Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

skyaudi
11:53 10.04.2012
Ütlen veel, et auto on ehitatud Fordi põhjale ja mootoriks on Fordi 3 liitrine.
Kuna netis on selle auto kohta suht vähe infot, siis õhtul või homme hommikul ütlen ka õige vastuse :)
Natuke aega saate veel otsida.
vuoeldas
21:02 10.04.2012
Ok, et midagigi pakutud oleks, pakun märksõnadeks Basil Green ja Perana. Ehk jäi BGM-is eurofordide tuunimisest mõni kolmeliitrine Granada/Consuli plokk üle... :)
skyaudi
00:50 11.04.2012
Kahjuks ei, viskan homme enne lõunat vastuse siia üles, kuidas vastamata piltidega on, kas ma pean ise uue pildi panema või keegi kiirem?

E: Muuseas Ford, mille mootorit ja põhja kasutati, oli Cortina.
Ehitati neid rohkem, kui üks, ent täpse arvu kohta pole ma infot leidnud.

Muudetud 11.04.12 01:07

udu.
01:38 11.04.2012
Basil Greeni sai juba mitu päeva tagasi vaadatud isegi, tulemuseks ümmargune null.

Uue pildi saad ise kah riputada, kui kellelegi vabatahtlikult ei loovuta :P
skyaudi
10:47 11.04.2012
Õige vastus siis oleks olnud Scarlatti coupe.


Ja uus pilt ka siis, peaks olema tunduvalt lihtsam.
skyaudi
10:48 11.04.2012
Seekord läksid pildid kohe läbi :)

Muudetud 11.04.12 10:49

vuoeldas
13:19 11.04.2012
Mis imeline raamat see on? Kas seda saab soetada ka meie jaekaubandusvõrgust? :)
B
20:24 11.04.2012
Tahtsin just sama küsida. Kuskil 90ndate alguses oli üks selline väga väga sarnane raamat pidevalt piiri taga käiva onu raamaturiiulis. Korra sai seda nähtud ja juba järgmine kord kui tahtsin seda omastada või vähemalt laenata, siis oli see juba kadunud :(.
sa
21:51 11.04.2012
Kahjuks selle raamatu kohta ei oska infot anda.
ts
13:08 12.04.2012
ma ei ole 100% kindel aga see ei olnud vist mitte raamat aga iga-aastane kõvade kaantega kataloog (sellist kujustust olen nagu näinud veidi uuemate masinatega... nii haruldane asi oleks kindlasti meeles)

ja see teine peaks olema Connaught Type-D
sa
20:54 12.04.2012
Connaught on õige vastus, ootame uut pilti.
ts
09:55 13.04.2012
siuke püss siis :-)
sa
00:28 14.04.2012
ts
12:32 15.04.2012
skyaudi
00:00 16.04.2012
r.i.h.o
09:31 17.04.2012
C1 Corvette mingit sorti reinkarneerimine?
sa
10:16 17.04.2012
Ei, täitsa iseseisev auto, ent niipalju panid täppi, et tuleb samast riigist.
sa
11:15 18.04.2012
skyaudi
11:48 19.04.2012
Viimase Sidruniga on tal üks ühine joon:)
ts
20:20 19.04.2012
hmmm.... zebra midagi oli vist selle C4-lt virutatud tagatuledega kolli nimi

kuna mul nii hääd pilti pole, siis ehk keegi teine viitsib otsida
sa
21:57 19.04.2012
Noo, loeme õigeks, kuigi ootasin, et keegi teab ka algset nime, loodi see elektriauto Tropica EV nime all Renaissance Cars Inc. poolt, hiljem müüdi auto tootmise õigus Zebra motorsile.

Nii, et kes soovib võib uue pildi panna.
alfa13
11:04 20.04.2012
tagasi punaste autode juurde
vuoeldas
11:20 20.04.2012
AutoMoto foorumis nimetatakse sarnaseid asju Nõukogude Inimese Autoks.:) Küsitav on ilmselt oma sõitmisi alustanud Daihatsu Applause`na.
alfa13
11:38 20.04.2012
vueldaselt puhas tõde. Aga googeldades leiab pilte "Daihatsu Applause Break" kohta, mis tundub olevat mõne firma poolt pakutav valmislahendus, nagu Tartus ringisõitva Volvo 440 Toncar tagaluuk.
vuoeldas
13:14 20.04.2012
Jep, tuhnisin netis, Applause Break`i nimelisest "lahendusest" on mitmeid pilte. A see punane on vist ikkagi "NIA":).
Veel punast:
udu.
13:45 20.04.2012
Midagi sellist lapsepõlves piltidelt näinud. Eks näis, kas täkke läheb. Nissan EXA?
vuoeldas
14:56 20.04.2012
Ei, mitte. Kuigi sarnasus on suur, vähemasti esiosadel.
be-em-wee
21:24 21.04.2012
Kas Brasiilia Ferrari? Vot ei meenu see õige nimi.
vuoeldas
22:38 21.04.2012
Oled õigel teel. Küsitav pole küll see "Ferrari", vaid sama tootja tagasihoidlikuma välimusega mudel.
sa
23:36 21.04.2012
vuoeldas
00:35 22.04.2012
Kogu "ilus" on ta sihuke:
vuoeldas
10:07 22.04.2012
Just nimelt.
Khmmm, Quantum Leap, see eelmine pilt tegi ajahüppe.:)
skyaudi
19:59 22.04.2012
See Farus meenutab külje pealt vaadates Audi Couped.

