Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

B
20:32 01.06.2013
Aga just nii ongi, et siis USA-turu jaoks mõeldud GTA.
erkki2001
10:00 02.06.2013
B
11:42 02.06.2013
Sierra nägu tõesti :), kuid tegelikult pean tunnistama, et kui hilisem A610 välja jätta, siis see Lemans erimudel on minujaoks ilusaim variant GTA-st.
udu.
12:57 02.06.2013
Noble jah. HuiDai Sonaadi tagatuledega :D Uus pilt!
erkki2001
22:55 03.06.2013
Nii.

Väikse otsimise peale sellise auto pildid.
R3160
23:13 03.06.2013
http://en.wikipedia.org/wiki/GT_by_Citro%C3%ABn
Pakuks sellist masinat. Kui pakusin õigesti siis las keegi teine paneb pildi.
erkki2001
23:24 03.06.2013
Nii paljukest siis sellest.
Citroen GT on õige vastus.

Ehk siis, kes soovib paneb uue pildi.
qp
14:33 04.06.2013
Kui erkki lubab... See must, voldikestega katusel mu korteri akna all apelsini puude vahel?
B
20:05 04.06.2013
qp
22:01 04.06.2013
Jep, Nissan Micra- ma ise polnud teda varem nii kõrgelt näinud... ja ülevalt välja ei nuputanudki seni kuni pilti suurendasin...
B_E_N
01:10 05.06.2013
Kuna arvan, et parem huvitav küsimus, kui kehv pilt, siis seekord pildi asemel esitaks nuputamiseks küsimuse...

Ainus neljaistmeline keskmootoriga seeriatootmises toodetud kabriolett?
udu.
02:01 05.06.2013
See peaks olema seesama aparaat, mille pildi ma peaaegu aasta eest postitasin, seesamune roosa nahksisu ja halli värvi kerega ;P
qp
10:54 05.06.2013
Ma tean ka juba ammu üht sellist- Ferrari Mondial Cabrio.
B
11:38 05.06.2013
Nii see on tõesti - Mondial Cabriolet.
udu.
12:12 05.06.2013
Nähh, ei tasu öösel unise peaga tarka mängida, kui isegi sõna ´´kabriolett´´ märkamata jääb. Väike enesekriitika...
qp
14:49 05.06.2013
Loodan, et seda pole veel olnud, otsing ei leidnud vähemalt.
vuoeldas
18:25 05.06.2013
Seostaks Toyotaga seda, või mis?
B
21:20 05.06.2013
To udu

