Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

alfa13
11:06 27.03.2013
ukselingid on minu poolt ära "kustutatud"
azrxyuvb
18:25 24.03.2013
Mustamäe Ehituse ABC - 23.04.2013
alfa13
11:06 21.03.2013
ehkki B vastas ise oma küsimuse ära, siis panen uue pildi
ultra2005
08:10 21.03.2013
Kuna juhtusin TV3-mest seda saatelõiku nägema, siis ma eeldasin, et on neid inimesi, kes seda veel näinud pole. Vabandan video ja heli kvaliteedi pärast, sest otse lehelt polnud võimalik videot alla laadida ja asi tuli üles võtta käsikaameraga otse arvuti ekraanilt. Aga see video selgitab nii mõndagi ning esimsest korda räägitakse asjadest nii nagu nad on - mitte ei aeta süüd ainult naastrehvide kaela!

LINK SIIN -----+ [ http://www.youtube.com/watch?v=NlCWLS2nFAY&feature=share ] +-----


B_E_N
21:00 19.03.2013
Midagi sellist huvitavat...
Kärss
11:51 19.03.2013
Teine märk on huvitav selle poolest, et sama märgi peal on toodud välja kaks kiiruste vahemikku, mis jääteele sobib (resonantsi tekkimise oht).

Aga qp, me vist räägimegi natuke erinevatest asjadest. Mina näiteks olen vedanud päevade viisi üle (oma) kuusenoorendiku metsast palke välja. Kevadine lumi kannab hästi, kuused ei paistnud väljagi, mõnel juhul jäi mõni kuuselatv kelgujälje põhja, järgmisel ringil sõitsin lihtsalt sealt kõrvalt. Praeguseks on need kuused juba nii suured, et paistavad lumest välja ja näen, kust vahelt sõita tuleb. Mõistlik inimene enne nagunii ei kelguta, kui lumi kandma hakkab. Aga see, millest Sina räägid, need on vist samasugused idioodid, kes parklates sihipäratult kummi käivad põletamas ja teiste samasuguste töllide ees sellega respekti kogumas.
kyla3
17:53 17.03.2013
sellist parkimist on näha jõhvis maxima xx ees,ülekäigurajal.
Karmps255
15:33 17.03.2013
Tere

Autoks on Volvo S40. 97a, 1.8B.
Armatuuril põleb punaselt auto märk ja rist on peal, see tähendab, et immo on peal. Kuid pult seda maha ka miskipärast ei võta.
Probleem ise on selline, et süütevõtit keerates ei võta starteritki järgi.

Teab keegi öelda kuidas seda saaks ise maha võtta või teab elektrikut kes oskaks sellise asja ära teha, et immo vahelt üldse ära võtta?

vuoeldas
16:24 15.03.2013
Kaunist nädalavahetust!:)
Kärss
12:19 15.03.2013
TO qp: ei maksa unustada, et kui on tegemist eramaaga, peab see olema vastavalt tähistatud/piiratud. Ehk siis need enda maad, kuhu ma mootorkelgutajaid, lohetajaid jne ei taha, on piiratud ja nendel, kus sõitmine ei häiri, on piiramata/tähistamata. Üldse ei mõista hästi, miks nimetati siin eelnevates postitustes mootorkelgudebiilikuteks inimesi, kes kelguga metsa välja vaevad, kalal käivad vm tööd teevad, mida saab teha vaid ühel aastaajal ja kelgu alternatiiviks on sisuliselt vaid traktor (kalameestele ka maasturid ja karakatid), mis lõhub loodust oluliselt rohkem. Ma pole ühele oma metsale nt 2 aastat ligi pääsenudki, kuna lumi tuli varem maha ja maa läbi ei külmunud, sula maaga ei vea palke ka mitte kelgu järel.
ts
17:57 14.03.2013
selline bloweriga püss siis
alfa13
08:41 14.03.2013
Valmistati mandri-euroopas 1980-ndate keskel. Prototüübi mootoriks oli Corvette´i V8, kuid seeriaauto oleks saanud Mercedese mootori. Võimekuse poolest oli võrreldav Ferrari 328 GTS ja Porsche 928 S4-ga, kuid hind oli poole kõrgem.
alfa13
16:27 12.03.2013
kahjuks jäi ainueksemplariks
ˇ
08:46 12.03.2013
nägin sellist ükspäev poe ees seismas. oli endalegi üsna üllatuslik asi.
udu.
16:49 11.03.2013
Nii. Pilt seeriast "ma ei tea ise ka, mis see on". Leitud Kuugel-Tänava-Jõllitajast kusagilt Seattle'i lähedalt.
Madizzz
19:25 05.03.2013
Vastsete C kat ja tulevaste D ja E lubade terviseks selline pilt siis :)
volksumees100
16:12 28.02.2013
Selline talvine leid minu poolt
vuoeldas
15:57 28.02.2013
ts
14:37 27.02.2013
jätkame lihtsate küsimustega...
pildil on?
alfa13
20:56 26.02.2013
selline a-klassi mersu
ts
12:14 26.02.2013
Ega see Apal kah kergelt tulnud (ma arvan, et enamik poolkahtlasi põrnikaid on nüüd kõigil selge ) :-)

Aga nüüd kergemate asjade juurde- mis aparaat siin pildil käest läinud on?
vuoeldas
22:06 20.02.2013
Näikse, et esituled on pisut lapergused. Seega võiks nagu kahtlustada seotust varajase Põrnikaga? Austraalias valmistati midagi sarnast... Sydney-London maraton- nagu klapiks ka. A see pole ikka päris see. Küsitav on tehasetoode või vähemasti nö kit, olen mitut sellist varem piltidel näinud. A mitte ei tule meelde.
R.i.h.o
17:43 19.02.2013
Kui see kedagi aitab siis ma lisan siis suurenduse antud pildist. CSI tehnikale jään küll ilmselgelt alla oma fototöötlus oskustega kahjuks.
magnum789
08:54 25.10.2012
Mul selline küsimus, et kui lukustan või teen lukust lahti esimesel pildil oleva puldiga (võtme sees), siis tuled ei vilgu ja piiksu ka ei käi, lihtsalt on kuulda lukkude mootoreid.
Aga eraldiseisva puldiga käib lukustamisel ja lahti tegemisel piiks ja auto vilgutab ka tulesid.
Milles on nende kahe erinevus?
slamg
06:55 07.09.2011
Mida peaks tegema, kuidas oleks kõige mõistlikum sellist probleemi lahedada enne kui asi hullemaks läheb?
Püüaks kuidagi korrastada seda natuke, ei hakkaks tervet tiiba ka ära värvima..
smokie
18:35 20.11.2006
Valga kandis,18.11.2006 kell 9 hommikul.Kiirus 90 km/t.Autojuht on ok.Vedas!