Ja uus pilt ka.
udu.
23:22 22.04.2012
Kas otsapidi Uus-meremaalt?
sa
05:12 23.04.2012
Ei ole Uus-Meremaalt, ca 1500 km panid mööda :)
udu.
11:03 23.04.2012
Sellisel juhul kängurudemaa, kui just mõne pisikese saarelapikese peal keegi hull seda kokku klopsinud pole :P
vuoeldas
11:13 23.04.2012
Hurjuhhh, süüdimatult on "Espritit tehtud". :)
sa
14:49 23.04.2012
Kängurude maalt ta tõesti pärit on ja Esprit võis neil küll silme ees olla :)
Mootoriks on Volvo tehtud V6.
udu.
22:37 23.04.2012
Peale Heroni ei tule mult ühtki nime :P
sa
05:05 24.04.2012
Ei ole, Heron oli vist Uus-Meremaalt.
skyaudi
15:15 25.04.2012
ts
15:41 25.04.2012
peas ringleb Bolwell... aga ei meenu, et neil oleks keskmootoriga aparaati kunagi olnud

austraalia ja keskmootor toob jälle meelde selle kurja kurja AlfaSud Sprindi (ehk siis Giocattolo) aga ei meenu, et neil oleks üldse midagi muud olnud

võta siis nüüd kinni :-)
R.i.h.o
16:38 25.04.2012
kas ma panen väga palju mööda kui ma pakun, et see baseerub Ford Sierra/Sapphirel
skyaudi
18:00 25.04.2012
Ei ole Bolwelliga seost ega Fordiga, Giocattolot võis nimetada tol ajal konkurendiks ja saatuse kaaslaseks, kiirelt tulid, kiirelt läksid.

OK, teen lihtsamaks, maailmas nimetatakse ühte mafiagrupeeringut sama nimega :)
be-em-wee
23:13 25.04.2012
Oi kus tahaks Cosa Nostra-ga kimada ;)
vuoeldas
10:01 26.04.2012
Kemerovo GT (Grupeering Turbo)?
udu.
10:41 26.04.2012
Näidislinnuvabriku GranSport Supercharged?
vuoeldas
14:07 26.04.2012
Ok, kui nüüd tõsiselt rääkida, minul ideed puuduvad. Meelel mõlkus, nagu r.i.h.o-lgi, seos Fordiga.
PS. Mille kirevase pärast valida just Volvo mootor? Iseäranis Austraalias?
sa
14:53 26.04.2012
:)) Kemerovo GT oli hea.
Pilte naljalt internetist ei leia, tuleb lugeda rohkem.
Kuna vihjed said otsa, siis küsin, kuidas nimetatakse Hiina allilma?
ts
15:15 26.04.2012
ńii pole huvitav- leitud aga... kuna pilti ei ole, siis ei saa olla ´kindel, et tegemist just sama autoga on

aga vot selle aparaadi ajalugu huvitaks küll (leitud lehel oli ainult kaks sõna... ) ja infot 0
sa
15:21 26.04.2012
Nu ütle see nimi välja nüüd :)
be-em-wee
20:58 26.04.2012
Yamaguchi ( gumi ) on Hiina mafia Yakuza üks tuntumaid harusid. Seda just tänu nende vägivaldsusele

Leidsin siis sellise viite Hiina mafiale. Kas siin on nüüd vihje Austraalia Volvo mootoriga auto nimele?
sa
22:22 26.04.2012
Be-em-wee, sa räägid tõsiselt või?
speedf...
22:42 26.04.2012
Hiinas on ikka triad, mitte yakuza.
be-em-wee
07:01 27.04.2012
Ei vaidle tria vastu, aga kirjutasin ju, et leidsin raalist sellise viite. Ega mul muud tõsidust polegi ;)

Oma postitust saad kustutada vaid registreeritud-sisselogitud nime alt.

