Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

Onu Raul
12:32 24.01.2012
Ok.
Vahele ka midagi "raskemat"
vuoeldas
12:38 24.01.2012
Puusalt lastes: Star midagi.
qp
12:40 24.01.2012
On tõesti "raske". Tegemist on tootjariigiga, mis on Eestile üks lojaalsemaid riike peale Läti?
vuoeldas
12:42 24.01.2012
Selgub, et väga mööda ei tulistanudki.:)
vuoeldas
12:55 24.01.2012
Seda marki bussis olen omal ajal mööda Poolat reisinud. Olid ajad.:)
vuoeldas
13:34 24.01.2012
qp
14:09 24.01.2012
Ei tea, kumb oli enne, kas LAZ või Jelcz?
be-em-wee
18:10 25.01.2012
Sain ka sellise aparatuuriga liinibussi sõidumõnu kord tunda Ukraina piiri äärest Hrubieszów-Varssavi sõites. Oli ikka piin küll kui buss rahvast täis vahepeal oli, aga kussjuures tagaistmel sellist LAZ-bussi kuuma-vingu mõnu polnud.

Kui nüüd raali uskuda siis LAZ tehas on vanem, alates 1945. Busse hakati tegema 1956. Jelcz aastast 1952 ja busse alates 1970
qp
22:12 25.01.2012
ei, ma mötlesi välimust;-)
be-em-wee
09:36 26.01.2012
Äkki hoopis on välimus Autosan`-lt? Autosan 9 taolise olekuga ja valmis 1068.
be-em-wee
09:41 26.01.2012
vuoeldas
16:51 26.01.2012
Tuhka pähe. Valus. Miskipärast on meeles, et too buss Poolas oli Jelcz. Ka netist leidsin kohe sellise Jelcz-kirjaga bussi. Ja olin mõnda aega kindel, et nii see kõik ongi. A vist siiski pole, kui süveneda. Karta on, et buss, millega Poolas kulgesin, oli siiski kõige tavalisem Autosan H9. Netist küll leiab vihjeid, et ka JZS on miskit sarnast bussi tootnud, a vaevalt mina just selle otsa koperdasin.
qp
13:51 27.01.2012
1068 sobis ka hästi. Panen ühe pildi, ehk juba olnud, kuid otsing ei leidnud.
be-em-wee
18:56 27.01.2012
Nüüd keerasid poweri põhja? ;)
qp
11:03 28.01.2012
Ilmselt mitte nii põhja, kui lootsin;-) Aga ilus auto sellegipoolest....
uimpz
18:38 28.01.2012
alfa13
08:40 29.01.2012
Tundub olevat Ford Fiesta/Mazda 121 baasil tehtud...
be-em-wee
19:19 29.01.2012
Leidsin sihukese kuulutuse jada. Tundub, et sobib tolle autoga kokku isegi!

kia delta
2004 model
ALL POWER
Central lock
Manual transmission
Cool aircon
Mag wheels
B5 engine
Pearl white color
Davao registered
Tinted
Price: 135,000.00
uimpz
19:41 29.01.2012
kia delta on õige vastus, jääme uut ootama !
be-em-wee
07:00 30.01.2012
Prooviks siis kerge pildiga
alfa13
08:14 30.01.2012
be-em-wee
18:30 30.01.2012
alfa13
21:20 30.01.2012
ts
18:22 31.01.2012
Pealevaadates on tegu absurdse kujustusega... millest enamik on virutatud

suure naaberriigi sünnitis?
udu.
01:26 01.02.2012
Küllap ta Marussia on.
alfa13
07:59 01.02.2012
udu.
12:47 01.02.2012
qp
14:20 01.02.2012
Eh, vaatsingi, et kuidagi väga tuttav... Sõber Renault! Oma leegitseva tulega;-)) Fuego, kui keegi soovib täpsustust.
udu.
16:36 01.02.2012
qp
09:51 02.02.2012
Kas pildil on Golf GTI?
hj
10:37 02.02.2012
Subaru Forester 2009
nebukadnetsar
12:56 02.02.2012
"G" kirjatüüp on niivõrd sukumatul inteu, et see on küll äkki ise tehtud?
vuoeldas
16:30 02.02.2012
MEGAIRWWWW! Kiidan gp-d! See "GTI" tegi päeva.:)
hj
20:16 02.02.2012
udu.
21:16 02.02.2012
Kish Khodro Sinad on vastus. Paraku üle-eelmise suve lõpul siin esinenud :P
hj
21:48 02.02.2012
ahah. ma vist ei viitsinud otsingut teha :)

