Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

be_em_wee
14:32 26.02.2012
Eelnev siis pidi olema Mitsubishi Street Raider!

Nüüd sellel pildil olev aparaat on mälumängus korra oma saba liputanud ;)
vuoeldas
09:22 25.02.2012
Madizzz
15:56 24.02.2012
enigma5
12:37 24.02.2012
Millega sõidab Rootsi kuningas? BMW või Mercedesega?
Vale...Hyundaiga :)
qp
23:12 23.02.2012
Te vist ootate midagi, ideed on otsas, Alfadega pole ka enam mõtet "üllatada".kuigi võiks veel proovida:-) Seniks katsuge närida seda "laotõstuki pilti"? Vabandage guuglikindla pildi pärast...
Madizzz
07:10 22.02.2012
Miks see auto pidi autonduses revolutsiooni tegema, aga rahapuudusel projekt paraku katkestati?
hj
16:04 21.02.2012
et leidsin ühe pildi, siis võin ka korraks mänguga taasliituda :)
Stout- Scarab.
ja uus pilt tänapäevatemaatiline.
Madizzz
11:36 20.02.2012
AMC Pacer on pildil, võtsin kätte ja uurisin veidi seda 14. lehekülge lõpuks...

Mis Maailma Esimene see on? Paljud muidugi teavad juba.
udu.
00:12 18.02.2012
Läheb siis veel üks sisevaade.
be_em_wee
23:22 17.02.2012
Mis autoga mind nädala algul sõidutati?
6kant
15:22 17.02.2012
Mõistagi ei küsi ma mitte selle tuntud näitlejanna nime vaid selle kabrioleti oma, milles ta istub.
be_em_wee
20:42 16.02.2012
Kas mõnel on hirm sellise patrulli ees?
Kärss
01:54 16.02.2012
Kelle jaoks see märk kehtib?
pliksplaks
19:03 15.02.2012
Kiireks sisenemiseks minu auto.
vuoeldas
17:18 14.02.2012
Loodan, et läks täppi. Ja viskan uue pildi.
vuoeldas
19:49 13.02.2012
Tunne länkareid vol1.
udu.
13:57 13.02.2012
Kaks esimest pilti EW-ajast, järgnevatel piltidel kummalisi teid pidi ENSV-sse sattunud n.ö. lääne autod, viimasel aga TTÜ parkimisplats.

Paar linki ka, lihtsalt liiga palju tööd, et kõik pildid ükshaaval siia üles laadida :P
Siin EW autod: http://eag.vanatehnika.ee/ewautod.html

Siin aga veel lääne autodest eksikülalisi: https://picasaweb.google.com/104095665069967438626/1986?nore
direct=1
alfa13
10:27 13.02.2012
ddig
08:55 13.02.2012
Kunagi Itaalia reisil pildistasin sellist iludust.
be-em-wee
06:58 13.02.2012
Mis kepsutajad seal aasa peal?
Madizzz
09:22 12.02.2012
r.i.h.o
14:23 11.02.2012
Mis autole see tuli kuulub ?
vuoeldas
14:13 10.02.2012
Ja kauplus "Volga" juurest kostus ordenikõlinat...
B_E_N
10:19 10.02.2012
Kui mälu ei peta, siis vist ise olingi see, kes eelmine kord selle Hommelli siia mõistatamiseks pani.

Aga siit siis uus pilt või siis õigemini öeldud osake pildist. Niipalju juba täpsustamiseks, et huvitab, mis nime antud auto Jaapanis kandis (muidugi keegi ei keela ka muud nimed lisaks ära märkida).