Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

udu.
15:32 10.06.2012
Ei, mitte. Samas on selle bussikese näos vihjed õige suuna poole :P
urrrrr
21:05 10.06.2012
ei leidnud teda ei inglismaalt ega ka hispaaniast, metroo on ju ikkagi inglismaal, ju siis ta seal peaks olema, ja pilt tundub nagu mingist videost, oeh
udu.
21:29 10.06.2012
Tegelikult, su lauset lugedes, oled vähemalt õigest kohast otsinud, ühel nimetatud juhtudest siis:P
Ja pildid on tõesti videost, sest ma ei viitsi siin paremate piltidega igasugu kuugeldajaid poputada :D
udu.
13:54 12.06.2012
Niisiis, vihjeteks veelkord: õiget päritolupaika on juba mainitud, ja selle kuudi esiots peaks suuna kätte andma.
LÄÄBA
15:01 12.06.2012
EBRO SIATA...?
liignimesid ei oska ütelda...
udu.
22:37 12.06.2012
Sellest on enam kui küll :) Pane uus pilt!
LÄÄBA
09:55 13.06.2012
HÄSTI LIHTNE, niiõelda elust enesest
vuoeldas
11:24 13.06.2012
Mõnus kodumaine värvilahendus, viited Tartu vmv kohalikele ehitajatele. UAZ-iku sillad? Kui nüüd suudaks välja mõelda, mille stange see on...
be-em-wee
23:18 13.06.2012
Ma kaldun arvama, et keskeuroopa aparaat see. Ka jäin toppama stange taha. Kas ma eksin palju kui ütlen, et 90-datel oli Eestis suht populaarne selle aparaadi sedaan versioon
be-em-wee
23:22 13.06.2012
lääba
23:26 13.06.2012
udu.
00:53 14.06.2012
Tundub, et ei pannud sa mitte karvavõrdki mööda: http://www.flickr.com/photos/xavnco2/4591371429/
udu.
00:58 14.06.2012
Seoses sellega: seltsimees Võldas, vaata korra 15. lehekülg üle, seal oled sa sarnasele asjale vastuse andnud kunagi :P
be-em-wee
06:36 14.06.2012
Nujahh, kuna südaöösel ajud kiilusid juba kinni peale 600km päevast sõitmist, siis jäi täpsustus otsimata. Ega poleks kohe kiirkorras miskit põnevat pilti ka leidnud. Nüüd, nagu aru saan, hr.udu. saab miskit põnevat panna. Ma vahepeal hommikuvõimlemiseks puid õue laduma ;)
vuoeldas
09:49 14.06.2012
Ehhh, olin nii kinni selles "elust enesest" ja koduses värvilahenduses, et välistasin "Importautod". :)
Hea ja kaval pilt, kiidan!
lääba
09:58 14.06.2012
ses mõttes elust enesest, et mul neid pickupe olnud kokku 3, kahjuks mitte tingel-tangeleid, aga siiski, 1 senini kuuriall paremaid aegu ootamas:)
lääba
10:03 14.06.2012
jätsin lõikesse meelega selle kastijoone sisse ja velje peitmatta, kes lähemalt seda näinud, oleks pidnud puusalt põrutama
udu.
15:40 14.06.2012
udu.
13:51 15.06.2012
Vihjeid. Sellist kastikat seeriatootmises polnud, tegu on protoga. Selle mikromootoriga sedaani ja universaali tunneksid paljud momentaalselt ära.
ts
16:09 15.06.2012
eks see siis ilmselt see kurikuulus ida saksa õnnetus ole :-)
udu.
21:59 15.06.2012
Vormista täpsemalt ära ja pane uus pilt :P
be-em-wee
22:56 15.06.2012
Ida-Saksa õnnetus? Päris ühemõtteline vastus ju ;)
be-em-wee
23:04 15.06.2012
Ahjaa! Peibutusnimi pildil ju hoopis indiaanlaste maale sihtiv! ;) Äkki hoopis Irokeeside mustang hobuste sõnnikuveok? ;););) Nali naljaks, aga kas uskujaid ka on?
Pakkuja112
02:19 17.06.2012
udu.
03:01 17.06.2012
Seente söömisega peab ettevaatlik olema :D :D :D
urrrrr
16:37 17.06.2012
trabant 500 aga mul pilti pole, kes ees see mees
be-em-wee
20:10 17.06.2012
http://www.ooyyo.de/used-cars/trabant-500/germany/c=CDA01D71
14D3854F111BFE6FBADC355B2AAB1D6117C487/


Sellele kupatusele vist peaks miskit veel lisama, et vastus õige oleks! Muidu tavaline ida-sedaan
udu.
23:36 17.06.2012
Aga pange keegi uus pilt ometigi.
be_em_wee
18:36 19.06.2012
Panen siis ise täpsema vastuse: trabant 500 pick up. Äkki veel mõni sümbol lisandub, ei tea.

