Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

be-em-wee
22:21 06.11.2011
Tuli meelde, on vist jah, V8 Maserati mootoriga just see elukas, Vertigo5
vuoeldas
15:49 07.11.2011
Mis auto kapoti all peitub sihuke "süda"?
udu.
16:40 07.11.2011
Kes kasutas High Output mootorit? Pontiac põhiliselt vist... Aga paisupaak oleks nagu vanalt Sierralt üle kanditud... hmmm...
udu.
16:42 07.11.2011
Pähh, ei vaadanud teist pilti, seal ongi Sierra ju :P
vuoeldas
18:52 07.11.2011
Just seesama. Hirmus. Omal ajal sattunud järele-aidatud V6 mootoritega Taunuste ja Sierrade rooli, kujutan üsna ehedalt ette tunnet küsimuseks oleva asja puldis.
udu.
20:46 07.11.2011
Väljast ka midagi, vahelduseks.
hj
12:23 08.11.2011
Peaks olema Simca Weekend
udu.
14:27 08.11.2011
hj
21:34 08.11.2011
üsna huvitava nimega auto
n.
15:31 09.11.2011
pakun, et ordnuhomo sitruk :)

vuoeldas
15:52 09.11.2011
Aijaaa. Kurtis... Sellest mudelist pole ma miskit kuulnud varem. Siit on läbi käinud Kurtis 500M, mis oli ka paras pähkel. Hj-le respekk no5 hea pildi eest ja teine respekk n.-ile vastuse eest.
hj
16:16 09.11.2011
kirjapildiliselt oleks siis vastus säänne- Kurtis Omohundro
n.
13:14 10.11.2011
mis auto esiplaanil?
vuoeldas
15:33 10.11.2011
Puusalt lastes: Panhard & Levassor või Renault.
hj
16:40 10.11.2011
eijole- autol puudub ju käivitusvänt
qp
19:49 10.11.2011
Kasse pole mitte Bakeri hääletu liikumisega naistekas?
be-em-wee
20:14 10.11.2011
Tribelhorn 1908 elekltri masin Šveitsist peaks see olema. Muidugi ilma raalita seda tarkust mul poleks olnud ;)
be-em-wee
09:21 11.11.2011
Kuna endal pole hetkel aega uut pilti nuputada ja raal ka vale millega hetkel sees, siis loovutan lugupeetud hj-le pildipaneku õiguse, kuna tema vihje käivitusvända puudumisest suunaski mind el.autot otsima.
hj
10:04 11.11.2011
olgu, miskit lihtsamat siis
vuoeldas
10:12 11.11.2011
Logani kuudikat müüakse Venemaal Lada nime all, Luarvik või miskit sihukest. :)
vuoeldas
10:14 11.11.2011
Tark kast ütleb Lada Largus siiski.
hj
10:42 11.11.2011
ahsoo, nad siis vahepeal nime muutnud- mina leidsin ta R90 tähisega. aga see siis ilmselt projekti esialgne nimi. ok, järgmine futu paluks.
vuoeldas
11:05 11.11.2011
Üks Audi-pilt nädalavahetuseks.
B
22:24 11.11.2011
Isotta-Fraschini T8 ?
vuoeldas
01:05 12.11.2011
Mhmmm, lootsin sellest pildist enam. Kõike nad siin ka teavad.:) Viska uus!
hmhm123
23:11 12.11.2011
Mis siin ikka loota, guugli pildiotsing leiab kõik guuglist võetud pildid kohe üles.
B_E_N
09:57 13.11.2011
Eks näis mis selle peale öeldakse :)
qp
11:29 13.11.2011
Nii Fordi moodi kohe... Äkki Tremor, kunagine kontsept? Pildiga guugel teeb asja ebahuvitavaks;-)
B
21:47 13.11.2011
Ford Tremor siis pildil tõesti.
udu.
11:38 17.11.2011
Aaaaaga... äkki saaks uut pilti ka?
vuoeldas
15:29 17.11.2011
Kasvava huviga ootame.
Marko
16:28 17.11.2011
Pildipanek on ammu vaba, reeglid esimeses postituses.
Kes ees, see mees.
alfa13
17:49 17.11.2011
et paus liiga pikaks ei läheks, siis arvamiseks üks põnev mootor
R.i.h.o
20:07 17.11.2011
ddig
20:49 17.11.2011
Kui silm ei peta, siis kuueteistkümnele veepütile sekundeerib neli fööni, mis võiks viidata Bugatti Veyron´i 16.4 mootorile?
vuoeldas
23:44 17.11.2011
Kuueteistpütilisi on viimasel ajal olnud Cizetta, Cadillaci, Bugatti, Bentley ja Rollsi kapoti all. Cizettal ja Cadillac Sixteen'il polnud vist nö W-kujuliselt silindrid? Seega Rolls või mõni Volkaritest. Samas, miks peaks Rollsi mootorit miski eskalaatori kõrval pukil eksponeerima? Või Bentley oma? Bugatti oleks jälle liiga läbinähtav... Küsitav ilmselt ei kuulu ühelegi mainitutest. Või?
hj
07:55 18.11.2011
Bugatti Veyroni 8 liitrine
alfa13
08:05 18.11.2011
Veyroni mootor, jah. Mulle oli selline silindrite paigutus plokis mõnevõrra üllatav. ddig võib uue pildi riputada.
Berliinis oli üks ilmselt ajutine ekspositsioon, kus lisaks Type 41 Royale ja Veyron Super Sport mudelitele oli väljas Veyroni erinevaid süsteeme ja detaile.
ddig
11:32 18.11.2011
Pean siinkohal vabandama oma auahnuse pärast, sest uut pilti hetkel pakkuda ei ole. Meeleldi loovutan selle võimaluse kellelegi kiiremale :-)
vuoeldas
14:02 18.11.2011
be-em-wee
16:37 18.11.2011
Siin vist lõhnab Manta järele ;)
be-em-wee
16:47 18.11.2011
Auto millel rool asub keskel
udu.
21:41 18.11.2011
On küll jah, Bizzarrini täpsemalt. Eks pane uus pilt.
be-em-wee
23:50 18.11.2011
äkki selline pilt sobib arvamiseks?
udu.
01:59 19.11.2011
See on see uus E-type´i concept?
udu.
02:08 19.11.2011
Oot-oot, mis jama ma ajan siin öösel... See ju hoopis Jensen Interceptori taaskehastus ju.
udu.
09:24 19.11.2011
vuoeldas
10:43 19.11.2011
udu.
15:42 19.11.2011
vuoeldas
16:22 19.11.2011
Juhuks, kui vastus täppi läks, uus pilt.
B
19:36 19.11.2011
Meenutaks nagu Infiniti Q45-te?
vuoeldas
22:18 19.11.2011
B_E_N
08:48 21.11.2011
Mis autole see kuulub?

