Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

udu.
12:32 28.12.2011
Noh, nüüd tabasid märki :) Mudelinimi kah, ja saad uue pildi panna :)
qp
10:37 29.12.2011
Kas nii nagu 206 ja 407 või? Kuna ta üsna väikseke, pakun siis huupi- 007?
hj
11:53 29.12.2011
mismoodi see sinu pildimängu mängimine küll välja näeb? istud arvuti ees ja klahve ei puutu ja muudkui mõtled ja mõtled ja mõtled ja mõtled ja mõtled.... ja siis lööb lambikene põlema ning pähe tuleb üks number- 007... :)
tegelikult on see numbrikene james bondi oma ja teised maapealsed isikud ei tohi seda kaubamärki kasutada.
mis pilti puutub, siis sellega sõites saab osoonimürgituse. see on vihje :)


qp
18:02 29.12.2011
Kuule hj, ei saand nüüd aru, kas tegid nalja või oled jälle sarkastiline? Näituseks 407 on ka juu oopis Moskvitši oma:-)) Missa nüüd kostad? Klahve ei puutu ja klahve ei puutu...
Pange keegi midagi kuna mul aega klahve puutuda pole.
udu.
01:48 30.12.2011
Oligi arvata, et sellise kommentaari peale seltsimees QP oma tavapärases arrogantsuses ärritub :P (ei midagi isiklikku :D). Peugeot Ozone on pildil. Ootaks siis uut pilti, ükskõik, kellelt :P
Ilusat aastavahetust kõigile!!!
udu.
01:54 30.12.2011
Saagem endiselt sõbralikult läbi ka uuel aastal :P Kõike ilusat!
alfa13
09:05 30.12.2011
aastavahetuse paiku tuleb ida poolt rohkesti turiste. mis on seekord sõiduvahendiks?
hj
10:44 30.12.2011
tegelikult on 007 kui kaubamärk tõesti reserveeritud ühele tegelasele ja minu mälu järgi taheti pežoo kunagisele maimukesele 007 nimeks panna, aga see muudeti 1007-ks. parandage kui ma eksin. mis klahvide näppimisse puutub, siis küsimusele vastamiseks tuleb seda vastust ju otsima hakata. kui seda pole mälusoppides, sest seda pole sinna kunagi talletunudki, sest pole küsimuse teemaks olevat asja iialgi näinud, siis tuleb vastuse leidmiseks kasutada teisi teid- kas suunduda reaalse raamaturiiuli juurde toaseinal või virtuaalse juurde internetis. sestap qp vastus tekitaski mul sellise seose, et pikalt mõeldes ja mõeldes ja mõeldes tuli lõpuks üks number pähe.
sry, ei miskit isiklikku :)
udu.
22:55 30.12.2011
Nii. Nüüd tuleb pilt, mida mingi guugel küll naljalt ei leia :P Aga jama on selles, et ka mina ei tea, millega tegu. Loodan, et keegi ei pahanda.
Tegin screenshoti "Tallinnfilmi" 1971.aasta filmist "Valge laev", mille tegevus oli kantud pahade kapitalistide maale Rootsi :D Filmis hakkas silma üks väga kummaline sõiduk.
Tahaks tõesti teada, mis pill see on...
vuoeldas
01:03 31.12.2011
Appi tõttab Võldas. Ja ütleb, et küsitav on sündinud Chryslerist. Ilmselt kannab nime Plymouth Valiant.
be-em-wee
01:22 31.12.2011
vuoeldas
01:32 31.12.2011
Ok, lappasin pisut pilte. Konks eesmise küljeliistu otsas viitab Dodge Lancerile. Paneme selle vastuse lukku.:)
udu.
11:54 31.12.2011
Ise lappasin sisetunde ajel Studebaker Larki erinevaid modifikatsioone läbi, ja kasu polnud loomulikult midagi :P
Irooniline on see, et Lark ja Valiant on üsna sarnaste nägudega, kuigi - minu teada - pole kuskilt otsast omavahel seotud; samas, filmis auto ninaosa polnud näha ka.
Aga suured tänud info eest! Ja uus pilt eetrisse!
Head vana aasta lõppu kõigile!
vuoeldas
14:58 31.12.2011
Öelge, mis see on algselt olnud?
l-co
09:33 01.01.2012
HUA! Kellade järgi oleks Proton Persona vms, rooli järgi midagi muud...
hj
13:27 01.01.2012
H.U.A
leidsin sarnasusi sellisega nagu Daihatsu L5 (Mira?)
vuoeldas
17:46 01.01.2012
Teile ka! A ärge minu käest küsige, mina vastust ei tea.:)
l-co
19:32 01.01.2012
Ei viitsi rohke nuputada minupoolest võib hr hj uue pildiga ehmatada!
hj
20:31 01.01.2012
rohkem võib see ehk Perodua olla, aga ootame veel veidi, ehk keegi leiab täpse vastuse.
udu.
22:48 01.01.2012
HUA! Leidsin eile sellesama pildi pika otsimise peale üles, aga sealgi polnud kirjas, mis see on :P
hj
08:18 02.01.2012
see leht on siin
https://plus.google.com/102066894035560280527/posts/8i4xBoCZ
DGr

