Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

vuoeldas
00:00 29.04.2013
Sihuke uhke veereja.
be-em-wee
08:41 29.04.2013
Packard Patrician?

Aaaaga juba olen arvamusel, et mitte. Ja ka Nõukogude Kajakas ta mitte teps pole!
vuoeldas
09:26 29.04.2013
Jutul on jumet, kuigi pole ta ei Packard ega Kajakas. Pildil kujutatu on prototüüp. Seeriauto nina on muuseas tolle mainitud Packardiga äravahetamiseni sarnane.
be-em-wee
21:45 29.04.2013
Küll uurisin neid, aga.......ei miskit. Korra tahtsin isegi panuse panna Henney limusiinile, aga tuu pole tuu ka vist.
vuoeldas
22:45 29.04.2013
Umbes pool aastat tagasi võis lugeda uudist, et tootjamaa president seda marki esindus-sõiduki ära põlgas.
be-em-wee
23:04 29.04.2013
Putjale ei meeldinud limusiin ZIL
be-em-wee
23:08 29.04.2013
Jah kui nüüd takkajärgi tark olla siis ZIL-111 nina oli küll väga Packard Patrician sarnane.
vuoeldas
23:31 29.04.2013
Nii on. Lisanime "Moskva" kannab see prototüüp.
be_em_wee
07:18 30.04.2013
Üks moonutis, kuid vast mitte liiga keeruline!
alfa13
07:59 30.04.2013
be-em-wee
11:03 30.04.2013
Pullimees ;) Aga jah 5 pluss, paluks uut!

Umbes 10a tagasi sõitis ühe töökaaslase onu sellise rohelisega ringi. Sain ka siis ise seda limusiini käperdada.
alfa13
13:23 30.04.2013
välimust on moditud
udu.
14:06 30.04.2013
stento
14:49 30.04.2013
alfa13
14:50 30.04.2013
stento vastus on õige
Marko
10:25 02.05.2013
Kes soovib, võib uue pildi panna, aeg ammu ümber.
qp
23:10 02.05.2013
Mis lennumassinaga tegemist? ;-)
R.i.h.o
09:24 03.05.2013
Uksed näikse olevat Fiat Pandalt. Aga auto ise on täpsel sellise olmisega nagu see Jaapani anime tegelane Piccaccu
qp
09:30 03.05.2013
Nii ta ongi- fiat panda eerkrahvt. Suve alguses pidi junaitid motorsis seda juba saada olema...
vuoeldas
12:52 03.05.2013
Tea, kas tihenev konkurents sunnib ka MÕV-ile feisslifti peale?
R.i.h.o
02:02 04.05.2013
Kes ise seda lahti võtnud, sellele kindlasti lihtne aga ka need kes pole armatuuuri alla piilunud peaksid ära tundma.
hmmmmm44444
01:03 05.05.2013
rool nagu trabandil aga esiklaas pole piisavalt püsti vist..
R.i.h.o
09:05 07.05.2013
Vist on vihjete voor, üks sportlik pallimäng kannab sama nime :)
qp
10:35 07.05.2013
Igastahes on samasugune suunakang ja rool VW arsenalist, isegi ehk golf 3 oma? Armatuurialust pole näinud.
GM'
14:16 07.05.2013
r.i.h.o
20:57 07.05.2013
Golf 3 on jah tegu! gp palun uus.
qp
00:12 08.05.2013
Miskit eriti ei muutnud. nn guuglikindlusest ei tea midagi. Püüan seal Andaluusias kuidagi mängu jälgida ka, kui netti levib...
udu.
01:08 08.05.2013
Kas see on seesama Renault, mis siin paar korda varemgi figureerinud, miski Juvaquatre vms?
udu.
14:52 08.05.2013
B
21:02 08.05.2013
Paistaks nagu oleks Cobalt?
udu.
23:51 08.05.2013
Chevy Koobalt jah. Uus pilt!
B_E_N
00:47 10.05.2013
Selline iludus siis ...
udu.
00:54 10.05.2013
Keegi on Volga kallal imetrikke teinud?
B
17:43 10.05.2013
Volga kallal on tõesti imetrikke tehtud, vot ei tea nüüd, kuidas reeglid nõuavad, kas on vaja teada ka seda huvitavat nime, mis see Volga kannab või piisab ka mainitud infost. Minu jaoks on teadmine, et tegu Volgaga, igati piisav.
udu.
20:00 10.05.2013
Kui keegi enne homset täpsemalt teada annab, võib uue pildi panna.
udu.
13:12 11.05.2013
Moonutamata pildilt vaatab vastu lausa uskumatult ropp moonutis: http://madmax6391.deviantart.com/art/GAZ-NAMI-Volga-Prestige
-179325816
Marko
14:34 11.05.2013
udu.
14:35 11.05.2013
Ragistage nüüd ajusid :P
erkki2001
14:53 11.05.2013
Esimese hooga pakuks mingit Oldsmobile-i
Ma tean seda esiotsa, aga ...

