Te vist ootate midagi, ideed on otsas, Alfadega pole ka enam mõtet "üllatada".kuigi võiks veel proovida:-) Seniks katsuge närida seda "laotõstuki pilti"? Vabandage guuglikindla pildi pärast...
Kui mälu ei peta, siis vist ise olingi see, kes eelmine kord selle Hommelli siia mõistatamiseks pani.
Aga siit siis uus pilt või siis õigemini öeldud osake pildist. Niipalju juba täpsustamiseks, et huvitab, mis nime antud auto Jaapanis kandis (muidugi keegi ei keela ka muud nimed lisaks ära märkida).