Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

alfa13
11:08 18.07.2011
Et ei läheks oodates kõigil igavaks, siis ütlen ise ära: Marcadier Barzoi.
Keegi võiks uue pildi panna.
udu.
16:13 18.07.2011
r.i.h.o
17:20 18.07.2011
vunt$$
20:05 18.07.2011
Need kellad on jah venelaste kätetöö moodi ja kus siis veel on spido plommitud!!
hj
21:13 18.07.2011
äkitsi on gazel?
hj
21:15 18.07.2011
ai sorry, ma ülejäänud pilte ei taibanudki vaadata. nüüd piinlik :)
hj
21:42 18.07.2011
siin on juba modifitseeritum versioon- veelgi suuremad kellad ja ohtralt teipi.
http://warfare.ru/?linkid=2569&catid=247&image=2000
udu.
22:32 20.07.2011
Oi kurja, sain nüüd alles arvutisse :( Vabandused!
Riho, õige vastus jah, GAZ Tigr.
R.i.h.o
08:38 21.07.2011
r.i.h.o
10:29 26.07.2011
Kõki on puhkama ära sõitnud, et selline vaikus maad on võtnud?
udu.
13:16 26.07.2011
Palavus teeb dementseks, seepärast ei suuda seda vägagi tuttavat küljesiluetti millegagi kokku viia :P
hj
21:33 26.07.2011
eks see ole pildipanija enda otsustada kas anda vihjeid või lasta pildil niisama rippuda.


huuuuu
22:10 26.07.2011
kas mingi maakrabi derivaadiga võiks tegmist olla
R.i.h.o
23:49 27.07.2011
Selle auto profiil on suhteliselt isikupärane ja ma arvan, et see on kõige parem suund millest edasi otsida.
Puits
10:29 29.07.2011
R.i.h.o
10:43 29.07.2011
Ma anna vihje, et see auto on seotud kahe saarega. Üks neist on ehk maailma tuntuim/mõjukaim saar ja teine lihtsalt suurim saar.
huuuuu
13:42 29.07.2011
on siis maakrabi või ei ole
R.i.h.o
14:53 29.07.2011
Maakrabiga on seotus olemas
hj
15:11 29.07.2011
nujah, seda ma kahtlustasin, et siia on segatud britid ja land down under rahvas ka, sest pilt sul peegelpildis ning asja nimeks Austin Kimberley. Auto nr on QJD274
r.i.h.o
15:26 29.07.2011
Nii ta on!
Uus pilt palun
hj
18:39 29.07.2011
vahepeal siis üks lihtsam auto
vuoeldas
14:53 31.07.2011
Mazda R110-e ja R130-e isa on see. RX-87 nimeks, Bertone joonistuslaualt pärit.
hj
15:09 31.07.2011
võldas, ten points :)
vuoeldas
17:22 01.08.2011
Jäi külapeal silma sihuke pilt. Pildi autoriks on proua Võldase kaugel välismaal resideeruv vanatädi. Võldas tuiutas pool minutikest pilti ning näitas seda siis küsiva kulmukergituse saatel vanadaamile... kes Võldase suureks hämmastuseks autopedeliku soravusega andis ülevaate pildil kujutatud masinast ja selle tootjafirmast.
udu.
20:40 03.08.2011
Ei hakka keerulise pildiga jamama.
B
21:34 03.08.2011
udu.
22:10 03.08.2011
Mersule sarnaseid tagatulesid sel enam pole, aga SsangYong Chairman on see ikkagi. Uus pilt!
B_E_N
08:43 05.08.2011
hj
15:08 05.08.2011
B
20:00 05.08.2011
hj
06:19 06.08.2011
sellised lennukad tiivad
l-co
10:03 06.08.2011
l-co
10:04 06.08.2011
S.t., et tahtsin öelda Bat 7.
hj
12:49 06.08.2011
see polegi oluline- peaasi, et bat.
l-co
00:58 07.08.2011
Minu jaoks pole ka oluline, kes uue pildi paneb:)
udu.
10:17 07.08.2011
qp
11:23 07.08.2011
Maru jõhkralt meenutab see kabiiniroller Fuldamobiili. Kas bambino ja nobel polnud mitte samasugused masinad?
attrs
11:38 07.08.2011
Tegemist peaks olema Fuldamobil Coupe-ga 1955 aastast.
udu.
13:45 07.08.2011
Eks ta Fuldamobil ole jah. Uus pilt!
attrs
10:28 08.08.2011
udu.
11:30 08.08.2011
Mängust juba varem läbi käinud Mustangi concept.
udu.
11:49 08.08.2011
Siit siis uus ka.

