Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

udu.
13:18 30.10.2012
Siiski-siiski :D
Niiöelda sugulus on täiesti olemas :P http://dons-neatstuff.com/brewster2.htm
Fordi põhjale ehitatud, nagu ma aru saan. See radiaator sai saatuslikuks tuvastamisel :D
udu.
13:21 30.10.2012
Näh, kurat, kodanik ts jõudis napilt ära panna :P
ts
13:47 30.10.2012
aga pildijärje võin vabalt hr udu-le loovutada (kuna ajutiselt on taaskord pildi laadimine häiritud)
udu.
16:31 30.10.2012
ts
11:25 31.10.2012
:-D

huvitav on see, et kogu ninalahendus tuli reaalselt kasutusele alles 90-date keskel (Alfa GTV peal) veidi paremini vormituna

muidu on tegu OOOO Quartz nime kandva Pininfarina apastraadiga aastast 1981
udu.
13:00 31.10.2012
Teadsin, et sa siit midagi tuttavat tuvastad ja ära vastad :P
Audi Quartz see on. Uus pilt!
ts
13:25 31.10.2012
nagu ikka mark ja mudel :-)
udu.
13:43 31.10.2012
Just eile õhtul sattusin selle ItalDesigni leiutise peale juhuslikult :P Maserati Buran.
ts
14:12 31.10.2012
see ta on jah- muidu auto nagu auto ikka aga kui armatuuri vaadata ... natuke overkill sellise perevaguni jaoks :-D

aga uut pilti siis

udu.
14:20 31.10.2012
Milline elunäinud vanake on siin liikvele aetud?
erkki2001
12:27 01.11.2012
Minul tuleb selle autoga mingil põhjusel silme ette Pakistani, Iraani või India kandi auto tööstus.
udu.
14:37 01.11.2012
Sealmail vist inimesed sõidavad tihti sellises seisus sõidukitega. Aga pildilolev pole kusagilt neist, on puhta eurooplane.
vuoeldas
19:10 01.11.2012
Väga Škoda näeb välja. A seda vastust Udu ilmselt ootaski ja nüüd muheleb rahulolevalt. :)
udu.
22:04 01.11.2012
Kui sa à la Spartakit mõtlesid, siis seda pole ta mitte. Liikuge rohkem lõuna suunas :P
ts
12:00 02.11.2012
mulle millegipärast kangastus rumeenia

aga apasrtaat on äkki kunagi ammu olnud Simca 9 Aronde?
udu.
14:05 02.11.2012
Jah, Simca Aronde. Uus pilt!
ts
15:16 02.11.2012
ts
09:14 03.11.2012
vihjet kah- tegemist on kõige kauem kasutusel olnud mudelinime kandva aparaadiga :-)
vuoeldas
13:56 03.11.2012
Viimase vihje valguses julgeks pakkuda Suburbani. Chevy Suburban, lisanimeks Woody, Country vmv?
ts
10:31 04.11.2012
Täpselt nii on

