Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

udu.
13:47 06.10.2011
See oli kohe näha, et järjekordne t+rahiinlane. Chery Tiggo siis täpsemalt. Kui rublasid juhtub üle olema, saab ka osta :P http://www.ooyyo.co.nz/used-cars/chery+automobile-tiggo/russ
ia
hj
14:00 06.10.2011
täpsustame natukene veelgi ja nimetame pildil oleva riistapuu TagAZ Tingoks aka Vortex Tingoks, sest kapotil ilutseb V
vuoeldas
14:00 06.10.2011
Küsimuseks oleva auto küljejoon meenutab väga: http://4.bp.blogspot.com/-Md3sm2q-FA4/TdkZ5VL3TJI/AAAAAAAAAS
M/GojeioqkUPU/s1600/parati_01.jpg

Brasiiliaga seoses meenub mulle alati esimesena Bormann. Ja see pole tingitud nahkpäisest maailmavaatest vaid on rohke Monty Pythoni vaatamise tulem.:)
udu.
14:09 06.10.2011
Ei pruukinud sel pildil alguses mingit V-tähte olla, tundub, et lihtsalt töödeldi pressifotot lihtsalt. Ei näe siin ühtki V-d: http://www.motormundo.com.co/files/images/2009-chery-tiggo-s
uv.preview.JPG
udu.
15:23 06.10.2011
Pidasin silmas seda sinist pilti. Kui seal olid juhtumisi mingid sümbolid, mis Vortexile viitasid...
udu.
15:33 06.10.2011
Nii ma arvasingi. Aga et nii amatöörlik rebadge siis :)
hj
15:35 06.10.2011
lähemal uurimisel tõesti on see pilt ilmne töötluse ohver. niiet sain ka ise kübeke tüssata. aga minu point oligi rohkem selles, et endalegi üllatuseks tehakse kuskil kaugel Taganrogis igasugu masinaid.
udu.
21:16 06.10.2011
alfa13
08:05 07.10.2011
udu.
14:49 07.10.2011
Eks ta ole jah. Uus pilt!
alfa13
16:53 07.10.2011
udu.
17:57 07.10.2011
Olid kunagi sotsialismileeris ka lahedad autod olemas.... kuniks selline kapitalistlik laristamine ära lõpetati ja ainult ratastel peldikuid toodeti. Sachsenring P240. http://www.minichamps.co.it/IST_MODELS/Sachsenring_P240_1958
_%28Black%29.jpg
alfa13
09:05 08.10.2011
Vastus põhimõtteliselt õige, aga marginimena tuleb ette veel Horch
udu.
17:53 08.10.2011
R.I.h.o
23:00 08.10.2011
udu.
23:03 08.10.2011
Ega see "mosse" rool pikaks mõtlemiseks aega jäta... Uus pilt!
r.i.h.o
10:38 10.10.2011
Üks väga minimalistliku disainiga auto?
ts
10:53 10.10.2011
mmmm..... 162A