Tegelikult kuulub selle pildi juurde veel lisainfo - nimelt lisaks kahele näha olevale istmele ees, on sama arv istmeid veel ka nende taga.

Muudetud 21.11.11 20:41

hj
12:35 22.11.2011
kas Toyota on väga mööda pakkumine?
be-em-wee
17:31 22.11.2011
Mina tahaks jälle kellade asendit vaadates inglaste atribuutikat pakkuda.
vuoeldas
17:50 22.11.2011
Mõtlesin ja mõtlesin... Mina kindlasti olen sellist näidikuteplokki kuskil näinud, isegi päris kindlasti olen istunud sellised näidikud silme ees ja rooli keeranud. Peegelpildis küll olid need "kellad". Mõtlesin veel, ja välja mõtlesin. Üks väga edev BMW oli see. Kaheksasajane täpsemalt. Nüüd mis auto on pildil? BMW 800 kellad... Väga laiad ukseläved- miski laia kere ja väikese kokpitiga käsitöönduslik sportauto. See on mis? Üks hetk.
B
22:15 22.11.2011
Inglaste toodanguga on tegu küll, Toyotaga seos puudub (kui just mõni jupp nagu selliste väiketootjate puhul kombeks on kuskilt suurtootja kataloogist näpatud pole).

Aga nagu mainitud sai, siis just need neli kohta on olulised selle auto juures, pilt iseenesest isegi mitte nii väga.

Et siis neljakohaline inglise sportauto, aga mis on just nende omaduste tõttu eriline.
be-em-wee
07:46 25.11.2011
Ka Jensen tegi neljakohalist sportautot inglismaal.
n.
10:08 25.11.2011
udu.
12:05 25.11.2011
Paari päeva eest tahtsin ise kah Deltayni pakkuda, aga ei Pegasus ega Proteus ei sobinud selle pildiga...
hj
16:04 25.11.2011
selle pildiga sobivat ilmselt netist ei leiagi (ütlen mina peale 300 erineva brittide kätetöö läbivaatamist), aga sarnasusi tuleb ka minu arust kõige rohkem esile just selles liinis- Parradine- Deltayn. kasvõi see disainilt väga sarnane sisu.
http://www.madabout-kitcars.com/pictures/162/1761/Parradine+
Motor+Company_Pegasus

kahjuks on aga selle firma kohta väga vähe infi ja pilte. seega oleks B-l aeg tolmuma kippuvat teemat väheke liigutada. huvitab just see, et mis neis tagaistmetes siis niiväga erilist on- on teistelgi tootjatel 2+2 masinaid.
B
18:53 25.11.2011
Nii proovime siis mingeid vihjeid anda. Tähendab oluline selle auto nelja istmekoha puhul on just see, et sel ajal, kui selle auto kõrghetk oli, siis polnud just palju selliseid neljakohalisi autosi, mis nö originaalina üle 500 hj mootorivõimsust pakkusid. Endale tuleb meelde peale selle auto veel Aston Martin Vantage.

