mõni aasta tagasi see masin siin juba figureeris, aga väheke teise nurga alt. seega võib mälu värskendamiseks (ja iseenda laiskuse väljavabndamiseks) ta uuesti üles riputada küll :)
Auto käis amordisaatorite vahetuses ja sossepad ei osanud vedru kandvat taldrikut tagasi panna vaid keerasid selle viltu peale ja ühe servaga mutri vahele ,kuigi oleks pidanud panema amordisaatori varda kaelale.
Häbi peaks neil olema kui ei saa paljulevinud vanema Passati remontimisega hakkama. ja nii mõlemal esiamordisaatoril.
Tulemuseks oli katkine tugilaager ja taldrik kõver .Kuna rool oli raske hakkasin asja uurima.
Viimasel pildil on näha jälg kus amordi varras istus,oleks pidanud olema keskava sees.