX_Rambler_Based_Hardtop_For_Sale_Rear_1.jpg
udu.
00:58 27.08.2011
Üks täiesti uus auto kah vahelduseks.
hj
12:05 27.08.2011
mis laul siis täna vihjeks panna?
ehk see:
Konnichiwa, akachan
Anata no egao

Konnichiwa, akachan
Anata no nakigoe
äkki
18:33 27.08.2011
udu.
12:38 28.08.2011
Ära sa peale küll võta :P
hj
08:04 29.08.2011
udu.
12:06 29.08.2011
Oli juba ammu aru saada, et Sa vastust tead. Uus pilt!
hj
12:21 29.08.2011
no ma viisakusest ootasin, et teised ka saaksid sõna sekka öelda- ma viimasel ajal liiga tihti siin figureerinud :)
hj
17:39 29.08.2011
üks kommentaar selle asja kohta kõlas niimoodi: mida see disainer küll suitsetas...


R.i.h.o
10:23 30.08.2011
vuoeldas
10:47 30.08.2011
Juba väikest pilti nähes oli valmis pakkumine: venelane, äärmisel juhul 80date GM-i või Mopari fantaasia. Hirmus enivei:)
hj
11:12 30.08.2011
jah, tundub et venelastel oli kõigi muude plaanide hulgas ka plaan ilu maa pealt hävitada
R.i.h.o
06:51 31.08.2011
See Lada Rapan näeb välja nagu "Kalapoeg Nemost" see kala, kellel selline mittemidagi mõistev naeratus koguaeg näol oli :)
urrrrr
15:01 31.08.2011
Lamborghini Faena
urrrrr
17:11 31.08.2011
hj
20:43 31.08.2011
ilmselt REO M6. alguses tundus M35 olema, aga vist ikka 6.

hj
21:35 01.09.2011
no kuna urrrrr ei kiida heaks ega pane pahaks, siis panen vahepeal ühe sigari pildi
onu Raul
23:29 01.09.2011
Eriline pilusilmade vallatus - FAW-hongqi CA7220A9EL2
rohkem peletisi - http://sites.internet.lu/folders/paulfern/faw-story.htm
p.s. minult uut pilti ei tule!
hj
07:02 02.09.2011
hiina kraam jah. aga nüüd siis kes kiirem, see ka pildistab.

qp
10:18 02.09.2011
Ok. Ma proovin siis ise. Ma tean, et sm. "ts" teab juba... See on ka vihje;-)
ts
10:23 02.09.2011
tean aga ei ütle :-)

teised tevad kah...
ts
10:27 02.09.2011
fraas peaks olema- teised teavad vast seda hiirt kah...
hj
10:28 02.09.2011
isegi Luciano Pavarotti teab :)
R.i.h.o
10:52 02.09.2011
ma ei ole seda pilti varem näinud aga kuna pilt ja vihjed "TS"ile on väga otsesed siis Alfa Bat nuovo näiteks võiks selle nimeks olla
ts
12:40 02.09.2011
nuovo ei saa kohe mitte õige olla - nuova on see sõna millega "uusi" mudeleid tähistatakse

tegelikult on sellel siiski mudelinimeks Berlina Aerodinamica Technica 11 (esimesed B.A.T. lühendit kandvad mudelid kandsid numbreid 5; 7 ja 9 ning kuna BAT seeriat tegelikult olemas ei ole, siis ei saa seda ka "uueks" pidada )
r.i.h.o
14:13 02.09.2011
minu mõtet oleks ehk võibolla paremini kandnud välja kui ma oleks sinna lisanud sõna "nuovo ultimo" ehk, siis kõige uuem BATidest
ts
15:17 02.09.2011
siis küll- mõte oli niikuinii õige -aga nüüd pilti
R.i.h.o
07:37 06.09.2011
Pilt jäi veidi venima aga seda vaid seetõttu, et leida Teile ikka midagi huvitavat.
hj
13:24 06.09.2011
kuskil voorumis taheti teda inetuima interjööriga autode hulka lahterdada.
ts
11:56 07.09.2011
no ma ei tea kas see just inetuim on aga harjumatu kindlasti :-)