aga uut pilti pole (seega kas keegi vastab paremini?) :-D
qp
12:55 10.10.2011
Teadagi, ühe margi võib siit voorumist täielikult kõrvale jätta:-) Ts ei ole arvutist kuigi kaugel...
ts
15:01 10.10.2011
Tegemist on tõepoolest 1985 aasta 1,8 liitrise ie-ga
ts
15:11 10.10.2011
vabandused- alles peale saatmist vaatasin, et osa teksti on puudu jäänud- peaks olema kirjas, et ikkagi on AR90 ning tegu pigem 1,8 kui 2,0 i.e. -ga
udu.
16:29 10.10.2011
udu.
13:45 11.10.2011
Nonoh? Pildi ülitähelepanelik uurimine äkki aitab? Selle aparaadi mudelinimi on meile kõigile hästi tuntud. Kaugel-kaugel kannab see küll teise margi logosid ja sellist "***-lifti".
hj
14:05 11.10.2011
kaugel kaugel on austraalia ja Holden, aga see siis ka kaugelt sambatantsijate maalt Chevy Omega ilmselt. ka paras kompottauto :)
vuoeldas
15:33 11.10.2011
Ma "sõitsin lähedalt mööda". Mõttekäik oli umbes selline: miski Chevy moodi tagatuled, Impala? Ei, mitte, aga olen näind, ikka GM midagi... ja samas Omegale iseloomulik c-piilar, äkki miski Holdeni sugutis, Buick midagi hiinlastele...
qp
21:16 11.10.2011
Rool vasakul, eramute juures kõrged aiad ja muud kaitserajatised... Ladina-Ameerika?
udu.
23:37 11.10.2011
Õige vastus on juba kõlanud, Chevy Omega. Uus pilt!
hj
07:58 12.10.2011
ma panen kaks pilti- hõbedane sedaan on viktoriini teemaks, aga kollane on fakultatiivne, sest mina temale nime anda ei oska.
alfa13
08:25 12.10.2011
hõbedane on Lada Granta
hj
08:41 12.10.2011
Lada on õige.
aga selle kollase puhul on selline imelik deja vu tunne, aga vot ei pane pilti kokku :)
huuuuu
09:45 12.10.2011
kollane on mini marcos
hj
12:12 12.10.2011
nonii, saigi südamel kergem :)
alfa siis virutab uue.
alfa13
14:38 12.10.2011
nuputamiseks veel üks kollane auto
alfa13
08:15 13.10.2011
Selliseid autosid valmistati USA-s 1960-ndate lõpus 6 tk.
alfa13
08:03 14.10.2011
Marginimeks on üks keelpill.
alfa13
16:59 17.10.2011
Kuna ma rohkem vihjeid anda ei oska, siis vastan ise ära: Banjo GT Coupe.
Mälumängu jätkamiseks panen ühe lihtsama pildi.
vuoeldas
17:52 17.10.2011
Toyota eeee... Paseo?
alfa13
11:29 18.10.2011
Jah, esimese põlvkonna Paseo.
Jääme uut pilti ootama.
vuoeldas
14:54 18.10.2011
Pilditöötlusprogramm Leetrid2.1. e nutitelefon versus mitte nii nutikas Võldas...
alfa13
17:36 18.10.2011
vuoeldas
18:53 18.10.2011
alfa13
09:00 19.10.2011
sellise huvitava akende lahendusega
hj
13:31 19.10.2011
Datsun Sunny Coupe peaks olema
alfa13
14:31 19.10.2011
hj-il õige vastus, euroopas müüdi küll nissani margi all
vuoeldas
14:51 19.10.2011
Kiidan Alfat kodumaiste ja kodukootud piltide eest! Ja võtan eesmärgiks nakatuda positiivsest eeskujust.
udu.
16:57 19.10.2011
Krt, vist on pöördumatu ajukahjustus tekkinud... Mu vanamehel oli kunagi ammu üsna täpselt selline: http://www.autowp.ru/pictures/nissan/sunny/autowp.ru_nissan_
sunny_5.jpg

Ja nüüd vahin otsa ja peale sõna "Jaapan" mõte ka ei liigu kuhugi. Loll mis loll.
hj
17:14 19.10.2011
jah, ega tänapäeval paljud enam datsuni nime ehk ei teagi.
aga mul kodukootud pilte pole (perifeerias liiklusvaiksem) ja eks riputan ikka kaugel maal kootud asja üles.
be-em-wee
20:11 19.10.2011
Suzuki Cultus VXRi
hj
21:11 19.10.2011
be-em-wee
08:24 20.10.2011
R.i.h.o
09:43 20.10.2011
hj
11:41 20.10.2011
njah, sellest autost oleks ehk saanud eesti autotööstuse alus ja veel nii tulevikkuvaataval alal nagu täna seda on hübriidindus, aga ju siis kellegi mitte nii innovatiivne mõtlemisorgan (nagu tol ajal tavaline oli) pidas paremaks asi lõpetada :(
be-em-wee
16:43 21.10.2011
Õige!

hj-le jätkuks- see keegi oli seltsimees Klausson, kes arvas, et Eestis pole niipalju vabu töökäsi, et seda autot tootma hakata. Seepärast tõmbaski tema selle suure kriipsu sellele loole.
be-em-wee
17:19 21.10.2011
Leidsin veel ühe huvitava teksti!

