Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

vuoeldas
13:28 13.03.2012
Ok, vihjed. Tegemist on seeriamudeli (tootmises 1997–2004) baasil concept-iga. Seeriamudel pole mingi haruldus, ka meie teedel vurab neid ringi.
udu.
13:37 13.03.2012
Olen mõnda aega seda pilti põrnitsenud juba. GM'i tunne on. Buick Regal?
vuoeldas
13:53 13.03.2012
udu.
15:35 13.03.2012
See pole vist väga raske.
alfa13
16:31 13.03.2012
alfa13
17:50 13.03.2012
Kuna mu eelmisena saadetud auto oli mälumängus alles paar lehte tagasi, siis panen hoopis uue pildi.

Mis auto Ferrarist maha ei jää? ;)
vuoeldas
21:17 13.03.2012
Kas see on see väike tige Pontiac, millel mudelinimeks midagi päikese ja/või tulega seotut?
udu.
22:40 13.03.2012
Loomulikult on :)
alfa13
07:59 14.03.2012
Jah, see on RK Sport poolt tuunitud Pontiac Solstice.
vuoeldas saab jätkata!
vuoeldas
09:27 14.03.2012
Kasutan kurjasti teie lahkust ja näitan sihukest rõvedust:
be-em-wee
14:46 14.03.2012
Kas siin on õhus Hispaania hõngu?
vuoeldas
20:49 14.03.2012
vuoeldas
20:50 14.03.2012
be-em-wee
05:27 15.03.2012
Hispaanlaste nägemus Jeep-st ;)
be-em-wee
05:32 15.03.2012
Leidsin sellise nimede kombinatsiooni: Jeep Toledo?
vuoeldas
12:34 15.03.2012
Mis tema täpne mudelinimi on, ei oska isegi öelda. Kaiser-Willys-e heakskiidul tootis neid Hispaanias VIASA ja "Jeep" neil ninal ilutses. Loeme vastuse õigeks.
be_em_wee
13:10 15.03.2012
Kui juba rõvedusteks läks.........;)
udu.
13:56 15.03.2012
Keegi tahtis omale Stout Scarab'it ehitada, aga välja ei tulnud...
vuoeldas
15:38 15.03.2012
Võigas MPV. Oleks justkui näinud seda kuskil, suudaks nüüd meelde tuletada...
be-em-wee
20:31 15.03.2012
Kui oled käinud Nashvilles siis usun küll, et oled näinud ihusilmaga ;)
vuoeldas
14:01 16.03.2012
Nashvilles pole kahjuks käinud. Seal saab näha Martin Aerodynamic-ut vist? Ehk on pildil olev eelmainitu prototüüp? Miski eel-eksemplar?
be-em-wee
18:02 17.03.2012
Aerodynamic küll. Ja ka prototüüp, kuid mitte Martin. Mootoritel VÄGA suur erinevus
be-em-wee
18:07 17.03.2012
See Martini prototüüp vist varasem ka. Mu pildil aparaat 1936 aastast
be-em-wee
19:43 17.03.2012
Kuna naasen alles ülehomme õhtuks, panen veel ühe vihje mis selle masina kohta kunagi lausutud: Big enough to be a steam locomotive!
l-co
02:43 18.03.2012
Aerodünaamiline Harrise auruauto. Uuele pildile ei pretendeeri.
be-em-wee
17:18 19.03.2012
Jah õnned arvajale, aga............pilt?

Äkki siis leidub mõni pildike kellegi raalinurgas, et siia arvajate hambusse järada saata?
udu.
07:35 20.03.2012
Prooviks siis sellisega.
hj
16:58 20.03.2012
Chevy HHR LT tundub olema
udu.
23:18 20.03.2012
hj
08:53 21.03.2012
haakub hästi tänapäeva trendidega
vuoeldas
12:22 21.03.2012
Täiesti lampi pakkudes ütleks: kaheksakümnendate GM-i nö crossoveri concept, J-keha ja nimeks näiteks Pontiac midagi.
hj
13:20 21.03.2012
tegu pole selle trendiga ja ameerikaga ka mitte
ts
13:57 21.03.2012
kuna auto ise on hirmus kole isegi selle aja kohta, siis puusalt lastes pakuks bensiin-elekter hübriidi Suurbritanniast

tootjaks- tundmatu küün koostöös tundmatu poolpimeda disaineriga :-)
hj
14:53 21.03.2012
suund õige, aga disainer piisavalt tuntud ja tegi lühikest aega ka enda nime all mõned masinad ning teine nimes sisalduv tegija pole ka vaid küünis ehitanud :)
kolmas nimes sisalduv osaleja pole ehk nii tuttav.
hj
21:22 21.03.2012
ahjaa, vuoeldas on seoseid omava pildi üles riputanud 2010a.
be-em-wee
21:32 21.03.2012
Väga meenutab Austin 2200 HL. Juhiistmel leiab igaüks sobivaima asendi (padjal üksi on 240 positsiooni) ???

