Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

vuoeldas
19:57 20.11.2012
See pilt peaks andma vastuse, mis "Volkariga" on tegu.
udu.
22:04 20.11.2012
General Motors vahib siit vastu, seepärast oligi mu eelmine ettevaatlik küsimus kängurumaa kohta (Holden). Uurin veel natuke.
udu.
22:59 20.11.2012
Küsimus "Miski Phaeton?" sobib sellele rohkem kui pakutud Goli- ja Jettataolised :D
Rool ja lülitid oleks nagu Cadillacilt pärit, aga Caddy see pole. Eks siis tuli järgmine suur auto ette võtta, liiati sellepärast, et too kasutab sellist näidikute valgustust. Imelik, olen väga paljusid seda marki autosid uurinud, aga konkreetse mudeli olen osanud ikka täielikult maha magada :P

Buick Lucerne: http://autos.msn.com/research/vip/Model_Photos.aspx?year=201
1&make=Buick&model=Lucerne&trimid=-1&familyi
d=&action=&picturetab=&pictureid=2
udu.
08:17 21.11.2012
Maarjamaal pole sellist ise veel kohanud.
attrs
08:53 21.11.2012
Tagatuled karjuvad toyota.
Järelikult Lexus IS Convertible.

Keegi teine võib pildi lisada.
udu.
08:45 22.11.2012
Siis võiks üldiselt see keegi teine ka vastata, kes pildi paneb, või mis?!

