Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

qp
15:37 14.02.2014
Kas tõesti tuli avalikuks, et sm udu pole Itaalias või Hispaanias käinud?

Aga siin siis teile golfklassi auto. Arvan, et pole veel olnud.
r.i.h.o
00:04 18.02.2014
Nii, seda concepti ma ilmselt näinud ei ole, ei tule midagi mis kellukest helistaks. Ja ka disain üldiselt on selline mitte midagit ütlevalt anonüümne.
Ma paneks oma panuse sellele, et tegu näiteks jälle mingi peaaegu surnud automargi elustamisega mingiks odav brändiks, a la Dacia või Skoda.
Aga kes küll selle taga võiks olla, mina ei tea!
qp
13:58 18.02.2014
Millele sa panuse panid, vastab tõele 100%! Uskumatu. Kuid eksisid markidega... ja pole just odavpränd;-) Sinu pakututest tuntumgi mark.
Legor
14:54 18.02.2014
Studebaker Lark ?
qp
09:02 20.02.2014
No näedsa... põlndki nii raske;-)
Marko
19:53 23.02.2014
Legor vist ei viitsi pilti panna või pole reegleid lugenud, seega vaba maja.
Legor
20:04 23.02.2014
Marko, sul on õigus, ma ei viitsi uut küsimust mõelda. Annan järje üle kõige kiiremale
abu1014
18:57 27.02.2014
Lükkan siis ise pildi ülesse, mis tehtud sõbra aknast. Auto ise pole väga eriline, kuid ehk see pildi kvaliteet ja kaugus teeb asja natukene keerulisemaks teile.
vasjavasja222
20:35 27.02.2014
Lancia Y kaheksakümnendatest?
R.i.h.o
22:28 27.02.2014
Või ka Autobianchi Y10
abu1014
22:51 28.02.2014
Usun, et vasjavasja222 vastuse võib õigeks lugeda, kuigi nr 10 jäi puudu vastusest. Uut pilti palun!
vasjavasja222
23:46 28.02.2014
vasjavasja222
11:23 02.03.2014
See auto on toodetud Aasias, ühes saareriigis ühe vägagi levinud auto baasil. Ehk on sellest abi?
udu.
14:30 02.03.2014
Küllap ta siis Mini peale ehitatud on. Otsimine võib halliks ajada, ega neid just vähe pole :)
vasjavasja222
15:15 02.03.2014
Ei ole Mini. Sellest pidi selline sportlikum auto saama, kuid trummel piduritega ja nigela võimsusega, kuna alusks olev auto ise polnud mingi püss. Lugu on üsna sarnane Delta Integralel baseeruva Hyenaga, diiler võtab mingi platvormi ja kujundab auto kere oma maitse järgi. Riik on Filipiinid, auto väiketootmine algas 1974. Nimi?
R.i.h.o
09:19 04.03.2014
Mitte, et ma nüüd ülemäära pingsalt oleks otsinud aga kurja, minul ei õnnestusnud isegi interneedusest veel infot sellise asja kohta leida. Veel on vaja aega!
vasjavasja222
10:39 05.03.2014
Kui sa arvad ära mille baasil ta tehtud on, siis leiad ka interneedusest selle margi. Viimased kaks vihjet: 4 tähte ja mingis keeles tähendab see sõna ka ühte neljajalgset. Võimalik, et mind pole arvuti taga jupp aega, nii et kes ära arvab, paneb uue pildi
vasjavasja222
14:18 07.03.2014
Ega see küsimus ei olnud just lihtsate killast, ei hoia mängu kinni. Vastus on Toro. Seda tehti Põrnika baasil, 44 hj. Ega interneeduses väga palju infi selle kohta ei leia. http://www.allcarindex.com/auto-car-model/Philippines-DMG-To
ro/

Kes ees, see paneb uue pildi
R.i.h.o
10:26 08.03.2014
See üks neist vähestest, mis siin mängus ajajooksul vastuseta jäänud. Hea leid!
udu.