ja paar kommentaatorit seal allpool on ka kasutanud nime daihatsu ja mira. niiet tundub, et see ta on.
hj
09:45 02.01.2012
panen siis pildi ka
r.i.h.o
09:56 02.01.2012
hj
13:20 02.01.2012
Onu Raul
13:41 02.01.2012
Eelmise auto pildi juurde veel see sait: http://lina-lee.com/blog/2006/08/17/list-of-hello-kitty
-vehicles/

ISSAND SA NÄED JA EI MÜRISTA !!!!

Muudetud 02.01.12 13:52

R.i.h.o
09:05 03.01.2012
vuoeldas
19:57 03.01.2012
See "woody" on eelmisel pildil kujutatu eelkäija vist. Peugeot 202? Miski spessäl nimi on tollel puust versioonil lisaks. Eee... ei meenu.
r.i.h.o
21:13 03.01.2012
nii ta on. uus palun
vuoeldas
08:18 04.01.2012
Oot, aga kas on sellel puisel Peugeotil miski nimi veel peale 202-e?
hj
09:45 04.01.2012
tundub, et ka Peugeot 402 Canadienne
vuoeldas
16:37 05.01.2012
Härrased, näikse, et on aeg pihtimiseks. Aus ülestunnistus kergendab ja värgid. Et kõik ausalt ära rääkida, alustan sellest, kuis oma otsatuis pildialbumites tuhnides selle auto pildi leidsin. Ma polnud seda masinat varem näinud, tsekkisin neetikumist üht-teist selle kohta ja tõmbasin veel paar pilti alla. "Aaaa, või, et see on see auto, ei teadnudki, et nad sellist asja on tootnud..." Seejärel lükkasin ühe neist netist leitud piltidest siia üles, rahuolevalt pugisedes. "Seda nad ära ei arva..." Mnjah, ilmselt aimate juba. Sõnaga, me oleme praeguseks samal poolel...
hj
17:06 05.01.2012
justkui miski UAZ safari versioon
vuoeldas
18:05 05.01.2012
Ei, vist mitte. Eelnenut arvestades pead muidugi panti ei paneks.:) Või tegelt, paneks just, mingigi kasu teisest. Ehhhh...
hj
21:06 05.01.2012
vaatsin, et ukselingid sellised "kodumaised" (eriti juhiukse oma). reisijate uks ehisnaelte ja polstriga üle löödud nagu enamus paneelmajade elanikke tegi. rooli osas kerged kõhklused, pedaalid põrandas jällegi väga tuttavad- hästi meeles, kuidas taolisi tallates plekk krigises ümberringi. armatuuri kellad nii ja naa. tiivaääred, rattad- neid ju varemgi nähtud. ümmargune peegel pika varre otsas- ei mingit kaasaegset lähenemist. huvitav, et aknad ühel pool- justkui vaid sealt peaks välja vaatama või sealtpoolt varitseb oht kriimustada saada.
be-em-wee
00:01 06.01.2012
Eestlaste omalooming Tartu autoderemondi katsetehasest: TA-?
Aga siiski on kahtlane tahtmine enda ütluses kahelda. Liiga vähe "leivaautolikku"

Ja selliseid kõrbeliikureid Eestis vast ei toodetud! Kuid siiski mingi Kamazi kõrberalliks ikkagi kohandasid.