Proovime siis uuesti sellise mossega.
vuoeldas
10:57 22.11.2012
Puusalt lasen. Esimene asi, mis pähe tuleb: Hillman.
udu.
13:36 22.11.2012
Ja piraki! pihta kah :D
vuoeldas
14:14 22.11.2012
Ai kurask! Seda poleks küll tarvis olnud, nüüd peab ju uue pildi panema...
vuoeldas
17:06 22.11.2012
Heake küll. Jätkakem "Mossedega".
udu.
11:41 23.11.2012
Prooviks kuskilt alustada, Hiina?
qp
13:24 23.11.2012
Nii meenutab endisaegset Morrist ja india Ambassadorit... kui vaid see küljeliist...
vuoeldas
13:50 23.11.2012
See on "magus tükk", eksju?:) Selle mudeli kohta on interneeduses hämmastavalt vähe infi. Võiks olla rohkem, kuna tegemist on ühe tänaseks väga levinud margi eelkäijaga. Või vähemasti ühineti mingil hetkel tolle tuntud tootjaga. Segane värk, nagu eespool öeldud- infot on vähevõitu. Sugulust briti autodega ei oska kommenteerida. Näeb sedamoodi välja küll. A Hiinast ta pärit pole.
Tuntud tootja, millest juttu oli, müüb tänapäeval Eestis peamiselt nelikveolisi ja nelikveolise look`iga sõidukeid.:)
udu.
15:41 24.11.2012
Lasin juba Suzukiga seotut peast läbi, kui meenus midagi veidrat. IMCDB'is ühel päeval Bondi-filmides tuhlates sattusid ette mitmed Datsuni ja Nissani nägu sõidukid, mis olid nimetatud Prince'ideks.
See pildil ju ka see müstiline Prince? http://auta5p.eu/lang/en/katalog/auto.php?idf=Prince-Sedan-A
ISH-12215
vuoeldas
17:54 24.11.2012
udu.
13:28 25.11.2012
Ei hakka asja keeruliseks ajama.
vuoeldas
23:45 25.11.2012
Nilbed Eedi B värvikombinatsioonid, sihuke vaarikas tomatijuustuga on eriline "silmarõõm". :)
erkki2001
00:17 26.11.2012
Mingi Ford Explorer äkki... Nii "puusalt lastes"...
udu.
01:14 26.11.2012
Jah, said sabast kinni. Aga Explorer see pole, seda ostsid need, kes Explorerit liiga "veoautoks" pidasid :D Faceliftiga - viimaseks jäänud faceliftiga - vahetus mudelinimi, seda soovikski teada.
erkki2001
01:53 26.11.2012
Kas tõesti Flex?
udu.
01:59 26.11.2012
Pigem lõpetati selle tootmine just seetõttu, et Flex juba olemas on :P
ˇ
07:38 26.11.2012
ilmselt siis Freestyle järglane Taurus X. üks selline siingi portaalis müügis.
udu.
12:50 26.11.2012
Taurus "iks" jah. Uus pilt!
erkki2001
14:03 26.11.2012
Paganas, seda ma vaatasin jah, et Explorer nagu ei ole, et Flex siis äkki (aga Flex ikka natuke teise kujuga), et mis see siis nüüd on. See Taurus X ei olnud mul üldse meeles, aga samas, ega teda eriti ei suudetud teha/müüa kah...
ˇ
14:05 26.11.2012
ühe kadunud riigi toodang
qp
14:14 26.11.2012
Kui nüüd jälle mingi konks pole, siis on tegemist ihva veokaga. Olen omal ajal tolles kadunud riigis kusagil seismas näind. Egas ma siis veel ei teadnud, et ta just ifa on.
oplaaaaaa
15:51 26.11.2012
ˇ
19:26 26.11.2012
kui nüüd IFA maakeelde ümber panna, siis saame miskit sellist nagu sõidukitetootjate ühendus. ehk siis mõni masin kandis laubal ifa märki, mõni mitte.
qp
19:47 26.11.2012
Igastahes on tal Barkasi esituled. Täpselt tolle minibussil samasugused. Ilmselt miskine seos ongi.
udu.
06:25 27.11.2012
See on Framo V901. Ma arvasin, et selle aja peale ammu vastatud juba :P Aga pane ikkagi uus pilt :)
ˇ
06:56 27.11.2012
eks see vastuse korrektne vormistamine olegi see, mis i-le täpi paneb.
barkas jah. lisada võib veel ehk nime framo. aga hiljem kogu kupatus ifa kontsernis.
qp
19:24 27.11.2012
Okei siis. Aga sihuke sigrimigri:
vuoeldas
23:28 27.11.2012
Võldase teadmised agraarikutest võib kokku võtta järgmiselt: väike traktor- Belarus, suur traktor- Kirovets.
Too pildil ilutsev aga oleks justkui koorunud samas pesas G-auto ja "Moogiga"...
qp
09:42 28.11.2012
Jah, Mercedes Benz über ess klass;-)
vuoeldas
11:47 28.11.2012
Üks imelik Camaro.
udu.
23:07 28.11.2012
Kas see on Matador äkki?
vuoeldas
23:18 28.11.2012
udu.
09:12 29.11.2012
Ehk siis AMC Matador oli eelmisel pildil.