13:53 14.03.2014
Et mäng välja ei sureks...
wiki_432
15:55 14.03.2014
Esiots assotsieerub Fiat Palioga, seega võiks vaadata brasiilia Fiati valikut. Mingi ...eee... Siena näiteks. Mispärast sel juhul tal Škoda mustriga tuled taga on, ei oska põhjust juurde mõelda.
udu.
00:27 15.03.2014
Kontseptsioonilt on ta Palioga sarnane küll. Ainult... et see pole Fiat. Kindlale turule reebäädžitud versioon, mujal maailmas on ta teist marki. Ja see teine mark/mudel oli vanemal kujul Eestiski hästi müünud, kuniks Euroopa turult sootuks kadus. Pildiloleva nägu on samas sarnane ühe ühe päris konkreetse sedaaniga, mida Eestiski liikvel. Sealtkaudu peaks mark ka välja kooruma.
vuoeldas
06:57 15.03.2014
Mehhiko roos, kaunitar:)
alfa13
08:29 17.03.2014
alfa13
16:25 17.03.2014
veidra disainiga autodega jätkates - millega tegu?
vuoeldas
19:46 17.03.2014
Tolle sõiduki meile tuntud sugulane on ilmselt Chevrolet Spark?
alfa13
08:22 18.03.2014
Loen vuoeldase vastuse piisavaks.
Legaalset sugulust Chery QQ-l Matizi/Sparkiga küll ei ole, aga 2003.a tootmisse minnes olnud vähemalt uksed üks-ühele vahetatavad.
vuoeldas
10:23 19.03.2014
Jäi mõned päevad tagasi kilulinnas silma selline imelik kaubik. Eesti numbritega muuseas. Objektiivi seda konkreetset püüda ei õnnestunud, "laenasin" netist pildi.
qp
11:23 19.03.2014
Ütlen kohe ära, et esimesena tuli mulle pähe LDV. Kuna GAZ ostis hiljuti ära selle ettevõtte, siis mai imestagi, kui see asi nüüd Gazell nime kannab.
vuoeldas
13:40 19.03.2014
Paneme lukku "LDV". Pildil kujutatu, ja see, mida nägin, kannavad LDV kirju.
qp
00:58 22.03.2014
Jätkame siis "kaubikutega".
Marko
11:41 25.03.2014
udu.
12:06 25.03.2014
Küllap ta kusagilt endisest sõbralikult sotsialismimaalt pärit on, näiteks Poolast.
qp
13:36 25.03.2014
Siiski mitte, tegemist on vägagi autoriigiga. Praegune firma nimi on käibel aastast 1910. Oli vist nii. Ta on iludusvõistluse mitmekordne maailmameister.
xxxxxxx1
16:15 25.03.2014
Ameeriklaste mingi Rambler Motorhome?
qp
18:51 26.03.2014
Pole ei rambler ega winnipeg.
r.i.h.o
21:55 27.03.2014
kaks päeva mõtlesin, kaks minutit guugeldasin ja käes!
Alfa AR8 by Boneschi.
qp
22:41 27.03.2014
Jah, nii on- alfa romeo 8.
R_i_h_o
12:00 29.03.2014
vasjavasja222
20:58 30.03.2014
See ju austerlaste Custoca, mudel vist Strato, baseerub jällegi vanal heal põrnikal
r.i.h.o
23:18 30.03.2014
Nii see on, kuid tuntum on see kindlasti rohkem Albar Jet´ina.
vasjavasja222
15:14 02.04.2014
Mis see on? Võimalik, et see on juba siit mängust korra läbi käinud, pigem paneks imestama kui ta seda ei oleks
...
19:17 02.04.2014
Kuskil netis oli sellest esiosast ka pilt,mulle meenutab porschet.
vasjailmaregamata
23:28 02.04.2014
Ei ole Porsche, midagi hoopis proosalisemat
Marko
14:23 03.04.2014
Kas sel rõvedusel äkki Lada suureks sugulaseks ei ole?
juhanipoig.1
16:07 03.04.2014
...pigem mosse sugulane rataste järgi........äkki miski Wilga meeste tegu?
vasjailmaregamata
19:00 03.04.2014
Ei ole ei Mosse ega Lada ega muud ida poolelt.
