Muud pildid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mälumäng (autodest)

MadMan
15:54 13.08.2010
Selline kastikas siis.
vuoeldas
15:02 14.08.2010
Holdeni "ute" kindlasti, a mis nimeline, FC?
vuoeldas
15:11 14.08.2010
Tark kast täpsustab, et tegu on siiski FE mudeliga.
MadMan
23:05 14.08.2010
On-on. Küta aga uus.
vuoeldas
11:28 16.08.2010
Andestust viivituse pärast.
erkki2001
13:44 16.08.2010
udu.
18:33 16.08.2010
Kui see mõni Ford Prefect pole, siis on KIM-10 :P
vuoeldas
09:28 17.08.2010
Just-just, varajane KIM-10 pildil on.
udu.
20:33 17.08.2010
Selline väike ******* ;)
MadMan
10:56 18.08.2010
Miskine imelik bemm. Õigemini GLAS 1004/1304 CL.

Muudetud 18.08.10 11:06

udu.
17:19 18.08.2010
Täiesti õige vastus. Uut pilti!
MadMan
09:35 19.08.2010
Niisiis - mis väikebussiga tegu?
vuoeldas
10:36 19.08.2010
Märksõnadeks on elekter ja Eesti, kas pole?
MadMan
10:41 19.08.2010
vuoeldas
10:45 19.08.2010
ET-800 Elektra on nimeks sel asjal, taustal paistab ETKVL-i "Tursapea".:)
MadMan
11:10 19.08.2010
rihoparn
16:00 19.08.2010
Sellega olla ju lausa Moskvas ära käidud.
vuoeldas
20:41 19.08.2010
speedf...
23:50 20.08.2010
see kahe kütusepaagiga auto on siin juba olnud
udu.
15:31 21.08.2010
vuoeldas
18:53 21.08.2010
udu.
21:36 21.08.2010
Veel üks tagatuledest kõrgemal asuva kaitserauaga isend:
r.i.h.o
22:04 21.08.2010
Lamborghini Islero 400 GT
udu.
03:42 22.08.2010
Selliste piltidega siinseid proffe ei lollita... :)
Uus pilt!
r.i.h.o
22:11 23.08.2010
Selline siis nüüd.
urrrrr
19:44 24.08.2010
kas see on venemaalt pärit?
r.i.h.o
21:27 24.08.2010
udu.
22:46 25.08.2010
Kurivaim, nina on kuidagi tuttav...
R.i.h.o
11:27 31.08.2010
Ma annan vihje, et see auto tootja on väga tugevalt seotud ühe Prantsuse suure autofirmaga.
udu.
14:45 31.08.2010
Kogu aeg on selline tunne, et Clio baasil on Lähis-Idas mingi käkk valmis tehtud :P
erkki2001
15:45 31.08.2010
Et kas mitte iraanlastel ei olnud vähe tihedamad suhted prantslastega autotööstuse vallas?
Iran Khodro ja Saipa on seal need põhilised tootjad ja Khodrol on vist Renault-ga soojad suhted, AGA nüüd hakkasin ise ka kahtlema, sest Renault on päris palju sealkandis suhteid (ja sinna kanti võib lugeda nii Egiptuse kui ka India :)).

Muudetud 31.08.10 16:14

r.i.h.o
23:26 31.08.2010
Ei ole seal hullu ja hirmsat midagi aga vaadates selle Sinaidi pilti kus neid plastikust katmiku paneele ei ole siis on küll tunne, et tegu on ratastel kirstuga. Elusana sellest välja ei saa tulla.
Võldas palun!
vuoeldas
22:42 01.09.2010
B
23:37 01.09.2010
Võldas
23:44 01.09.2010
On-on, uus Patrol jah. Lajata uus!
B_E_N
07:39 02.09.2010
Sellist pole siin vist veel olnud...
udu.
09:29 02.09.2010
Eks see sombuse Albioni leiutis ole vist, sest sealmail on Fordi tagatulede kasutamine levinud. Tahaks TVRi pakkuda, aga ei ole sellist näinud...
erkki2001
11:37 04.09.2010
Kas too pole mitte mingi võidusõiduks kohandatud MG või muu taoline Inglismaa toodang.
Ma olen kindel, et ma olen kuskil isegi korra või kaks seda sarja näinud, aga ei suuda meenutada millega nad seal sõitsid.
Äki oli üks sellina à la "taskukohasem" võidusõitmise sari...