Uut pilti
vuoeldas
14:59 04.11.2012
Märkasin nädalapäevad tagasi sihukest "putukat". Enne lähemat uurimist proovisime autohuvilise kolleegiga välja nuputada millega tegu on. Ja peab ütlema, et jõudsime üsna lähedale õigele vastusele, arvasime pildilkujutatu tema sõsarmudeliks.
udu.
17:26 04.11.2012
vuoeldas
19:41 04.11.2012
Tõsijutt, eksikülalise ninas ilutses Daihatsu logo. Ei mäleta, kas päras oli kirjas Sirion või Storia. Teeb sama välja. Meie arvasime teise Subaru Justy'ks, mis meite maal ilmselt veelgi eksootilisem oleks.
udu.
08:51 05.11.2012
be-em-wee
18:26 05.11.2012
Juba tahtsin öelda, et selle mossega on MG (Midget) hakkama saanud, aga vot ei üile kah! Kahtluseuss on hinges!
udu.
23:27 05.11.2012
udu.
14:10 06.11.2012
Sama marki sedaan kasutas samasuguseid (või väga sarnaseid) tagatulesid. Sellenimeline mark tegutses mõnda aega peale Teist Maailmasõda. Ja on siin mängus mitme teise mudeliga läbi käinud.
ts
16:28 06.11.2012
ja vihjeks veel, et pildiloleva auto uksed olid väga huvitavalt ehitatud
R.i.h.o
20:24 06.11.2012
udu.
06:17 07.11.2012
Poritiibadesse peitu lükatavate ustega Kaiser Darrin, see ta on.
Uus pilt!
R.i.h.o
09:19 08.11.2012
Vaatame kes ja kas läbi hammustab. Vihjeid esialgu ei hakka andma.
qp
10:11 08.11.2012
See nüüd küll ühtki tuntut autot ei meenuta. Kuidagi vägistatud välimus... Tagaosa meenutab 80-ndate Subarut, esiosa veidi Mitsu Starioni, tuuleklaas kuidagi püstine, tagatuli väega vana pemmisarnane... Ilmselt miskine kodukootud?
be-em-wee
10:20 08.11.2012
Minu nimekaim on liikvele lastud :D
vuoeldas
10:55 08.11.2012
Esiklaasi, peegli, küljejoone ja tagatule järgi otsustades peidab end "Accordi" paneelide all vana kolmene.
be-em-wee
18:25 08.11.2012
Vestatec BMW Magnum E30 1985

Vot mis nimetuse leidsin googles kaevandades!

http://tw.myblog.yahoo.com/supercars-gallery/article?mid=255
72&prev=-1&next=25557
R.i.h.o
19:14 08.11.2012
Nõnda tema on. Be-em-wee palun uut!
be_em_wee
21:33 08.11.2012
Juhul kui see BMW moonutise nimetus õige oli, siis uus pilt on selline udune moblaga raamatust pildistatu! Äkki leiab mõni sellest udust siili üles :D
be-em-wee
23:40 09.11.2012
Parem pilt oma raalis olemas, aga sinna jõuan alles pühapäeva õhtuks. Proovin siis niisama mõne vihje anda! Uksed avanevad nagu kajaka tiivad. Tehtud endises Toyota tehases (mitte Jaapanis) ja Toyota on selle firmaga ka ennem koostööd teinud.
vuoeldas
11:25 10.11.2012
Näikse olevat Tesla maasturilaadne toode. "Toode" on tegelt pisut etteruttavalt öeldud, tootmisesse pole see asi ju siiani jõudnud vist?
be-em-wee
18:37 10.11.2012
Tesla elektrimaastur jah. Aga siiski mingi eksemplar on vist ikka valminud ka. Ei julge praegu kinnitada ja otsida pole ka hetkel mahti. Uus Voldaselt!
vuoeldas
20:47 10.11.2012
Mul peaks "ettemaks" olema. Kui mode abistav käsi kaardi, mille nädalake-paar tagasi üleliigsena välja käisin, nüüd lauale laoks... Oleks hästi. Ise saan seda pilti tšeerida alles esmaspäeval.
vuoeldas
21:34 10.11.2012
Püüan oma hiljutist pattu heastada. Indulgentsiks üks sihuke:
udu.
17:13 11.11.2012
Esimene mulje: üheksakümnendate esimene pool ja jaapanlane. Otsimise tulemus: Subaru. http://autos.in.msn.com/gallery/bizarre-concept-cars-of-the-
1990s-1129?page=19
udu.
20:33 11.11.2012
udu.
22:15 12.11.2012
Tohoh? Kerekuju peaks ju margi kähku silme ette tooma?
be-em-wee
22:18 12.11.2012
OI-oi, vaeseke on Holdenite piiramisrõngasse sattunud
udu.
22:23 12.11.2012
Holdenite ja Vauxhallide ja Saturnide piiramisrõngasse :D Aga pole ükski neist.
udu.
11:33 13.11.2012
See, ligi paarikümne aasta tagune concept vaatas tulevikku. Alumiiniumkere (väiksem mass), tilllukesed mootorid suures autos (vähem õhusaastet), sinised näidikud jne. Rõhutati materjalide taaskasutamiskõlbulikkust. Seda marki autosid on maailmas massiliselt, üks tuntumaid kaubamärke "à la Coca-Cola".
ts
11:52 13.11.2012
süntees Taurusest (kere) ja Fiestast (mootorid)?

