Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

vuoeldas
17:18 21.02.2011
B_E_N
09:06 20.02.2011
Proovime siis veel sellist osaliselt varjatud pilti.
qp
15:03 19.02.2011
Tegelt mul on üks, mis küll pole hobuveoki tootja toodang:-)
B_E_N
12:23 11.02.2011
sipleegas
09:45 11.02.2011
Kellel on antud olukorras eesõigus.
Kärss
23:43 10.02.2011
Miskit ebapraktilist on olemas, aga tahaks teha ise otsast peale veidi kaasaegsema asja. Ülal piltidel on vaid mõned stiilinäited, kuidas lahendada vedrustust ja kandepinda lumel. Kogemuste põhjal võiks üldistada, et regi peab vajuma kuigipalju läbi, sest muidu kipub vähegi kiiremal sõidul ikka midagi ühe jalase alla jääma ja siis on väikese õhulennu järel jälle ümber:). Sama puudutab ka plastikust kelgukujulisi regesid. Kindlasti on olemas mingi max-min kaalu ja jalase kogupinna suhe - oskab keegi öelda?

Äiapapal on tehtud mäesuuskade peale ja ilma vedrustuseta, kannatab sõita vaid väga aeglaselt. Paljud soovitavad esisillaks mõnda avariilise kelgu esisilda koos vedrustusega (pööratav) ja tagumine osa võib siis olla juba jäik. Väga primitiivset kah teha ei tahaks, samuti peab olema suur, kannatama kuigipalju raskust, olema kerge (mugav nt auto katuseraamile üksi tõsta) ja võimalusel ka moduleeritav (et sobiks palkide ja vajadusel ka inimeste veoks ja kõik, mis sinna vahele jääb). Igasugused ideed on teretulnud, nii head kui halvad kogemused:)
vuoeldas
22:49 09.02.2011
Kannan karistust rõõmuga.:)
vuoeldas
13:31 09.02.2011
Väga äss asi igal juhul, polnud sellest varem kuulnud.
MadMan
12:41 09.02.2011
Mis imeloomaga tegu?
B_E_N
08:33 09.02.2011
udu.
08:32 09.02.2011
speedfest
22:34 07.02.2011
Lisaks kah ühe tõlla
MadMan
16:46 07.02.2011
vuoeldas
11:30 07.02.2011
eeeeeeeee..........
20:25 04.02.2011
Keegi tunneb? tervitage seda siga, teine mees peseb klaase sama harjaga.
Kuldar81
13:28 04.02.2011
Ega see vist kedagi ehmata aga vóibolla siiski:)
vuoeldas
16:21 03.02.2011
Kuldar81
11:02 03.02.2011
Selline siis. Úleelmist ma lihtsalt ei suutnud válja otsida:)
MadMan
17:25 02.02.2011
Proovime siis sellisega õnne.
speedf...
08:38 29.01.2011
Kuldar81
12:38 26.01.2011
Tegemist on túkikesega populaarsest autost.
Kärss
15:37 25.01.2011
Eks lund oleme me kõik näinud sel talvel üksjagu, aga kohati paneb võime(tus) lumetõrjes ka mind imestama. Tegemist siis Tallinnaga, vasakul sinine laiguke on teise vöötrada tähistava liiklusmärgi nurk. Eks ta samas ole ka loogiline, et kõiki suvel kasutatavaid teid-tänavaid ei peagi talvel lahti hoidma, piisab kui tee mõlemad otsad lahti ja inimesed ikka tööle-koju saavad. Vahepealne osa sobib hästi lume ladustamiseks.
qp
14:48 21.01.2011
Miks mina pean koguaeg kellegi musta töö ära tegema;-)
Poliisit puskassa...
12:58 20.01.2011
Ka soome poliisit istuvad vahest põõsas, siin pildil on üks haruldasem masin, nimelt tsiviilvärvides Jaguar S-Type. Selle masina kinkis soome politseile ajakiri "TM (Tekniikan Maailma)" sellepärast on ka masina number TM-50 .