Üleliiduline elektrimasinate teaduslik uurimise instituut oli nõus koostööd jätkama ning minister Antonov oli valmis selleks valitsuselt raha taotlema. Projektile tõmbas kriipsu peale Klauson, kes väitis, et elektriautode arenduskeskust ei saa Eestisse luua, sest siin pole vaba tööjõudu ning teistest vabariikidest tööjõu sissetoomine ei vasta ENSV huvidele.
r.i.h.o
03:40 22.10.2011
veel eelneva teemaga jätkates, siis see on lihtsalt hämmastav kuidas aeg muudab mingite otsuste tähendust ja tähtsust.
Tänasel päeval tuleb olla seltsimees Klaussonile väga tänulik, et meil ei ole siin kümme-sadat, või jumal teab paljut tuhandet ekstra tsurkat.
hj
07:57 22.10.2011
sa ei tea iial, milline (väike) otsus minevikus võib väga oluliselt mõjutada (globaalset) tulevikku, niiet ära väga arvusta neid otsuseid vaid sulle meeldivast vaatevinklist. mis meil siis praegu on- saame jaapanist elektriautosid ja ajame küttepuitu elektrijaamade ahju...
üks korralik tööstus on ühe riigi majanduse põhialus.
ja tšurka on natukene teine teema kui tavaline venemaalt toodud tööjõud.
be-em-wee
06:33 23.10.2011
Kuniks r.i.h.o pilti otsib, täiendan veel jutulõnga.

Ei ssanud Eesti seda tootmist tööjõu vähesuse tõttu, aga üleliiduline mõttesüsteem ei üritanud seda tootmist alustada ka mitte seal piirkonnas kus töötuidkäsi palju.
be-em-wee
06:35 23.10.2011
Parandus: Kuniks riho pildile vastust otsitakse ;););)
vuoeldas
13:13 24.10.2011
Mõtlesin ja mõtlesin veel. Küljekarp ja -liist on väga tuttavad. Skoda Roomster, miski kavala lisanimega või kodusel teel järele aidatud?
vuoeldas
13:16 24.10.2011
A tark kast laua alt ütleb mudeliks hoopis Fabia Monte Carlo. Nõustun.:)
R.i.h.o
13:23 24.10.2011
Hästi mõeldud, väga hästi!
vuoeldas
15:30 24.10.2011
Kui juba poolitamiseks läks, lisan omalt poolt ülemise poole.
vuoeldas
12:27 25.10.2011
Aeg vihjeteks? Pildil on tootmisesse läinud autoga vääga sarnane concept. Seda autot oleme me kõik näinud, mõni ehk enamgi...
ts
12:35 25.10.2011
Kas see on see mitte enam nii kandiline ja pideva nelikveoga karbisarnane maastur, millega erinevalt vanemast vennast peamiselt poes käiakse :-D

Ajast millal suured maasturid oli palju pisemad kui praegu ja seeriast millel mudeli lisanimena kasutatud eelliide tähendas tegelikult teist autot...

kahju, et mul pilti pole :-)
R.i.h.o
13:55 25.10.2011
Kuidas küll TS suudab nii lihtsat asja nii keeruliselt mitte välja ütelda:)