oli vist 2010 aasta auto visioon 1992 aastal Fordi "kunstnike" pilgu läbi :-)
udu.
12:21 13.11.2012
Välimus ei jõudnud 2010. aastasse, kopiti kohemaid Scorpiotele-Taunustele üle, muud ideed aga enam-vähem küll :D
Ford Synthesis 2010 on see aparaat. Uus pilt eetrisse!
ts
13:14 13.11.2012
kahjuks ebaõnnestus pildi guuglikindlaks tegemine (tuleb välja, et EX III on oma sügavalt nukra "näo" tõttu alati ära tuntav) :-(

annaks hetkel järje kiiremale üle, kuna ühtki head pilti hetkel rohkem varuks pole (peab hakkama varusid täiendama)
erkki2001
17:29 13.11.2012
Eks ma siis kasutan võimaluse ära. :)
n.
13:19 14.11.2012
ainult masina peegelpilti panemine ei tee seda googlikindlaks
ts
13:59 14.11.2012
tegelikult on see mäng niikuinii rohkem selle peale rajatud, et ausad inimesed dopingut ei kasuta :-)

antud pildi puhul on ju selgelt näha, et tegemist on ameerikamaa 30-date viimase lõpu kupeega (ornamendi järgi võiks olla Buick?), mis on mingi kerestaja käest läbi käinud

... kahjuks aga esiosa kujustus on täiesti tundmatu kätetöö...
erkki2001
16:15 14.11.2012
To: n
Peegelpilt või mitte, see ei muuda taoliste autode puhul nii ehk naa midagi.
Kui sa, hoolimata minu "püüdlustest" asja segasemaks ajada, suutsid selle margi/mudeli kindlaks teha, siis anna teada ja saad võimaluse ise vähem või rohkem keerulise pildi siia nuputamiseks panna.

To: ts
Ilmselt Ameerika ja 30ndate lõpupoole polnudki keeruline, aga edasi... :)
Tegemist ei ole Buickiga vaid täitsa iseseisva firmaga kellel küll oli aegajalt probleeme majandusliku poolega.

Aga näiteks mootori juures oli neil üks suht tähtis jubin täitsa ise arendatud ja kasutasid nad seda jubinat nii 8 kui ka 6 silindriliste jõuagregaatide juures.

Mingi aeg hiljem kui nende autotööstuse pool sai ühele "suurtest" maha müüdud, siis nad läksid hoopis teise sfääri ja suutsid mõne väga kuulsa tehinguga hakkama saada.

Minu meelest vägagi laheda esiotsaga aparaat.

Mulle üleüldse see 30ndate lõpu ja ka näiteks 50ndate alguse auto disain sealt poolt lompi meeldib.
vuoeldas
19:18 14.11.2012
Näikse miski Willys olevat.
erkki2001
19:57 14.11.2012
Ei ole Willys ka :)
vuoeldas
20:33 14.11.2012
udu.
22:27 14.11.2012
Otse kuugeldades ei saa eriti õigetele jälgedele, paadund kuuglipede susserdaks pildiga edasi, siis leiaks küll. Selline jutt sellepärast, et kuni tänase päevani ei teadnud ma, ignorant, kuidas pilte üldse kuugeldatakse :P Nüüd, kus see selge, ei kavatse ma rohkem selle nõmeda afääriga tegemist teha.
Aga see mark on siit foorumist kunagi isegi läbi käinud vist...
be-em-wee
22:57 14.11.2012
Mingi kuri tahtmine on mul süüdistada selle apaaraadi sündimisel Packard`i
be_em_wee
23:39 14.11.2012
Ohh ma pime, ei taibanudki, et olen ise ka kuuglipede :D Kui hasarti sattun siis kaevun sügavale! Ja tänu kodanik udu pedejutule kaevusin kiuste veel sügavamale ja.................avastasin miskit!

