Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

poliisit
08:21 20.01.2011
Huvitav pildike Soome politseist, pilt on tehtud Tikkurila lähedal ja juhin tähelepanu tsiviil värvides Yamaha R1 politsei mootorrattale.
Et siis Helsinkis sõites tuleb silmad lahti hoida !
Teisel pildil on aga politsei kiiruskaamerat Suonenjoki lähedal tühjendamas.
koitrobin2
08:38 18.01.2011
vuoeldas
23:40 17.01.2011
Pedaale ei pannud tähelegi, enne kui udu sellele tähelepanu juhtis. 412 jah, isegi sihukesi lapatseid mõnda aega tallatud.:) Mis peletisse puutub, siis Oda kahvatab 2126-e viimase feisslifti (õnneks vist siiski ainult nägemuseks jäänud) kõrval.
udu.
10:20 17.01.2011
Sellised "kaunid" sisevaated :P
udu.
22:25 16.01.2011
Selline vaatepilt avanes eelmisel aastal, märtsi alguses (1.pilt) ja lõpus (2.pilt) magalarajoonides, kui päike juba kõrgelt käis. Ei tekita just erilist optimismi selle aasta lumepasa kiire sulamise suhtes :(
r.i.h.o
21:45 16.01.2011
pastor62
15:26 16.01.2011
Lume alt leiab nii möndagi
pastor62
15:26 16.01.2011
Audi 80-st on saanud Avant
pastor62
15:24 16.01.2011
Jäi paar aastat tagasi saksas silma.Kindlasti on teistelgi fotosid,mida siia postitada.Vene autoehitus tugines ju kopeerimisel ja nooremal generatsioonil,kes mossesid,sapakaid,volgasid teab,kui vene masinaid,oleks huvitav vörrelda.
vuoeldas
16:59 14.01.2011
alfa13
20:48 10.01.2011
ootaks täpset mudelinime
Kuldar81
09:56 09.01.2011
Loen oma vastuse óigeks ja panen uue pildi. Et kellelgi pretentsioone ei oleks panen ka lingi http://www.supercarworld.com/cgi-bin/showgeneral.cgi?035
Rolks100
13:08 08.01.2011
Nii, igatahes selline isend siis:)! Ma loodan, et pole siit juba läbi käinud.
qp
21:03 06.01.2011
Vaata, hj, olen algusest saadik ikka üksjagu pilte arvanud ja pannud.... kui olen õigel ajal jaole saanud:-) Tol ajal mul lihtsalt nimi pikem oli.
Ja nüüd ta tuleb kuna arvan vastuse õige olevat;-)
r.i.h.o
00:41 06.01.2011
Siuke rallikas.
Ning, et hoida väitlust elavana :) siis expordiks( canada, belgia, prantsusmaa, saksamaa) tehtavatel Ladadel paigutati antenne parempoolsele poritiivale, ilmselt oli tegu ajamiga antenniga ja sai seda tellida lisavarustusena.
ja niimuuseas kutsun inimesi üles üldisele viisakusele, päris mõnus on õhtul silma looja lastes mõeld, et näeh täna ei ütelnudki kellelegi ****sti.
B_E_N
18:42 31.12.2010
Jätkame siis maasturite teemal.
jaan477
19:00 30.12.2010
Lihtne küsimus aga punane justkui ei peaks teed andma sinisele või kuidas on lood selle värgiga?
Kuldar81
18:57 30.12.2010
Nonii, járgmine proovikivi siis.
udu.
21:59 29.12.2010
Uuele katsele siis.
udu.
09:58 28.12.2010
Selline. Pole paremat ka panna hetkel, kõik head pildid läksid koos op.süsteemi kokkukukkumisega sinna, kuhu päike ei paista :(
Kärss
01:38 28.12.2010
Oskab ehk keegi öelda, millega on tegemist alumises reas vasakult teise autoga? Võib pakkuda ka neid variante, millega küll tegemist ei ole, aga mis on sellega äravahetamiseni sarnased:)