Minu poolt kah mõni hilinenud talvepildike veel. Viimasel pildil pole ühtegi autot, lihtsalt nii palju lund oli maja ümber, kus igapäevaselt sumpama pidime.
Paar päeva tagasi nägin täiesti identset kuuti Kadaka teel täie hooga paarutamas :P Võtsin isegi sappa, et veenduda, millega tegu, sest Maarjamaa pinnal polnud varem sellist kohanud. Aga vastus tuleb ilmselt kähku.
Kui keegi teine ei reageeri, siis prooviksin teie teadmisi veel ühe Monacos pildile püütud imeloomaga. Siin küll on aluseks võetud auto selgesti äratuntav, aga mis firma tuuninguga tegu?