Aga uueks mõistatamiseks selline väike junn.
udu.
18:54 29.11.2012
See baseerub ühel vanal Euroopa mudelil. Sedaaniks selle autokese vägistanud hiinlaste variandi puhul on algupärane mudel äratuntav, aga konkreetsel juhul on kõvasti maskeerimisega tegeletud. Luukpära näeb samas algupärasega kõvasti sarnasem (ehk pea samasugune) välja.
Vihje: eelviimasel pildil olevale näidikuplokile juhiks tähelepanu :P
vuoeldas
11:31 30.11.2012
Võib arvata, et selle kooriku all peidab end teise põlvkonna Clio.
vuoeldas
12:08 30.11.2012
See ilmselt on miski L-Ameerika värk. Renault ju toimetab seal, Cliot pole aga hiinlased "kaunistanud". Peukarid 2.. ja 3.. on läbi käinud nii Hiinast kui Brasiiliast. A küsitav pole ei üks ega teine. Euroopast on ju veel üks "kähmakas", mida üle maailma lõputult piinatakse...
udu.
12:53 30.11.2012
Lõuna-Ameerika jah. Aga senininimetatute hulgast see tõesti pole. Originaalis liigub selle generatsiooni sõidukit meiegi mail, kui rooste pole viimaseid eksemplare lõplikult nahka pannud.
Huvitav, et keegi pole veel näidikuplokki ära tundnud....
vuoeldas
14:00 30.11.2012
Pean ütlema, et ka mina ei tundnud neid näidikuid ära. Pole selle mudeli rooli taga kunagi istunud. Küll olen üht seda Euroopa marki autot omanud, seda viimast tagaveolist, mille tootmine lõpetati aastal 2003. :)
6kant
16:10 30.11.2012
Näidikuplokk meenutab Opel Meriva esimese põlvkonna oma, kapotialune aga Astra F ja G ning Corsa B oma. Arvan, et tegemist Corsa B derivaadiga. Rohkem ei oska esimese hooga midagi arvata.
udu.
21:42 30.11.2012
Võldas jõudis lähedale, Kuuskant hoopis lähedale :) Nüüd tuleb vaid õige vastus välja tuhnida :P
udu.
10:50 03.12.2012
Heake küll nüüd, öelge selle Corsa B nurisünnitise uus nimi välja ka ja pange uus pilt :)
Common Sense
11:34 05.12.2012
Chevrolet Prisma


Aga võiks ära lõpetada selle logode juurde pookimise. Läheb ikka väga segaseks asi kätte siin ja pole naljakas ka enam, ühe korra kleebid mingile Protonile BMW sildi, ok, aga igale pildile....
udu.
14:17 05.12.2012
Need lollid logod piltide peal on pildikuugeldajate (loe: nende mölakate, kel mõte ei liigu, aga see-eest oskavad noolega pilti Google'i pildiotsingusse sikutada ja seejärel jube tark näida) tillist tõmbamiseks, pole mingit soovi selliseid poputada :)

Aga Chevrolet Prisma on õige vastus, seega lisa aga uus pilt :)
Common Sense
18:47 05.12.2012
Pilt on teele saadetud.
Common Sense
19:32 05.12.2012
Ei ole ideeauto. Eestis vist sellist näha pole olnud, küll aga Poolas. Konkreetse mudelinimega autosid toodetud juba üle 10 aasta.
erkki2001
19:33 05.12.2012
Arvaksin selle jutu järgi ja pildilt paistva MB-d jäljendada püüdva auto kuju järgi, et tegemist SsangYong Chairmani mingi uuema versiooniga?
vuoeldas
19:44 05.12.2012
Sellega oli miski sihuke lugu: Daimler AG müüs korealastele W124 Mersu tootmiseks vajaliku nodi, tingimusel, et tulevane SsangYong äratuntavalt 124 poleks. Ja helmuteid ei petetud, sündinud auto nägi välja hoopis nagu W220-e ja W210-e keskmine vend.:)
Common Sense
20:00 05.12.2012
Vastus õige, korealaste Chairman ta on, aga huvitaval kombel toodeti ka Poolas seda, Polonezi tehastes muide, kuna Daewoo oli lühikest aega liidus nendega 90ndatel.
B
20:41 05.12.2012
Kui ma nüüd ei eksi siis huvitav asjaolu selle juures oli see, et Chairman ilmus turule omajagu varem, kui W220 ja see disain oli korealaste enda mõttelend W140 disaini edasi arendamise suunas, mis siis ka tegelikut juhuslikult W220 väga sarnane oli. See muidugi ajas Daimler AG harja punaseks ja keelas Chairmani müümise (mis algselt plaanis oli) Lääne-Euroopas, seades korealased fakti ette, et vastasel juhul nad enam Mercedese käest nodi ei saa. Kuuldavasti panid paljud Ida-piiri tagused (võimalik, et ka mujal) omanikud oma Chairmanidele Mercedese märgid külge :)
erkki2001
20:53 05.12.2012
Vot seda et neid lausa Poolas tehti, seda ei teadnudki.
Aga siin siis minu poolt üks pildike.
Mõtlesin, et "risustaks" ka seda siis natuke...
Aga ma ei tea kui hästi see välja tuleb.

