Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

erkki2001
10:48 17.05.2014
Kuidagi vaikne on siin olnud natuke aega.
Pakuks siis GM Firebird II
ivoalaska
19:06 17.05.2014
Tsiteerides klassikuid, It is a BINGO! Erkki uus pilt paluks...
erkki2001
11:24 18.05.2014
Prooviks siis sellise sportautoga teadjate teadmisi.
erkki2001
10:31 20.05.2014
Paistab, et kas kõik teadjad puhkamas või õnnestus tõesti natuke keerulisem asi siia panna.
Tegemist siis (ilmselgelt) väike seeria tootmisega.
Euroopasse teda ilmselt põhimõtteliselt importida saaks, aga mitte meile.
Firma asutaja endine rallisõitja, kes arvas siis, et nende riigis puudu sellistest kiiretest sportautokestest.
Hobujõude üle 300 ja kaal kõvasti alla 1000 kg. Mootor ja käigukast ühelt Jaapani tootjalt.

Muudetud 20.05.14 10:32

xxxxxxx1
13:45 20.05.2014
Hmm ma oleks mõnda Mazda sugulast esialgu pakkunud, puhtalt kerejoonte põhjal.
erkki2001
21:42 20.05.2014
Ei ole tegemist Mazdaga mingit muud moodi, kui et see tootja ka Jaapanist.
Oma riigis väga kõval tasemel pikamaa sõitudes.
Nüüd on autoile pakkuda ka alla 3 liitrise mahuga V8 mis peaks asja veelgi paremaks tegema.
erkki2001
10:53 22.05.2014
hmmm...
Ei miskit?
Ok.
Nö baas variant põhineb Honda S2000 mootoril ja käigukastil.
V8 mida pakutakse on 2.4 liitrit ja 5 klapiga silindri kohta.
erkki2001
00:08 23.05.2014
Näikse, et seekord kas siin parimad on puhkamas kohtades kus net (ja sellega kaasnevalt auto24 ligipääs) puudub või panin siia tõesti sellise pildi, mis tekitas raskusi (ise küll arvan, et esimene variant tõenäolisem :)).

Tegemist siis Austraalias toodetava Skelta G-Force nimelise autoga mille tühimass alla 800 kg ja hj Honda S2000 mootoriga 310.
Peaks edasi minema küll.

Kes soovib paneb uue pildi.
be_em_wee
15:17 04.06.2014
Panen ühe pildi, aga kes teab millal keegi selle vastamisega tegelema hakkab!
udu.
23:35 04.06.2014
See on üks britt, mille nägu kuuesilindriline Volvo kunagi järele ahvis. Raip, tuleks nüüd nimi ka...
vuoeldas
00:12 05.06.2014
be-em-wee
06:39 05.06.2014
Britt ta on. Volvo ahvimist ei tea kommenteerida. Rootes vist ka siiski mitte.
See firma aitas kaasa ühe teise saareriigi valitsusele autosi teha koos selle teise saare autofirmaga.
udu.
10:33 05.06.2014
Pidasin silmas seda, kuidas rootslased inglasi matkisid: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/89/Volvo_164
.jpg


Mingi modifikatsioon Austin Princessist? http://www.britishv8.org/other/johncrosse.htm
be-em-wee
01:31 06.06.2014
See juba täitsa kuum. Otseselt tegu 1959–1961 Wolseley 6/99. Täpsemat seost neis autodes on netis palju kirjas. Ja teise saareriigi abistamisest nii palju, et 1922 tegi Wolseley Isuzuga koostööd Jaapani valitsuse jaoks autode valmistamisel. Konkreetne masin oli Wolseley A9.
Palun kodanik Udu, jätka pildiga!
udu.
14:48 06.06.2014
Tegelikult pidanuks täpse vastuse ise välja kaevama, kui juba nii lähedale jõudsin...

