Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

erkki2001
00:27 17.07.2012
Üle pika aja prooviks siis ka. :)

Sisu järgi ameeriklane (rool, käigukang, raadio, ukse nupud) ja esimene asi mis meelde tuli oli Plymouth Prowler.
Otsing seda ka kinnitas...

Sobib?

Muudetud 17.07.12 00:28

B
00:33 17.07.2012
Sobib ikka!

Tagantjärgi tänud udu-le ka Evora pildi eest. Peaks mainima, et Evora omanikul päris huvitav maitse :).
erkki2001
01:06 17.07.2012
Sõidavad siin igatsugu mikro-, öko- ja elektri autod ringi...
Vanasti oli ka selliseid, aga asja ei saanud.
Loodan, et seda aparaati siit enne pole läbi käinud.

Muudetud 17.07.12 01:06

erkki2001
14:37 18.07.2012
Kas kõik puhkamas või pilt mõistatus liiga keeruline?

Annan siis paar vihjet.

Autod "suure lombi" tagant.

Igalühel neist oma "eripära".

Pildi juures juba üks vihje oli.

:)
erkki2001
18:00 18.07.2012
Sealt ta vaikselt tuleb jah.

Aga "perenimi" võiks ikkagi ka juurde lisada ja kui see olemas, siis võiks kohe ka uue pildi panna.

"Perenimi" sellepärast, et tegemist ei olnud ainult elektriauto katsetusega, seal oli ka hübriid ja tavalise mootriga mikroauto.
udu.
19:55 18.07.2012
erkki2001
00:12 19.07.2012
Huvitav jah, et siis sedas "perenime" ei tulnudki.
Aga kuna näikse ühte nendest autodest selle nime all teatavat, siis ok.

Tegemist siis oli GM XP512 perega, kus nii hübriid, kui elektri, kui mingit masti mikro ja ma ei tea mis seal veel oli...

Katsetasid mis nad katsetasid, aga näikse, et 60ndate lõpul polnud ameeriklased sellisteks "golfi kärudeks" veel valmis.

http://blog.hemmings.com/index.php/tag/gm-xp512/
http://www.gminsidenews.com/forums/f12/who-says-gm-late-hybr
id-game-26366/index3.html

udu.
00:13 19.07.2012
alfa13
08:37 19.07.2012
alfa13
00:44 20.07.2012
seda autot valmistati vaid 3 eksemplari
alfa13
08:26 23.07.2012
See auto valmistati Aafrikas, kuid meeskonda kuulusid ka insenerid töökogemustega mitmetes kuulsates superautosid valmistavates firmades. Jõuallikaks oli BMW V8.
alfa13
16:38 24.07.2012
Auto loojad lootsid, et seda hakatakse valmistama Bugatti margi all.
alfa13
08:09 27.07.2012
Tundub, et enamus aktiivseid mälumängureid on puhkusel. Vastan siis ise ära: EB Tazio
Kellel pilti on - pangu uus!
udu.
10:03 03.08.2012
Tundub tõesti, et kõik on puhkusel ;)

Väga lihtne pilt vahelduseks.
345645
18:43 04.08.2012
opel senator daewoo käsitluses?
udu.
19:46 04.08.2012
Eks täpsusta õige pisut ja pane uus pilt!
345645
13:00 06.08.2012
las keegi teine teeb seda täpsustamist ja pildi otsimist, ma niisama proovisin õnne :)
erkki2001
14:37 06.08.2012
Daewoo Royale (natuke liiga lihtne kui keegi teine "töö" ära teeb)
345645 - pane ikka pilt ka.
erkki2001
09:09 07.08.2012
Et asi toppama ei jääks...
vuoeldas
14:46 07.08.2012
Puusalt: Ford Tormilind concept midagi?
erkki2001
20:17 07.08.2012
T-birdiga siiski minu teada miskit tegemist ei olnud.
Sellel autol oli päris palju tehnilise poole pealt uut mida taheti proovida elektroonika/turvalisuse/ ja muu taolise vallas.
Alates ustest ja lõpetades ...
Aga Ford loomulikult õige.
Ei hakanudki velgedega vaeva nägema.

Siin siis kaks vihjet :)

Muudetud 07.08.12 20:18

udu.
21:09 07.08.2012
Sarnaneb natuke Mach 1 conceptiga, mis siit mängust ka läbi käinud.
erkki2001
23:16 07.08.2012
Sarnaneb jah, aga see ta ikkagi ei ole. :)
erkki2001
09:46 09.08.2012
Paistab, et sai liiga keeruline auto siia pandud.
Tegemist siis 1968 aasta Ford Techna-ga.
Väidetavalt oli tollelel kontseptil üle 50-ne eri uudse lahenduse, alates uut moodi lahti käivatest ustest ja lõpetades teab millega.

