Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

erkki2001
01:04 01.09.2013
Need uued on kõik nii ühte nägu.
Uus Chevrolet Impala.
udu.
01:58 01.09.2013
On jah ühte nägu. Uus pilt!
erkki2001
10:18 02.09.2013
Täna pakuks nuputamiseks siis järgneva automobiili.
vuoeldas
11:10 02.09.2013
Ghia ja Chrysler, või vähemasti miski nö Mopar.
erkki2001
11:23 02.09.2013
ts
12:01 02.09.2013
tulenool 3?

ehk siis ghia dodge firearrow
erkki2001
14:05 02.09.2013
"ts"-ilt õige vastus.
Ootame siis uut pilti ka.
ts
09:04 03.09.2013
see,et
09:18 03.09.2013
Tagasi tulevikku autu?
ts
13:19 03.09.2013
kindlasti mitte- midagi ülemäära kuulsat selles autos ei ole
ts
07:22 05.09.2013
Tegelikult natuke ikka on kah - on see auto ehitatud ühe üpris kuulsa põhja peale ja ühe üpris kuulsa tuuningfirma poolt
vuoeldas
11:04 05.09.2013
Ei meenu, mitte ei meenu selle nimi. Helmutitemaalt on see asi pärit, seda ma tean. G-tähega midagi?
ts
12:50 05.09.2013
helmututemaa on korrektne...

G täht ei ole korrektne. Mainaid ehitavad nad enamvähem ühekaupa mitmeaastase vahega ja kokku on neid tulnud umbes 10 ringi :-)

Põhitegevusse kuulub aga siiski tuuning (ja mõne eksklusiivsema automargi esindamine)

ja põhjaks on sellele masinale valitud üks selle aja "legendaarsemaid" (võidu)sõiduautosid (mida teavad tõenäoliselt kõik, kes vähegi autohuvilised on)
ts
15:37 05.09.2013
kiirendamiseks siis niipalju, et Z on korrektne täht :-)
B
20:53 05.09.2013
Mul isegi riiulis üks vana Auto Zeitung nr. 18/87, kus Hans-Albert uhkusega oma autosi tutvustab :)
R.i.h.o
22:47 05.09.2013
ts
09:52 06.09.2013
just täpselt Zender Vision 1

uut pilti :-)
vuoeldas
12:29 06.09.2013
Oot, a millest neid Zendereid tehti, mis oli "doonoriks"?
xxxxxxx1
12:57 06.09.2013
ts
15:09 06.09.2013
Kogu ajaloo vältel (muidugi väga ümberehitatud) doonorid:

Vision 1-> Audi quattro
Vision 2-> ?
Vision 3-> MB SL 500
Fact 4 spider-> Audi V8
Fact 4 BiTurbo-> Audi V8 (turbiinidega)
Progetto 5-> Alfa 75
Escape 6-> TVR 280 (?)
Thirty 7-> ?
Straight 8-> M3

üldiselt olid kõik hi-tec masinad üksikeksemplarid (peale Fact4- mida oli kaks) ja väidetavalt ka Vision 2 (mida võibolla tehti samuti tervelt 2)

aga tiibasid ja kerekomplekte saavad kõik soovijad jätkuvalt :-)
B
23:40 06.09.2013
Eelnevale lisaks, et ülal minu postis mainitud ajakirjas oli juttu viiest autost: 2 X Vision 1, millest hilisem kandis nime 1S ja oli väidetavalt laiem, 1 X Vision 2 ja 2 X Vision 3, millest hilisem oli ilma katuseta roadster.
Marko
01:25 08.09.2013
Äraarvamisest on kaks päeva, seega võib uue pildi panna kesiganes.
r.i.h.o
08:40 09.09.2013
vabandused pildi hilinemise eest aga mul jäi paar päeva arvuti kasutamist ajapuudusel lihtsalt vahele.
vuoeldas
09:39 09.09.2013
L-Ameerika ja seotud mingil viisil Volkariga?
see ju nii lihtne :)
15:34 09.09.2013
NSU P10. Pilti lisada ei soovi.
udu.
23:45 09.09.2013
Järjekordne pildikuugeldaja kelgib ja praalib siin oma oskustega...
se,et
00:26 10.09.2013
Selline "autu" moodi siis..
ˇ
06:36 10.09.2013
see on see venelaste invakäru vol.2 või?
tudu.
15:20 10.09.2013
to udu.
Järjekordne sapine vanake toriseb.
n.
15:24 10.09.2013
no see NSU pole ka ju kuigi keeruline pilt, iseasi on ära arvamine kui sul uut pilti pole. ma ise ka käin siin üsna sageli aga kuna mul pilti pole (ja ei viitsi ka sellega väga mässata), siis ma jätan vastamata.
ts
15:44 10.09.2013
Austame reegleid ja teisi mängijaid :-)