Muudetud 11.05.13 14:54

r.i.h.o
20:25 11.05.2013
oldsmobile achieva?
udu.
22:12 11.05.2013
R.i.h.o
09:20 13.05.2013
udu.
10:10 13.05.2013
Oehh... On's mõtet vastust välja hõigatagi? :D
erkki2001
10:17 13.05.2013
Ohhh mina tean, mina tean... :)
Rover 3500 Vitesse.

Vot niimoodi teadsingi kohe :):):)
erkki2001
10:18 13.05.2013
Ilmselgeid asju ma ikka tean :):)
R.i.h.o
19:32 13.05.2013
Nii ta on, eelmine minu pilt oli ehk veidi keerulisem, siis ma mõtlesin, et nüüd võiks vähe lihtsam saada.
erkki2001
22:48 13.05.2013
Nii.

Ühe kuulsa tädi ilus auto.
Väidetavalt tehti neid VÄGA vähe. Nii vähe, et mõni võiks lausa öelda, et ühe käe sõrmedel võib tehtud autod kokku lugeda.
R.i.h.o
19:23 14.05.2013
Cadillac ghia coupe?
erkki2001
22:06 14.05.2013
No ma ei tea...
Ma arvasin, et noh, et no ühe vihje (peale selle esimese) ikka peab tegema, et nii kerge see auto nüüd ka ei tohiks olla.
Esiotsa näitamisega ilmselt oleks ära arvamine hetkega tulnud.
Nägin siin vaeva igatpidi, et guugli kindlaks asja teha ja puha ja ei... Lihtsalt arvati ära.

Samas muidug härrased udu.; R.i.h.o. ja veel mõned on lihtsalt omaette klassis võrreldes siin minusuguse "teadjaga".

Tegemist jah 53nda aasta Cadillac Ghia Coupe-ga, mis väidetavalt kuulus Rita Hayworthile.

Ega miskit.

R.i.h.o.-le pildi panemise õigus ja mina lähen nüüd oma teadmisi täiendama.

:)

Muudetud 14.05.13 22:08

R.i.h.o
08:54 15.05.2013
väike vahva tegus kaubik?
udu.
19:25 15.05.2013
Alustaks kusagilt. Jaapanlane?
erkki2001
20:17 15.05.2013
Ma tahtsin alguses hüüda, et mingi Mini derivaat, aga siis lähemalt vaadates see ikkagi päris nii ei ole.
Taustal tundub olevat Fiesta/Focus lubab arvata, et ikkagi Euroopale asi lähemal.
Kuudi järgi võiks ju arendada, et kuskilt Lõuna-Euroopast pärit aparaat ja siia loeks ka Prantsusmaa (või Hispaania või Itaalia) toodangu.