Kuna hr.urrrrr pole rohkem end ilmutanud, panen ka kiirkorras ühe aparaadi pildi.
ts
20:58 19.06.2012
siis, kui lehmad lendama hakkavad...?

ehk aerocar 2 ?

be-em-wee
22:48 19.06.2012
No 2 pole kellegi nr! Koolipoisil ikka miski muu omasem ;) ja see "lendav lehm" ka tsipa teiste nime-numbri lisanditega
ts
21:43 20.06.2012
kas ehk keegi, kellel pilti on vormistab ära?
be-em-wee
13:11 22.06.2012
No mis jaanieelne vaikus? Kas hakkab ära vajuma see mälumängu hasart või liigselt päiksepistet saadud?
udu.
16:34 22.06.2012
Mida siin ikka molutada: Taylor Aerocar 3. Ja asi mutt! :D
http://www.enotes.com/topic/Aerocar
be-em-wee
17:37 22.06.2012
Nujahh, "lendavast lehmast" sai mutt ;))))

Aga uduta siis uus pilt kui jaaniõlle rüüpamisest vahe vahele tuleb!

Ma nüüd ka õllerüüpele.
Kena kohe saabuvat jaanipäeva ning toredat olemist kõigile
udu.
17:40 22.06.2012
Uus pilt tulekul. Head võidupüha kõigile!
udu.
23:03 22.06.2012
Kes siin parasjagu saba kergitab?
vuoeldas
10:28 24.06.2012
Toyota Sienna või Honda Odyssey.
udu.
16:39 24.06.2012
Vastus on õige, ent kumb neist? Otsusta ära ja pane uus pilt :)
udu.
16:40 24.06.2012
Ehhee, naljanurk oli :D Ei kumbki neist :D Aga suund on õige :D
qp
19:55 24.06.2012
Segan veidi vahele. Kui Toyota või Honda olid õiged vastused aga mitte veel nii õiged, siis ehk Lexus või Acura?
Oota, oota- ehee, naljanurk! Aga nüüd ta tuleb: Er kann, Sie kann- Nissan! Ehk siis quest.
udu.
21:44 24.06.2012
Nüüd on aeg uueks pildiks :P
qp
08:50 26.06.2012
Vot selline raske küsimus siis...
alfa13
08:21 27.06.2012
Peugeot HYmotion3
qp
10:05 27.06.2012
Proovisin teha guuglikindlaks igat moodi, kui see ei õnnestunud oli pilt juba roheline... Edaspidi loobun viguritest.
alfa13
12:31 27.06.2012
mis rannaautoga tegu?
lääba
18:40 27.06.2012
alfa13
09:50 28.06.2012
ei, sellel pildil on taustaks india ookean
be-em-wee
07:03 29.06.2012
Sa võta mind kaasa
ja India rannale vii!
Seal Mahindra kingid
sa mulle niikuinii.