Enne mänguga poole peale jõudmist sai mängijate vahel kokku lepitud, et kellel uut pilti pole, see ka pildi lahendust ei ütle (mis seal salata- olen ka ise paar korda peale seda patustanud, kuna on pilte, mida guuglikindlaks teha ei õnnestu sellsielt, et auto veel ära tuntav oleks)

Kellel on väga tahtmist oma mälu testida (või guugeldajana uhkeldada vms) võib võtta kogu pildimängu leht-lehe haaval ja vaadata, palju sealt autosid tunneb (lõppude lõpuks ju siin mängus auhindu ja igikestvat aupaistet õige vastuse eest ei jagata- suvalistest fraasidest leiutatud kasutajanimedki on ju virtuaalselt tuvatastamatud)

Auhinnaks on ikkagi see, kui paned üles pildi, mille kallal selle mängu absoluutsed profid mitu aega vaevlevad või mille mõistatamise käigus ise tunduvalt targemaks saab :-)
vuoeldas
16:24 10.09.2013
Retsept no5 ts`i viimasele kommentaarile:

Auhinnaks on ikkagi see, kui paned üles pildi, mille kallal selle mängu absoluutsed profid mitu aega vaevlevad või mille mõistatamise käigus ise tunduvalt targemaks saab :-)

udu.
23:03 10.09.2013
Müts maha ka praeguse pildi panemise eest. Siiani selgusetu, kas tegu invakäru, cyclecar'i või commuteriga. Senine tuhnimine pole veel kuhugi viinud...
udu.
23:09 10.09.2013
Nigu needus. Jõuad just rumalasti targutada, kui minut hiljem millegi sarnasega trehvad :P Kas see võiks olla see Electra King? http://cars.uk.msn.com/motorshows/pebble-beach-monterey-week
/the-weirdest-cars-of-pebble-beach-and-monterey-week-2013-1?
page=26#image=26
udu.
13:17 11.09.2013
Kuna vastuse kinnitust pole tulnud, jäi üle ise see välja otsida. Ehk sama pilt siis: http://hooniverse.com/2013/04/16/for-sale-1964-bz-electra-ki
ng-is-a-true-original/
udu.
14:41 11.09.2013
vuoeldas
16:11 11.09.2013
Eeee, kas mitte DeTomaso?
vuoeldas
17:10 11.09.2013
Lollakas, ise olen DeTomaso.:) Too on hoopis Cizeta midagi...
vuoeldas
17:18 11.09.2013
Khmmm, pime kana leiab ka tera, ja need muud värgid. Nii Cizeta kui tolle DeTomaso "lõigatud" tagatiiva kaare on joonistanud Marcello Gandini.:)
udu.
22:44 11.09.2013
Cizeta ikke, mis muud :P
vuoeldas
00:32 13.09.2013
Näikse, et eileõhtune pildi saatmine nurjus. Lajatan uuesti:
udu.
00:56 13.09.2013
Kas Hiina Suur Müür on BMW X6'te matkinud?
vuoeldas
01:36 13.09.2013
Tänava otsast seda autot märgates pidasin ka mina teda millekski selliseks. Pisut lähemale astudes, juba enne logode nägemist, oli selge- hiinlane ta pole. Liiga puhaste joontega ja viimistletud.
udu.
11:56 13.09.2013
Viskan sisetunde järgi: Honda, või pigem Acura siis juba.
vuoeldas
12:55 13.09.2013
Just nii, Acura ta on. Mudelinimeks miskid tähed, mida ei jõua keski meeles pidada. Viska uus pilt!
udu.
15:49 13.09.2013
vuoeldas
16:05 13.09.2013
Too on kindlasti venelane, Russo-Balt concept?
vuoeldas
19:38 13.09.2013
Tark kast ütleb, et too eelmine tõesti on Russo-Balt- seega lajatan uue pildi:
ˇ
19:49 13.09.2013
see võib vabalt olla uus gaz või gazel.
R.i.h.o
10:41 14.09.2013
R.i.h.o
11:11 14.09.2013
Aga tundub ,et tegu on hoopis Hino 185 truckiga mis usa turule kõvasti pihta annab.
vuoeldas
03:44 15.09.2013
R.i.h.o
22:37 15.09.2013
Kunstilise töötlusega pilt.
udu.
07:24 16.09.2013
Kah üks kordus (vist?)
vuoeldas
09:12 16.09.2013
Sbarro kajakatiibadega 126?
udu.
09:18 16.09.2013
vuoeldas
13:35 16.09.2013
ts
09:43 17.09.2013
Elustiili pickupina annaks see kindlasti silmad ette kapitalistlike sigade poolt ehitatud international cxt-le... ja seda juba aastakümneid varem.