Muudetud 04.09.10 11:47

B
15:46 05.09.2010
Inglismaa toodanguga on tegu küll, kokku tehti neid autosi 48tk.
B
15:49 05.09.2010
Pildil olev eksemplar on siis võidusõiduks kohandatud.
huuuuu
16:38 05.09.2010
peaks vist g tähega masinaid kiikama tagant
udu.
23:25 05.09.2010
No kesse kurat kasutas Mondeo tagatulesid? Marcos?
huuuuu
19:35 06.09.2010
ma ju ütlesin et vaadake g tähe alt
udu.
20:40 06.09.2010
Sellisel juhul: Ginetta.
erkki2001
23:33 06.09.2010
Ginettal tsipa teistsugune tagaots.
Ja Mondeo tuled need ka ei ole...........................
udu.
06:05 07.09.2010
Võibollla pole see Ginetta, aga Mondeo tagatuled on need küll! : http://www.clearlamps.co.uk/graphics/product_images/FordMond
eo1993-1996L.H.TailLamp5-doorhatchback.jpg

Muudetud 07.09.10 10:05

qp
10:37 07.09.2010
Kes kunagi Ginettasid on näinud, teab, et temal on oma stiil tagatulede osas(kaks ümmargust)ja kindlasti mitte ei kasutata Fordi tulesid. Samuti välistaks teised G-d: Gutbrod, Giannini, Gilbern jms.
udu.
15:41 07.09.2010
"...kindlasti mitte ei kasutata Fordi tulesid..."
Palun, siin on Ginetta G32: http://www.g32.co.uk/images/g32_ph.JPG
MILLE tuled need siis on, ma tahaks teada?!
(:
16:49 07.09.2010
ära vaidle qp-ga- tema on meil G-ekspert
B
17:23 07.09.2010
Ginettaga tegu pole. Pildil olev auto põhineb selle tootja ühel teisel mudelil, mis on väga tuntud, kuna ...
qp
19:33 07.09.2010
Noh, mis ma ütlesin!
erkki2001
15:04 09.09.2010
Paistab, et lahendust nuputajate poolt ei tule.
Mingit nuputamist lihtsamaks tegevat vihjet vaja, sest muidu jääb see asi siin toppama veel pikaks ajaks.
Sest isegi G spetsialist qp ei ole suutnud vastust leida.
Ehk siis kod. B_E_N, lihtsusta palun asja.
huuuuu
20:35 09.09.2010
ma võin mõne vihje veel anda g all pidasin silams gto-d , niiseda masinat harva kutsuti, mudel on 21, suht tuntud auto on küll muidu
B
22:40 09.09.2010
Paneks veel ühe pildi, järsku see aitab.
qp
23:00 09.09.2010
No mida! kes oleks võinud uskuda, et Caterham... 21 GTO siis.
B74
23:13 09.09.2010
qp
10:33 10.09.2010
Nii, jätkame sama stiiliga.
B
14:25 10.09.2010
Too oli vist mingi Volvo concept Hot Rod või Roadster või midagi sellist?
r.i.h.o
22:28 10.09.2010
Caterhami pildi eest BENile plusspunktid, väga hea pilt leitud. Auto mida iga muu nurga alt pildistatuna tunneksid siin kõik hetkega :)
B
22:56 10.09.2010
qp
14:10 11.09.2010
No muidugi, minu pildid arvate kohe ära.. nii pole aus...
Tegemist siis Volvo T6 rodsteriga jah.
B
19:25 11.09.2010
Kuna momendil pole head pilti, siis võiks panna keegi, kellel midagi põnevat on.
udu.
23:44 11.09.2010
vuoeldas
01:23 12.09.2010
No mis... Tempo justkui?
qp
09:08 12.09.2010
Ma võin tunnistaja olla, et see on 80-ndate Tempo.
udu.
12:07 12.09.2010
Oleks pidanud veelgi ähmasema pildi panema... Tempo jah.
vuoeldas
13:15 13.09.2010
noob213
20:11 13.09.2010
Kas pildil võiks olla mingi Rover?
vuoeldas
13:01 14.09.2010
Natuke veel ja võid uue pildi visata.:)
udu.
13:31 14.09.2010
Tundub jah, et Rover P3 peale on mingi hot rod tehtud. Las sm. Noob pistab uue pildi vast?
vuoeldas
15:33 14.09.2010
Just. Ja tehtagu nii.
Noob213
16:25 14.09.2010
speedf...
16:45 14.09.2010
jensen interceptor
noob213
16:48 14.09.2010
Õige! Võid vast uue pildi lisada.

See auto on ka enne siin foorumis olnud (lk 20) aga kahjuks ei pannud seda enne tähele.
speedfest
18:56 14.09.2010

Selline auto siis järgmiseks, ei tohiks kordus olla.