Ja nüüd siis küsimus uuesti: kas selle skandinaavia südame ja aasia nimega känguruvankri nimetus on juba kõlanud nendes eelmistes mafia nimedes?
be-em-wee
07:07 27.04.2012
Näiteks variant Triad Sportcar ;)
ts
09:12 27.04.2012
kirjuta guugli otsingusse "1984 australian triad mid engine coupe" ja vaata, mida leiad (vihjeks niipalju, et tegemist on ka seal mälumängu lingiga)

vahepeal olen meeleheitlikult proovinud üritada midagigi selle auto kohta leida ja ... ei miskit (ilmselt tehtud kuskil kuuris varuosadest)

Selles osas mainiks ära, et võrdlus SuperSudSprinti tootnud mänguasja nimelise ettevõttega on vist siiski kohatu :-)
sa
09:35 27.04.2012
Panin paar tundi tagasi nats infot selle auto kohta koos pildiga, ent piltidega postitamise süsteem imeb siin vilinal, vahest läheb kohe läbi, üks päev panin pildi kella 11 ajal ja pilt ilmus nähtavale õhtul 7 ajal.
Eks enamus väiksed autotootjad teevad autosid kusagil kuuri all, mingid GM kontseptid selle poolest muidugi laisale inimesele mugavad, infot netis palju, ent need pole üldse nii huvitavad, kui sellised autod, millest igal pool ei pasundata.
sa
09:37 27.04.2012
Triad on tõesti õige vastus. Infot väga palju selle auto kohta pole, miks nad Volvo mootorit kasutasid, ei tea. Auto kohta tean niipaljukest, et valmistas selle firma nimega Hi-Tech Car Co, mis asus Smithfieldis, New South Walesis, loojad olid Cliff Trefry, Wal Hadley ja Bob Hadley. Mõnes kohas öeldakse auto kohta lihtsalt Triad supercar, mõnes kohas Triad Smithfield.
Pilte olen leidnud 2 autost.
Pane uus pilt.
be_em_wee
08:57 29.04.2012
Ma panen siis pisut leitavama aparaadi.
sa
11:11 29.04.2012
Sellel peaks eelmisega midagi ühist olema.
R.i.h.o
12:26 29.04.2012
Näeb välja nagu Felber.
be-em-wee
02:50 30.04.2012
Eelmise pildiga on seost jah(niivõrd-kuivõrd).
vuoeldas
11:52 30.04.2012
Hmmm, kas on võimalik, et sellest autost on olemas mudel? Ma oleks justkui sellise pilti ühes väääga vanas mudelikataloogis näinud. Õhtul tsekin üle...
be-em-wee
19:42 30.04.2012
Vot päris mudelautot temast ma ei tea. Tean, et tema tegemisel kasutati üht maailma kuulsaimat-populaarseimat kultusmarki. Ja eelmise pildiga on seos............!
vuoeldas
20:55 30.04.2012
Siiski mitte. Too on hoopis miski futuristlik AMC.
be-em-wee
22:30 30.04.2012
Kenad maantehirmud, aga seekord lihtsalt vaatamiseks, vastusesse ei sobi!
be-em-wee
00:02 02.05.2012
Annan veel vihje.
Eelmisel äraaarvamis autol oli kolmelt eri mandrilt tootmine, mootor ja nimi. Ka sellel kolm mandrit kujundanud, kuid üks neist kolmest mõlemil sama.
R.i.h.o
10:01 02.05.2012
See meenutab mulle kõige rohkem sellist tüüpilist "nõukogude inimese" autot. Mõni meremees on Kieli sadamast saanud kaasa osta Datsun 240Z ja selle mingi mahhinatsiooni läbi suurel kodumaal ka kasutusele võtta. aga oh häda ja õnnetust, mingil hetkel on sellega juhtunud avarii ja esiots taastatud Zolnoki nimelise koperatiivi toodetud udutulede ja korraliku tsingitud pleki abil.
Muud loogilist seletust sellisele jurale on raskem väja mõtelda.

