Siin mõned pildid ühest pooleli jäänud projektist, mis just äsja (alusvankri pärast) ostetud sai. Eelmisel omanikul jäi projekt pooleli, kuna tatikad tulid ja lõhkusid ära, hüppasid katuse katki (vesi seinte vahele jne) ja enam sellest korralikku ei saa ka parima tahtmise juures. Muide kogu ülemine osa (kuut) läheb äraviskamisele, sest olgugi üksjagu tööd tehtud, ei oska sellega enam midagi mõistlikku peale hakata. Alumine ots aga laitmatus korras, sellest tuleb piduritega järelhaagis.
Varem on jäänud kahe silma vahele - juba aastakümneid pole keegi viitsinud disainida tavalisele odavautole velgi nii korralikult kui sellel elektriautol.
Paar pilti lisaks sellest eksootilisest masinast. Kuigi silindrite arvu ega muid mootoriandmeid pole kahjuks kusagil täpsustatud, võib arvata, et masinal kasutatud mootori ajalugu ulatub tagasi aastasse 1963 ja on sama skeemiga siiamaani tootmises.
Head mõistatamist! Loodetavasti sai piisavalt lihtne. Noh, et vihjeid andma ei pea. Kaon nüüd paariks päevaks ära, tegelemaks on teise hobiga. Üheteistkümnes mai ja siseveekogud, kes teab, see teab.:)