Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

udu.
08:17 21.11.2012
Maarjamaal pole sellist ise veel kohanud.
vuoeldas
19:57 20.11.2012
See pilt peaks andma vastuse, mis "Volkariga" on tegu.
vuoeldas
10:15 20.11.2012
ГАЗ Сайбер e Volga Siber on eelmise küsimuse vastus. Õnnetu projekt. Kui õigesti mäletan, polnud asi turu puudumises. Autode tootmise seiskas allhankijate leppimatus Venemaa ärikultuuri eripäradega.:)

Uus pilt kah. Miski Phaeton?
mannukas224
07:03 20.11.2012
Tere,
Hakkasin autokoolis käima ja tekkisid mõned küsimused.

1. Pildil, kuidas oleks õige vasakpööre teha? Kas sõidad ristmikule, ootad kuni vastu tulevad autod on ristmiku vabastanud ja lõpetad pöörde? Või ootad ristmiku taga, kuni ristmik on pöörde tegemiseks vabanenud?

2. Pildil, kas sooritad vasakpöörde peatuseta?

3. Pildil, kuidas oleks õige ristmik ületada, kas ühesuunalise tee vasemal ääres paiknedes või paremas ääres?

4. Pildil, Kas parempööret sooritades peaksid seisma jääma ja veenduma, et ristuval teel autosid ei oleks või siis sooritad pöörde ilma peatuseta?

5. Pildil, kas peaksid suunatuld näitama?

6. Pildil, kas peaksid suunatuld näitama?

Ennem autokooli pole autoga sõitnud ja kui saaks need asjad selgeks mõelda, jääks rohkem keskendumist autosõidule:)
Tänud juba ette!
udu.
08:40 19.11.2012
See vast on väga lihtne.
vuoeldas
11:35 17.11.2012
udu.
16:48 16.11.2012
ts
12:30 16.11.2012
uus küsimus (see guugli eest pildi peitmine muutub üha keerulisemaks)

pildil on muuseas üks väga tuntud auto "natuke" teises kuues :-)

udu.
10:21 16.11.2012
Tuntud kujustaja ja tuntud "mitte-just-sõiduautode-tootja" koostöö vili.
the_stig
15:34 15.11.2012
erkki2001
17:29 13.11.2012
Eks ma siis kasutan võimaluse ära. :)
vuoeldas
21:34 10.11.2012
Püüan oma hiljutist pattu heastada. Indulgentsiks üks sihuke:
be_em_wee
21:33 08.11.2012
Juhul kui see BMW moonutise nimetus õige oli, siis uus pilt on selline udune moblaga raamatust pildistatu! Äkki leiab mõni sellest udust siili üles :D
R.i.h.o
09:19 08.11.2012
Vaatame kes ja kas läbi hammustab. Vihjeid esialgu ei hakka andma.
vuoeldas
14:59 04.11.2012
Märkasin nädalapäevad tagasi sihukest "putukat". Enne lähemat uurimist proovisime autohuvilise kolleegiga välja nuputada millega tegu on. Ja peab ütlema, et jõudsime üsna lähedale õigele vastusele, arvasime pildilkujutatu tema sõsarmudeliks.
Parginkustahan
16:22 01.11.2012
...mis täna Pärnu mnt 67 juures toimus
Hm
14:21 31.10.2012
Kui Google seda kohta pildistas, siis nagu tohtis kõnnitee vasakus servas parkida. Võibolla nüüd juba ued märgid ja keelatud. Miskine ümmargune märk seal postil. Kahjuks pildistaja seda ei näita.
udu.
14:20 31.10.2012
Milline elunäinud vanake on siin liikvele aetud?
ts
13:25 31.10.2012
nagu ikka mark ja mudel :-)
parginkuhutahan
16:32 30.10.2012
Kõnniteed on siiski mõeldud jalakäijatele
erkki2001
07:28 30.10.2012
Selline "sahk" nuputamiseks.
ts
14:48 29.10.2012
vaatame vahelduseks korraks ka ajas tagasi :-)
qp
12:36 28.10.2012
Ma kasutan väga hea meelega õigust vaikida, sest püüan olla oma maamajas, kus puudub elementaarne tsivilisatsioon- nii palju kui võimalik. Naudin seda vaikust, puutööd ja ahjusoojust täiega.
Aga pilti varjama eriti ei hakka.
professor_sammaljalg
08:43 26.10.2012
täna jäi selline asi magistrali parklas silma, mis otstarbel kasutatakse? seisukonditsioneer ja katusevilkurite puudumine viitab mitte tavapärasele patrullitööle