vasjailmaregamata
19:01 03.04.2014
Ei ole ei Mosse ega Lada ega muud ida poolelt. Rõhutaks, et nimi on vägagi "proosaline"
vasjavasja222
01:00 06.04.2014
Vihjeks niipalju, et sellele pakuti nii 1,5 kui ka 2-liitrist mootorit, viimasel oli 127 hj millega ta pidi väidetavalt 200 km/h välja jooksma. Päris lahe võiks olla sellise vanniga 200ga kihutada. Kiirendus pidi sellel kangemal olema alla 7 sekundi. Kuid põhiline oli ikkagi nimi mis tänapäeva lingua franca's tähendas ühte, aga nii mõneski teises keeles, kaasa arvatud ka eesti keeles, hoopis midagi muud, midagi ebameeldivat. Sellise nimega autot oleks ka meil väga raske müüa. Ehk on abiks?
vasjavasja222
22:39 07.04.2014
Viimane vihje: auto nimi peaks seostuma reisimisega, aga nii eesti kui ka mõnes teises keeles seostub see hoopis teatud haigusega. Firma ise tegeles nii klaasplasti kui ka muude kergmaterjalidega
xxxxxxx1
08:46 08.04.2014
1972 TX Tripper. Uut pilti ei ole.
vasjavasja222
09:11 08.04.2014
Nii ta on: Technical Exponents Tripper
vasjavasja222
09:13 08.04.2014
Kuna härral xxxxxxx1 uut pilti pole, siis uue pildi paneb see kellel midagi käepärast
qp
10:17 08.04.2014
mai suutnud küll ära mõelda, mis nimi võiks reisimisega seostuda(sarnaneda). Olen omajagu reisinud, kuid sellist haigust pole veel saanud... Malaariast pääsesin küll väga kergelt. Noh kui just, siis hispaania kärbse olen küll saanud;-)
udu.
10:27 15.04.2014
Jälle mäng toppama jäänud...

Sellisel puhul üks "Mosse".
udu.
13:37 16.04.2014
Marginimi on juhuslikult käesolevalt lehelt läbi käinud :)
vuoeldas
18:28 16.04.2014
Kas selle valge kasti taga peitub joon, mida teistel sama ajastu autodel pole?
udu.
19:56 16.04.2014
Raske öelda. Igal juhul pisut teistmoodi kui Mossel oleks :P
udu.
19:17 20.04.2014
Kordan üle: marginimi on käesolevalt leheküljelt läbi käinud, hoolikalt teksti läbi lugedes peaks leidma. Mark ise koos sõsarmarkidega pikemat aega ajaloo prügikastis.
qp
21:00 20.04.2014
nii, Studebaker ta ilmselt pole. Lancia veel elutseb, Alfa ka, Renault samuti. Üle jääb paar tundmatut garaaži.
udu.
21:22 20.04.2014
Mainitud mark ei olnud mitte õigete vastuste, vaid pakkumiste hulgas :P Kuigi su nimekirja hulgas figureerib õige suund sugulasest margi näol.
qp
10:03 21.04.2014
Ohsa raisk!(laks vastu otsaesist...) No muidugi, pakuti ju Ramblerit! Kuidas ma ei tundnud ära meie Volgale näo andnud autofirmat? AMC kontsern ju. Arvan, et Hudson või Nash see pole.
xxxxxxx1
12:41 21.04.2014
Rambler Classic esimene põlvkond?
udu.
22:47 21.04.2014
Nii ta on, aasta ca 1962.
xxxxxxx1
09:00 22.04.2014
Kahjuks endiselt pilti pole, seega pildi paneku õigus on kõige kiiremal.
udu.
10:16 22.04.2014
Eks härra QP paneb siis?
qp
13:18 22.04.2014
Tegelt paar tükki mul on kogus, mis pole veel siin esinenud.
Marko
13:20 22.04.2014
Mingil veidral põhjusel tahaks BMW-d pakkuda.
xxxxxxx1
15:05 22.04.2014
Esmapilgul tundus BMW ja Peugeoti ristsugutis millegipärast aga igajuhul on ta üks koledamaid masinaid mida näinud olen. Tõenäoliselt kuskilt hiinamaalt?
udu.