Muudetud 15.05.13 20:18

udu.
20:45 15.05.2013
Kui link teise ukseserva nihutada, hakkab kummitama "maanteemuhk". Aga ükski Fiat ei klapi samas ka.
vuoeldas
23:52 15.05.2013
Need stange"kihvad" on tuttavad. Autobianchi Bianchi-midagi?
alfa13
08:15 16.05.2013
vuoeldas vastas põhimõtteliselt ära: Autobianchi Bianchina Furgone
R.i.h.o
08:31 16.05.2013
Just täpselt nii ta on!
vuoeldas
11:58 16.05.2013
Furgoncino-ks kutsusid nad ise seda vist. A nüüd üks Uazik jälle.
udu.
13:34 16.05.2013
Üks vanade Jeepide sarnaste sõidukite tootja aparaatidel olid sarnased näod kui pildiloleval, küllap ta siis sama marki on. Tuleks nüüd see mark kah meelde, oleks hea...
qp
20:21 16.05.2013
Arvasin, et esimese hooga tundsin ära Mahindra pikapi... läksin kontrollima- nüüd pole kindel eriti, kas äkki mingi erimudel?
vuoeldas
21:35 16.05.2013
Minu teada pole selle tootja teine maastur sama näoga.
Mahindraga seos puudub.
Sihukesi sõidukeid tehti alla kaheksakümne ja ka need vähesed toodetud kutsus tehas tagasi. Olevat oht pooleks murduda või midagi säärast.
udu.
22:18 16.05.2013
Seda nägu pidasin silmas: http://images.gizmag.com/inline/troller-1.jpg Minu arvates on mingi sarnasus olemas.
Ja osutuski õigeks, peale pikka mõttetööd ja netis tuhnimist. Ehk siis Troller. Siin natuke juttu kah sellest pooleksminemisest: http://en.wikipedia.org/wiki/Troller_Pantanal
vuoeldas
22:35 16.05.2013
Troller neh. Kui nüüd hoolikamalt vaatama hakata, on esivõred tõesti ühe vitsaga löödud. Tolle Pantanali imelised tuled tõmbasid endale kogu minu tähelepanu ja "grill" jäi märkamatuks. :) Vabandan. Viska uus, Udu!
udu.
08:56 17.05.2013
Parema puudumisel midagi lihtsat ja igavat :P
erkki2001
21:08 18.05.2013
Mingi jaapanlane USA turu jaoks 90ndate lõpp 2000ndate algus?
Toyota?
Corolla?
ddig
22:37 18.05.2013
Täna nägin just ühe Vahemere saare kohalikus bussis sama kirjega stereot :-)

Logic Control Center vms.

Selle all oli mingi Toyota nime kandev võimendi sarnane vidin aga buss ise oli mingi umbluu.

Siin saarepeal olen päris mitu pilti teinud, mis käesolevas teemas võiksid vahel hädast välja päästa. Ise ma kuukella otsas elada ei viitsi aga jälgida on siinset teemat päris huvitav.
udu.
13:32 19.05.2013
Corolla jah. Küljesiluett olnuks paugupealt äratuntav :D
erkki2001
11:53 21.05.2013
Vabandan väikse pausi pärast.

Pilt siis selline, et iga teise nurga alt oleks ilmselt väga kerge ära tunda.
Kuigi ma ei arva, et see nüüd keeruliseks osutub.
vuoeldas
15:11 21.05.2013
Kas see on kuidagi Fordiga seot? Stangi miski ulme-proto?
erkki2001
19:54 21.05.2013
Fordiga küll seotud, aga mitte otseselt.
Selle auto põhjal on tehtud üks VÄGA kuulus auto.
See kuulus auto küll teist värvi. :)))
Nagu ma ütlesin, siis absoluutselt iga teise nurga alt oleks ära arvamine üli lihtne.

Muudetud 21.05.13 19:55

vuoeldas
20:31 21.05.2013
Asoo. Batmobile toorik Lincoln Futura on see?
erkki2001
20:37 21.05.2013
Nojah, nii palju siis sellest, aga vähemalt ühe vihje ikka sain panna. :)))
Nii see on - 1955 Lincoln Futura Concept.
Järgmise pildi õigus vuoeldas-ele
Marko
21:08 21.05.2013
Siin peaks olema kaks liigat: algajatele ja edasijõudnutele. Mind nöögiti samamoodi, mis mõte on üldse pilti panna? Kuigi jah, olen märganud, et edasijõudnud on loobunud (neile) ilmselge vastuse väljaütlemisest.