Uus kah. Lausa jaburalt lihtne.
vuoeldas
21:43 08.06.2014
Hyundai Sonata näikse olevat.
vuoeldas
21:57 08.06.2014
Lootuses, et vastus oli õige, viskan uue pildi.
udu.
22:50 08.06.2014
Täiesti huupi: VW Caddy?
alfa13
23:15 08.06.2014
vuoeldas
23:39 08.06.2014
vuoeldas
09:10 09.06.2014
Tagaluuk on sel liikuril omanäoline:
vuoeldas
01:35 11.06.2014
Tolle pikapi suurem vend siinsetele mängijatele ilmselt tutvustamist ei vaja.
ts
11:02 11.06.2014
Durango oli selle pisikese Ranchero nimi
vuoeldas
18:12 12.06.2014
ts
09:22 14.06.2014
Pean siinkohal väga vabandama ja pildijärje kiiremale edasi andma ( olen nimelt mõni aeg arvutist eemal)

Luban, et teen võla esimesel võimalusel tasa
ts
13:56 01.07.2014
nonii... huvitav, kas kõigil on kõik pildid otsas või on tegu "suve" puhkuste perioodiga :-)

Igatahes proovime uuesti lihtsalt alustada
R.i.h.o
09:49 03.07.2014
Suvepuhkus, vahel tuleb hoog maha võtta lihtsalt, et hiljem jälle täie hooga edasi panna ;)
ts
23:14 03.07.2014
Kõmisevad sõnad :-)
Jurgen121212
00:22 13.07.2014
Jurgen121212
00:26 13.07.2014
Ma olin esimesel lehel oma Chevrolet Monza , ei näinud järgmisi lehti! :D
alfa13
10:04 17.07.2014
kas see tormilind või selle prototüüp ei ole?
ts
23:05 17.07.2014
Tormilind see on - täpsemalt siis 5 põlvkonna kupee (see oli see põlvkond, kus t-bird sai yänu mustangi uskumatule edule omale raami ja ainsa sedaankere)
alfa13
10:47 18.07.2014
minu jaoks oli see auto paras pähkel, aga siinsetele proffidele ilmselt mitte ;)
alfa13
23:38 19.07.2014
baseerub Fordi tehnikal ...
alfa13
19:08 22.07.2014
üks pilt räägib rohkem kui 100 sõna!?
udu.
19:33 23.07.2014
Nii. Välja nuhkisin. Ashley 1172. Indeks vihjab mootori kubatuurile :)
udu.
01:36 24.07.2014
alfa13
09:51 24.07.2014
alfa13
11:47 24.07.2014
mis on see klassikaline GT-auto?
erkki2001
13:38 24.07.2014
alfa13
16:29 24.07.2014
Frua disainitud Monteverdi see tõepoolest on.
jääme ootama uut pilti!
erkki2001
12:42 03.08.2014
Vabandan viivituse pärast.
Siin siis uus pilt väikese kajakatiivaga.
Nägin siin originaal vana kajaktiib mersut eesti numbritega, VÄGA ilus auto.
Sellest ka inspiratsiooni natuke.
purexpure
14:28 03.08.2014
erkki2001
15:55 03.08.2014
Mazda Autozam too on.
Liiga palav on, et mingeid keerulisi asju siia panna :)
purexpure paneb siis uue pildi.
Marko
13:08 08.08.2014
Uus mees ei ole oma õigust realiseerinud, seega võib kesiganes uue pildi panna.
Marko
11:58 18.08.2014
Et mäng päris välja ei sureks. Allikas: Õhtuleht.
kupu_3
23:13 18.08.2014
Marko
15:25 25.08.2014
Kui te seda "augutäidet" vastata ei viitsi (ei tea minagi õiget vastust) pange siis keegi normaalne pilt ja mäng läheb edasi.
kupu 3
20:12 25.08.2014
Käisin seda vaatamas ka muude akvafotode seas ja tundub esialgu, et Japsi kastikas. Täpsemalt pole võimalik öelda.
B
21:26 25.08.2014
Isiklikult arvan, et ei lähe see mäng enam edasi, vähemalt sellisel kujul on see ennast ammendanud
Marko
14:38 26.08.2014
Kastikas ei ole, B- ja C-piilar selgelt näha ju...
vuoeldas
20:22 26.08.2014
Lükkan mõned väiksemad žetoonid 09-le.
kupu_3
22:08 26.08.2014
Vabandust, vale sõna trukkisin. vabandust trükkisin- mõtted lendasid mujal... Tahtsin öelda, et sedaan, sest tüüpiliselt kitsas ava tagaistmete taga.
Luuksaba ei saa ta olla.
alfa13
16:36 09.09.2014
kuna selle veealuse romu osas ei paista foorumlaste mõtted edasi idanevat, siis teema väljasuremise vältimiseks panen uue pildi
Marko
16:39 09.09.2014
Mingi uuem Audi kupee on paiste läinud?
kupu_3
18:35 09.09.2014
Ehh, tundub, et Listerile on keegi Audi tuled külge kruvinud.
alfa13
07:45 10.09.2014
Lister Storm see tõesti on.
kupu_3 saab uue pildi panna.
kupu_3
08:49 11.09.2014
Midagi sellist ja täiesti avalikult.
erkki2001
11:55 11.09.2014
Mingi hiinakate Great Wall nimelise autotootja toodangust äkki?
erkki2001
11:57 11.09.2014
kupu_3
17:45 11.09.2014
Tegemist jah suure hiina müüriga. Mitsu ja Isuzu tehnoloogial baseeruv.
erkki2001
18:42 13.09.2014
Selline Cadillac teile nuputamiseks.
erkki2001
15:03 15.09.2014
Ei miskit?
Kas "znatokii" on kuhugile mujale kolinud?