Polegi Packard süüdlane. See "suur ülesostja" on vist siis Kaiser Fazer? Ja mark ise peaks http://www.conceptcarz.com/vehicle/z11899/Graham-Paige-Model
-97-Supercharged.aspx
, olema
udu.
03:38 15.11.2012
Ma lihtsalt sportlikust huvist lasin enda poolt viimase aasta jooksul mängu lisatud pildid otsingust läbi, et näha, mis kuuglikindel, mis mitte; selle käigus proovisin selle viimase pildiga ka. Ja leidsin Grahami üles kah muidugi, seetõttu ei vastanudki. Ja, nagu öeldud, tulevikus ma enam selle räpase tegevusega aega ei raiska.
erkki2001
16:51 15.11.2012
Mudeliks jah Graham 97.

Jubina mis nad ise arendasid oli kompressor, seda nad kuskilt sisse ei ostnud.

Pärast auto tootmisega lõpetamist läksid nad kinnisvarasse ja muude tehingute seas ostsid ära ka kuulsa New Yorgi Madison Square Gardeni.

Üks suurtest oli ainult natuke eksitav. Nime sai endale Kaiser, aga tootmise sai endale Chrylser.

Pilte pole googeldanud, ega kavatse seda teha ka tulevikus. :)

be_em_wee (hoolimata sellest samusest :)) võib panna uue pildi.

Muudetud 15.11.12 16:52

be-em-wee
23:26 15.11.2012
See samune selleks samuseks, aga oma piľdi panemise aparaadini (raalini) jouan alles reede ohtul voi laupaevaks. Kui keegi omab head pilti, ¯pange! Naiteks kodanik udu oli ka pildil leiduvaga kursis
udu.
10:21 16.11.2012
Tuntud kujustaja ja tuntud "mitte-just-sõiduautode-tootja" koostöö vili.
ts
11:01 16.11.2012
Kindlasti on kerestaja Michelotti ja neljatähelise veoautotootjana võiks olla Hino(?)

neil oli kunagi ammu komme 4CV renoosid ehitada (asi siis 4CV peale sellist kupeekest ehitada)
ts
11:04 16.11.2012
ah jaa- korrektne vastus jäi puudu... (tegemist ei ole ju vijhemänguga..)

Wikipedia ütleb, et õige on selline nimi nagu Hino Contessa 900 Sprint
udu.
11:33 16.11.2012
Sellised asjad välja mõelda on kodanik ts'ile muidugi käkitegu :D
Uus pilt!
ts
12:30 16.11.2012
uus küsimus (see guugli eest pildi peitmine muutub üha keerulisemaks)

pildil on muuseas üks väga tuntud auto "natuke" teises kuues :-)

udu.
12:52 16.11.2012
Camarot on töödeldud?
ts
13:34 16.11.2012
täpselt- küsimus on siiski kuidas ja millal

ja muidugi küsimus, mis vastust ei leia... miks küll selliselt? :-)
udu.
14:12 16.11.2012
Otsin taga Camaro "fäästbäkki" ja leidsin siis üles kah. Frua tembutamine: http://www.pietro-frua.de/1976_chevrolet.htm
udu.
16:48 16.11.2012
vuoeldas
20:09 16.11.2012
Hästi valitud pildid, valge värv ei lase mõningatel sellele mudelile iseloomulikke jooni esile. A kui tagastanget hoolega vaadata, loeb sealt Accordi välja. Honda Accord.
udu.
21:27 16.11.2012
Tutikas Accord jah. Aga mismoodi see tagastange selle ette ütles?
vuoeldas
00:29 17.11.2012
Kui Sa nüüd niiviisi küsid, on raske vastata. Uurisin just vanemate Accordite pilte, ja tõesti- ei miskit erilist sarnasust. Väga lähedane on kõneks olev tagumik aga eelmisele sedaan-Kiivikule. Mõttekäik oli umbes selline: ahaa, sellist pära olen ma kuskil näinud... miski Honda... suurust ja salongi vaadates mitte Civic ega ka Legend... seega- Accord? Näikse päris uus mudel olevat... Toksisin Kuuglisse "Accord 2013" ja kohe kargas ekraanile küsitava auto tumehall vend, mis osade joonte poolest, eriti aga tagastange poolest, miskit seninähtud Hondat meenutas. Nõndaviisi lahmides see vastus tuli.:)
vuoeldas
11:35 17.11.2012
udu.
13:20 17.11.2012
"Zagato!!!" röögib siin iga detail. Aga sellist üles küll ei leidnud...
vuoeldas
16:37 17.11.2012
Ei, pole Zagato. Hoopis... eee, üks Michelotti sõber. :)
udu.
16:42 17.11.2012
Siis vast Allemano? Tuhnin edasi.
vuoeldas
17:03 17.11.2012
Ka mitte. A lähedal oled.
be-em-wee
16:07 18.11.2012
Sergio Scaglietti ka üks sõpradest vist? Aga ei hakkanud mulle ühtki sarnast silma.
vuoeldas
20:42 18.11.2012
Taas on käes sobiv hetk tuha pähe raputamiseks. Olen süüdi. Minul olid need pildid salvestatud nime all "Frua Fiat". Interneeduses täna pisut ringi nuhkides selgus, et piltidel kujutatu on küll osaliselt Fiat, aga Michelotti sõbra Pietro Fruaga pole see asi kuidagi seot. http://www.classic-and-vintage-cars.com/picture/number6187.a
sp