Muudetud 21.05.13 21:14

vuoeldas
22:22 22.05.2013
Andestust viivituse pärast. Parem Hilja kui mitte kedagi.
alfa13
11:12 23.05.2013
Factory Five Spyder GT?
vuoeldas
11:32 23.05.2013
Nii on. Kas isand alfa13 on tqhq foorumi lugeja? :)
alfa13
13:12 23.05.2013
tqhq-s käin harva, kui olen pildistanud mõnda erilisemat eesti nr-ga usakat - et kas on mingit juttu selle kohta. vueldase küsimuse peale viskasin kiire pilgu foorumisse, kuid ei hakanud silma ühtegi FFR teemat ...
udu.
13:54 23.05.2013
Ilmselt Venemaa numbrimärkidega hiina ime?
vuoeldas
13:57 23.05.2013
alfa13
14:36 23.05.2013
Hiina ime see ei ole. Globaalselt tuntud mark, mis Eestiski müüb hästi.
udu.
01:34 24.05.2013
Oleks tegelikult kohe Hondat pakkunud, aga tundus liiga ilmne, seepärast ka see hiinlase-jutt.
Üllatavalt kähku sain õige kätte: http://en.wikipedia.org/wiki/Honda_Airwave
alfa13
07:42 24.05.2013
Airwave jah - Honda Jazzi universaalkerega teisend.
udu.
08:35 24.05.2013
erkki2001
09:04 24.05.2013
McLaren MP4-12C
Ma jälle teadsin miskit :))
udu.
10:26 24.05.2013
Marko
10:17 27.05.2013
Võtan endale õiguse magava Erkki eest välja öelda: pildi võib panna, kes aga soovib.
vuoeldas
16:08 27.05.2013
Ma võtan sel juhul enese õiguse lisada pilt.
vuoeldas
18:22 28.05.2013
Tegu on neljaukselise sedaaniga. Kui siinsed mängijad seda autot küljelt näeks, oleks neil õige niidiots käes. Tolle auto nö baasmudeli baasmudelid on veerenud ka meie teedel, mõned ilmselt liiguvad siiani. Küsimuseks olevale mudelile pakutud mootorite suurust ma vihjeks ei ütle- olgu see teile ka vihjeks. :)
erkki2001
21:01 28.05.2013
Magasin siin jah oma magamisi.
Aga pildi kohta mingil põhjusel tahaks öelda, et kas äkki miskit Nissan/Datsun suunalt?
Esimese hooga tuli selline mõte.
be-em-wee
23:53 28.05.2013
Kuna klapid tunduvad esituledel peas olema siis meenutab mulle hoopis Hondat miskist 80 lõpp, 90 algusest.Aga otsid hetkel ei saa,sest raal vääääääääääga tõrgub
vuoeldas
10:46 29.05.2013
Otsiga maa alt ja maa pealt, tsiteerides Eesti filmiklassikat. Pigem maa pealt, selle maa pealt, kus vanasti Euroopas pisut vananenud mudelid enesele uue avarama hingamise said.
B
20:55 29.05.2013
Mina, kui vana Senatori-fänn pakuksin esmapilgul Holden Calais, kuid mis konkreetne erimudel see on, vot selles osas jään momendil vastuse võlgu. Kuid eks uurin nati, vb leian vastuse.
B
20:59 29.05.2013
Peaks vist see olema - VL Brock HDT Director
r.i.h.o
22:03 29.05.2013
Kuidas küll selline iludus mul varasemalt märkamata on jäänud :) täpselt minu maitse järele. Väga cool näeb igatahes välja!
vuoeldas
22:51 29.05.2013
B_E_N räägib tõtt.
B
22:13 30.05.2013
Vabandan kaasnuputajate ees, unustasin pildi lisamise. Kui kellelgi midagi huvitavat on, siis võib ise siia lisada, vastasel juhul hiljemalt homseks otsin midagi. Kahjuks see google on pildi lisamise nõnda raskeks teinud, et see on paras peavalu. Seetõttu ei olegi enam mingit lusti neid mõistatusi siin ära arvata, kuid seekord Senatori-fännina ei saanud mitte ennast tagasi hoida :)

Nii, et kui kellelgi on head pilti, siis palun lisada. Kui ei siis hiljemalt homseks proovin midagi huvitavat organiseerida.
B_E_N
23:51 30.05.2013
Kuid siiski üks pilt leidus arvutis. Erinevalt eelmisest pildist pole tegu tuuninguga vaid just selliselt see auto ka tehasest väljus.
vuoeldas
08:19 31.05.2013
Kas ehk lõpuotsa Alpine?
B
19:48 31.05.2013
Alpine on pildil tõesti, kuid huvitaks, mis mudeliga täpselt tegu ja selle mudeli eripära.
udu.
12:01 01.06.2013
Ei oskaks muud öelda, kui GTA ja USA turule mõeldud? See ninas istuv väike numbriplaat on üdini ameerikalik.