Enne mõtlesingi, et millist pilti Sa silmas pead, sest halli kere ja roosa sisuga tuli mälust ette vaid see Evora, mille lisapildi Sa minu palvel postitasid :)
qp
15:19 06.06.2013
Siiski mitte, Euroopa värk. Aga näha saab ka Aafrikas. Sellest autost on ka paavst juhan paul teise vedamiseks tehtud erim.
vuoeldas
15:36 06.06.2013
Paavsti veeti G-autoga. A kes ja miks peaks G-autoga nii käituma, Nõukogude inimesed? Või ehk on tegu miski militaarse värgiga, Peukar jmv tootsid G baasil igatsugu armee-elukaid?
qp
15:53 06.06.2013
G-ga ei seostu miskit. Omalooming ja pidi saama Defenderile konkurent oma olemuselt. Tundub, et nüüdseks ei toimu enam tootmist.
be-em-wee
02:10 08.06.2013
qp
10:29 08.06.2013
See auto on osalenud ka Paris-Dakar rallil ja finišeerisid kõik startinud autod.
r.i.h.o
13:04 08.06.2013
Umm Alter portugalist ?
qp
13:35 08.06.2013
Õige, UMM ja Portugal!
qp
16:46 08.06.2013
Minu oma jäi fotoka ette Cadizi linnas Hispaanias just teisel pool tänavat minu pargitud autost ranna piirkonnas. Muideks, väga meeldis Hispaania rannalinnade parkimise korraldus(korraldamatus)- kui leidsid vaba koha, siis mitte mingit kviitungit polnd vaja karta:-)
r.i.h.o
15:28 09.06.2013
fragment ühest vahvast autost!
ˇ
16:00 09.06.2013
tundub küll škoda 120 olema.
R.i.h.o
09:01 10.06.2013
ˇ
10:33 10.06.2013
alfa13
13:47 10.06.2013
Ford Ghia Prima
(algselt arvasin Nissan Pulsari kontsepti olevat)
ˇ
13:52 10.06.2013
alfa13
14:35 10.06.2013
udu.
22:31 10.06.2013
Vana hea pesukott :P
udu.
22:34 10.06.2013
...ehk Peugeot 403 siis.
alfa13
08:14 11.06.2013
vastus õige. vot kust need viimase aja peugeot´de vaalasuud pärinevad...
udu.
11:38 11.06.2013
vuoeldas
12:10 11.06.2013
Kurrrja, ei tule meelde selle mudeli nimi. Lö-mingi asi.
R.i.h.o
23:08 11.06.2013
La la la lacross :)
udu.
23:17 11.06.2013
See-see-see-sama jah :D Nimi, mida ühes teatud riigis oleval turul ei kasutatud, kuna see sealses slängis - khmm-khmm - üht nilbet tegevust tähistab :P
r.i.h.o
12:42 13.06.2013
udu.
13:38 13.06.2013
Kuna Minilt pärit uks on selgelt näha, tuli kõvasti koppida ja peistida siin: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Mini_based_cars
Alustanuks kohe nimekirja algusest, mitte keskelt ettepoole, oleks kiiremini tulemuseni jõudnud :D
Ehk siis : http://mk1-performance-conversions.co.uk/images/broadspeed_g
t_1.jpg
udu.
14:04 13.06.2013
trummsepp
14:26 13.06.2013
udu.
14:41 13.06.2013
trummsepp
16:12 13.06.2013
Järgmine arvamiseks.
Kas kellegil sellega seoses tuleb lapsepõlvest meelde midagi?
r.i.h.o
19:20 13.06.2013
MB C111 ja lapsepõlvest ei meenu midagi mis seostuks selle autoga
Madizzz
23:09 13.06.2013
Mingid suuremad salvo või muu nõukogudeaegse eesti tootja plekist mänguautod nägid sarnased välja... ESTONIA oli vist veel külje peal või midagi sarnast?
mällar
10:33 14.06.2013
ford gt prototüüp
trummsepp
10:53 14.06.2013
MB c111 on õige vastus. Oli 1990 alguses selline kollane juhtmega puldiga auto. Uksed käisid lahti, tuled põlesid ja käsid välja. Põnev asi oli. Pole rohkem kohand sellist. Plastikust, väga detailirohke.
vuoeldas
22:34 14.06.2013
Kas too kollane-viled-tuled-asi mitte Manqusta polnud?
Marko
17:36 15.06.2013
R.i.h.o
22:27 15.06.2013
Norma mänguautodest meenub mulle ainult selline kollane nagu siin näha : http://cache.osta.ee/iv2/auctions/1_1_14061937.jpg
sellest oli olemas ka puldiga variant aga see oli juba liiga äge asi, et ühel lapsel ka päriselt see olemas võis olla. Minul endal oli Norma autodest ainult vedrumootoriga "VIRU 10" ja siis see väike kallurauto. Tegelikult olid olemas ka Estonia vormelite ja kardi mudelid aga neid ma julgesin mängimiseks klaasitagant välja võtta ainult kindla teadmisega, et isa on hetkel kusagil väga kaugel :)
udu.
00:44 16.06.2013
Muide, too lingil nähtu Norma Miurade-ja-kurat-teab-millede-koopia on ka mu lapsepõlvemälestuste eredaim täht :D Lausa muljetavaldava disainiga :D
Viru-seeriat ja neid karte ja vormeleid on kah üksjagu omatud. Lisaks paar Norma tsirkuseautot, mitu kallurit, Lego-laadsed autod jne. Tagantjärele võiks nentida, et mänguasjade poolt vaadatuna polnudki elu nii troostitu :P

Uuel pildil olev meenutab poolakate FSO mingit mudelit. Aga ei tea küll ühtki sarnast...
be-em-wee
06:15 16.06.2013
Fiatlane ta vist ikka on. Äkki Seat on süüdlane?
taxijuht
13:21 16.06.2013
R.i.h.o
18:10 16.06.2013
Seat 1400 on õige vastus. Taksojuht ehk paneb siis uue pildi.
vuoeldas
11:55 17.06.2013
Pisut OT, uuesti link sellele Mangusta mänguautole: http://www.youtube.com/watch?v=EIsIv7BCObM
taxijuht
18:49 17.06.2013
Mis aasta 23. augustil demonstreeriti Tallinnas (kus täpsemalt) autot esimest korda?
taxijuht
18:53 17.06.2013
Loodan, küsimus asendab pildi!
vuoeldas
19:21 17.06.2013
1896 a augusti lõpus vuras Kopli tänaval (toona Telliskopli tee) ringi vist Benz-Velo nimeline sõiduriist?

Muudetud 17.06.13 19:24

taxijuht
08:13 18.06.2013
20. sajandi alguses ilmusid Tallinna tänavatele esimesed autod. Senistel andmetel tõi 1902. aastal esimese sõiduauto (Panhard-Levassor) Tallinna kapten Fjodorov.

Aga esimest autot tutvustati russalka juures Kadrioru velodroomil. Aasta oli küll Võldasel õige, 1896. Mudelit ma välja ei nuhkinud.

Äkki siis Võldaselt uus!
vuoeldas
16:34 18.06.2013
Võis olla ka miski demoüritus Kadriorus. V. Vende raamatus "Esimeset autost viimase voorimeheni" on ära märgitud ainult, et sõitu tehti selle autoga Koplis 23damal augustil 1896.