http://en.wikipedia.org/wiki/Felice_Mario_Boano
Udu või be-em-wee, lajatage uus!
be-em-wee
21:03 18.11.2012
Mnjahh............! Kenasti vastasime küll :D
Aga siiski mu oma raalis toiteplokk otsustas sigaretisüütajat mängida ;) Ma pole pildi panekuks hetkel kuidagi võimeline.

Kodanik udu ehk suudab puremist leida ja panna :D
udu.
06:31 19.11.2012
Selles kohas, kus ma italjaanode kerestajaid ja sealhulgas ka Boano asju vaatasin, sellist polnud :( Lähim sarnase nimega (ja teistsuguse välimusega) oli Abarth 207A Spider.
Aga eks ma siis otsin mingi uue pildi.
udu.
08:40 19.11.2012
See vast on väga lihtne.
aolmioetwrnvhd
12:31 19.11.2012
udu.
12:35 19.11.2012
Chevy Omegal oli küll mõni sarnane joon tagumikus, aga see pole see.
vuoeldas
13:13 19.11.2012
Ehk on mõni väike mikimaa Ford?
vuoeldas
13:22 19.11.2012
Või Austraaliast? Tagatuled kannaks justkui edasi Falconi või Thunderbirdi disaini.
udu.
13:53 19.11.2012
Hmmm... Mõtlesin, et lihtne pilt on...
Hea küll. Põhimudel, millel pildilolev baseerus, läks Euroopas, s.h. Eestis suhteliselt hästi kaubaks. Aga sellest tuletatud derivaat, mille tagumik pildil, kukkus oma koduturul haledalt läbi.
vuoeldas
14:12 19.11.2012
Vihje töötas. Mainit derivaat oli tõesti rõve ämbrisse astumine: tahtsime parimat... :)
udu.
14:19 19.11.2012
Eks ütle siis välja ja pane uus pilt :)
vuoeldas
21:46 19.11.2012
Pole mul täna uut pilti. Homme hommikul saab alles.
vuoeldas
10:15 20.11.2012
ГАЗ Сайбер e Volga Siber on eelmise küsimuse vastus. Õnnetu projekt. Kui õigesti mäletan, polnud asi turu puudumises. Autode tootmise seiskas allhankijate leppimatus Venemaa ärikultuuri eripäradega.:)

Uus pilt kah. Miski Phaeton?
udu.
12:37 20.11.2012
Nii hullusti volksude moodi, et tahaks pakkuda dekaaditagust latiinode Jettat või Gol sedaani vms...
vuoeldas
13:58 20.11.2012
Onju hirmsasti Volkarite moodi? Tutkit. Tootmises oli eelmise kümnendi teisel poolel ja käesoleva esimesel aastal. Algusaastatel pakuti ka üle 200kw ja 400 Nm välja andva V-8 mootoriga. See peaks tee kätte juhatama.
udu.
14:28 20.11.2012
Mingitpidi kängurudemaaga seotud?
njouoh..5
14:58 20.11.2012
On nagu volkswagen ja ei ole ka.....
vuoeldas
15:29 20.11.2012
Ei ole känguru-maa. Lisasin ühe reetliku pildi sisust. Ootame pisut.