Kahjuks küll keretüübilt oli tegu vist siiski sedaaniga, mille põhieesmärgiks oli testida zubrjonok tüüpi haagiste kandevõimet ja käitumist maanteel :-D

ametlikult siis Maz 541
vuoeldas
10:08 17.09.2013
Kõrgemalt poolt laekunud heakskiitva otsuse alusel lugeda seltsimees ts-i nii tehniliselt kui ideoloogiliselt filigraanne vastus õigeks ning premeerida seltsimees ts-i võimalusega postitada pilt noorsugu harivasse tehnikanurka. Uraa!
ts
10:27 17.09.2013
Jätkame natuke teise ideoloogiaga :-)
aaa3434
14:39 17.09.2013
midagi hyundaide poole?
ts
15:15 17.09.2013
ei ole hyundaiga kuidagi seotud
Ehhnehh
15:19 17.09.2013
Paistab nagu Murano Crosscabriolet?
Ehhnehh
15:30 17.09.2013
Ehhnehh
16:21 17.09.2013
Jätkame kabrio teemadel siis :)
udu.
23:05 17.09.2013
Selline näidikuplokk on Daewoo/Chevrolet Sparkil, eksole?
Ehhnehh
14:52 18.09.2013
udu.
08:07 19.09.2013
Aga kas see
12:03 19.09.2013
on midagi Indiast?
udu.
13:04 19.09.2013
Sealt, ja mujaltki.
vuoeldas
17:31 19.09.2013
India öeldi ette... Ja see näeb välja nagu midagi, mis on algselt olnud luukpära. India tarbeks sedaaniks kohandatud Euroopa väikeauto, nt Clio, Fiesta, Corsa vmv. Kõige rohkem on Fiesta moodi, pakun: Fiesta, eee... Classic nt.
udu.
23:57 19.09.2013
Pinguta õige pisut veel, et see õige nimi tuleks, ja pane uus pilt.
vuoeldas
11:11 20.09.2013
Tark kast ütleb: Ford Ikon. Uue pildiga ehmatan õhtul.
vuoeldas
18:54 20.09.2013
vuoeldas
21:56 22.09.2013
Ok, vihjed. See pole see, millena esmapilgul näib. Kaheksasilindrilist V-8-t kapoti all pole, ilmselt on seal peidus hoopis akud. Väidetavalt on tegu puhtalt elektriautoga. Sõiduriista nimigi on seotud elektriga, küll keemia võtmes. Küsitava sõiduriistaga sama nime kannab ka üks Aasiast pärit autotootja.
udu.
22:42 22.09.2013
Liiga palju ütlesid ette :S Mitte, et ma küsitut sellest hoolimata enne oleksin teadnud või sellest kuulnud :P
r.i.h.o
22:44 23.09.2013
njah, ilma vihjeta poleks välja mõelnud, liiga ilus samodelkini kohta
Marko
11:33 24.09.2013
Kas te jäätegi pilvedesse hõljuma või saavad amatöörid ka teada, mis lapsel nimeks?
udu.
12:16 24.09.2013
Oli kerge lootus, et mõni amatöör pärast pikka ajuderaginat vastuse välja mõtleb :D Aga siis teeks hoopis nii, et mina ütlen välja ja Riho paneb uue pildi. Juhul, kui ta ise nõus on muidugi.
Eeldan, et pildilkujutatu kannab nime Proton?
vuoeldas
16:28 24.09.2013
Proton ta tõesti on. Sündinud N-Liidu viljastavates tingimustes. Erinevalt teistest "Nõukogude inimese autodest" (va YUNA ja veel mõned üksikud) korrapäraste joontega ja ilus auto. Eraldi märkimist väärib, et tegu on ilusa elektriautoga. Suht haruldane nähtus kogu maailmas.:)
r.i.h.o
01:39 25.09.2013
Täidan oma kohuse nii ühis- kui ka inimkonna ees
vuoeldas
09:57 25.09.2013
Mõningate joonte järgi tahaks selle Volvoks ristida. Viimase PV miski algne versioon? Volvo PV, ütleme mikipäraselt "Panel Truck".:)
R.i.h.o
21:40 25.09.2013
on, on täpsemalt siis PV833
vuoeldas
14:24 26.09.2013
erkki2001
14:40 26.09.2013
Esimese hooga - Ford Crown Victoria / Mercury Grand Marquis
vuoeldas
15:08 26.09.2013
Oled tõele lähedal, kuigi pole ta kumbki nimetatutest. Seda autot küljelt nähes hüüaksid siinsed mängijad kooris ühe margi ja mudeli nime. Aga seda vastust ei saaks õigeks lugeda.:)