22:34 22.04.2014
Suhteliselt hiljuti nägin kusagil toda peletist. Amneesia...
qp
23:33 22.04.2014
Vana tootja, muideks ega ka tema teised vanemad mudelid just hästi välja ei näinud.
Pole ei pemm ega pesukott.
qp
10:14 24.04.2014
Ega pole ka Euroopa, kuid siiski vasakpoolse rooliga... Seeriaviisilise autotootmisega see ettevõte enam ei tegutse.
udu.
11:29 24.04.2014
Mõtlesin välja, kus ma seda hiljaaegu nägin... Siis, kui eelpool postitatud Studebaker Larki kohta lisainfot otsisin :)
Pildilkujutatugi on Studebaker. http://www.rodauthority.com/news/the-new-studebaker-designs-
are-out-and-they-aint-pretty/
udu.
12:38 24.04.2014
Taas midagi väga lihtsat.
vuoeldas
00:10 25.04.2014
Lada on lõvisuppi söönud? Priora või Kalina "feisslift"?
udu.
03:30 26.04.2014
Pane üks neist variantidest lukku ja lisa uus pilt.
Marko
14:04 30.04.2014
Väga vaikne.
Liiga vaikne.
Ehk keegi teine täpsustab ja paneb uue pildi?
alfa13
11:06 05.05.2014
vueldas sisuliselt vastas ära: 2. põlvkonna kalina.
et teema ära ei sureks, siis taas mitte kuigi keeruline küsimus.
6kant
11:35 05.05.2014
Puusalt tulistades: selline peletis võiks välja näha ssangyong rodiuse teine põlvkond.
alfa13
15:51 05.05.2014
pihtas-põhjas!
6kant saab uue pildi panna.
6kant
14:23 06.05.2014
6kant
20:30 08.05.2014
Vihje: selle peaaegu kuuetuhandes eksemplaris toodetud maasturi välimust peeti omal ajal ülestiliseerituks.
qp
22:58 08.05.2014
Maastur see on jah, kas aga Pontiac Aztec, pole ma nii kindel.
R.i.h.o
08:34 09.05.2014
Julgeks pakkuda pigem Isuzu vehicrossi
6kant
12:57 09.05.2014
Vehicross ta tõesti on.
r.i.h.o
00:26 11.05.2014
Palun tuvastada rooste!
Marko
20:07 12.05.2014
Kas vihjeid SAAB?
vuoeldas
21:52 12.05.2014
Alumine pool oleks justkui Triumph Herald?
R.i.h.o
22:33 12.05.2014
Võldas on lähedal
erkki2001
09:10 13.05.2014
r.i.h.o
18:42 13.05.2014
nii see on! Erkki palun.
erkki2001
22:29 13.05.2014
Vot sellise auto panen siia.
Tootmisesse ta küll konkreetselt sellisena ei jõudnud, aga edasi arendus sellest ...
R.i.h.o
09:09 14.05.2014
Kas see võiks näiteks olla plymouth valiant?
erkki2001
10:37 14.05.2014
Ei, Plymouth Valiandiga tegemist ei ole.
Minu pildiga kaasnevas kommentaaris on ähmane vihje olemas (ise ma arvan küll nii :):):)). Kui seda loogiliselt edasi arendada, siis on vastus ka olemas.
Tootmisesse läinud variandil on esiosa teistsugune, aga muus osas enam-vähem kõik juba siin joonisel nii nagu peab.
udu.
11:38 14.05.2014
ivoalaska
15:02 14.05.2014
Ford Mustang või Thunderbird? Tagumine osa pigem Mustang.
erkki2001
16:34 14.05.2014
Mercury Cougar-iga on muidugi sugulus sidemed olemas, aga ivoalaska on juba tõe jälil.
Kui sa nüüd vastuse ära ka vormistad, siis võiksid uue pildi ka panna.
ivoalaska
21:57 14.05.2014
Ford Mustang peaks olema.
erkki2001
10:44 15.05.2014
Mustang on õige vastus.
Mingi 62-63 joonistatud nägemus asjast.
Uut pilti siis... ivoalaska
ivoalaska
11:30 15.05.2014
Selline isend, ei tohiks väga raske olla.