Äkki panin mööda?
be-em-wee
21:39 21.03.2012
Nüüd tean, et oligi......mööda!
hj
08:28 22.03.2012
ts
09:37 22.03.2012
:-)

nii koledaid autosid joonistas kunagi ammu mr Ogle (hääldatakse umbes nagu "agli")

Autode elektrikomponentidega tegeles sel ajal saareriigis Lucas :-)

Seega kiire otsing avaldas veel ka sellise tuntud mitteküüni tootja nagu Reliant (kuhu hr Ogle on üllataval kombel ka ilusaid asju joonistanud)

ja muuseas väidetakse, et see prototüüp maksis oi-kui-palju ja kandis nime Reliant Ogle Lucas Hybrid Car
hj
09:42 22.03.2012
jep, pusle koos :)
ts
12:35 22.03.2012
Mis auto küll võiks olla nii kole, et sellega sõitmisel peab lausa presendi üle tõmbama :-)
udu.
14:04 22.03.2012
Sellise jutu peale kärataks: "Pontiac Aztek" :)
Kas selline ka pildilkujutatu, ei tea.
ts
15:18 22.03.2012
tegelikult ... mitte just nii kole

kuigi ühe võimaliku pildina kaalusin selle pildi edasist mudimist:

http://autophiliac.files.wordpress.com/2011/05/pontiac-aztek
-tent-3.jpg?w=614


Õnneks tuli appi viimane suurem autonäitus, kus oli ka pildil näidatud aparaat esindatud (küll ilma presendita)
vuoeldas
16:15 22.03.2012
Üsna hiljuti tõmmati kate Dacia Lodgy-lt. Kas ehk?
ts
16:18 22.03.2012
on tõesti

minu meelest muidugi on Lodgy selle kattega omapärasem :-D
vuoeldas
20:10 22.03.2012
Värske Dacia vahetab välja sihuke. Vastandite ühtsus ja värgid...
ts
11:03 23.03.2012
panustaks ameerikale ja vahemikule 1931-1935 ning kõrgklassi autole

vaadates nina pikkust võiks see olla Cadillac, õhutusavasid vaadates võiks see olla Packard või Reo ... aga esmane otsing ei leidnud midagi :-(

kindlasti on sellel mingi "konks" - ehk vihjaksid veidi?
ts
11:06 23.03.2012
vahel on jube rumal olla, kui vajutad saada nupule ja alles siis tuleb pähe, et V16 ei olnud puhtalt cadillaci pärusmaa (oi kui häbi)

Marmon Sixteen ?
ts
13:05 23.03.2012
kui on, siis pean siiski pildijärje edasi andma
udu.
13:22 23.03.2012
Ära nüüd jama, mõne pildi ikka leiad :)
ts
14:02 23.03.2012
Ok- leian (oli küll plaan arvutist eemalduda aga...)

vuoeldas
14:44 23.03.2012
Vastus on õige. Antagu aga uut pilti! :)
ts
17:55 23.03.2012
Mark ja mudel, nagu ikka

P.S. värvilaigud ei olnud selle mudeli standardvarustuses ;-)
ts
18:26 24.03.2012
vihjet kah

tegemist on pööratud pildiga ning tegelikult sellel mudelil polnud lisavarustust... ega ka mitte standardvarustust (kuulsaid nimesid aga oli lausa mitu)

Ja kui proovida vaadata välisest pildist veidi sügavamale on enamvähem hoobilt selge, millega tegu on ;-)
ts
09:59 26.03.2012
o_O

sellist jama pole küll varem juhtunud, et paned lihtsa pildi ja mitu päeva vaikust (pikk nädalavahetus ehk?)
ts
16:13 26.03.2012
veel vihjet- soovitaks tähelepanu pöörata katusele :-)
alfa13
21:10 26.03.2012
Laineline katus iseloomustab Zagatot ...
ts
09:14 27.03.2012
algus on olemas :-)

proovime edasi selliselt, et selle auto põhjaks olev mudel kogus maailmakuulsust sellega, et oli valget värvi ja tegelikult ei olnud üldse see auto :-D
vuoeldas
10:18 27.03.2012
Oot-oot, kas see valge auto oli päris alul musta värvi? Mustana kippus masin öösse ära kaduma ja filmimise hõlbustamiseks värviti ta valgeks. Oli vist nii?
ts
10:35 27.03.2012
tõepoolest oli nii :-)

ja nüüd 1+1 on ?
alfa13
11:03 27.03.2012
Zagato Ferrari FZ-93
ts
11:55 27.03.2012
Täpipealt- Ercole Spada visioon sellest, milline peab üks õige punapea välja nägema :-)