Eks ta cherokee concept on
vuoeldas
14:43 25.10.2011
qp
21:23 25.10.2011
Ja mina mötlesi, et kinnised klaasid- möni kuulikindel...
r.i.h.o
09:57 26.10.2011
Istmed olid selle auto juures kõige rohkem tähelepanu saanud detailid.
vuoeldas
10:32 26.10.2011
Grand Cherokee concept, Grand, R.i.h.o.:)
R.i.h.o
10:43 26.10.2011
Tunnistan lohakust!
be-em-wee
20:41 27.10.2011
Miks ükski eit ei istu mu ....., et tagaistmel panna tatti?!
be-em-wee
23:29 27.10.2011
Fiatilt,
Strada Abarth 130tc
be-em-wee
10:48 28.10.2011
udu.
11:59 28.10.2011
Tuttava olekuga... Esimese asjana ütlen Buick. Tuhnin täpsemat infot juurde.
udu.
12:16 28.10.2011
udu.
13:41 28.10.2011
vuoeldas
15:02 28.10.2011
Willis kindlasti, a need teised sõnad... tont seda teab. Kohe küsin Targalt Kastilt.
vuoeldas
15:14 28.10.2011
Ega palju targemaks saand. Willys Custom Sedan või DeLuxe. Aero-Willys toona vist isegi.
udu.
23:08 28.10.2011
Pane aga uus pilt!
vuoeldas
11:59 29.10.2011
Head nädalavahetust!:)
be-em-wee
19:56 29.10.2011
Kas see ongi äkki selle Venemaa Punasekivi linna koduküpsetis?
.
18:49 30.10.2011
Esisild kuulub venelastele, see on juba 60 aastat ühesugune.
hj
20:29 30.10.2011
on, on- gaz 66 raam, tigri rattad, toiotsi mootor jne.
lugege läbi, päris huvitav jutt
http://info.drom.ru/misc/16525/
vuoeldas
21:22 30.10.2011
Just-just, on-on. Uskumatult kiirelt koorus õige vastus välja. Sõna. :) Uut pilti!
be-em-wee
07:21 31.10.2011
Prooviks selle pehme sisuga
qp
10:25 31.10.2011
Kuhu küll vaz 2103 armatuur on sisse topitud? Volgale?
n.
09:47 01.11.2011
be-em-wee
12:48 01.11.2011
Panen siis pisut välisilmet ka vihjeks
vuoeldas
15:13 01.11.2011
Kaheksakümnendatel ehitas Rein Truumets miski sarnase hotrod-i moodi asja, too oli ainult mu mäletamist mööda ilma katuseta.
hj
17:54 01.11.2011
asjade selguse huvides oleks be-em-wee enne uue pildi riputamist võinud siiski natukene täpsustada oma vastust- Krasnokamensk on küll õige linn ja tegevuspaik, aga tema vastus siiski ei olnud nii täielik.
teiseks vastas n. juba küsimuse ära, seega pildipanija kas ei valda täielikku infot või jäi tal n.- i vastus kahe silma vahele. aga ka n. oleks võinud oma vastust natukene detailsemalt esitada.
be-em-wee
19:51 01.11.2011
Seletuskiri pildi riputamise kohta:

Esiteks: Vabandan tõesti täpsustuste puudumisesst, kuid mulle tundus, arvasin.............jne ;)

Teiseks: Minu teise, vihjepildi panemine toimus siiski enne hr. n. kirjutist. Moderaator lihtsalt ei jõudnud vast nii kiiresti seda ülevaadata ja edastada.

n.
14:18 03.11.2011
uus pilt läks teele, ei teagi kas on kerge või raske
n.
17:03 03.11.2011
nagu ikka, mark ja mudel
be-em-wee
23:18 05.11.2011
Ei tule praegu selle superauto nimi meelde, aga vist see maseratti mootoriga? pole võimalust otsida ka hetkel.
n.
09:29 06.11.2011
annan siis vihjeid ka. autotootja aastast 1992

Muudetud 06.11.11 10:32

vuoeldas
17:06 06.11.2011
1992 asutas Horacio Pagani omanimelise ettevõtte, reaalse tootmiseni kulus veel kõvasti aega... Samal aastal näitas Tony Gillet avalikkusele Gillet Vertigo nimelist protüüpi. Nokitsema oli selle kallal hakatud aasta varem ja üheksakümneneljandaks aastaks oli valmis vist kolm autot. Mine võta kinni, mis hetkest seda tootmiseks nimetama hakati.:) Pildil on Gillet Vertigo 5.