Nüüd vist olen piisavalt totrust kirjutanud :)))
vuoeldas
01:17 06.01.2012
Kui mälu ei peta, siis pole tegu ei väikese ega "suure" kodumaa sünnitisega. Teeme ehk nii, et kui reede õhtuks edasiviivat rada ei joonistu, paneb keski uue pildi. Ja ma katsun nv-l pisut oma halle ajurakke šeikida. Või mis?
hj
09:13 06.01.2012
rooli järgi otsustades tuleb tõesti kuskilt kaugemalt otsida.
vuoeldas
15:42 07.01.2012
On. Just. Borgward B2000. Tänud, hj!
hj
16:14 07.01.2012
vöta heaks. andis ikka otsida. kes neid arvutis veedetud tunde küll kompenseeriks... :)
hj
23:35 07.01.2012
et veokatest villand saaks, siis veel üks :)
l-co
09:56 08.01.2012
hj
10:14 08.01.2012
l-co
08:06 09.01.2012
Kui see on õige vastus, siis ma uuele pildile ei pretendeeri.
hj
08:38 09.01.2012
okei, las siis keegi ilmutab oma pildi.
kupu3
12:59 09.01.2012
Ehk jõuan oma nina vahele pista;-)
vuoeldas
16:06 09.01.2012
vuoeldas
16:43 09.01.2012
Ai-jaa, jama ajasin. A üks siinsetest mängijatest teab kindlasti laksust vastust, väga südamelähedane on talle see mark.
kupu3
16:58 09.01.2012
Vabandust, juhtus eksitus. Soovin asendada oma esimest pilti sellega siin:
alfa13
19:15 09.01.2012
R.i.h.o
19:19 09.01.2012
alfa13
19:40 09.01.2012
B
20:38 09.01.2012
Peaks vast olema Monteverdi High Speed 375C?
B
20:40 09.01.2012
Siis täpsemalt ikka Palm Beach siiski?
alfa13
08:13 10.01.2012
B_E_N
22:58 10.01.2012
Midagi sellist siis nuputamiseks.
r.i.h.o
22:30 12.01.2012
Ma oskaks pakkuda ainult De La Chapelle Roadsterit. Suures plaanis klapiks nagu aga detailid on teised.
B
00:05 13.01.2012
De La Chapelle Roadsteriga tegu pole. Aga huvitav on antud asja juures see, et tahtsin selle pildi asemel alguses De La Chapelle Roadsteri pilti panna. Aga kuna viimasel ajal on siin jutuks olnud google-st pildi otsimine ja häbiga tuleb tunnistada, et mina sellest võimalusest enne ei teadnudki ja eile siis esimest korda uurisin selle kohta ning tõesti tuli välja, et selline asi ju täitsa toimib ja minu välja otsitud De La Chapelle Roadsteri pilt tuli nagu niuhti ette. Seega otsisin siis uue pildi, kuid seekord sellise, mida netist ei leidu.

Aga vihjeks siis sedasi, et ka selle auto nimes kasutatakse sõna Roadster.
ts
09:36 13.01.2012
üks hispaaniapärase nimega ameerikamaa firma(Panoz) kasutab sellist paigutust.
Uuema mudeli nimi on Esperante... vanem (ehk siis see, mis pildilt võiks vastu vaadata) saadan ei tule meelde(miski kolmetäheline IAV vms oli)
B
12:06 13.01.2012
Nii see on, Panoz Roadster/AIV Roadster pildil siis.
B
12:12 13.01.2012
Aga pildil siis just jah see teine.
ts
13:06 13.01.2012
Peale pikka pusimist guugliga selgub, et mul ei ole võimalik hetkel küsimust esitada selliselt, et auto äratuntavaks jääb - oli seda pildiotsingu juttu siis siia vaja nüüd :-D

Pildi lisamise õiguse annaks edasi kellelegi, kellel on mõni tore pilt ootel :-)
qp
14:49 13.01.2012
hj
08:55 14.01.2012
hj
11:16 14.01.2012
nii üldharivas mõttes võite ka ära mainida, mis mootor selle kapoti all oli.
vuoeldas
13:22 14.01.2012
AU justkui, mudeli ja kapotialuse kohta jään vastuse võlgu.
hj
13:46 14.01.2012
Auto Union jah. 1000SP. vesijahutusega kolmesilindriline ja kahetaktiline. viimane, mis AU nime kandis ja üks viimaseid, mis euroopas kahetaktilist mootorit omas.
Madizzz
23:25 15.01.2012
Tükk aega pole uut pilti lisatud, loodan et võin selle vahele pista.
alfa13
08:10 16.01.2012
Zimmer Quicksilver (vist on mälumängust juba ka läbi käinud)
alfa13
09:16 16.01.2012
R.i.h.o
10:04 16.01.2012
Lancia Flaminia Zagato
alfa13
12:12 16.01.2012
R.i.h.o. vastus on õige, jääme ootama uut küsimust
vuoeldas
12:19 16.01.2012
Andestust, pilt jäi vahepeal lisamata. Seoses oma teise hobiga olin sunnitud tsivilisatsioonist lahkuma mõneks päevaks. Force majeure pm, tugev ja vääramatu jõud ajas vee äärde.:)
R.i.h.o
22:11 16.01.2012
R.i.h.o
12:37 18.01.2012
Vihje korras ütlen, et pilt on peegelpildis ja suvel panin siia ühe pildi sama firma autost mis väga nobedasti ära arvati.
be-em-wee
20:50 20.01.2012
Peale vihjet on näha juba 2 ööpäeva äraarvamise nobedust ;)))
Aga jahh.......ei siiski, äkki.......ei julge pakkuda!
be-em-wee
21:40 20.01.2012
Alustan lõuna euroopaga? Äkki tuleb targemaid täiendusi!
R.i.h.o
23:02 20.01.2012
Pigem on tegu kesk-euroopaga.
be-em-wee
08:23 21.01.2012
Mõte oli Prantsusmaal
hj
09:16 21.01.2012
renoo moodi ta on, aga hetkel ei täpsusta.