Väliselt tunneks vast paljud selle auto koheselt ära.
B
19:27 27.11.2011
Vihjeks siis Jaguar.
udu.
22:34 27.11.2011
Sellisel juhul jõuab Lister Storm´ini.
B
23:46 27.11.2011
Just nimelt Lister Storm.
udu.
09:05 28.11.2011
Selline tagument :P
vuoeldas
13:29 28.11.2011
GM näikse olevat. Caddyt ei paku, liiga ilmne. Ütleme Oldsmobile midagi?
udu.
13:55 28.11.2011
Nii. Seda võis ka oodata. GM´iga tegu pole, vaid selle konkurendi tootega.
vuoeldas
15:36 28.11.2011
Kes teisele auku kaevab... :)
Siis pigem Ford kui Mopar? See kroomist "kera" keset taguotsa viib mõtted Fordile. Mercury, Lincoln või ehk isegi mõni vähetuntud Tormilind. Justkui kokkupigistatud kotkas oleks keset seda "kroomkera"...
vuoeldas
16:32 28.11.2011
Oot-oot, on ju meite maalgi miskit sarnast. http://autoblogi.blogspot.com/2007/05/77-peatkk-ford-ltd-ras
aatmine-mitte.html

A see küsitav on ilmselt Mercury.
qp
16:47 28.11.2011
Miste piinate ennast:-) Imperial Crown kupee . 1967 aastast.
udu.
23:02 28.11.2011
Just seesama, Chrysleri "luksmark".
qp
21:16 29.11.2011
Jee, vedas;-) Käisin välismaal ja filmi peale jäid mõned fragmendid...
be-em-wee
22:01 29.11.2011
Eks ta fiatilik ole
be-em-wee
03:34 30.11.2011
Strada 2009 aastast
be-em-wee
18:26 30.11.2011
Pisut ajaloo haruldust ka!
B
22:02 30.11.2011
Peaks siis olema NSU Ro 80 Concept.
udu.
22:45 30.11.2011
...mis korra varem siit läbi käinud ka :P
vr_
00:27 01.12.2011
> "luksmark"

Mismõttes jutumärgid??
be-em-wee
11:21 01.12.2011
Sorry, ei pannud eelnevat pildi olemist siin tähele. Miskipärast oli silmeees, et reaalselt tootmisse läinud RO 80 siin mälumängus osalenud.
udu.
12:45 01.12.2011
B_E_N
07:51 02.12.2011
Vaatan jah, et juba korra ise sellele küsimusele vastuse andnud.
Aga uus pilt siis mõistatamiseks.
qp
14:09 02.12.2011
Mai ütle midagi, kuid hiljuti ühel heade puitude festivalil sain ühe naisega tuttavaks... siis ta mainis, et tema lemmik kitarrimuusika on Nostalgia Francis Goya esituses;-)
vuoeldas
17:05 02.12.2011
Tädi Lead moosisid festivalil?
qp
20:25 02.12.2011
No sa tead ka kõike juba...
hj
15:46 03.12.2011
mis te ikka nii pikalt mõistujuttu ajate- öelge kohe ära, et Lea Francis
qp
19:18 03.12.2011
Pange miskit huvitavat. Ma ise pole saand fotokat kätte, töö segab:-)
B92
20:06 03.12.2011
Pildidl siis jah Lea-Francis, täpsemalt mudel 30/230, mis kahjuks ainueksemplar.
hj
11:09 04.12.2011
vahepalaks midagi lõbusamat
qp
21:34 04.12.2011
Tol ajal oli selle auto kohta hüüdlause: "kõik muuud autod on vananenud selle kõrval".
be-em-wee
22:31 04.12.2011
Jah, isegi kutsuti teda "homse autoks"! Autode tuleviku teeviit ;)))
key-4-six
23:14 04.12.2011
hj
06:54 05.12.2011
key-4-six
12:34 05.12.2011
selline tagument siis...;)
udu.
13:43 05.12.2011
See võib olla kurat-teab-mis. Kuidas oleks 1932 aasta Fordi kupeega?
udu.
13:47 05.12.2011
udu.
14:22 05.12.2011
vuoeldas
15:32 05.12.2011
Nuditud katusega Bristol?