udu.
00:40 03.02.2012
Midagi vanemat kah.
vuoeldas
10:56 03.02.2012
Hudsonilt midagi. Hudson või Terraplane miski nimi, lambist pakkudes "Coupe".
udu.
12:27 03.02.2012
Hudson 112 Coupe ta on. Uus pilt!
vuoeldas
20:19 03.02.2012
Karmi militaari ka.
vuoeldas
13:57 06.02.2012
Küsitav auto on sündinud neljaukselisena, kuigi toodeti neid ka vist kaheukselisena. Pick-upiks on pildil kujutatud auto muundatud tänapäeval. Pildi muundasin mina "horisontal flipi" abil.:) Doonorauto oli Wiki andmetel tootmises 1938-1948.
vuoeldas
09:40 08.02.2012
Ok, seda marki autosid on ka meie tänavail vuranud, mõned ilmselt liiguvad siiani. Viimati ilmus neid Maarjamaale suuremal hulgal 90-datel. Ja kandsid nad mudelinime, mida idanaabritel 30-40 aasta eest oli popp tütarlastele anda.
udu.
12:24 08.02.2012
Nina on justkui E-seeria Morris Eight'ilt pärit, muu on võõras, ilmselt kellegi kodune käsitöö.
vuoeldas
13:41 08.02.2012
udu.
16:10 08.02.2012
vuoeldas
18:51 08.02.2012
Kas pilti sellest autost võib näha ka AutoSovieti lehel?
udu.
21:52 08.02.2012
Vaat ei mäleta täpselt :P
udu.
11:53 09.02.2012
Autosovietis ei paistnud seda pilti olevat (või jätsin midagi kahe silma vahele). Aga see jutt sobib vihjeks küll :)
hj
12:17 09.02.2012
ega siin mingit kunsti ei ole- vene käekiri on niivõrd tuntav, et võta lahti mõni nende kontseptide lehekülg ja sealt vaatabki vastu НАМИ-050 «Белка». isegi googeldada pole vaja :)
udu.
12:50 09.02.2012
Oravasapakas jah. Uus pilt!
hj
17:02 09.02.2012
mõni aasta tagasi see masin siin juba figureeris, aga väheke teise nurga alt. seega võib mälu värskendamiseks (ja iseenda laiskuse väljavabndamiseks) ta uuesti üles riputada küll :)

B
18:43 09.02.2012
Eks vast Hommell ole?
hj
18:55 09.02.2012
B_E_N
10:19 10.02.2012
Kui mälu ei peta, siis vist ise olingi see, kes eelmine kord selle Hommelli siia mõistatamiseks pani.

Aga siit siis uus pilt või siis õigemini öeldud osake pildist. Niipalju juba täpsustamiseks, et huvitab, mis nime antud auto Jaapanis kandis (muidugi keegi ei keela ka muud nimed lisaks ära märkida).
R.i.h.o
11:51 10.02.2012
B
18:51 10.02.2012
r.i.h.o
14:23 11.02.2012
Mis autole see tuli kuulub ?
Madizzz
19:57 11.02.2012
USA ninaga Saab 99 Turbo :)
R.i.h.o
02:45 12.02.2012
Madizzz
09:22 12.02.2012
vuoeldas
19:13 12.02.2012
Kui tagatuled kõrvale jätta, võiks öelda, et pildil on Vauxhall Cresta.
Madizzz
19:53 12.02.2012
Paraku pole tegemist ei Vauxhalli ega mõne muu inglise tootjaga.
be-em-wee
22:42 12.02.2012
Ma olen sellisega sõitnud? Kui tegu japsiga siis jah! Mitsubishi, aga..........? Otsin pisut raalist.
be-em-wee
22:52 12.02.2012
Leidsin sellise, aga see nimi, Debonair, mulle võõras. Ometi lapsepõlvest (Moskva olümpia aastal) meeles mingi sellise mitsuga Soomes kulgemine. http://en.wikipedia.org/wiki/Mitsubishi_Debonair
be-em-wee
22:57 12.02.2012
Sorry! Külalised olid Soomest olümpiat vaatamas Tallinnas sellise atribuudiga. Kuna isa tuttavad siis rabati ka mind kaasa kursseerima olümpia linnade vahele.
Madizzz
23:10 12.02.2012
Õige vastus, Mitsubishi Debonair!
be-em-wee
23:12 12.02.2012
Tal vist oli euroopas mingi teine nimi, ei mäleta täpselt
be-em-wee
06:58 13.02.2012
Mis kepsutajad seal aasa peal?
ddig
07:55 13.02.2012
Kuna olen sellises isegi sees istunud, siis arvaksin, et see on siinsele armeele liiga lihtne ülesanne.

