Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

vuoeldas
10:44 16.12.2012
Loodan, et Erkki andestab küsimuse lörtsimise.
Tuhnisin Guugli abiga välja originaalpildi ja "vääristasin" selle nö vesipildiga. Kes oskavad ja viitsivad, võiks proovida saadud pilti Guugliga tuvastada. Minul ei õnnestunud igastahes. Vesipilt näikse toimivat.
udu.
09:33 15.12.2012
Võrdluseks:
Proovisin netiavarustest leitud sama pildiga, et näha, kas seda tõesti kuuglikindlaks teha võimatu?!
Tükk aega jändasin, pilt läks üsna kirjuks, aga vist õnnestus see va kuugel juhmiks teha :D 1:0 minu kasuks :D Vähemalt arvutis oli see nii.

Ega muud oskagi soovitada, et ürita visalt niikaua, kuni see neetud kuugel alla vannub :P
Kärss
22:18 14.12.2012
Internetist võetud pildid
erkki2001
20:30 14.12.2012
Ja mina muudkui elan õndsas enesepettuses, et mul ikka moraali ja eetikat on... nii palju siis sellest. :)))

Panen siia nüüd ühe pildi.
Olen püüdnud siin neid pilte muuta Google-i kindlaks, aga essugi, ju siis ei oska...

Kes ikka oma mälu ja loogikale toetuda tahavad, siis neile vihjeks, et auto looja on ka ühe VÄGA kuulsa Albioni superspordi looja.
be_em_wee
16:41 12.12.2012
Ok, panen ühe iluduse! Omal on tunne, et selline aparaat juba on end siin ilmutanud, aga ei leidnud.
be_em_wee
07:56 12.12.2012
be_em_wee
07:56 12.12.2012
Esimesel pildil kiri rekkal täitsa kooskõlas rekka käitumisega ;)
qp
17:35 11.12.2012
Ehk siis Magic Ace- liposüsteemiga:-))
Aga seda ei arva te elusees kah ära...
alfa13
16:49 10.12.2012
luksusautodega jätkates: selline "faeton"
Common Sense
15:42 10.12.2012
Selline kurb isend siis:




alfa13
14:35 07.12.2012
veel üks üsna levinud mudel, kuid meile ebatavalise tagaosaga
qp
12:28 07.12.2012
Noh, võis autobahn ka olla, esivedu ja 6 pütti.
Nii, üks kuulus ja kummaline:
udu.
08:31 06.12.2012
Selline "maanteemürsk".
be_em_wee
01:17 06.12.2012
Propellerdan siis ühe sitika siia ;)
erkki2001
20:53 05.12.2012
Vot seda et neid lausa Poolas tehti, seda ei teadnudki.
Aga siin siis minu poolt üks pildike.
Mõtlesin, et "risustaks" ka seda siis natuke...
Aga ma ei tea kui hästi see välja tuleb.

Mingi salajane värk oli selle auto valmistamisega... :)

Tundub, et siin on varsti tähtsam "kunstniku töö" kui miski muu :):)
Common Sense
19:32 05.12.2012
Ei ole ideeauto. Eestis vist sellist näha pole olnud, küll aga Poolas. Konkreetse mudelinimega autosid toodetud juba üle 10 aasta.
argo00
11:12 03.12.2012
ma arvan bmw on teisigi, aga selliseid........
argo00
11:12 03.12.2012
udu.
09:12 29.11.2012
Ehk siis AMC Matador oli eelmisel pildil.

Aga uueks mõistatamiseks selline väike junn.
vuoeldas
11:47 28.11.2012
Üks imelik Camaro.
qp
19:24 27.11.2012
Okei siis. Aga sihuke sigrimigri:
ˇ
14:05 26.11.2012
ühe kadunud riigi toodang
udu.
13:28 25.11.2012
Ei hakka asja keeruliseks ajama.
qp
15:01 23.11.2012
Kas mõni kogenum asjatundja ütleks mulle, millega tegu? Uurisin ise ka veidi ja kõige lähemal tolle aja võidukatest oli disainilt Talbot, kuid siiski nüansid on erinevad.
hannu1
22:32 22.11.2012
Tean vaid seda,et masin on Renault.
vuoeldas
17:06 22.11.2012
Heake küll. Jätkakem "Mossedega".
udu.
08:45 22.11.2012
Siis võiks üldiselt see keegi teine ka vastata, kes pildi paneb, või mis?!

Proovime siis uuesti sellise mossega.
grigoori
21:00 21.11.2012
Siin on üks õpikunäide, kus reeglite pime järgimine viib avariini.

Jälgimäe tee ja Pärnu maantee ristmik Tänassilmas Laagris. Justkui peaks otse sõites parema suuna sisse lülitama, kuna sõidad kõrvalteelt peateele. Tegelikult, kui lülitad parema suuna sisse ja jätkad otsesõitu, on vaid aja küsimus, millal paremalt ladude poolt tulev auto sul külje maha sõidab.
mannukas224
19:19 21.11.2012
Tekkis küsimus, et kui antud kohas, pilt.1 ja pilt.2, paremale kõrvalteele sõita, mis oleks õige selleks teha?
Alustan punkti a. juures paremale suundumist? Äkki eksitan tagant tulevat autojuhti, kes võib arvata, et tahan bussijaama sõita, kui parem suunatuli sees on.
Alustan punkti b. juures paremale suundumist?
Pole kindel, kas kunagi satun antud kohta, aga kui satun, siis oleks hea teada, kuidas õige oleks.