Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

vuoeldas
17:09 09.12.2011
Head nädalavahetust!
alfa13
08:29 09.12.2011
vuoeldas
10:12 08.12.2011
Mis sapakas see on?
alfa13
21:08 07.12.2011
hj
18:01 07.12.2011
et on vaikus, siis vahepalaks paar kena leedit ja kena auto.
ahah............
17:53 06.12.2011
idioodid. kõrval ei saand autod välja parkimiskohalt ja keegi mõõda ka ei mahu.
vuoeldas
14:50 06.12.2011
udu.
14:22 05.12.2011
key-4-six
12:34 05.12.2011
selline tagument siis...;)
hj
11:09 04.12.2011
vahepalaks midagi lõbusamat
B_E_N
07:51 02.12.2011
Vaatan jah, et juba korra ise sellele küsimusele vastuse andnud.
Aga uus pilt siis mõistatamiseks.
be-em-wee
18:26 30.11.2011
Pisut ajaloo haruldust ka!
qp
21:16 29.11.2011
Jee, vedas;-) Käisin välismaal ja filmi peale jäid mõned fragmendid...
zse
14:04 29.11.2011
Sai eile nähtud sellist pilti, kedagi auto juures ei olnud.
udu.
09:05 28.11.2011
Selline tagument :P
B_E_N
08:48 21.11.2011
Mis autole see kuulub?

Tegelikult kuulub selle pildi juurde veel lisainfo - nimelt lisaks kahele näha olevale istmele ees, on sama arv istmeid veel ka nende taga.
vuoeldas
16:22 19.11.2011
Juhuks, kui vastus täppi läks, uus pilt.
be-em-wee
23:50 18.11.2011
äkki selline pilt sobib arvamiseks?
alfa13
17:49 17.11.2011
et paus liiga pikaks ei läheks, siis arvamiseks üks põnev mootor