P.S. Eelmise vastuse täienduseks: Ford Mustang Bertone concept aastast 1965.
qp
11:59 08.08.2011
Miks minu pilt ei ilmunud?
attrs.
13:28 08.08.2011
Kurja - seda tglt kartsingi.

Kas see MG logo pidigi taga nähtavaks jääma?
udu.
14:05 08.08.2011
Seda ma´gi mõtlema jäin, et kodanik qp pilt oleks loogiliselt pidanud ilmuma...

Uutel piltitel ei katnud midagi kinni ka, niiet MG´d otsida ei tasu, sest pole see sõiduk saareriigist pärit, kuigi, jah, logo paistab MG moodi küll :D
ts
15:04 08.08.2011
tsiteeriks Võldas't mitumitu lehekülge tagasi

Gillet näikse olevat marginimi ja mudeliks Vertigo?

ja omalt poolt lisaks numbriks 5 :-)

eelmine pilt oli vanemast versioonist
ts
15:48 08.08.2011
vabandust- vahetame numbri nime Streiff vastu ?
udu.
15:59 08.08.2011
Kartsin ise ka, et vist oli see pill siin varem esinenud :(
Uus pilt seega!
ts
15:15 09.08.2011
noh- tegelikult on Busso V6-tega varustet Vertigosid nelja -viie eri kujustusega seega... kui sisupilti poleks siis oleks võinud eeldada mingit teist marki (kuna Vertigo juba küsitud oli...)

Aga nagu ikka - marki ja mudelit...
ts
13:55 10.08.2011
igahs juhuks ka vihje (kuigi suvisel ajal võibolla siia kedagi ei satugi)...
R.i.h.o
14:20 10.08.2011
ts
14:33 10.08.2011
Poleks pidanud vist sisupilti ikkagi riputama-> tegelikult küll Railton F29 Claremont aga peaaegu täpne vastus :-)

