Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

R.i.h.o
17:29 17.02.2013
Nüüd siis vahelduseks pilt millele ma ise vastust ei tea veel !
Ma ei ole suutnud identifitseerida punases sõõris olevat autot. Tausta infot sellele pildile on see, et see on võetud üles Kabulis umbes 60-ndatel aastatel. Et tegu võiks olla mingi "samodelkiniga", selle vastu räägib see, et tegu on ikkagi kuuekümnendate Afganistaaniga ja ma olen üpris kindel, et olen seda autot ka varem näinud. Samas tundub, et autol on peal mingid kirjad/kleepsud mis vihjaksid just kui turistidele või isegi ralli sõitjatele (London-Sydney maraton ralli läbis 1968 Afganistaani, nii, et ajaliselt isegi sobiks aga osalejate nimekirjas ei hakanud silma mulle miskit mis sobituks antud autoga.)
erkki2001
13:39 14.02.2013
Siin siis pilt.
Nikerdasin mis ma nikerdasin, aga Google-i kindlaks ma teda ei saanud (küll ma proovisin siin vesimärgiga õnne (küll ainult ühega, aga selle eest suurega, küll sodimisega).
Auto ise selline lahe, et eks ta aususe peale ole, et kes guugeldab, see guugeldab, kes oma loogika ja asjatundmisega suudab välja nuputada, see teeb siis nii...
Ehk siis mis auto üle on pildil olev naisterahvas õnnelik (kas tegemist nüüd auto üle rõõmustamisega või hoopis ees seisva reisuga kuhugi loodusesse, igaljuhul on tädi õnnelik)?

Palju sellest pildist siis peaks olema % ära möksitud, et ta enam seda ära ei tunne?
Siin tekib oht, et kui piisavalt palju möksida, siis ei tunne keegi enam seda pilti ära...
alfa13
16:44 13.02.2013
vähemalt üks selline liikleb ka eestis
udu.
10:57 13.02.2013
Uus pill kah.


P.S. Sel eelmisel pildil pole roolil olev logo üldse loetav, see ei viinud vastuseni, vaid omapärane rool ise ja vasakul asuv lülitiring :)
be_em_wee
15:11 12.02.2013
On üks pilt panna, et asendada alfa13 panemata jätmist!
vuoeldas
23:12 06.02.2013
jallo
23:09 06.02.2013
Mõnedele ei anta töö juurest isegi mitte nii palju aega, et ohutult laua taga istuda ja lehte lugeda.
be_em_wee
22:39 01.02.2013
Ja nüüd jätkan Wageniga (vaguniga). Kus? Mis? Millal?
lääba
16:59 30.01.2013
SRY
sain alles hetkel mahti pilti lisada
ilmselt lihtne, aga mis on võrri mark, mis juba käeulatuses...
ts
13:27 29.01.2013
siuke siis järgmiseks

vist veel tuumaallveelaevade uduste piltide on vara minna?
r.i.h.o
17:36 28.01.2013
Tänane mõistatud siis pühendusega eilsele holokausti päevale :)

Ja Q pildi kommentaariks, oi kus ma mõistatasin ja otsisin, et mis seos sellel autodega on, kas mõni auto firma seda oma logodega fänni kaubana pakkunud või midagi
qp
15:45 26.01.2013
Jätkame Wagenitega. Seekord siis Kinderwagen, mida juhib minu oma võsuke. Fotot muutnud pole.
alfa13
09:26 24.01.2013
midagi sama lihtsat
vuoeldas
18:20 22.01.2013
be_em_wee
22:47 19.01.2013
See mu töö auto. Eesrindlik Kribu Aadu aitas selle mulle muretseda. Polnudki vaja Riia autotarkade uuendusi siia!
vuoeldas
19:55 18.01.2013
Mainige ära ka see mark, mis pilti vaadates esimesena pähe tuli.:)
ts
10:02 18.01.2013
selline sügistalvine Esprit siis...
frugomaania
21:38 17.01.2013
Selline isend, mis ta siis on?
alfa13
12:52 17.01.2013
Madizzz
19:24 16.01.2013
Eelmise postiga ununes pilt saata...
ts
17:43 15.01.2013
Proovime siis sellisega :-/