Vihjeks siis nii palju, et kuulsa disaineri käe all valminud ja Ameerikaga otsene seos olemas.
vuoeldas
20:12 15.09.2014
Küll ma mõtlesin, mis seos on sel liikuril Mikistaniga... Päris juhmiks tõmbas. Minu teada on sellel autol kaunikujuline ja üldse mitte Ameerikaga seonduv nimi. Wikipeedia lammutas müsteeriumi. Pildil kujutatud liikur on tolle minule teada auto prototüüp. Ja rohkem ameerikalikum ei saa üks nimi enam olla kui sel "esiklapsel".
erkki2001
11:13 16.09.2014
Ilmselgelt vuoeldas teab, aga ei taha öelda. :)
Mõtlesingi, et kui suuremalt jaolt käib asi väga lihtsalt, siis ehk selline "konksuga" ehk annab rohkem mõtlemis ainet :) nii oligi.
Kas tahad ise välja öelda või ootab et ehk mõni teinegi suudab jälile saada, et millega tegemist?
erkki2001
12:01 24.09.2014
Kuna tundub suuremale osale külastajtest/osavõtjjatest natuke keeruline see minu pandud pilt ja selleks et asi toppama ei jääks, siis...
Tegemist siis 1955 aastal Pininfarina loodud Lancia Florida prototüübiga, millest sai Lancia Flamina.

Kellel soovi, siis võiks lähiajal uue pildi panna.
Marko
23:56 11.10.2014
Kas sulgen teema?
kupu_3
21:15 12.10.2014
Ega endist minekut enam pole. Maailma autotööstus tundub läbi lapatud olevat. Tuleb vist anda Markole roheline tuli.
ts
16:16 13.10.2014
Peab vist kahjuks nõustuma-> kui pilt üles pannakse, siis vastata on enamjaolt oluliselt lihtsam, kui uut küsimust leida.

Kurb küll- hea mäng oli - aga ... enamik häid küsimusi on siin juba aastate jooksul esitatud (ja ma arvan, et piisavalt infot on siit samuti ammutatud)

igaks juhuks juba ette- tänud kõigile, kes osa võtsid/võtavad
:-)

alfa13
08:30 14.10.2014
minule oli see teema vägagi huvitav ja hariv. lausa kahju, et see läbi saab, ehkki oli näha teema vaibumist.
panen lõpetuseks endal ootel olnud piltidest veel ühe - ehk on teisigi foorumlasi, kes sellest autost midagi ei teadnud.
udu.
19:36 14.10.2014
Kunagi hoidsin mängu jaoks varuks sarnasest asjast pilte. Oli see miski Panhard DB?
B
21:25 14.10.2014
Kuna viimaste postituste põhjal on näha, et siiski huvi mängu kui sellise vastu oleks, siis vast võiks muuta mängu nõnda, et jätta pildid välja. Mõistatus võiks esitatud olla vaid vihjete näol, nt nagu kunagi (lk 87) sai ise küsitud - küll teise tagamõttega - ühe auto kohta.

Et siis nagu nõnda:

Missuguse auto tootmise kohta kasutati väljendit - "Pikim koosteliin maailmas"
udu.
23:11 14.10.2014
...ehk siis näiteks vastus oleks selline kui Cadillac Allante? :P
B
23:46 14.10.2014
B
23:47 14.10.2014
Kas lükkame palli veerema?
alfa13
07:48 15.10.2014
udu. vastas põhimõtteliselt õigesti: Panhardi mootoriga DB HBR5
udu.
13:14 15.10.2014
Nii. Hakkan nüüd uut mõistatust otsima.
udu.
14:42 15.10.2014
Selline tibatilluke isend.
udu.
14:15 16.10.2014
Marginimega seostuvad esimese asjana mootorrattad. Pildilkujutatud "nukuke" on selle tootja esimene auto aastast 1912.
6kant
17:42 16.10.2014
Vihjetele toetudes pakuks Standard.
udu.
03:33 17.10.2014
Vale riik :D
Vihjeks veel Karl-Marx-Stadt :P
6kant
08:26 17.10.2014
Standard'i juures jäigi see mootorrataste osa segaseks :)
udu.
20:16 19.10.2014
Esimesed Jawa mootorrattad olid selle margiga seotud. Rohkem pole mõistlikke vihjeid anda.
ts
11:05 20.10.2014
Kui ma nüüd vihjeid õigesti loen, siis see mootorrataste osa on tõsiselt üllatav :-)