Kuigi pole ma selles nii väga kindel ühtigi ;)
alfa13
07:58 29.06.2012
Sellel autol Indiaga seos puudub. Tootja on kõigile väga tuntud firma.
vuoeldas
09:53 29.06.2012
Enne, kui pisut neetikumis ringi vaatan, pakun: Mitsubishi.
alfa13
12:38 29.06.2012
Mitsu see ei ole.
be-em-wee
06:52 30.06.2012
Kas Renault käpp on selle jälje jätnud?
R.i.h.o
21:22 30.06.2012
Mõni kodu turule tehtud Honda ehk? neil on kombeks kummaliste vormidega aegajalt katsetada.
alfa13
08:04 02.07.2012
Ega ma mingeid huvitavaid vihjeid anda ei oskagi. Jaapani koduturule mõeldud mudel sajandivahetusest.
vuoeldas
10:08 02.07.2012
Kui see Honda ega Mitsu pole, jäävad üle Subaru, Nissan ning Toyota. Ja Suzuki- seda pakukski. Suzuki "joonega" haakub küsitav kõige paremini.
alfa13
15:54 02.07.2012
tegemist maailma ühe suurema autotootjaga
Humi
21:49 02.07.2012
Nina oleks nagu Cadillac moodi..
be-em-wee
22:11 02.07.2012
No enne Jaapani looduskatastroofi oli suurim ju Toyota
alfa13
07:46 03.07.2012
Jah, see on Toyota Opa.
be-em-wee saab meid uue pildiga rõõmustada ...
be-em-wee
20:46 03.07.2012
Rõõmustasin mitu tundi tagasi juba pildiga seda foorumit, aga...........! Ju jõuab üks kord kohale ka.
be_em_wee
23:09 03.07.2012
Veidi eest ja tagant imelikku
viib meid ajas pisut tulevikku.
n.
10:43 04.07.2012
pudelikorgi avajaga auto
udu.
10:54 04.07.2012
Oleks seeriamudel pooltki seda välja näinud, saanuks Range Rover Evoque omale pilgutõmbaja näol konkurendi. Aga seerias olev Daakia ime kukkus välja sootuks midagi muud. Dacia Duster. http://mostcar123321.blogspot.com/2010/01/geneva-show-dacia-
duster-coupe.html
udu.
13:00 04.07.2012
Veel üks selline dasteri kupee :P
udu.
11:29 05.07.2012
Mark on meile kõigile teada-tuntud. Ja seda marki autod lähevad viimastel aastatel suhteliselt hästi kaubaks nii siin- kui sealpool Suurt Lompi.
udu.
11:34 06.07.2012
Enamiku seda marki mudelite disainimine ja tootmine käib väljaspool n-ö. kodumaad, mõeldes vastava turu eelistustele. Ja pildil olev concept on valmis tehtud Uues Maailmas.
Madizzz
09:35 07.07.2012
Hyundai Hellion. Väga selged vihjed juba viimases postis :)
udu.
11:48 07.07.2012
Just nii :) Pane aga uus pilt :)
Marko
21:51 07.07.2012
Madizzz, pilti ei ole. Proovi uuesti!
Madizzz
08:06 08.07.2012
Nonii, proovin uuesti.
udu.
18:44 08.07.2012
Oli see miski Subaru Baja?
B
20:54 08.07.2012
Kui õieti meeles siis oli see mingi Citroen, täpsemalt vist midagi Crosser Concept või sarnast.
Madizzz
22:06 08.07.2012
Õige, Citroen Cruise Crosser... uut pilti!
B_E_N
22:02 09.07.2012
Millist autot testitakse?
be-em-wee
23:08 09.07.2012
Ma ei saa lihtsalt Talboti nurgilist disaini ja kaunist rooli mitte tunda!
Tagora
B_E_N
23:29 09.07.2012
Just, just Tagora.
be_em_wee
07:27 10.07.2012
alfa13
08:05 10.07.2012
alfa13
12:38 10.07.2012
Vähemalt 1 selline auto on Eestis praegu müügis - millega tegu?
kaarelfx
13:49 10.07.2012
Mingi infiniti arvan ma?
kaarelfx
13:55 10.07.2012
infiniti M seeria.
alfa13
14:39 10.07.2012
infiniti ega nissan see ei ole
alfa13
11:23 11.07.2012
Ametlik edasimüüja Eestis seda mudelit ei paku (vähemalt kodulehel mitte). Firma on rohkem tuntud väiksemate sõidukitega, kuid on näiteks osalenud ka autoralli WRC sarjas.
ts
13:44 11.07.2012
Suzuki ..... mingi asi?
alfa13
15:11 11.07.2012
Jah, Suzuki Kizashi.
ts saab meid uue pildiga rõõmustada ...
ts
08:09 13.07.2012
Vabandustega viivituse pärast siis selline
B
20:35 13.07.2012
Acura Advanced Sedan Concept ?
ts
13:30 14.07.2012
B
16:11 14.07.2012
Kuna pole praegu kiiresti võimalik google-kindlat pilti panna, siis vabandan ja annan pildi panemise võimaluse edasi kellegile, kellel hea pilt varuks. 98
search images google
17:24 14.07.2012
kuidas saaks teha pildid googlekindlaks, et otsing neid üles ei leiaks, eelmine pilt oli leitav üsna hõlpsalt

http://www.ign.com/images/articles/acura-design-studio-opens
-793740/2010057


üks variant on teha pildid mustvalgeks, siis ei leia google algotütm neid üles kuna webis originaal värviline?

B
11:32 15.07.2012
Kindlasti saab pilte google-kindlaks teha, kuid ise pidasin silmas pigem seda, et pole käepärast pilti mida netist otseselt ei leia. Igasugused lõikamised, värvimised jne pole üldiselt minu teema, seega pigem annan pildipanemise õiguse üle.
udu.
14:41 15.07.2012
Kaege vahelduseks seestpoolt ka.
udu.
15:27 16.07.2012
Vanas Maailmas 2009. aastast toodetav seeriamudel.
Tee Tuki
17:15 16.07.2012
Vana Maailm

Vana Maailm või Vana Manner on geograafiliselt määratletud manner, mis hõlmas Aafrikat ning Euroopat ja Aasiat 15. sajandil. Seda piirkonda võib nimetada ka Afro-Euraasiaks. Vana Maailma vastand on Uus Maailm, mis koosneb Ameerikast ja Okeaaniast. Mandri Afro-Euraasiat (välja arvatud saared nagu Jaapan, Madagaskar, Briti saared ja Malai saarestik) on nimetatud Maailma saareks.

---------
Ühesõnaga kõik va Ameerika ja Austraalia. Roolil oli logo mille muutsid või tal ongi seal selline noolemängu süda seal roolil?
udu.
19:00 16.07.2012
Nii totakat logo ei tea küll isegi ühelgi arengumaa garaažis kokkuklopsitud üksikeksemplaril :P Loomulikult on see ise joonistatud.
See sportautotootja on igale autosõbrale ülituntud, pole mingi eksoot.
B
21:30 16.07.2012
Kas ka autost väljast pilti on? Pole kunagi sellise roosa sisuga Lotust kohanud. Pildil peaks siis Evora olema?
udu.
22:03 16.07.2012
Eks ma siis sokutan sellest autost välised pildid ka, kui tahad :P
udu.
22:40 16.07.2012
Siin see Evora on, nagu lõhe, seest roosa, väljast hall :D

Ben, uus pilt, palun!
B
22:40 16.07.2012
Huvipärast vaataks küll :)

Aga jätkame siis samuti seestpoolt pildiga.