Huvitav pildike Soome politseist, pilt on tehtud Tikkurila lähedal ja juhin tähelepanu tsiviil värvides Yamaha R1 politsei mootorrattale.
Et siis Helsinkis sõites tuleb silmad lahti hoida !
Teisel pildil on aga politsei kiiruskaamerat Suonenjoki lähedal tühjendamas.
Pedaale ei pannud tähelegi, enne kui udu sellele tähelepanu juhtis. 412 jah, isegi sihukesi lapatseid mõnda aega tallatud.:) Mis peletisse puutub, siis Oda kahvatab 2126-e viimase feisslifti (õnneks vist siiski ainult nägemuseks jäänud) kõrval.
Selline vaatepilt avanes eelmisel aastal, märtsi alguses (1.pilt) ja lõpus (2.pilt) magalarajoonides, kui päike juba kõrgelt käis. Ei tekita just erilist optimismi selle aasta lumepasa kiire sulamise suhtes :(
Jäi paar aastat tagasi saksas silma.Kindlasti on teistelgi fotosid,mida siia postitada.Vene autoehitus tugines ju kopeerimisel ja nooremal generatsioonil,kes mossesid,sapakaid,volgasid teab,kui vene masinaid,oleks huvitav vörrelda.
Vaata, hj, olen algusest saadik ikka üksjagu pilte arvanud ja pannud.... kui olen õigel ajal jaole saanud:-) Tol ajal mul lihtsalt nimi pikem oli.
Ja nüüd ta tuleb kuna arvan vastuse õige olevat;-)
Siuke rallikas.
Ning, et hoida väitlust elavana :) siis expordiks( canada, belgia, prantsusmaa, saksamaa) tehtavatel Ladadel paigutati antenne parempoolsele poritiivale, ilmselt oli tegu ajamiga antenniga ja sai seda tellida lisavarustusena.
ja niimuuseas kutsun inimesi üles üldisele viisakusele, päris mõnus on õhtul silma looja lastes mõeld, et näeh täna ei ütelnudki kellelegi ****sti.
Oskab ehk keegi öelda, millega on tegemist alumises reas vasakult teise autoga? Võib pakkuda ka neid variante, millega küll tegemist ei ole, aga mis on sellega äravahetamiseni sarnased:)