PS. Mälestusmärk soomuslaevale Russalka valmis aastaks 1902. Seega- Benz-Velot ta näinud pole, sarnaseid busse aga küll. Mis marki buss on pildil?
Madizzz
16:58 18.06.2013
Girón XIII Kuubast, tuttav värk :)
vuoeldas
17:13 18.06.2013
Just. Ja elagu Rahvaste Sõprus! :)
vuoeldas
17:17 18.06.2013
Tsekatagu tolle Giróni küljeaknaid. Omal ajal vana 260-ga Pirta rannast tulles oleks umbes Russalka juures soti andnud sihukeste akende eest.
Madizzz
19:56 18.06.2013
Selline 475 km/h Veyroni-tapja siis.
vdfvr
22:47 19.06.2013
Madizzz
02:00 20.06.2013
Vastus õige, uut pilti!
v8
18:10 21.06.2013
see pole päris autogi pildilt näha, et mingi joonistus või 3d joonistus programmis tehtud asi
Madizzz
13:40 23.06.2013
Ei oska öelda, kuna sellest autost peaks olema vähemalt prototüüp ka valmis ehitatud. Aga keegi võiks ikkagi uue pildi üles laadida.
erkki2001
22:25 26.06.2013
Kõik veel Jaani tähistamas või mis?
Kes soovib see võib panna uue pildi, sest tundub et "vdfvr" on Jaani tähistamisega siiani nii ametis, et pole saanud uut pilti panna.
vuoeldas
12:33 27.06.2013
Mis logo ilutseb selle auto ninal?
be-em-wee
18:31 27.06.2013
Lähen kõige lihtsamat teed: MG

Jaanipohmakas ei luba rohkem mõelda!
0977
03:05 28.06.2013
vuoeldas
12:49 28.06.2013
Põhimõtteliselt võib tolle GMC õigeks lugeda. Pildilt "lõikasin" küll välja Chevroleti logo, a minu teada müüdi neid asju Brasiilias ka GMC-dena. Ka be-em-wee vastas vist õigesti, raskusi oli vaid vormilise poolega? GM- Motors General? :)
Mälukamäng
19:56 28.06.2013
be-em-wee
02:07 29.06.2013
Jaanid tegid vingerpussi
G ja M siis aeti sassi :P
vuoeldas
20:47 29.06.2013
Näib, et "numbrid" pilti ei lajata. Kas MG-mees soovib Jaani-indulgentsi lunastada uue pildi näol? :)
be_em_wee
12:00 30.06.2013
Teada tuntud tõde see
tuu pole mitte BMW!

Eks see Jaan mul jättis jälje, ei suutnud keerulisemat leida.
udu.
13:59 30.06.2013
Eks ta Laguna kupee on.
be-em-wee
15:57 30.06.2013
Kupee lagun(eb)a jah.
udu.
21:52 01.07.2013
vuoeldas
22:31 01.07.2013
Mikituru tarbeks tehtud Jaapani säästukupee näikse olevat. Nissan midagi?
R.i.h.o
22:45 01.07.2013
udu.
23:39 01.07.2013
Acuraatne vastus. Uus pilt!
R.i.h.o
22:36 02.07.2013
vuoeldas
16:30 03.07.2013
See pagana õhuava esitiivas... Kurrja! Dementsus hiilib ligi. Kui esimest korda näeks, pakuks Talbot, Voisin või miskit sihukest. A ma "tean", et too on midagi muud.
R.i.h.o
22:47 05.07.2013
Täiesti tõsi, et ta miskit muud on :)
Vihje voorus ütlen, et nii kümmekond aastat tagasi üritati sellele automargile uuesti hinge sisse puhuda, nagu paljudele omaaegsetele kõlavatele nimedele.
Otsige nüüd seda "tõde" jutumärkide vahelt
studebaker22
23:46 05.07.2013
R.i.h.o
09:19 08.07.2013
Ei ole Stude. Euroopast pärit.
vuoeldas
13:39 08.07.2013
See "kümne aasta" vihje töötas. Esimese hooga tuli pähe neli sobivat: Spyker, Maybach, Bugatti (mööndustega- elas ta ju ka üheksakümnendatel paar aastakest) ning Veritas. Selle viimase võib ka "lukku panna". Mudeliks pakub tark kast laua alt "Scorpion". Veritas Scorpion.
vuoeldas
16:04 08.07.2013
Eeldusel, et läks pihta.
R.i.h.o
22:23 08.07.2013
läks küll pihta! Veritase pildi juurde oli mul lisatud ka üpris otsene vihje, "Veritas" on siis tõlkes "tõde" ladina keeles
Võeldase pildil tundub olevat Maserati quatroporte fastback näituseks.
vuoeldas
23:56 08.07.2013
Nii ta on. Tähelepanuväärne pilt mu meelest. Too peletis näeb "kuudi"võtmes ja selle nurga alt kaunis.
r.i.h.o
10:30 10.07.2013
Selline kergelt küürakas auto nüüd?
vuoeldas
11:39 10.07.2013
Kõik nagu viitaks GM-ile, a liiga küürakas on. Varukaardina käiks välja Chrysler-Rootes liini.