Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

ainar67
22:47 25.12.2010
Siin on siis mõningad pildid VW Golfi lumesahast. Sai teine ka veidi kõrgemaks tehtud ja "praktilisemaks.
Kuldar81
15:15 21.12.2010
Ega vist jah, samas olen oma silmaga náinud vága hásti renoveeritud sama pólvkonna Broncot ja páris elus o see ikka kordades ilusam.

OK, járgmise auto puhul on tegu mandri Euroopast párit isendiga (rool paremal pool ei táhenda selle aja autol midagi).
MadMan
10:29 20.12.2010
Miski selline liikur.
Kuldar81
15:13 13.12.2010
Asi siin kuidagi kinni jáánud. Kuna ikka veel ootame kuni alfa13 pildi úles riputab, panen siia úhe mitte niivága raske pildi áraarvamiseks. Loodan et keegi ei pahanda.
Kärss
19:01 09.12.2010
Tuul ja tuisk teevad autodega huvitavaid asju. Kohe näha, et tuuletunnelit disainimisel kasutatud. Piltidel on autodel olev lumi täiesti puutumata, va viimastel piltidel olev ukse avamine, et mootor käima panna.
k.
14:15 09.12.2010
Loodan, et keegi ei solvu kui ise ühe "kuulsuse" üles panen!
vuoeldas
00:48 08.12.2010
rellu90
08:11 07.12.2010
hei, kas keegi oskab kommenteerida, kuidas töötavad udutuled - kas eesmised ja tagumised töötavad vaid korraga või saab neid ka eraldi kasutada?
meie sebringul näiteks ei tööta tagumised ilma eesmisteta...kas kõikidel autodel on nii? või oleneb kust maalt auto ostetud? täitsa põnev...
FRIIK123
17:25 01.12.2010
ei ole nemad ainsa
see oli küll mujal....
FRIIK123
17:25 01.12.2010
millega sõitsid politesinikud vanasti
Kuldar81
11:13 30.11.2010
Tegeleme siis veidi ka veoautodega. Esialgu vihjeid ei tahaks anda.
k2snakalle
08:51 29.11.2010
Kas ehitustöödeks tõsteti kiirus 20km/h(õueala piirang) pealt 30km/h peale, et autod rutem mööda vuraks ja seega vähem töötegemist ei segaks?
udu.
21:47 28.11.2010
Selline siis. Võibolla natuke keerulisem, kui tavaliselt, kes teab...
martti teps
19:39 28.11.2010
eesti politseil on veel paar muudatust teha ja siis oleme nii nagu ameerikas
houmid omas neborhuudis aighhh :)
vuoeldas
19:39 28.11.2010
udu.
19:37 28.11.2010
Kui vana teema üles kaevati...

Eks topin oma parsa pildid kah siis juba :P Polegi kõige hullem, aga ainult seetõttu, et reede hilisõhtul oli auto absoluutselt, ilma ühegi lumekübemeta, puhas, esimesed pildid aga on pühapäeva hommikust. Viimase tegin cà pool tundi tagasi.
andrespluss
19:37 28.11.2010
tere kas keegi teab mis marki masinaga on tegu
madis eps
19:36 28.11.2010
mida te krt kaitsete neid "sokke", kui neil on õigust tavakodanikele "keerata" siis võiks olla ka koht kus nende väärkäitumist kommenteerida karistada neid ei saa ju mingist teema lukku jutust poleks küll vaja rääkida neid pilte tuleb veelgi tulevikus, panen ühe ka omalt poolt
reimo593
16:33 28.11.2010
Rakvere Koidula tänava ülbik
Kärss
01:54 28.11.2010
Natukene lumiseid pilte teema upitamiseks. Pildid tehtud hetk tagasi koduhoovis. Olgu öeldud, et esimesel pildil olev auto sai pargitud sinna hange paar tundi tagasi ja viimasel pildil olev "muhk" on seal olnud kauem, kõik ülejäänud autod sõitsid selle koha peale viimati üleeile.
1. Hiace, mu talvine igapäevaliikur. 2-3. Volvo, mu teine igapäevane liikur pikkadele maanteesõitudele. 4. Seat. 5-6. Volvo, naise auto. 7. Mosse, onu auto.


Keegi kunagi küsis ühes kustutatud (läbu) postituses minu käest:

#käsi pole ,et labidaga visata?

Ma küsiks vastu, et kuhu? Aias, kus on ka viljapuud, ei kõlba lume "hävitamiseks" ka soola kasutada. Lahendus oleks äkki bensiin ja tuld? Või äkki hoopis teerulliga kokku pressida? See ongi mu põhiprobleem, et pole lihtsalt kusagile panna seda lund enam. Hirmu ajab nahka teadmine, et praegu on alles november...
urrrrr
22:14 26.11.2010
mingi vihje on pildil olemas
jmargus
13:05 24.11.2010
Mõlemad autod tabatud mobiilikaamerasse 23.10.2010 Rocca Al Mare Prisma ees ja kõrval
ts
07:28 23.11.2010
selline siis seekord.

Mark ja mudel.

Alumise pildi reklaamiväärtuses julgen küll veidi kahelda (olin sunnitud seda siivsuse säilitamiseks veidi väiksemaks tegema)- kuid ühtki teist selle nurga alust pilti ei suutnud leida
r.i.h.o
07:19 19.11.2010
Toodetud seda siis nii kabrioletina, kui ka kupeekerega.