Mul tekkis selline küsimus, et kui lilla sõiduk teeb noolega näidatud suunas vasakpöörde, siis kas ta peab ka enne vöötrada seisma jääma ja ootama rohelise tule süttimist või võib ta hoolimata sellest edasi sõita?
Lisasin veel täpsustamiseks parklat tähistava märgi koha (punane ring). Kas sel juhul on see sinise kasti sisse jääv sõidutee ikkagi õueala ja sellel liigeldes kehtib parema käe reegel?
Küsimus on siis selles, et kellel on eesõigus, kui parklast väljub sõiduk ja õuela teel liigub samuti sõiduk!? Kas siin pildil kehtib parema käe reegel või peavad parklast väljuvad sõidukid andma teed õueala teel liiklevale juhile?
Ja sa kindlasti tundsid tolle supsi tagaistet? Kahtlaselt kiirelt tulevad sul vastused, mille pilt on netist võetud. Ja nn. naiivsuse nakatas mulle kodanik hj ise:-)
Ma olen poisikesena selle auto pilti näinud. Reliant siis. Scimitar nagu nad enamasti.