ilmselt teadjamehed kõik suvitavad ...
kuid et asi igavaks ei muutuks, siis vastan ise ära: Toyota Corsa (USA-s ka Tercel).
kellel mõni pilt käepärast, siis riputagu aga üles!
Carroll Shelby Daytona coupe.
Keegi ameeriklane siin ajakirjanduses kilkas mõned kuud tagasi, kuidas ta sellise orginaali kusagilt kuurist heinte alt leidis.
Tegelikult ootasin ma hoopis vastust Superformance Brock Coupe, aga näikse, et heal lapsel mitu nime ja nii :)
"R.i.h.o." oli õigele vastusele VÄGA lähedal, aga "mm," oli veel lähemal.
Nii et pildi õigus viimasele.
OT: No tore, sain vähemalt teada, et on VEEL ÜKS :) mudel, millele Zagato sellise küljeliistu tekitas. Tean seda va Maserati A6G´d küll, aga too nägi pildilkujutatust tunduvalt erinev välja :P
ja ei ole ka turbiini aiste vahel vaid täiesti tavaline pisike kolbmootorike :-)
vihjeks niipalju, et osa sellest autost (või pigem siiski monstrumist) on meeletu masstoodang, millest suur osa ei ole tootmisjale ning sihtotstarbele säilinud
kindlasti ei ole kõik shooting breakid lahedad - vaatame kasvõi 928 või corrado põhjale ehitatut :-)
see siin aga mõnes mõttes siiski on- kuna tegemist on siiski tänavalegaalse autoga (millel muuseas ka kohtulahing selja taga- selle tulemusena jäi auto ilma esialgsest täieõiguslikult sinna paigutatud võrest)
ja ei ole teps mitte Opel (Opel ei oleks kindlasti oma võrest ning seeläbi mainest nii suurt tralli üles keeranud)
kuna praegu tundub, et keegi siiasattunutest ei ole senini seda elajat näinud, siis lisaks veel niipalju, et tegemist ei ole seeriatoodanguga ning hirmkuulsa disaineriga (nooh- seda, et tegu pole eduka disaineriga näeb ka piltidelt) ning vastust tuleks läbi vihjete otsida
On ikka nahaale olemas :Q Sellisel juhul võtab Erkki viimase junni-pildi maha ja ÕIGE VÕLDAS paneb ise uue, kuna õigesti vastas :P Õige vastus kõlas jah, ВНИИТЭ-ПТ.
Mis tast ikka enam kustutada, pealegi näib, et sellele on juba õige vastuski maha hõigatud... Mulle tundub, et aus oleks, kui pildijärg heyhey-le läheks...
Ma saan aru, et mõnedel kodanikel (näiteks liba "Võldas") on hirmus soov ka siia pilti panna mõistatamiseks.
Iseenesest ju tore, kui autohuvilis ka teisi, AGA sellisel moel oma pilti valskusega siin eksponeerida, see ei ole ilus, see ei ole üldse ilus (ega ka viisakas teiste autohuviliste suhtes).
Aga olgu moraali lugemisega selleks korraks ühelpool.
Kuna "vuoeldas" pildi paneku toredasti loovutas "heyhey-le". siis ootame ka temalt järgmist pilti.
P.S. kuna puhkuste aeg, siis ei jõua kahjuks ka meie (Stahhanovlikult ja ennastsalgavalt siin kontrolli teostavad adminnid/moded) hetkel kõigel silma peal hoida, püüame neid kahetsusväärseid puudujääke edaspidi likvideerida. :)))
Vot selline lugu :)))
Täidan vastutusrikka ülesande esimesel vőimasel:) Seadme, millega hetkel netis kolistan, vőimalused on piiratud. Homme, naastes tsivilisatsiooni turvalisse rüppe, lajatan pildi.
Et miski Fordi üllitis. (Ei taha uskuda VW, no mitte ei taha)
Et kuskilt kaugemalt, nagu Ladina-Ameerika äkki?
Mingi 2 ukseline luukpära/kastikas kontsept äkki?
Mingi 80ndate lõpp - 90ndate algus äkki?
Disaineril oli küll vist mingi ilumeele probleem kui ta sellise asja vlmis joonistas ja ülejäänud olid vist pimedad, et sellise asja valmis tegid....
Hästi pakutud. Fordil (Renaulti-sugemetega) baseerub see asi tõesti. Pärit on Brasiiliast. Kui mälu ei peta, siis "2+2 coupe/pick-up" nad seda ka nimetasid, kuigi kontsepti-tasandile asi kahjuks ei jäänud:) Ja loomisaasta sobib kah- 1987. Nüüd veel täpne vastus...
Eeldades, et täppi panin, siis siit ka uus pilt.
See ei tohiks siinsetele pähklipurejatele raske olla.
Aga küsiks margi/mudeli kõrval ka, et miks see auto eriline oli.
Pane tähele, mudel on kahe uxega, ilma aknaraamita ja peegel kumer- see välistab pemmi. Ka Mersu, Lexuse, Infiniti, Mazdad-Subarud- mitsud samuti. Vaatsin kõik tuttavad margid läbi. Ukse siselingi ehitus viitab jaapanlasele... Siiski saksapärane istmemälu vähemalt kolmele persoonile... Peeglist paistab väljaspool asuv ukselink- see jälle eksitab.
Tea, kas käekell on Tag-Heuer? Siis on auto ka kallis.
Kas see mõni inglane äkki pole.
Kuidagi tuttav tuleb see asi ette.
Tundub nagu mingid 90ndad (äkki keskpaik)?
Puitu vaadates ja nii...
See ukse käetugi on see, mis tuttav tuleb, aga kus....
Tahtsin pakkuda Rover 800, aga tollel see uks natu teistsugune.
Samas need nupukesed seal ukse peal, eriti peeglite regullimise nupp...
Äkki on jaapanlane (või sealt naabrusest)?
Ja kas see pole mitte ikkagi 4 ukseline, pildi all ääres tundub nagu ukselink häguselt olevat või näen ma valesti.
See on peegeldus peeglist, ukseava ka pole ja tagaaken suht lühike. Uksetihend ka viitab idamaadele. Peaks juuropis turustatav mudel olema või siis Koreas tehtud.
Oh sa kalakene... vaata, antud lingi tehnoloogia on välja töötatud Jaapanis. Korea autotööstus sai alguse Jaapani autode litsentsi alusel kokkupanemisega. Samas piiluti kogu aeg sakslaste poole, et juurutada uusi tehnoloogiaid luksusautode vallas. See selleks- Koread pakkusin esimesena:-)
Koperdid ei sega, ma pakuks tausta arvestades riigiks Inglismaa- mingi suurem pritannia või nii. A auto ise esindab täielikult teatud ajajärgu klassikalist inglise disainijooni ehk siis sama tase nagu võldas ennist mainis... ehk teisisõnu pimedate kooli näpuharjutused...
qp on asjale õigesti lähenenud. Sellist koledust vormiks muuta suudavad vaid valitud inimesed ja see juures antud pilt on üks ilusamaid sellest autost veel.