Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

B_E_N
09:57 13.11.2011
Eks näis mis selle peale öeldakse :)
vuoeldas
11:05 11.11.2011
Üks Audi-pilt nädalavahetuseks.
hj
10:04 11.11.2011
olgu, miskit lihtsamat siis
n.
13:14 10.11.2011
mis auto esiplaanil?
hj
21:34 08.11.2011
üsna huvitava nimega auto
looder
22:15 07.11.2011
Varastatud siis sõiduk Gaz-53. Ööl vastu 2. novembrit Vana-Pärnust. Reg. nr. 348 FAI. Kõik kes antud autot näinud või teavad selle asukohta siis helistada telefonil 58055666 või 110 või meilida solamerk@hot.ee.
Auto võib olla juba värvi ja reg. numbrit vahetanud. Seega kui on tekkinud kuhugi naabrile või kuhu iganes uuemat tüüpi GAZ-53 siis paluks koheselt teada anda. P.S. Autole paigaldatud reas neljane DIISELMOOTOR!!!
Vaev saab tasutud kuni 1000 euroga. 1000 euri siis kui on tõene info varga kohta.
udu.
20:46 07.11.2011
Väljast ka midagi, vahelduseks.
vuoeldas
15:49 07.11.2011
Mis auto kapoti all peitub sihuke "süda"?
n.
17:03 03.11.2011
nagu ikka, mark ja mudel
be-em-wee
12:48 01.11.2011
Panen siis pisut välisilmet ka vihjeks
codrvr
07:23 31.10.2011
itaallaste teetööd
be-em-wee
07:21 31.10.2011
Prooviks selle pehme sisuga
udu.
20:57 30.10.2011
doob
19:05 30.10.2011
vuoeldas
11:59 29.10.2011
Head nädalavahetust!:)
udu.
13:41 28.10.2011
be-em-wee
10:48 28.10.2011
r.i.h.o
09:57 26.10.2011
Istmed olid selle auto juures kõige rohkem tähelepanu saanud detailid.
vuoeldas
15:30 24.10.2011
Kui juba poolitamiseks läks, lisan omalt poolt ülemise poole.
be-em-wee
23:19 22.10.2011
Lohutav info peale pikka sõitu ;)
r.i.h.o
03:40 22.10.2011
veel eelneva teemaga jätkates, siis see on lihtsalt hämmastav kuidas aeg muudab mingite otsuste tähendust ja tähtsust.
Tänasel päeval tuleb olla seltsimees Klaussonile väga tänulik, et meil ei ole siin kümme-sadat, või jumal teab paljut tuhandet ekstra tsurkat.
jumper55
08:24 20.10.2011
Kas sellises olukorras peab punane auto andma teed ja vasakpöörajal on eesõigus? Mul on sellises olukorras päris tihti napikaid olnud. Ise olen vasakpööraja ja arvanud, et mul on eesõigus aga miskipärast pooltel juhtudel arvavad sama ka punase auto juhid...
be-em-wee
08:24 20.10.2011
hj
17:14 19.10.2011
jah, ega tänapäeval paljud enam datsuni nime ehk ei teagi.
aga mul kodukootud pilte pole (perifeerias liiklusvaiksem) ja eks riputan ikka kaugel maal kootud asja üles.
alfa13
09:00 19.10.2011
sellise huvitava akende lahendusega
vuoeldas
14:54 18.10.2011
Pilditöötlusprogramm Leetrid2.1. e nutitelefon versus mitte nii nutikas Võldas...
alfa13
16:59 17.10.2011
Kuna ma rohkem vihjeid anda ei oska, siis vastan ise ära: Banjo GT Coupe.
Mälumängu jätkamiseks panen ühe lihtsama pildi.
ingmarts
23:26 16.10.2011
Tartu Kivilinna kooli juures tehtud pilt.
Õpilastega alati virisesid ja panid kojamehe vahele kirju valesti parkimise eest ,aga need kaks autot on õpetajate omad ja nemad võivad nii parkida(Y).Kivilinna õpetajatele kõik lubatud!