Kuna ära ei arvatud, siis kes soovib, see pangu uus pilt.
speedf...
00:56 11.08.2012
Ma soovitaks selle teema mõneks nädalaks lukku panna, tundub, et mänguritel on hetkel ideed ja soov mängu kaasa lüüa otsas. Parem kogutagu energiat, tahet ning pilte ja siis uue hooga, see "ise panen-ise vastan" süsteem ei kattu küll algse versiooniga.

Parimat Põhja-Norrast.
udu.
12:53 11.08.2012
Senikaua närige seda :)
B
19:38 11.08.2012
Paistaks nagu mingi Commodore, või siis Toyota Lexcen või midagi taolist.
udu.
20:08 12.08.2012
Lexcen on ta küll. Uus pilt!
B
22:44 13.08.2012
udu.
21:27 16.08.2012
Mõni veoauto vist?
Ahmedmah
08:52 17.08.2012
Rehvi järgi vaadates kindlasti mitte
B
20:58 17.08.2012
Ikka sõiduautoga tegemist, vihjeks siis niipalju, et selle auto tootja on valmistanud veel kaks sportautot ja ühe luksussedaani.
urrrr
19:10 24.08.2012
Lotec C1000

aga selle autokohta pole mitte midagi kuskil eriti kirjutatud, aga kaugelt on tulnud see auto
udu.
20:09 24.08.2012
Mõtlesin, et tuhniks pool tunnikest netis, ehk näkkab midagi. Aga läks ainult paar minutit, enne kui tulemuseni jõudsin :D
Joss Supercar? http://www.webwombat.com.au/motoring/news_reports/joss-super
car.htm
udu.
20:43 24.08.2012
vuoeldas
02:49 26.08.2012
Chevy S10/Blaseri vähemtuntud derivaat, nt GMC Sonoma.
udu.
11:01 26.08.2012
Peaaegu. Aga siiski üks teine mark ja mudel, mis selles rivis nimetamata jäi.
vuoeldas
12:09 26.08.2012
Just-just, üks oli veel. Tark masin teab: Isuzu Hombre.
vuoeldas
20:06 26.08.2012
Lootuses, et eelmine vastus täkkesse läks, panen teele järgmise:
udu.
22:27 26.08.2012
Äi old see Isuzu kah õige ka mette :P
Tegelikult oli Oldsmobile Bravada, aga üks logode ringitõstmine on kõik see värk lihtsalt.
vuoeldas
14:27 27.08.2012
Andestust. Seda Olds`i Bravadat ma ei teadnudki, erilise üllatusena tuli, et ka Trail- ja Trollblazerit on Oldsmobilena müüdud. Hirmus: http://en.wikipedia.org/wiki/File:02-04_Oldsmobile_Bravada.j
pg
vuoeldas
11:27 28.08.2012
Küsitav on ühe teada-tuntud kupee vaid kahes eksemplaris valmistatud sõsar. Teada-tuntud auto ise oli tootmises aastatel 1968-1973, selle ajaga vorbiti neid üle saja tuhande. Ühte sihukest nägin hiljuti vuramas Kilulinnas, ja see pole ainus meite maal. Ühes tehnikafoorumis on leidnud kajastamist veel kaks projekti. Ahjaa, küsitava erimudeli lisanimega on enda "teravamaid" mudeleid markeerinud üks hiljuti suurt kõlapinda leidnud tootja. Ja viimati mainitud tootja ning küsitava auto valmistaja seos on ilmselt teada kõigil siinsetel.
ts
14:16 28.08.2012
puusalt -> vihjetele tuginedes:

Opel GT lisanimega Aero- kuigi mis pagana pärast peaks keegi panema sellise lisanime sellisele kupeele pärast seda, kui sellelt osa katust ära lõigata ...

Targakatus oma olemuselt ju on selle kere puhul kõike muud kui aerodünaamiline- kabriolett oleks vast rohkem aero vääriline
vuoeldas
17:39 28.08.2012
Tõsi ta on- Opel GT Aero.
ts
13:51 29.08.2012
Kahjuks pean peale kuuendat katset pilti laadida loovutama pildijärje edasi ja sukelduma probleemiotsingusse :-(

seega kes soovib paneb pildi
udu.
23:03 31.08.2012
Tundub, et kodanik ts ei ole senini suutnud probleemi lahendada :(

Paneks siis ajaviiteks selle eluka siia.
Madizzz
07:30 01.09.2012
Ferrari 456 GT Venice

Sellega seoses... mis senine proto siin on?
Madizzz
17:01 01.09.2012
2007-Maserati-GS-Zagato Estate Revised on muidugi õige, uut pilti!
njah
07:28 02.09.2012
ok, kuna arvasin ära siis minu poolt ka uus pilt.

