ГАЗ Сайбер e Volga Siber on eelmise küsimuse vastus. Õnnetu projekt. Kui õigesti mäletan, polnud asi turu puudumises. Autode tootmise seiskas allhankijate leppimatus Venemaa ärikultuuri eripäradega.:)
Tere,
Hakkasin autokoolis käima ja tekkisid mõned küsimused.
1. Pildil, kuidas oleks õige vasakpööre teha? Kas sõidad ristmikule, ootad kuni vastu tulevad autod on ristmiku vabastanud ja lõpetad pöörde? Või ootad ristmiku taga, kuni ristmik on pöörde tegemiseks vabanenud?
2. Pildil, kas sooritad vasakpöörde peatuseta?
3. Pildil, kuidas oleks õige ristmik ületada, kas ühesuunalise tee vasemal ääres paiknedes või paremas ääres?
4. Pildil, Kas parempööret sooritades peaksid seisma jääma ja veenduma, et ristuval teel autosid ei oleks või siis sooritad pöörde ilma peatuseta?
5. Pildil, kas peaksid suunatuld näitama?
6. Pildil, kas peaksid suunatuld näitama?
Ennem autokooli pole autoga sõitnud ja kui saaks need asjad selgeks mõelda, jääks rohkem keskendumist autosõidule:)
Tänud juba ette!
Märkasin nädalapäevad tagasi sihukest "putukat". Enne lähemat uurimist proovisime autohuvilise kolleegiga välja nuputada millega tegu on. Ja peab ütlema, et jõudsime üsna lähedale õigele vastusele, arvasime pildilkujutatu tema sõsarmudeliks.
Kui Google seda kohta pildistas, siis nagu tohtis kõnnitee vasakus servas parkida. Võibolla nüüd juba ued märgid ja keelatud. Miskine ümmargune märk seal postil. Kahjuks pildistaja seda ei näita.
Ma kasutan väga hea meelega õigust vaikida, sest püüan olla oma maamajas, kus puudub elementaarne tsivilisatsioon- nii palju kui võimalik. Naudin seda vaikust, puutööd ja ahjusoojust täiega.
Aga pilti varjama eriti ei hakka.
täna jäi selline asi magistrali parklas silma, mis otstarbel kasutatakse? seisukonditsioneer ja katusevilkurite puudumine viitab mitte tavapärasele patrullitööle