Mingi salajane värk oli selle auto valmistamisega... :)

Tundub, et siin on varsti tähtsam "kunstniku töö" kui miski muu :):)

Muudetud 05.12.12 20:52

be-em-wee
21:42 05.12.2012
be-em-wee
21:49 05.12.2012
Siin mälumängus esinenud ka juba lk16.
erkki2001
23:25 05.12.2012
Nojah, ma sattusin oma "kunstniku tööst" sellisesse vaimustusse, et kontrollida unustasin...
Aga mis siin ikka.
Järgmine kord kontrollin ikka üle ka.
SiniValge propelleri kord pilti lisada.

Lugu oli aga selline, et projekteerimine algas suure saladuskatte all kui prantslased sakslaste okupatsiooni all olid ja auto esitletigi suht kohe peale II ilmasõja lõppu.

Mathis 333 - 3 (rattaline) 3 (kohaline) 3 (liitrit / 100 km)

Vot selline lugu Euroopast.

Muudetud 05.12.12 23:29

be_em_wee
01:17 06.12.2012
Propellerdan siis ühe sitika siia ;)
udu.
06:02 06.12.2012
udu.
08:31 06.12.2012
Selline "maanteemürsk".
qp
10:32 06.12.2012
Võta või jäta, kuid seda nägu ei saa segi ajada... see peab Adler olema. Liignimed võisid olla kas kotkad või suursaadikud... Kuna vastus udu poolt nii lihtne ilmselt pole siin, siis kes teda veel tootis?
udu.
13:02 06.12.2012
Mõnikord ongi asjad sama lihtsad, kui nad esimesel simapilgul paistavad :P Jah, Adler. Natuke infot juurde ja pane uus pilt.
be-em-wee
16:45 06.12.2012
Ei taibanud su "maantemürsk" nimetust vihjeks kohe pidada, kuid oleks vist pidanud ;)
qp
12:28 07.12.2012
Noh, võis autobahn ka olla, esivedu ja 6 pütti.
Nii, üks kuulus ja kummaline:
alfa13
13:49 07.12.2012
porsche 944 kombi
alfa13
14:35 07.12.2012
veel üks üsna levinud mudel, kuid meile ebatavalise tagaosaga
Common Sense
15:09 08.12.2012
alfa13
08:28 10.12.2012
see ta on. jääme uut pilti ootama ...
Common Sense
15:08 10.12.2012
Pilt teele saadetud.
Common Sense
15:42 10.12.2012
Selline kurb isend siis:




alfa13
16:15 10.12.2012
alfa13
16:49 10.12.2012
luksusautodega jätkates: selline "faeton"
Common Sense
17:01 10.12.2012
qp
22:27 10.12.2012
Kas selle masina taga pole mitte isik Ratan Tata? Siinkohal oleks sobilik katkend reklaamist- kassa eissi siis ei kasutagi või?...
alfa13
07:36 11.12.2012
Vihjatud Ace on kaubaveoks, reisijate mudel on Magic.
qp saab rõõmustada meid uue pildiga.
qp
17:35 11.12.2012
Ehk siis Magic Ace- liposüsteemiga:-))
Aga seda ei arva te elusees kah ära...
be-em-wee
22:37 11.12.2012
See paistes tagarattakoobas viib ka kangesti mõtted Tatale!
alfa13
08:32 12.12.2012
Tata Magic Iris
aga las be-em-wee paneb uue pildi
be_em_wee
16:41 12.12.2012
Ok, panen ühe iluduse! Omal on tunne, et selline aparaat juba on end siin ilmutanud, aga ei leidnud.
vuoeldas
17:39 12.12.2012
Märk ninal viitaks justkui Auto Unionile... Ega palju valikuid pole.
erkki2001
11:20 13.12.2012
DKW F9 meenutaks nagu natuke.
be-em-wee
12:58 13.12.2012
Nii Võldas kui Erkki on liikunud õiges suunas, aga.......!
vuoeldas
13:28 13.12.2012
Sarnaneb jah DKW-le, a esivõre ja kapotikaunistuse järgi otsustades on pigem Horch või Wanderer. Kas seda marki masinaid pärast sõda toodeti? Wandereri vist mitte...
be-em-wee
21:09 13.12.2012
Su jutt hakkab tõele lähenema!
be-em-wee
21:45 13.12.2012
Peale südaööd jõuan koju, siis saan korraliku vihje anda.
udu.
22:30 13.12.2012
Mis siin enam vihjata, Võldase viimases arutelus on 99% õige vastus ära öeldud :D
be-em-wee
00:12 14.12.2012
"Pärast sõda" ei lähe täppi! Ja kas siis Horch või Wanderer?
be-em-wee
00:29 14.12.2012
Tundub, et kodanik udul on see puudujääv 1% ka teada! Aga ei vormista mitte täielikku vastust. Kas kardad taas, et ei suuda uut pilti panna?
erkki2001
09:36 14.12.2012
Auto kuju järgi peaks ta ikka enne II sõda tehtud olevat, kuigi samas sakslastel jäi ju seoses selle sõjaga nii mõnigi asi pooleli ja 47-48 jätkati sealt kuhu 39-40ndatel pidama jäädi.
Horch oleks nagu liiga esinduslik, et sellise "rahvaliku" kujuga olla. Pigem juba siis Wanderer.

vueldas on siin lihtsalt tagasihoidlik :)
be-em-wee
10:48 14.12.2012
Ei Erkki, päris nii see pole. minu teada üritati DKW F9-ga alustada 1940 ja pildil olevalt aparaadilt võeti eeskuju, matkiti pisut.
erkki2001
10:52 14.12.2012
Eksisin näe...
Ega keegi tähele ju ei pannud :):)
Horch Horch 930 S Streamliner

Aga vuoeldas ju teadis...
erkki2001
10:52 14.12.2012
Eksisin näe...
Ega keegi tähele ju ei pannud :):)
Horch 930 S Streamliner

Aga vuoeldas ju teadis...

Ja näe juba 1939 tehti auto ilma b-piilariteta, aga Ford siin oma B-Max-iga hüüab, et "vot kus me mõtlesime välja uue asja"

Muudetud 14.12.12 10:54

vuoeldas
11:00 14.12.2012
Jaaa, panin rukkisse pisut oma arutlustes. Horchi tehasest tulid pärast sõda vist Sachenring (andke andeks, ma ei suuda seda õigesti kirjutada ega hääldada) ja IFA? Niiet too küsitav on siiski ennesõja-aegne Horch. Tark kast laua all kiidab takka. Ääretult futuristlik liikur tolle aja kohta, a eks fritsudel oli toona teisigi ulmelisi "divaisse". Ja nüüd vastus: Horch 930?
qp
11:05 14.12.2012
Sa pead nii kirjutama, et sõna zaksenring välja kõlaks;-)
qp
11:07 14.12.2012
praegu oleks nagu zahenring...
be-em-wee
11:10 14.12.2012
Panen veel ühe vihje, nime asemel on x-d.

At the 1939 Motor Show in Berlin, xxxxx exhibited its xxx x and gave visitors a glimpse of how the future of the automobile was likely to look.

Engine: V8, 4-stroke
Displacement: 3,796 cc
Power: 92 hp at 3,600 rpm
Maximum speed: approx. 100 mph
Production: 6 cars
be-em-wee
11:13 14.12.2012
Jäin vihjega hiljaks! Horch 930 S muidugi!
be-em-wee
11:47 14.12.2012
Neid tehti jah vaid 6 isendit.
Aga uut pilti siis paluks! Erkki palun, Võldas jäi nõksu vastuse vormistamisega hiljaks.
be-em-wee
11:57 14.12.2012