Muudetud 26.09.13 15:10

erkki2001
15:22 26.09.2013
Lincoln-ilt midagi?
Hiina Lincoln?

Muudetud 26.09.13 15:24

erkki2001
15:26 26.09.2013
Hongqi Qijian või Hongqi CA7460?
Ehk siis - 红旗旗舰 või 红旗CA7460?
vuoeldas
15:27 26.09.2013
vuoeldas
15:39 26.09.2013
Väidetavalt Meerikast saadetud juppidest Changchunis koostatud Town Car. Iseasi, kui palju Hiinas näputööd tehti. Võib arvata, et saadi pea komplektsed autod, mida väikesed näpud tulede ja punaste viguritega "vääristasid".
erkki2001
12:04 27.09.2013
Selline uus kontseptsioon vana kontseptsiooni põhjal.
udu.
13:54 27.09.2013
Alfa Romeo BAT nägi kauges-kauges minevikus selline välja.
erkki2001
00:10 28.09.2013
"Berlinetta Aerodinamica Tecnica."
Teid ei eksita isegi õigete lipuvärvidega, nagu näha ... :)
Vastus õige ja "udu."-lt siis ootaks uut pilti.
udu.
16:55 28.09.2013
R.i.h.o
19:14 28.09.2013
Hyundai santa fe 2013 mudel
udu.
21:12 28.09.2013
Ei tulnud hetkel pähe midagi keerulisemat mõistatamiseks välja panna. Õige vastus loomulikult.
r.i.h.o
10:33 29.09.2013
Katsetame vahepeal agraar tehnikaga, mis mõned ajad tagasi kaamera ette jäi
vuoeldas
13:12 29.09.2013
Kottpimedus esmalt. Pärast kümneminutilist guugeldamist läks pisut valgemaks. Ja tahaks küsida: kas see "moog" on pärit Austriast?