Mulle isiklikult pole see Wanderer küll kunagi mootorrataste poolest tuttav olnud ...
ts
11:08 20.10.2014
ah jaa- korrektne vastus siis võiks olla Wanderer Püppchen (mis oli ka esimesse posti ilusti sisse vihjatud)
udu.
13:34 20.10.2014
Jawa motikad olid ju Wandereri motikate järeltulijad.
Pildil oli tõestu Wanderer Püppchen.
Uut pilti paluks!
ts
14:05 20.10.2014
No proovime-> miskipärast sisetunne ütleb, et see on siin juba olnud

igatahes väga kuulsa(te) tootja(te) vähekuulus mudel
r.i.h.o
21:04 20.10.2014
ts
23:12 20.10.2014
Täpselt nii ford/simca/facel cométe

uut pilti
r.i.h.o
23:47 21.10.2014
ts
11:08 22.10.2014
Puusalt-> armatuuri suurus ja paigutus rooli suhtes viitab pisikesele autole, kandid viitavad 83-86 euroopa toodangule. Sportautosid selles vahemikus nii pisikestes mõõtudes eriti ei olnud - mõõtude poolest sobiks ainsana X1/9; millesse vaadates aga armatuur kindlasti selline ei olnud :-)

Itaalia superminide hulgas sellist paigutust kindlasti ei ole, sakslastele on see liiga rafineeritud, brittidele liiga tagumatu.. seega 99% kindlusega prantsuse päritolu sportlik supermini.
Ja siis läheb raskeks-> Talbot Samba, Peugeot 104 ja 205 ning Renault 5 on kõik istutud ja ükski selline välja ei näe. Jääks justnagu Citroen, mille jaoks on see armatuur liiga ... tavaline...
Kuna Citroen Visaga kuskil ei osalenud ning mingit turbineeritud varianti sellest kah vist ei olnud ja google näitab esmapilgul hoopis teist armatuuri sellele, siis ... mingi teadmata kus ja kelle poolt toodetud "eriversioon" PSA mõnest superminist (pigem 205 kui Visa)
r.i.h.o
22:41 22.10.2014
Aga justnimelt Visaga, ehk siis täpsemalt Visa Gt Tonic nimekandjaga, on tegemist. Loogika töötab muljetavaldaval tasemel :)
Ja lisaks veel, et Visa puhul on tegu ühega sellistest autodest millest on tehtud täiesti lugematul arvu eri seeriaid ja versioone ,ning seal hulgas paljud sihituna sportlikeks ettevõtmisteks.
Marko
14:06 23.10.2014
Rihoga täiesti nõus! Seda kirjatükki lugedes oli mu esimene mõte - mida mina siin teen? Peale piltide aktiveerimise muidugi :)
vuoeldas
14:39 23.10.2014
Hirmsad mehed! Ts-ile arutluse eest Retsept no5!
ts
15:49 24.10.2014
siinkohal pean vabandama oma võhiklikkuse ja üleoleva suhtumise eest Visa-sse (4x4 versiooni polnud siiani kuulnudki, GT-st rääkimata)

Aga jätkame sarnasel lainel
B
20:47 24.10.2014
Kuidas muidu need reeglid praegusel ajal siin mängus ka on? Kas tuleb ka uus pilt panna või võib ka ilma pildita mõistatuse postitada?
Marko
21:12 24.10.2014
Reeglid (esimeses postituses) otseselt ei keela ilma pildita mõistatusi riputada.
udu.
15:56 25.10.2014
Selliseid nuppe näeb vast Aston Martin Lagonda sees?
ts
16:24 25.10.2014
Näeb tõesti vaid Lagondas

tegemist maailma kõige õnnetuma armatuuriga- kuigi ülimalt innovatiivne... olid komponendid valesti valitud.

Uut mõistatust?