uut pilti
R.i.h.o
00:17 11.08.2011
hj
07:53 11.08.2011
R.i.h.o
09:40 11.08.2011
hj
20:05 11.08.2011
jätame siis interjööri kus see ja teine ning tungime veelgi enam sisusse ja paljastame selle, mis autost auto teeb.
vuoeldas
20:21 11.08.2011
Kerest kumab läbi imeline "Variomatic"... DAF 55 järelikult.
R.i.h.o
20:24 11.08.2011
See on kohe kindlasti Dafi tagasild ja kere seal ümber peaks kandma numbrit 55
hj
20:26 11.08.2011
vuoeldas
22:22 11.08.2011
Kas mäletate sihukest värki?
R.i.h.o
22:56 11.08.2011
Marko
23:38 11.08.2011
Kas kellelgi on suuremeelsust kodanik qp pildi eetrisse lubamiseks?
Jäi segastel asjaoludel avaldamata paar pilti tagasi.
R.i.h.o
09:38 12.08.2011
Kui minu laiskust on võimalik eksponeerida suuremeelsusena, siis mis mul saaks olla selle vastu :)
qp
10:10 12.08.2011
Kuulsus ja mina;-) Kumb on kumb?
udu.
10:52 12.08.2011
Matra Djet. http://www.dicauto.com/images/matradjet.jpg Varem läbi käinud siit, kui mälu ei peta.
qp
14:35 12.08.2011
Nii on jah, kuid mind hämmastas just see duo. Kas see oligi J. Gagarini enda auto ?
udu.
17:15 12.08.2011
Väga kahtlane. Nõuka-aegne praktika oli selline: kingiti mõnele kuulsale nõukogude kangelasele või sportlasele läänest auto, võeti see talt võimude poolt ära ja anti mõni Volga vms. asemele. Üks väheseid, mis alles jäi, oli Paul Kerese Rambler.
Panen kohe uue pildi ka.
qp
18:31 12.08.2011
Täpselt nii mu tuttavaga tehtigi. Sugulased kinkisid Lääne auto(marki ei mäleta) ja saatsid raudteetsi siis N Liitu, kuid mehele eestis anti üle kaks uut Volgat... 80-ndate algus oli siis. A kuhu kadus(kellele?) siis lääne masin?
udu.
09:14 13.08.2011
Siit siis selline kuut.
B
00:08 14.08.2011
hj
07:49 14.08.2011
ehk on korrektsem 121. või austraaliapärane 121 Metro?
udu.
13:24 14.08.2011
Viimane oli õige. Uus pilt!
hj
10:10 15.08.2011
olen küll väga ebaoriginaalne ja kopeerin udu stiili, aga ehk andestate hetke (mõtte)laiskuse :)
alfa13
10:45 15.08.2011
qp
10:47 15.08.2011
Mis lugu nende prootonite ja neutronitega siis oli ? Olevat olnud miskised liikuvad osakesed, mis said alguse malaisiast.
hj
13:11 15.08.2011
alfa kord uus pilt välja anda.
alfa13
16:07 15.08.2011
vuoeldas
20:01 15.08.2011
See näeb välja nagu hiinlaste super-mini, a taustal olev massin meenutas, et aasteke tagasi oli miski jutt Lamborghini väikeautost. Nagu Aston Martin Cygnet vmv. A see pole küll seda nägu...
alfa13
11:16 16.08.2011
vihjeks: tegemist prantslaste toodanguga
hj
14:18 16.08.2011
no kui prantsuse siis Chatenet CH26
alfa13
15:09 16.08.2011
hj saab uue pildiga üllatada
hj
18:09 16.08.2011
no kas tuleb tuttav ette
KS
19:19 16.08.2011
1961 Fiat 600 Y Aerodinamica (Pininfarina)
hj
19:45 16.08.2011
KS-i kord pildistada
KS
17:10 17.08.2011
hj
18:16 17.08.2011
numbriplaadi ja kapotimärgi oleksid võinud ikka ära varjata :)
udu.
11:28 18.08.2011
Kontinendi vanima automargi esindaja jah.
hj
13:47 18.08.2011
no ei julge siis keegi välja öelda, et see Oldsmobile Coupe?
KS
19:02 18.08.2011
vastus on suht lähedal aga mitte päris see.
Andmed väidavad teist
hj
19:17 18.08.2011
lisame siis juurde numbri 88. sobib?
KS
20:38 18.08.2011
no olgu olgu
1949 Oldsmobile Rocket 88
HJ sinu kord
hj
21:05 18.08.2011
olgu jah. aluseks on ikkagi oldsi 49a kupee ja see artikkel, kustkohast ka see pilt võetud, räägib Rocket seeria mootorist, mis sellele masinale peale tõstetud. seal siis Golden Rocket.
http://www.streetrodderweb.com/tech/0908sr_1957_oldsmobile_g
olden_rocket_engine/photo_20.html
hj
23:44 18.08.2011
võtame vahelduseks ühe tšaika
alfa13
08:22 19.08.2011
hj
08:29 19.08.2011
vastuse esimene pool on õige
ts
08:41 19.08.2011
tegelikult peaks vist olema siiski tegu Bel Air'iga
hj
08:53 19.08.2011
antud mudel tuli konveierilt siiski omaette seeriana kõiksugu kerevariantides ja jäi suurusklassilt Bel Air'ile alla.
ts
09:18 19.08.2011
küljetrimm igatahes viitab Bel Airile (Nomad oli tagant puhas ja nii 150 kui 210 olid sirge triibuga)

aasta paistab olevat 56 (?)
ts
09:23 19.08.2011
aga paneme siia ka veel Beauville nime ja siis peaks vist olema kõik 55-57 Chevy mudelid kirjas

P.S. vaatasin järgi- mingist hetkest 210 tõepoolest oli Bel Airi sarnase trimmiga - pagan need chevyd on kõik ühte (vaimustavat) nägu ;-D