Saab Sonett III peaks selle auto nimi olema. Mingit numbrikombinatsiooni sai vist ka alternatiivina kasutada!?

Muudetud 13.02.12 07:59

ddig
08:55 13.02.2012
Kunagi Itaalia reisil pildistasin sellist iludust.
alfa13
09:26 13.02.2012
ddig
09:45 13.02.2012
Sinna juurde käis veel numbrikombinatsioon 1304 aga vastuse võib õigeks lugeda.
alfa13
10:27 13.02.2012
vuoeldas
11:08 13.02.2012
Isuzu Gemini või selle derivaat.
be-em-wee
11:42 13.02.2012
Mingi Chevrolet vist ka? Geo Spectrum? Äkki veel mingi nime variant olemas?
Hr.Võldas juba Isuzut mainis.
alfa13
12:20 13.02.2012
Loen vueldase vastuse õigeks (tegelikult Chevrolet Spectrum).
vuoeldas
19:49 13.02.2012
Tunne länkareid vol1.
qp
20:55 13.02.2012
Kas selle velje keskel pidi miski täht ka olema? Siis ma küsin, kas sel masin on ülekaal teiste suhtes?
R.i.h.o
21:52 13.02.2012
Bentley Dominator Brunei sultani garaazist?
vuoeldas
22:17 13.02.2012
Tõde kuulutate. Nii on.
R.i.h.o
11:53 14.02.2012
udu.
12:30 14.02.2012
Kas Holden Commodore´i ute?
vuoeldas
12:35 14.02.2012
Ei, Holdenil sihukest väikest pole. Pigem Ladina-Meerika. Ja Euroopa GM-i baasil asi, nimeks näiteks Chevy Pick-up vmv.
R.i.h.o
14:38 14.02.2012
Võldas nüüd guugeldab ja ütleb korrektse nime ka välja, ning paneb siis ka juba uue pildi.
vuoeldas
16:04 14.02.2012
Chevrolet Chevy 500 peaks olema vastus.
vuoeldas
17:18 14.02.2012
Loodan, et läks täppi. Ja viskan uue pildi.
Pliksplaks
09:01 15.02.2012
1952 Crosley Super Sedan
vuoeldas
11:39 15.02.2012
Uhke sisenemine. Olgu siis uus pilt tasemel!:)
pliksplaks
19:03 15.02.2012
Kiireks sisenemiseks minu auto.
vuoeldas
21:37 15.02.2012
Kas sul on Onu Bellaga ühine mure?
qp
21:49 15.02.2012
Suurte kalade eest ei peida enam miskit:-)) Omal see auto olnud. Las mõni "külaline" ka pakub...
6kant
13:49 16.02.2012
fiat punto, võibolla lisanimega "van"
be-em-wee
19:41 16.02.2012
Äkki kodanik 6kant kandib siia uue ahvatleva pildi ka peale õiget vastust!
be-em-wee
19:53 16.02.2012
Aga selle onu Bella murega nundub siin asi teisiti: puuduvad tagaistmed ;)
6kant
15:22 17.02.2012
Mõistagi ei küsi ma mitte selle tuntud näitlejanna nime vaid selle kabrioleti oma, milles ta istub.
vuoeldas
19:55 17.02.2012
Nädalalõpu cruisideks sobiv auto.
be-em-wee
20:07 17.02.2012
Ma tahaks siiski prantslanna Brigitte`le rõhutada ;) teiseks alles tema Floride
vuoeldas
20:34 17.02.2012
Pagan, lasingi mööda. Bardot + kabriolett = Simca Weekend. A tutkit. (:
be-em-wee
20:41 17.02.2012
Simca Nädalavahetus see pole jah ;)