Kes selle pähkli ära arvab siis pangu ka uus pilt!
erkki2001
11:11 02.09.2012
Mis Mazda 6/Atenza/Sport Sedan see siis nüüd on?
Või hoopis FAW Benteng/Besturn või Hongqi C301?
Või mis?
njah
11:49 02.09.2012
erkki2001 arvas ära,

tegemist siis tõepoolest masinaga millel nimeks "Mazda 6"

uut pilti siis!
erkki2001
14:36 02.09.2012
Tore, et vahepeal selliseid autosid ka pannakse, millest minu mõistus üle käib... :):):)
Aga olgu, siin siis minu poolt ehk natuke keerulisem auto nuputamiseks.

Ühe kuulsa Itaalia kujustaja harjutus ühe igati kuulsa margi kallal.
be-em-wee
16:08 02.09.2012
Leidsin selle aparaadi pealt Bertone sõrmejäljed, vist! ?
erkki2001
16:28 02.09.2012
Juba lubab.
Bertone ta on.
Mark ja mudel ka veel?
storm
19:02 02.09.2012
1953 aasta masin, rohkem ei oska pakkuda
udu.
22:25 02.09.2012
Teised ütlevad nii palju ette, et on piinlik vastata :P
Dodge Zeder.
erkki2001
23:23 02.09.2012
:)
Mnjah, nende kahe fakti põhjal poleks pidanud olema keeruline margi/mudeli täpsustamine.

Aga udu. sinu kord pilti panna, mis siin ikka.

:))
udu.
09:08 03.09.2012
udu.
13:24 04.09.2012
Toodeti 1968-1975. 1970 läks see mark pankrotti ja tootmist jätkati mujal.
Baseerus ühel teada-tuntud margi mudelil.
ts
15:42 04.09.2012
seekord mitte puusalt-> Siata sai 1970 otsa ja FIAT 850 põhjale ehitatud sportauto Spring läks edasi ORSA kätte (kusjuures kuna Fiat lõpetas 850 tootmise ära juba 73, siis viimased eksemplarid kõnealusest autost valmisid SEAT850 põhjale)
vuoeldas
15:44 04.09.2012
Näädsa, kurask, ts jõudis ette.:)
vuoeldas
15:52 04.09.2012
Jäin mõtlema, kus ma sihukest laivis näinud olen... Ja alles hiljuti. Ei meenu. Kaalikas hakkab ära pehastuma, näikse. Kuna see aasta eriti kodust kaugemale pole saand, tuleb arvata, et nägin sellist kulgurit Maarjamaal, äärmisel juhul paaripäevasel ringkäigul Lätis.
ts
19:34 04.09.2012
aga Sul on võimalus :-)

mis kollane auto paistab tegelikult küsimuseks oleva auto taustal?
R.i.h.o
22:38 04.09.2012
Fiat 600 multipla marinella ja ma eelmise auto kohapealt ma väga kahtlen, et Meie pisikesele Maarjamaale mõni Siata on jõudnud.
ts
10:28 05.09.2012
marinella on see tõepoolest