Muudetud 14.09.10 18:54

vuoeldas
10:50 15.09.2010
Lõunast... itaallane, prantslane... seos Fiatiga? Armatuuri järgi öeldes käsitöönduslik värk, ilmselt toodetud väikeses mahus- ehk paarsada autot?
speedf...
12:44 15.09.2010
Lõunasse jah, Fiatiga seost ei tea olevat, aga eks koopia ole pigem, vot koguse kohta ei oska öelda eks ta jah kuskile sinna mõnesaja kanti jääb, liikumisvõimalisi peaks kirjandusandmete järgi olema 100 kandis tänapäeval.
speedf...
13:04 15.09.2010
Tegelikult jään koguse üldse võlgu, aga võin seda öelda, et auto nimi muutus aegade jooksul autotööstuse uue omaniku vahetusega seoses, mille tingis väike kokkulangevus.
udu.
14:36 15.09.2010
See paganas meenutab pisut Ford Cortinat...
speedf...
15:54 15.09.2010
Ford on asjas "sees".
udu.
22:58 15.09.2010
Kas Facel ja Simca viivad lähemale?
speedf...
23:43 15.09.2010
udu.
23:54 15.09.2010
Krt, tundub küll, et Rootes on karvase käe siia ajanud :/
speedf...
00:37 16.09.2010
Ega ikka ei paista küll.
speedf...
19:55 16.09.2010
Ega ikka ei tule keegi millegi heaga lagedale, olgu räägin veel natuke, auto kasutas siis Fordi ja ühe inglase mootoreid, ning nime kokkulangevus oli auto mudeli ja uue omaniku perenime vahel, antud nime kannab ka üks mägi seal riigis, mille järgi see mudeli nimi pandigi.
r.i.h.o
21:03 17.09.2010
Ma panen küll huupi aga Willys-Overland ehk vastaks antud vihjetele, mõningate mööndustega muidugi.
speedf...
23:21 17.09.2010
See oli nüüd põlvekõrgusel lastud lastud, ehk väga mööda. Firma tegutses erinevate mööndustega 50-te keskpaigust kuni 80-te alguseni, on toodetud nii sportautosid, sedaane, universaale ja mingit laadi 4x4 sõidukeid. Kogu eksisteerimise aja oldi väga tugevalt seotud inglastega.
tšort
03:18 19.09.2010
vahet pole, pmst on pildil ikkagi fiat 124
speedfest
09:55 19.09.2010
Vahemere ümbrusest otsige seda ladat taga.
erkki2001
08:04 22.09.2010
Kui asi jälle niimoodi seisma jäänud, siis äkki lisa vihjed (tea kas siinsed nupumehed tegelevad muude asjadega, et vaikus majas?).
Fiat 124 too vist ei ole, sest seest kellad ja taga C piilar on teistsugused (kuigi mingi litsentsi alusel toodetuna ta võib ju olla ka).
Et siis äkki tegemist mingi 70ndate (alguse poole pakuks mina) toodanguga ja kui Vahemere äärest käsid otsida...
Kas Hispaanias ja Jugoslaavias sellel ajal mingit arvesse võetavat autotööstust oli?
Ja siis (Prantsusmaale ja Itaaliale lisaks) äkki võivad arvesse minna veel Egiptus ja Türgi.
Ega neid tollal väga palju polnud ju.
Ehk arendab siit keegi edasi...
speedf...
09:43 22.09.2010
Antud sõiduk on siis firma eelviimane mudeliuuendus, seda siis juba uue omaniku all olles, aastaks jah 70-date keskpaik, mõni maa on veel ümber Vahemere (pole euroopariik).
speedf...
09:13 23.09.2010
Teeme siis kiire lõpu, Iisraelist otsiga.
noob213
13:37 23.09.2010
Googeldasin veits kasutades antud vihjeid...kas pildil on auto nimega Rom 1300?
noob213
14:20 23.09.2010
Tuntud ka kui Rom Carmel 1300
speedf...
14:40 23.09.2010
Nii ta läks seekord.
udu.
15:25 23.09.2010
Säh sulle siis. Kui nüüd uskuda seda vähest infot, mida leida võib, on siin ikkagi Rootes´i lõhna juures! http://www.histomobile.com/dvd_histomobile/usa/393/history.a
sp
Niiet sisetunne ei valetanud!
noob213
18:26 23.09.2010
udu.
19:47 23.09.2010
Mõtlesin natuke, et kus krt ma seda näinud olen... siis tuli meelde :D
http://mudelautod.ee/?cat=&item=3200&show=3200&s
etlang=est&ava=

Kerge hobi, noh :P
noob213
19:55 23.09.2010
Hah, ma just mõtlesin ,et tulin paraja pähkliga lagedale ;D. Laiata aga uus