Hmm... jaapan, 80-85 kupee, hirmkoledat värvi sisu (järelikult väiksemat mõõtu sportliku noodiga auto)- huvitav interjöör

Giorgetto Giugiaro arvatavasti mängus olnud (Jaapani autotootjatest "tegijate" tolle aja kupeed oleksid oluliselt igavamad olnud)

vuoeldas
15:32 07.09.2011
Mõtlesin ja mõtlesin... Selge, et Jaapan ja kaheksakümnendad. Selliseid peaks me ju näinud olema, laev tõi neid hulgim omal ajal? Midagi sihukest järelikult, mida vennasrahval meile müüa polnud... Soomes vähelevinud japs? Esimesena kargas pähe Isuzu. Tark kast ütles seepeale Isuzu Piazza. Ts-ile tugrikud Giugiaro eest.:)
hj
15:41 07.09.2011
või ka Isuzu Impulse, sõltub mandrist.
R.i.h.o
20:16 07.09.2011
Isuzu jah ja turbo versioon on igatahes siga cool.
vuoeldas
19:31 08.09.2011
Mis kaunis shooting break...
R.i.h.o
23:18 08.09.2011
Geo Storm hatchback
k.
23:20 08.09.2011
Russian Geo Storm Hatchback 1991 rear

Sihukese nime sain
vuoeldas
09:42 09.09.2011
Nii ta on, muuseas üks sihuke lahe punn on siin müüa kah: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=907687 Shooting break-i ihalejad kiirustage! :) R.i.h.o, üllata!
R.i.h.o
11:37 09.09.2011
vuoeldas
14:40 09.09.2011
Porsche 914 justkui oleks?
r.i.h.o
16:05 09.09.2011
Porsche tema on ja Võldasele järg üle antud.
vuoeldas
19:35 09.09.2011
hj
08:57 10.09.2011
mõtlesin, et see ehk nipiga küsimus ja tegu hoopis Pontiac Acadian'iga, mitte Chevy Chevell'iga?
vuoeldas
20:08 11.09.2011
Chevelle on. Viska uus!
hj
21:22 11.09.2011
nii kaua ootel olnud pilt, et mul juba meelest läinud, millega tegu.
udu.
22:06 11.09.2011
Nii Honda-näoga asja kohta ütleks Acura Wagon.
hj
06:53 12.09.2011
no oleksid võinud lisada wagonile sport ka ette ja oleks täismäng olnud :)
aga järgmine pilt ikkagi sinu panna.
udu.
13:53 12.09.2011
Ei hakka keerulise pildiga jamama.
qp
22:12 12.09.2011
Midagi suuremat, eksole? Igastahes täpselt samasugust rooli koos nende nuppudega keeran ma oma autol.
vaid hulludele
22:22 12.09.2011
Kegi tundis oma pesoo ära
udu.
06:30 13.09.2011
Üsna sarnast rooli keeran isegi :P Kuigi roolinuppude paigutus liiga all jätab soovida pluss disain ei tekita ka erilist vaimustust... See selleks.
On jah midagi suuremat muuseas :) Ja Pesukotiga tegemist pole.
hj
07:11 13.09.2011
samasugust rooli keeran isegi- ümmargune ja must. ja nuppude asetus kahtlaselt Fordi moodi ja Ford pani need nupud Lincoln LS'i külge.
udu.
12:40 13.09.2011
...ja LS´i lähisugulase S-Type´i külge :P
Lincoln LS on õige vastus. Uus pilt!
hj
13:15 13.09.2011
sama rooli ja pea identse armatuuriga on ka Thunderbird. ühed fordid kõik, kuni Jaguar Tataks muutus:)
hj
13:57 13.09.2011
selline kurvikas isend
udu.
14:54 13.09.2011
Oh, jälle see :) Las keegi teine vastab :P
udu.
14:57 13.09.2011
Annan ainult nahaalselt ühe segase vihje juba eelpool mainitud Jaguarile :D
vuoeldas
14:59 13.09.2011
See saab olla ainult Mitsuoka. Tark kast teatab mudeliks Orochi.
hj
15:21 13.09.2011
see jah. kui see pilt siin juba figureerinud on, siis sorry- ei teinud eelnevat otsingut :)
vuoeldas
16:07 13.09.2011