Siatat ega ORSA t ARK igatahes ei tunnista.
Samuti Fiati ega Seat-i all sellist asja ei tundu olevat- Läti on muidugi täiesti võimalik... samuti ka mõni lõbusõidul olev asi võis siia eksida (viimasel ajal kiputakse riikidevahelilisi reise igasugu huvitavate asjadega tegema)
R.i.h.o
07:46 07.09.2012
vuoeldas
13:30 07.09.2012
Ilmselt on see kaheksakümnendate Daihatsu Charade. Tehase väravast vast sihukesi kabriolette välja ei vuranud?
R.i.h.o
19:27 07.09.2012
Täpselt nii see on. Katused olla maha lõigatud peale tehase väravatest välja veeremist "after market" teenuse korras 13 autol.
vuoeldas
20:51 07.09.2012
Juhuks, kui täkkesse läks, uus pilt:
B
21:01 07.09.2012
vuoeldas
19:54 08.09.2012
B_E_N
09:40 09.09.2012
Mis auto siis ennast sinna küsimärkide taha peidab?
ddig
19:38 09.09.2012
B
22:00 09.09.2012
Ei ole Eesti auto.
B
20:28 11.09.2012
Tegu ei ole mingi eksklusiivse autotootjaga, üldsusele väga tuntud mark.
R.i.h.o
23:07 12.09.2012
Et mitte jätta muljet, et mäng välja on surnud, pean ma lihtsalt välja ütlema, et ma vastust ei tea :)
Küll aga olen ma seda seda auto pilti kindlasti varem näinud (ja ma isegi ei imestaks, et siin samas mängus) kuid nime kohapealt valitseb peas tühjus.
B
20:31 13.09.2012
Vihjeks siis, et seda mudelit on nö toodetud neli põlvkonda, esimene põlvkond kandis ühte tähist, teine teistsugust ja kolmas ning neljas siis kolmandat tähist. Pildil siis teise põlvkonna prototüüp.
eee
15:04 16.09.2012
B
18:34 16.09.2012
Ei ei Fiat ei ole, Eestis veel rohkem levinum mark. Kõik põlvkonnad olid sama keretüüpi nagu pildil olev auto, kahel põlvkonnal oli isegi kupee kere ka lisaks.
ts
14:05 17.09.2012
Lihtsalt selleks, et ehk veel mõni vihje saada-> seniseid vihjeid ning autot ennast vaadates võiks olla mingi aparaadiga, mis jäi Z1 ja Z3 vahepeale ... aga millegipärast ei meenu, et oleks kuskil midagi sellist üldse kunagi näinud
B_E_N
22:54 17.09.2012
Aga pm vastus ongi just selline, kui huvi siis seda pilti otsingusse pannes peaks rohkem infi auto kohta saama.
ts
07:53 19.09.2012
Seekord siis midagi väga lihtsat- täiesti tavaline (pisikese tuuninguga) liikur
ts
21:04 19.09.2012
Enne vihjet juhiks tähelepanu tagaistmete vahel olevate topsihoidjate nurgale
B
21:08 19.09.2012
No see saab vast vaid Espace F1 olla?
ts
07:15 20.09.2012
Just täpselt nii ongi :-)
B_E_N
13:22 20.09.2012
Jäi selline pilt ühes foorumis silma, küsimus siis nagu ikka, et mis autoga tegu, milles see neiuke istub? Kuigi juba originaalis oli pilt tsensuurselt korrektne, siis et arvajate mõtted väga mujale ei liiguks aitasin ka omaltpoolt mustade kastikestega natuke kaasa.
erkki2001
13:45 20.09.2012
Tüdrukul pole muidugist viga....
Aga kui ma nüüd suudan seda sisu natuke vaadata, siis tundub nagu Jeep Commander teine olevat
B
15:17 20.09.2012
erkki2001
17:21 20.09.2012
Jälle üks tore auto nuputamiseks.
ts
18:25 20.09.2012
Ghia ja chrysler...

Thomas Special ütles aparaat ( kahtlane aga ju siis on)
erkki2001
18:52 20.09.2012
Seekord ei läinud vihjeid vaja ega aega ega miskit.
Vastus õige.
ts
10:23 21.09.2012
Selle ajastu Ghiad on ju ilmeksimatult tuvastatavad

aga mis see olla võiks?

p.s. mummud ei ole standartses värvivalikus
vuoeldas
13:39 21.09.2012
Zagato ilmselgelt. Samas- midagi tavatut, seda marki (kui see on üldse mõnele tuntud tootjale tehtud asi) enamasti nende joonestuslaualt ei leia.
ts
17:40 21.09.2012
Zagato on see küll- ja hetkel ei meenu küll, et nad selle maailmas vägagi levinud tootja masinaid ülemäära palju kujustanud oleks

Aus olla, siis on selle tootja masinatest tihtipeale ka näha, et ülemäärast kujustamist seal tehtud ei ole :-P

aga müüb hämmastavalt hästi selle kohta...
qp
19:25 21.09.2012
Kasutasin su vihjeid ja otsisin kõikvõimaliku Zagato seose Subaruga läbi... asjatult... :-) Üsna pea sain aru, et mind on jälle tillist tõmmatud- auto on hoopis Toyota.
ts
23:56 23.09.2012
Tegelikult oli see jah kunagi MR2

Uut pilti ;-)
qp
20:54 24.09.2012
Mis "ralliautoga" on tegu?
R.i.h.o
23:32 24.09.2012
ma pakuks, et tegu on miski suguse Estfieldi-Westfieldi või jumal teab mis nime kandva Lotus 7 idealoogia kandjaga?