R.i.h.o
22:01 21.01.2012
Tegu on riigi kahe suurima ja tuntuima autotootja ühistöö viljaga üheksakümnendate keskpaigast. Ühte nendest tootjatest leidub eestimaal päris tihedasti ja iga päevaga aina rohkem, teist seevastu on ehk paari kümne jagu.
be-em-wee
00:15 22.01.2012
qp
10:27 22.01.2012
Paarkümmend Bugattit eestis? Tohoh ullu...
hj
17:15 22.01.2012
teisalt aga võiks hoopis volks asjaosaline olla. hm..peab uurima
r.i.h.o
10:14 23.01.2012
Ma jään volksu osaluse ja seotuse kohapealt konkreetse auto juures vastuse võlgu. Aga samas on tõenäeosus päris suur, et mõned VAGi templiga jupid seal küljes on.
qp
11:11 23.01.2012
Käes! Kas mul on õigus, kui ma ütlen Škoda- Tatra elektriauto?

Vot nii juhtub, kui tegelased ei saa pildiga guugeldada- lastakse püstijalu...;-)
qp
11:16 23.01.2012
Viimane vihje viis sihile. VAG-ga olid 90 -ndatel seotud Škoda ja Seat. Kuna Škoda riigi teine suurtootja on Tatra, siis lihtsalt ühendasin need kaks nime ja tulemus ilmuski mu ekraanile: http://www.electroauto.cz/tatra.html
Aga peab tunnistama, et väga hea pilt oli, isegi spetsid lasid huupi:-)
r.i.h.o
11:32 23.01.2012
täpselt nii ta on.
hj
12:56 23.01.2012
huupi läks sellepärast, et vaatasin vihje järgi eelmise aasta pilte ja paari renoo ja ühe volksu hulgas oli ka vana praga. aga seostada nüüd praga 90ndate väikekaubikuga, isegi kui pragast oleks mingil moel veoautotootja tatrani välja jõudnud, oli natukene liiga loogikavastane. ja leida eestimaal paarkümmend tatrat... küllap leiabki, aga ilmselt vaid ja ainult veoautode kategoorias.
hj
13:31 23.01.2012
pildil oleval autol paistab tagant siiski summutiots ja nii palju kui ma nüüd ringi uitasin ja targemaks sain, on ilmselt tegu pärast toodetud bensiinimootoriga versiooniga.
R.i.h.o
13:51 23.01.2012
Ma pean vabandama jah, minu vihjes mõeldud Skoda Monte Carlo pildi tegin küll suvel aga kui siia riputasin, oli päris tubli sügis juba käes.
hj
14:12 23.01.2012
vaatasin, et eestis on arvel 7 tatra veoautot ja 4 sõiduautot. niiet natukene vähem kui paarkümmend :)

R.i.h.o
17:10 23.01.2012
Seal veoautode tabelis on tegelikult allpool veel Tatraid vist 4 tükki. See teeb kokku 15 autot. Ning see on juba kokku 3/4 paarist kümnest :) ja kui ma väga mööda ei pane siis Kas Eesti Energial ei ole mitte karjäärides Tatra kallutajaid, mis ei ole arvel?
Mind tegelikult isiklikult huvitab kõige rohkem see registris olev 603, kus see, kelle oma see on ja kuidas see siia maale sattunud on?
registrihuviline
20:08 23.01.2012
Tere, mis url-il seda autoregistrit näha saab muidu? Aitähh!
vuoeldas
21:58 23.01.2012
http://www.mnt.ee/index.php?id=10797 ARK-i tegemisi-toimetamisi teades... eee kerge skepsisega siiski.:)
qp
22:12 23.01.2012
Ma nägin ka kohe seda sumpat, kuid arvatavasti algne versioon oli ikkagi elekter.
Onu Raul
08:48 24.01.2012
Hoomik

Lõhnab väga italiaano.
Alfa Romeo Alfasud - kui just mõni kloon pole.
ts
09:02 24.01.2012
qp
12:06 24.01.2012
Tore, esimeseks vihjeks olekski olnud jälle ts(twinspark?)-ilt vaikimisvande võtmine;-) Alfa teema mulle meeldib.