Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

hj
08:53 21.03.2012
haakub hästi tänapäeva trendidega
udu.
07:35 20.03.2012
Prooviks siis sellisega.
Rauno848
16:20 19.03.2012
Tere!

Mul tekkis selline küsimus, et kui lilla sõiduk teeb noolega näidatud suunas vasakpöörde, siis kas ta peab ka enne vöötrada seisma jääma ja ootama rohelise tule süttimist või võib ta hoolimata sellest edasi sõita?
marti118
16:20 19.03.2012
Tähelepanu saab juhtida mitmel moel. Tervislikum on sõnalisse vahekorda sattumist vältida...
mati5000
10:54 17.03.2012
tegemist on veel kohaliku taksojuhiga
Rauno848
22:04 15.03.2012
Lisasin veel täpsustamiseks parklat tähistava märgi koha (punane ring). Kas sel juhul on see sinise kasti sisse jääv sõidutee ikkagi õueala ja sellel liigeldes kehtib parema käe reegel?
be_em_wee
13:10 15.03.2012
Kui juba rõvedusteks läks.........;)
volksumees100
10:30 15.03.2012
Lisan paar fotot Tartust enne uue kaubamaja ehitust.Kes tunneb ära,kes avastab.Ikarused olid kõvad tegijad.
vuoeldas
09:27 14.03.2012
Kasutan kurjasti teie lahkust ja näitan sihukest rõvedust:
Rauno848
21:27 13.03.2012
Küsimus on siis selles, et kellel on eesõigus, kui parklast väljub sõiduk ja õuela teel liigub samuti sõiduk!? Kas siin pildil kehtib parema käe reegel või peavad parklast väljuvad sõidukid andma teed õueala teel liiklevale juhile?
alfa13
17:50 13.03.2012
Kuna mu eelmisena saadetud auto oli mälumängus alles paar lehte tagasi, siis panen hoopis uue pildi.

Mis auto Ferrarist maha ei jää? ;)
udu.
15:35 13.03.2012
See pole vist väga raske.
vuoeldas
16:58 11.03.2012
Kuis on selle nimi?
ts
22:18 10.03.2012
Seekord siis selline- nagu ikka mark ja mudel
be_em_wee
22:17 09.03.2012
Kuna SISUka vastusega nimetult-pilditult-tublilt poisilt uut küsimus-pilti pole asendan priitahtlikult teda!

Mis aparaat teil silmees nüüd ilutseb?
vuoeldas
21:16 07.03.2012
Üks mõnusalt vintaaš veokas.
ts
15:10 06.03.2012
siuke tegija siis...
B_E_N
07:50 04.03.2012
Selline siseruum siis...
udu.
14:46 03.03.2012
be_em_wee
02:49 03.03.2012
Ei tea kas sain guugli pildiotsingu tõrje peale või ei, aga üritan ühe taastatava vrakiga.
udu.
09:35 01.03.2012
Kupatan siis ühe (loodetavasti) kuuglikindla pildi ka.
qp
22:00 28.02.2012
Ja sa kindlasti tundsid tolle supsi tagaistet? Kahtlaselt kiirelt tulevad sul vastused, mille pilt on netist võetud. Ja nn. naiivsuse nakatas mulle kodanik hj ise:-)
Ma olen poisikesena selle auto pilti näinud. Reliant siis. Scimitar nagu nad enamasti.