Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

hj
10:57 14.03.2011
järgmine pilt siis eetrisse
njah
18:49 13.03.2011
Wiki432
07:27 13.03.2011
Võin ka Quargo deck nime välja pakkuda, muid nimesid ei tea. Aga kunapildiõigus juba anti, tuleb siit üks kodarratastega peaaegu aristokraatse välimusega masin.
alfa13
19:22 11.03.2011
vahelduseks ka üks kena auto
udu.
14:54 11.03.2011
Üsna lihtne mõistatus vahelduse mõttes.
Madizzz
12:50 11.03.2011
Suhteliselt kiirelt pidin otsustama, aga kuidas oleks sellega? :)
hj
10:49 09.03.2011
mis autot onud plaanivad teha
udu.
19:39 07.03.2011
AutoRevüü kaant ei mäleta, sai aastaid tagasi oma komplekt välja laenatud, ja rohkem ma seda kremplit näinud pole...

Aga uus mõistatus ka.
vuoeldas
15:40 07.03.2011
udu.
17:35 04.03.2011
Värv ei ole siin abiks...
hj
10:51 04.03.2011
ei olnudki nipiga küsimus :)
ok, jälle üks tuntud nimi siis
vanapeer
22:55 03.03.2011
Just 1500 pöörde juures 1,2,3, (neljanda ja viiendaga ei saa aru enam) käikudega sõites, nagu käiks vastu miski, otseselt ei poo ka nagu, oleks nagu "hammasratta" tunne!?. Mida pöörded kõrgemale, siis kaob ära. Milles viga???
Cypresshill
18:40 03.03.2011
Kui keegi ei pane lohistaks ise ühe ülesse..
Peaaegureede
18:00 28.02.2011
Tervist. probleem siis selline, et soomest toodud auto, ja soojendus vist juba uuena peal. Aga miskit juhet kaasa ei antud, nüüd ongi probleem selles , et omal on uuema variandi juhe olemas, kuid see peaks olema vanem versioon?? mis autol praegu peal on.
Tahakski teada mõne targa käest, et kui ma teeks uuelt juhtmelt ülemineku, et klemmid istuks vana pistikuga. Et kas selline asi üldse toimiks, kas nendel süsteemidel on suur vahe.
Tänades Mati
r.i.h.o
22:03 27.02.2011
siuke rallikas selleks korraks.
hj
09:19 24.02.2011
jälle siis kodaratega
udu.
21:13 23.02.2011
Selline hullumeelne mahtuniversaal.
dzhonn
21:10 23.02.2011
Andke nüüd andeks, ma ei tea auto siseelust eriti midagi seega proovin kuidagi moodi olukorda kirjeldada.

Nimelt siis, kiirendades teeb auto väga kurja häält. Tuleb kuskilt eespoolt, jalge alt. Maanteel sõites, suuremal kiirusel, on müra kõrvu korralikult kumisema panev ja raadiot normaalse volüümiga pea, et ei kuulegi.

Asi algas täitsa talutavalt. Algul plärises vaid leebelt nagu oleks lihtsalt summuti läbi, aga summuti on alles 12 kuud tagasi täiesti uus pandud ning probleem tundub olevat mujal. Igatahes, nädalate jooksul on kostuv müra aina kõvemaks läinud. Kütusekulu on ka 2-3 liitrit sajale kasvanud.

Olen uurinud, milles probleem võib olla. Summuti sukk, lambda andur, aga kõik kirjeldused nende probleemidega seoses ei kipu klappivat.

Milles võib probleem olla? Kui palju parandamine maksma võiks minna? Ja mis kõige tähtsam, kas kannatab niimoodi veel edasi sõita, ilma, et peaks kartma, et kuskile tee peale jään?
Cypresshill
12:32 23.02.2011
Selline autu siis..