Uut pilti paluks
alfa13
15:42 27.03.2012
udu.
20:49 27.03.2012
Kas see on Daihatsust tehtud Perodua?
alfa13
21:40 27.03.2012
Daihatsu ega Peroduaga pistmist ei ole. Aga maailmajagu on õige.
be-em-wee
11:06 28.03.2012
Kia Pride? Väga tundub nii
alfa13
21:02 28.03.2012
Pole ka Kia. Tegemist hea renomeega ettevõttega, mille toodangu müük on Eestis üsna edukas.
vuoeldas
21:42 28.03.2012
Varajane Subaru Rex?
alfa13
22:27 28.03.2012
Jah, Rex ehk teise nimega M70
vuoeldas
14:39 29.03.2012
Üks hetk... Kohe-kohe saab uue pildi.
vuoeldas
18:24 29.03.2012
udu.
20:51 29.03.2012
Herr Schlör, see on teie enda leiutis, "Pillbug" nimelt :D Kas skleroos kallal? :D
http://www.apteraforum.com/showthread.php?t=4044
vuoeldas
21:20 29.03.2012
udu.
22:18 29.03.2012
Miskit palju-palju uuemat :)
sa
17:30 30.03.2012
Genesis coupe Koreamaalt?
udu.
17:45 30.03.2012
Just nii! 2013. aasta mudel (kalendriga midagi paigast ära vist, minu teada on praegu 2012 aasta :P )
Pane aga uus pilt, palun!
sa
18:17 30.03.2012
Pildid läksid teele, ei tea kaua aega läeb, enne kui siia ilmub.
"Tänu" guugli vägevale pildiotsingule sai nats cropitud neid.
sa
19:03 30.03.2012
Ok, kuna ma selle teemaga siin väga kursis pole , siis vbl on see auto siin juba olnud, ent iseenesest on tegu väga huvitava autoga.
sa
22:26 31.03.2012
Mis intervallide tagant siin vihjeid hakatakse jagama või pole selle suhtes mingit reeglit?
be-em-wee
23:08 31.03.2012
Ei ole siin sellist vihje intervalli. Aga palun, oleme vihjetele valla!
skyaudi
23:32 31.03.2012
Ok, annan vihje homme :)
skyaudi
10:29 01.04.2012
Niisiiis, auto on pärit Itaaliast.
sa
21:53 02.04.2012
Aastaks oli 1972.
sa
22:38 03.04.2012
Ok, viimane vihje, selle auto ehitasid vennad Baldellid.
udu.
06:46 04.04.2012
Seda oli jällegi etteütlemiseks suti palju :) Mitte, et ma sellest hoolimata sihukesest autost kuulnudki oleks, senini :P
Vahepealsete otsingute käigus jõudsin isegi sarnase nimega pillini. Matrani nimelt. Aga küsitu on siis Baldelli Murena.

Mis seal salata, igati vägev küsimus oli :D

Äkki paneksid ise taas uue pildi? Kui on midagi sama põnevat varuks ootamas?
sa
11:10 04.04.2012
Midagi on ikka varuks ootamas :)
Ent, paneksin pildi ikka siis, kui olen midagi ära arvanud, nii, et ootame ikka õigesti vastanult uut pilti.
udu.
15:36 04.04.2012
Veel midagi kollast. Ja võibolla ka pisut rohkem peamurdmist.
sa
23:52 04.04.2012
Paistab olevat AC Propulsion TZero?
udu.
00:08 05.04.2012
Just nii. Üks kolmest väga kiirest - ca 4 sekundit sajani - prototüübist. Elektriauto, nagu nimestki paistab.
Pane aga uus pilt!
sa
08:01 05.04.2012
Läheme sujuvalt üle punaste autode peale.
udu.
12:49 05.04.2012
ItalDesigni käsi mängus vist. Uurin edasi.
skyaudi
18:24 05.04.2012
Absoluutselt mitte, see ilus auto ei ole Euroopast.
skyaudi
11:58 06.04.2012
Ja ta ei ole ka Lõuna-Ameerikast ega Aasiast
sa
18:12 07.04.2012
Ning see auto pole pärit ka Austraaliast.
sa
11:50 08.04.2012
Ja pole ta pärit ka Põhja-Ameerikast.
udu.
14:03 08.04.2012
Ju ta siis on Aafrikast. Aga senini pole veel üles leidnud :P
sa
16:17 08.04.2012
Aafrikast on tõesti see auto pärit.
R.i.h.o
12:26 09.04.2012
Kuna Aafrikas on minu mälu mööda ainus riik mis on võimeline miskit sportautot ise leiutama, LAV, siis kammmisin kõik mulle teada olevad tootjad läbi aga sellist asja mulle ette ei sattunud.
Samas oli eelmise aastasaja seitsme- ja kaheksakümnendad LAVis autotootmise kuldaeg, mil väikseid kitcar tootjaid tekkis kui seeni peale vihma. valdavalt piirdus nende tootmis arv küll paari autoga.
Kahjuks on internetis ja paberkandjatel infot LAVi kohta äärmiselt vähe.
sa
15:08 09.04.2012
LAV on tõesti õige riik, aastaks oli 1984.