Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

baierifanatt
13:39 19.06.2011
toimus siis 2009.a varsinais-suomi piirkonnas.
kupu3
10:45 18.06.2011
Õnnestus sellisel taga sõita, helistades väideti, et kõik kehad on hetkel kinni, õhtuks üks vabaneb...
Kärss
00:06 18.06.2011
Siin mõned pildid ühest pooleli jäänud projektist, mis just äsja (alusvankri pärast) ostetud sai. Eelmisel omanikul jäi projekt pooleli, kuna tatikad tulid ja lõhkusid ära, hüppasid katuse katki (vesi seinte vahele jne) ja enam sellest korralikku ei saa ka parima tahtmise juures. Muide kogu ülemine osa (kuut) läheb äraviskamisele, sest olgugi üksjagu tööd tehtud, ei oska sellega enam midagi mõistlikku peale hakata. Alumine ots aga laitmatus korras, sellest tuleb piduritega järelhaagis.
Kärss
23:44 17.06.2011
Varem on jäänud kahe silma vahele - juba aastakümneid pole keegi viitsinud disainida tavalisele odavautole velgi nii korralikult kui sellel elektriautol.
B_E_N
17:13 17.06.2011
Tahtsin küll ühe teise pildi panna, kuid kahjuks ei olnud võimeline interneti avarustest selle auto kohta pilti leidma.

Seega siis hoopis selline...
Kärss
00:15 17.06.2011
Samuti järelhaagis :)
udu.
08:45 16.06.2011
Võibolla keegi sellist salongi oma silmagagi näinud?
alfa13
22:56 09.06.2011
valmistati neid autosid pisut üle kümne
hj
21:28 07.06.2011
siukse imeliku asja leidsin
MadMan
14:20 07.06.2011
Selline rallikas siis.
B_E_N
16:14 03.06.2011
urrrrr
19:27 02.06.2011
hj
17:13 01.06.2011
hämmastav mõju on ootamatul kuumalainel- saatsin pildi teele, jättes kustutamata olulise info numbrialuselt. seekord siis muudetud versioon.
MadMan
14:14 31.05.2011
r.i.h.o
08:16 31.05.2011
selline vahva dsiibi poeg?
B_E_N
19:29 28.05.2011
Vabandan, olin täiesti unustanud, et pildile olin vastanud (ennegi nii juhtunud, kuid mitte nõnda pikalt).

Kaks huvitavat pilti on, mäletamist mööda pole kumbki siin veel arvamiseks olnud.

Aga siit siis esimene neist.
vuoeldas
17:00 24.05.2011
Tea, kas sai nüüd liiga lihtne?
MadMan
19:49 19.05.2011
Paar pilti lisaks sellest eksootilisest masinast. Kuigi silindrite arvu ega muid mootoriandmeid pole kahjuks kusagil täpsustatud, võib arvata, et masinal kasutatud mootori ajalugu ulatub tagasi aastasse 1963 ja on sama skeemiga siiamaani tootmises.
MadMan
09:56 17.05.2011
Selline "kaherattaline" siis mõistatamiseks.
hj
16:50 16.05.2011
nu siis veel üks punane auto (mitte päritolult)
vuoeldas
12:05 13.05.2011
Head mõistatamist! Loodetavasti sai piisavalt lihtne. Noh, et vihjeid andma ei pea. Kaon nüüd paariks päevaks ära, tegelemaks on teise hobiga. Üheteistkümnes mai ja siseveekogud, kes teab, see teab.:)