Aga tegelikult ma arvan, et tegu on mõne väike värkstoa tuuning paketiga, mille sihtturg on ameerika. Peale koleduse ei hiilga ilmselt see auto mitte millegi välja paistvaga, vastaseljuhul poleks see ununenud ajaloo prügikasti, mida tõestab siine suhteliselt pikk vaikus äratundmise osas.
vuoeldas
15:25 02.05.2012
Mida rohkem ma toda autot vaatan, seda tuttavam ta näib. Just see radikaalselt "uputatud grill". A ei meenu kuidagi... Kas see on äkki tqhq äraarvamismängust läbi käinud?
be-em-wee
21:28 02.05.2012
R.I.H.O räägib tõtt koleduse ja Ameerika kohalt, aga tsingitud plekk mitte. Kere peaks olema klaaskiud. Ega tema saatus pole ajalukku vast rohkem jälge jätnud kui eelmine mõistatusauto.
See aparaat on esinenud vene äraarvamis foorumis.
be-em-wee
21:54 02.05.2012
Ei leidnud tqhqh-s seda aparaati.
Ameerika (kokkuklopsia) oleme kätte saanud. Veel kahel maailmajaol on käpp sees sellel aparaadil- euroopa ja aasia. šassii klasskaliselt euroopa kultusautolt. Kolmandat osapoolt olen kaudselt juba eelnevalt vihjanud.
be-em-wee
08:37 03.05.2012
Veel selle aparaadi kohta
R.i.h.o
13:28 03.05.2012
floor pan on igaljuhul Põrnikalt pärit, seetõttu tundub see olevat, vaatamata oma pikale ninaosale hoopis tagamootoriga. kummaline leiutis.
be-em-wee
16:38 03.05.2012
Ja nüüd äkki ütleb keegi välja selle mis on tal ühist eelmise mõistatuse aparaadiga? Siis on meil 80% vastust käes. Lõppu võin siis ise täiendusega punkti panna. Kui hoolega viimast pilti vaadata (valemiga: lammas all paremas nurgas), siis saaks ühe nime osa kätte.
R.i.h.o
17:12 03.05.2012
Hahaa, käes! Triad
be-em-wee
21:42 03.05.2012
Vot lõpuks ometi saime kätte selle "nõukogude inimese" ümberehitatud Datsun 240Z-i Zolnoki udutuledega ;))))))))))))

Nimetus tal siis SIE Triad.
be-em-wee
22:46 03.05.2012
be-em-wee
20:35 04.05.2012
R.i.h.o, pane nüüd üks "ilus" auto siia puremiseks! Muidu sutskan järgmise koleduse-rõveduse!
R.i.h.o
08:09 05.05.2012
Oluliselt lihtsam kui kaks eelmist :)
Wiki_432
14:12 05.05.2012
Lülitid ja armatuuri paneel on küll Fiat Uno omad, neid on aastaid vahitud. Selliseid säravaid näitusid ei ole näinud. Mingi SuperUno? Abarth?
be-em-wee
15:07 05.05.2012
Mingil 90-te lõpust mäletan üht Fiati rendiautot väga sarnase armatuuriga. Ei mäleta praegu täpselt ta mudeli tähiseid, kuid ju ta Uno ikka oli.
r.i.h.o
19:18 05.05.2012
Fiat Uno turbo Abarth on mudeli täpne nimi ja digidash oli optional.
Wiki palun!
Wiki432
20:26 05.05.2012
Sellise veidi ületuunitud vana "Volga" leidsin arvutist.
udu.
20:56 05.05.2012
See kurjam on nüüd küll Kaiser :P
Wiki432
00:06 06.05.2012
Minu pildi juures oli küll nimeks "Kaiser Manhattan", aga kasutada olev mittespetsialisti silm vahet ei leidnud. Niisiis, see vastus on tõde.
Järgmine, palun!
udu.
09:04 06.05.2012
Ka suhteliselt lihtne pilt.
vuoeldas
15:19 06.05.2012
Näikse olevat ilma katuseta mikidemaa auto, kaheksakümnendate lõpust. Chrysler Lebaron ja Cadillac Allante tulevad esimesena pähe.
udu.
16:25 06.05.2012
Üks neist on õige. Vasta ära ja pane uus pilt.
Hmm..
16:38 06.05.2012
vuoeldas
17:58 06.05.2012
Cadillac Allante. Vaatasin netist pilte, pagana sarnased armatuurid on Lebaronil ja Allantel. Isegi täpselt sama imelist värvi sisuga oli võimalik Chrysler tellida.
vuoeldas
20:37 07.05.2012
Andestust viivituse pärast.
vuoeldas
11:50 08.05.2012
"Carozzeria", kust küsitav pärit on, ei vaja siin rubriigis kindlasti tutvustamist. Inimene, kelle järgi auto mudelinime sai, seondub siinsetele esmalt hoopis konkureeriva margiga. Traagilises võtmes.
vuoeldas
11:00 09.05.2012
No-noh?! Mis nüüd, kas suvi mängijad arvutite tagant peletand?
be-em-wee
12:28 09.05.2012
Teen siis arvamisega alguse lahti: Euroopa mandri osa?
Wiki_432
12:59 09.05.2012
Pininfarina Cadillac Brougham 'Jacqueline' 1961
vuoeldas
14:04 09.05.2012
Wiki432
21:27 09.05.2012
Tuuningumehed on seekord põrnikast üle käinud.
be-em-wee
22:46 09.05.2012
Nii tahab, olgugi väiksem, teatud detailidega Stout Scarab meenutada, aga...............!
Leidsin ühe auto foorumi kus Stout Scarab ja see sama aparaat ühel leheküljel ilutsevad. Erinevad värgid siiski.