Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

hj
23:35 07.01.2012
et veokatest villand saaks, siis veel üks :)
Kärss
17:20 07.01.2012
Nii heas kui halvas mõttes huvitavaid liiklusmärke, pildid tegin 2011 Poolas, Rumeenias, Austrias ja Serbias.

Rumeenia on küll suhteliselt metsik koht ja keegi neist märkidest kinni ei pea, aga iseenesest huvitav, et väga paljudes kohtades on sõiduautodele ja veokitele erinevad kiirusepiirangud, seda nii linnas kui maanteedel.

Austrias kipuvad oma märgirohkusega jälle üle pingutama. See pilt peatumiskeeldudest pole just kõige markantsem, kuna rooli tagant kahjuks ei jõudnud alati pilti teha. Aga oli kohti, kus ca 1km järjest on iga kümnekonna meetri järel (umbes 2 autopikkust) uus samasugune märk kas sama või erineva lisatahvliga. Algul ajas naerma, pärast enam mitte. "No Camping" muuseumide väravate läheduses on kah tase omaette.'

Serbia peaks olema Euroopa kõige tolerantsem riik erinevate rahvuste ja keelte suhtes. Isegi poes kõlbavad neile nii eurod kui dollarid. Kõik sildid-tänavanimedki on piisavalt mitmes keeles, et iga seal riigi osas elav või suurema tõenäosusega läbikäigul olev turist ikka oma emakeeles neid silte lugeda saaks. Kui nad veel inglise keelt kah mõistaks...
Kärss
16:44 07.01.2012
Esimene pole otseselt korravalvurite auto. Lihtsalt hakkas silma huvitav kiri ühe operatiivvärvides auto küljel - vere kiirtransport.

Teine pilt kuulub Ungari nn "ühiskondlikele", või ma ei oskagi tegelikult leida sellele sobivat vastet eesti keeles (polgárőrség). Igal juhul on tegemist abipolitseinike vabatahtliku maakondliku ühendusega, midagi analoogset nagu vabatahtlikud pritsumehed. Riik toetab neid omalt poolt siiski näpuotsaga, annab neile ära igasuguseid vanu riigiametite autosid, korvab kütusekulud jms. Neid Polgárőrség kirjasid hakkas üsna palju silma isegi zhigulidel, aga pildil on lihtsalt üks tüüpiline näide - räämas kere, katkised tuled, lääpas rattad, karpe polnud ollagi - raha remontimiseks ei ole, kuid auto täidab siiski oma ülesandeid.

Kolmandat pilti kommenteerida ei oska, sarnaseid klõpse oleks võinud teha Prahas kümnete viisi.
foto@auto24.ee
18:14 04.01.2012
Naaberriiki igatsev valesti parkija
vuoeldas
08:18 04.01.2012
Oot, aga kas on sellel puisel Peugeotil miski nimi veel peale 202-e?
foto@auto24.ee
10:21 02.01.2012
parkimine Pirita Selveris
hj
09:45 02.01.2012
panen siis pildi ka
vuoeldas
14:58 31.12.2011
Öelge, mis see on algselt olnud?
udu.
22:55 30.12.2011
Nii. Nüüd tuleb pilt, mida mingi guugel küll naljalt ei leia :P Aga jama on selles, et ka mina ei tea, millega tegu. Loodan, et keegi ei pahanda.
Tegin screenshoti "Tallinnfilmi" 1971.aasta filmist "Valge laev", mille tegevus oli kantud pahade kapitalistide maale Rootsi :D Filmis hakkas silma üks väga kummaline sõiduk.
Tahaks tõesti teada, mis pill see on...
alfa13
09:05 30.12.2011
aastavahetuse paiku tuleb ida poolt rohkesti turiste. mis on seekord sõiduvahendiks?
udu.
19:46 25.12.2011
Üks õige kummaline riistapuu. Ja ka head pühade jätku kõigile!
be-em-wee
10:23 25.12.2011
Oli õhtul korraks aega jõululauda külastada, nüüd taas rügama, aga enne saadan siis ühe pildi ka.
seganelugu6
14:37 23.12.2011
Tere!Nimelt u. aasta tagasi tehti hiiule,raudteeülesõidu juurde valgusfooriga "sebra" (pildil punane ring)!Nüüd eile olin sunnitud sõitma tipptunni ajal üle raudtee,hiiu tänavalt ,pöörates vasakule pärnu mnt.´le .Kuna üle raudtee tulijatel on peatee siis peab pärnu mnt rahvas teed andma.Nüüd on tekkinud selline jama,et kui keegi jalakäia hakkab üle tee minema ja vajutab foori punaseks jääb liiklus seisma kogu ristmikul ja seega ka keset raudteed!What da fu...k?Autod seisavad keset raudteed ja ootavad rohelist,kuni jalakäia on üle tee saanud?Ma ei saanud juba alguses aru,et milleks sinna oli vaja fooriga sebrat vaja ja nüüd tundub see täielik lollus!Kui nüüd peaks rong tulema ja rahvas ei saa liikuma?Keegi hiigelaju mõtles,et teeb liikluse ohutumaks aga sai hoopis vastupidise asjaga hakkama!btw seal jalakäiate sebra ees on nüüd vähemalt 1 x nädalas tagant otsasõit!
mgrifon
12:43 23.12.2011
Kas MUPO kasutatud autode parkla mu maja ees, või on need autod erakasutuses?
be-em-wee
23:02 21.12.2011
Kui keegi pole mahti saanud siis panen ise ühe suht kummalise atribuudi.
vuoeldas
08:22 21.12.2011
Veel üks kastiauto:
hj
16:50 20.12.2011
võtame siis vahelduseks ka raskemat tehnikat
be-em-wee
09:50 18.12.2011
Äkki mõni teab daami mudelinime ka :)
qp
14:52 16.12.2011
Vihjeks on keelpill:-)) no teate küll... ja ise olen täpselt sama autot omanud;-)
qp
09:46 16.12.2011
... ehk siis 500. Natuke ekstreemsemat sporti;-)
Vihjeks siis, et teda pole flöödiga visatud...
mers124
22:47 15.12.2011
Tartu linn, ülikooli tn.
klaabu369
22:46 15.12.2011
kas sellel asjandusel saab tihendit vahetada.
n.
17:46 15.12.2011
lubatud pilt. margist piisab
50689
17:14 15.12.2011
täna 15.12.11 Tondi ülesõit. X5 juht tuli Kotka tänava poolt ja oli esimene auto, kes jäi sinna teeotsa seisma. Kui punased tuled vilkuma hakkasid, ja tõkkepuu läks kinni, rong hakkas peatusest väljuma, sõitis x5 juht tuimalt sinna ette. Nii kui tõkkepuu üles tõusis, nii sööstis.... Haiglane tõepoolest!
qp
14:08 14.12.2011
Vot sihuke siis. Polegi vist veel olnud.