Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

udu.
20:40 03.08.2011
Ei hakka keerulise pildiga jamama.
vuoeldas
17:22 01.08.2011
Jäi külapeal silma sihuke pilt. Pildi autoriks on proua Võldase kaugel välismaal resideeruv vanatädi. Võldas tuiutas pool minutikest pilti ning näitas seda siis küsiva kulmukergituse saatel vanadaamile... kes Võldase suureks hämmastuseks autopedeliku soravusega andis ülevaate pildil kujutatud masinast ja selle tootjafirmast.
hulgus
08:14 01.08.2011
... tunne tekkis, kodunt kaugel, kui juba kaugelt midagi erilist, samas nii tuttavat ja kodust kohtasin.

Tegu siis Stockholmi suure kaubanduskeskuse parklaga, kus tavaliselt ruumiga väga priisata ei ole.
Sellist pilti kohates, ei pea numbrimärki uurima, kaugelt võib TERE! hõigata.
hj
18:39 29.07.2011
vahepeal siis üks lihtsam auto
ints995
01:10 29.07.2011
üks Suurbritannia kodanik katsus joobes peaga rammu Eesti lumega viimane talv
McMent
00:13 22.07.2011
Ainult vilkur on puudu!
ilmakasutajata123
17:48 13.07.2011
Valesti parkija Roca Al Mare keskuse parklas.
alfa13
10:32 12.07.2011
minu jaoks oli see loom täiesti tundmatu
Madizzz
09:05 12.07.2011
Paari päeva eest telefoniga pildistatud masin siis... Ei ole muide kuidagipidi tuunitud teda, sellele ei maksa panustada :)
R.i.h.o
09:22 11.07.2011
midgi väga lihtsat.
registreeru1
09:20 11.07.2011
Olukord juhtus juba mitu nädalat tagasi .Mina sõitsin rahulikult kiirusega 90 km/h mööda Tallinn-Narva mnt`d.Kõrvalteelt hakkas keerama paremale sõiduauto ning vastas suunast ei tulnud ühtegi autot.Kuid järsku sõitis mööda minust sõiduauto.
Kui oleksid nad põrganud kokku kes oleks neist süüdi jäänud ?
Kõrvalteelt sõitva autojuhi seisukohalt ei tulnud ju vasakult ju kedagi ja tema suunas oli tee vaba tema jaoks.

Tahan sellepärast teada kes süüdi kuna meil autos tekkis lahkarvamusi.
hj
09:06 08.07.2011
õlu on hää... :)
aga selle peaks kodanik MadMan ära tundma- pea, et nimekaimu looming
inval
08:52 08.07.2011
huvitav kes neist on invaliid?
granada
08:52 08.07.2011
Inimvõimetel puuduvad piirid.
V6rguKati
09:41 07.07.2011
See kena auto oli 21. juunil 2011. a Lasnamäe Centrumi ees ja kui poest väljusin oli ka selle kena juht auto juurde jõudnud.
vuoeldas
08:48 06.07.2011
Suvetöö küsimus, selline lihtsam.:)
vuoeldas
20:39 05.07.2011
ts
19:00 01.07.2011
nagu ikka - ei midagi "üle mõistuse" keerulist :-)
Sidorov
19:00 01.07.2011
Vasak-parem, vasak-parem. Mis sellest, et liiklusmärk sealkohas käseb üldse parkida paralleelselt teeservaga.
ahtipeterson
22:26 29.06.2011
see indiviid parkis rahulikult auto värava ette ja kui paluti lahkuda, kuna tänaval ruumi laialt, siis vastu tuli arusaamatu venekeelne sõim.
kevad66
21:19 28.06.2011
Huvitav mis edasi (päriselus) juhtub, kui peatud hetkeks Riia lennujaamas, et sõbrale kohver ulatada... selle peale pargitakse sind kinni (ametnike poolt) ja lisaks ulatatakse sulle lätikeelne kollane paber, millel on arusaadav ainult osa: 30 latti. On teil kogemusi selles osas?
griza
14:16 26.06.2011
Keevitusnäide Kiisa lähistel asuvast autoremondiga tegelevast ettevõttest. Nüüdsest pöördun iga pisiettevõtmisega teadatuntud esinduse poole mitte ei lase esimesel ettejuhtuval garaaziboksil töö ära teha.-Eelistan kvantideedile kvaliteeti.