Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

Madizzz
07:41 25.04.2011
Selle vihje abil oli lihtne välja raalida, et pildil on Nissan XTerra... panen uue pildi ka siis kohe.
udu.
14:35 24.04.2011
Hakkavad pildid otsa lõppema, seetõttu selline.
peepmeez
12:18 23.04.2011
pildi keskel on rõnga kujuline veoaas mis on kere külge keevitatud mitte vindiga ärakeeratav.
hj
21:41 22.04.2011
paneks väikese nipiga pildi
udu.
07:19 21.04.2011
Veel üks veidrik (pole teab kui raske):
hj
18:28 20.04.2011
ma leidsin ühe vingema kolmerattalise
hj
09:08 19.04.2011
aga siit üks seltsidaam
udu.
07:42 19.04.2011
Tatra sõber ja seltsimees:
k.
21:46 18.04.2011
Prooviks selle lihtsa paadiga pisut kohta täita
Passatdi
17:18 18.04.2011
Äkki keegi oskab öelda, kus kohas vw passat 97a. veokonksu koht on ? Ei suuda mitte leida seda kohta ülesse, sr.
hj
21:35 17.04.2011
jätkuks veel üks pisike karp
spineshank
18:32 17.04.2011
mitsubishi carisma 1,8 92 kw gdi......mis arvate autost ...
Kärss
14:46 16.04.2011
Lumi peaaegu läinud ja rohkem sel aastal vaevalt kelgutada jõuab. Siin nüüd oma praktilised kogemused.

1. Metsa sai mindud alati kolme kelguga. Viimases plastikkelgus vaid tööriistad, kütus jms, mida on mugav vanni paigutada. Hetkel on plastikkelku kõige mõttekam osta vist Salmost. Kõige pikem versioon oli vanas rahas 720kr, suuruselt järgmine (lühem, kitsam kuid kõrgem/sügavam) kusagil 530kr, igati konkurentsivõimeline hind minu arvates.
2. Eelmises postituses mainitud mäesuuskadel olev kelk. Puudused: OSB on tugev aga libe, jalased on liiga libedad (pidurdamisel kipub selga sõitma) ja pole portesid, st miski ei taha seal peal hästi püsida.
3. Vana kelk, hea kõrge, samuti ported puuduvad, jalase pind on ometigi päris hea, et läbi ei vajuks.
4. Pildil on sama kelgu jalase kuju lähivaates: endalegi üllatuseks on väga oluline, et jalas poleks eest ümar vaid kantidega. Näiteks läbi kraavi sõites lõikab ümar jalas nii sügavale lume sisse, et rammib end kergelt ninapidi maasse, kandilisel jalasel moodustub selle kriitilise nurga all aga uus kandepind ja ei uputa kelku nii sügavale. Ainult siledal maal peaks ümaral jalasel muidugi eelis olema.
5. Lihtsalt näide, kui suuri koormaid see kelk kannatas vedada enne, kui liiga sügavale lumme hakkas vajuma. Tavaliselt oli korraga järel veel teine (mäesuuskadel) kelk puupakkudega, kuid ühel hetkel jooksis koer ette, oli vaja pidurdada ning see kelk sõitis end pildil olevale selga end puruks:). Sellepärast pole ka suuremast tandemist vist ühtegi pilti.
6. Soomes tehtud pilt, mingi väga vana lae alla tõmmatud regi, kohandatud mootorkelgule, müügis oli, hinda ei küsinud.
udu.
11:15 16.04.2011
Krt, tähelepanelikult oleksin pidanud uurima, oli sel lingil tegelikult kõik ilusti kirjas ka! Mine kooli, õpi tähed selgeks, siis oskad lugeda ka, va ******** :P

Uus pilt kah.
R.i.h.o
22:15 14.04.2011
Soliidne sedaan, kuid kahjuks poest päris seda osta ei saanud.
vuoeldas
12:48 13.04.2011
Ok, siin on selle eelmise vend, derivaat ütleme. Värvilahendus peaks õigele rajale aitama. Lõikasin ka selle pildi pooleks, terve auto külje nägemine tooks vastuse paukselt.:)
vuoeldas
17:55 11.04.2011
Puretagu seda pähklit:
hj
11:09 11.04.2011
lisan ka ülesvõtte eestpoolt, aga tegelikult peab lisama, et ühest vastust sellele küsimusele vist ei olegi. vähemalt mina erilist infot selle masina kohta ei leidnud. seega tuleb õigeks vastuseks lugeda vaid viide tootjale ehk siis kui leiate, et see auto omab teatud sarnaseid jooni selle tootja mõne seeriamudeliga.
volksumees
09:38 10.04.2011
Seesama laev umbes 20 aasta eest
Elisabela
20:33 08.04.2011
Enam lähemale ei saaks ...või...
hj
18:01 07.04.2011
mis auto on katteloori all idanenud